Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Albert

Czy wiadomo co się stało z PH z Warszawy ?

Miro
@Albert

Pracuje dalej. A czemu pytasz ?

Witam

Czy może ktoś mi powiedzieć o pracy handlowca w tej firmie ? Jakie warunki proponują ?

True
@Witam

Odpuść. Chyba że to pierwsza praca jako pH. Wiele się nie nauczysz ale będziesz miał w CV. Za kilka miesięcy i tak będziesz chciał uciekac

Juk

Podobno wystarczy zadzwonic i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną nawet jak nie ma ogłoszeń z Ravi. Mój znajomy tak się tam dostał i pracuje do dzisiaj.

MERCEDES
@Juk

Pozdrawiam Panie Jarku! konkurencja jest potrzebna i wskazana! - ale zdrowa konkurencja a to co Pan wyczynia tutaj na forum i na sklepach to jakiś dramat.

nick

Wszyscy narzekają na firmę Domex, że słabe zarobki, kasa pod stołem. Kurde, powiem wam że podzielam te wpisy.. byłem na rozmowie u konkurencji i jak usłyszałem co proponują oni a co domex. Niebo a ziemia.. Domex nie dorasta do pięt konkurencji. Mają lepsze auta, lepsze prowizje, atmosfera dużo lepsza. Nie ma nikogo jak Pan Kuśnierek, który zachowuje się jak "pan na włościach" a słoma z butów wystaje aż miło... żal mi najbardziej paru pracowników, bo dobre chłopaki ale zamiast się rozwijać to biedni się cofają.. Pani Kuśnierek tak trzymaj. Zabijanie w ludziach pasji idzie panu rewelacyjnie !!!!

bud
@nick

Witam A na jakie stanowisko aplikowałeś ?

Mercedes
@nick

Kolega z Ravi się odzywa? tylko pan Rog***ki może coś takiego napisać! Lepsza atmosfera? W ravi masz ciśnienie jak worek 60 z taśmą znika ze sklepu. Jak nie wprowadzisz chemii na dany sklep to spodziewaj się 50ciu telefonów od kolegów z pracy dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś. ciągłe pytania i ciągle więcej i więcej od siebie musisz dać

Magazynier

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
dobry pracownik

firma do ba ba n iii pracowałem tam i szkoda ze wogule sie fatygowałem pełno cwaniaczkuw i donosuw za nic zarobki mizerne jak to w kolkolewie klimat i atmosfera pracy zrypana stanowczo odradzam osoba poszukujacym zatrudnienie owej firmie rekrtuja jusz ludzi z innego wojewudztwa bo nikt tam niechce przyjs

Nowyy

Witam chce iść na kierowcę do firmy domex możecie mi doradzić czy warto ? Pozdrawiam

Ohio
@Nowyy

Jak chcesz dybqc jak beduin to warto

Kierownik-Czarnuch-terrorysta

@Kinia, zapominasz o jednej sprawie. W przypadku kierowców zawodowych ( tych o jeżdżą ciężarówką ) którymi również nazwiemy PH. To czas ich pracy zaczyna się od momentu odpalenia samochodu zaczyna sie twój czas pracy. nikt nie może Cię zmusić do zaczynania pracy o 6:00 rano. Chyba, że zaczynasz pracę o gozinie 6:00 rano i kończysz o 14:00 to rozumiem. Ale kazanie ludziom pracować ponad 8h, gdzie praca powyżej 8 godziny jest w sumie darmowa to zejdźmy na ziemie.. Nie wiem czy ktoś w Domex-ie prcuje na 1/2 etatu, ale pewnie pan prezez jak wyczuje możliwość oszczędzania, to zaproponuje ludziom takie rozwiązania :D generalnie nie zmieniam zdania.. Każdemu PH życzę lepszej pracy !!!! Pozdrawiam WAS :*

Qwerty

Co do godzin to prawda. Porażka na całej linii.. jak PH wyjedzie za późno to zaraz telefon. Pytania co, jak, gdzie.. pełna kontrola. Jak skończysz wcześniej, bo klientów objechałem wszystkich to usłyszysz. Szukaj klientów nowych. Ale najlepiej to jakbyś był o 8:00 i pierwszego klienta, o 16:00 był u ostatniego. I między czasie szukał nowych potenacjalnych klientów. z całym szacunkiem, ale firma Domex to jedna wielka patologia. Nikt nie pomoże ( chyba, ze handlowcy poradzą jak poradzić sobie z trudnym klientem ) .. kierownik regionalny nie ruszy się z tobą w trasę trudną.. a to jednak potrafi (usunięte przez administratora) i zniechęcić... współczuje pracownikom i PH. Życzę każdemu z was lepszej pracy !!

Kinia
@Qwerty

Chyba od tego jest PH żeby szukał klientów. A co do godzin pracy , to co w tym dziwnego że firma chce abyś pracował od 8 do 16 - to jest przecież 8 godzin a taka jest norma, chyba że pracujesz na pół etatu?

Pracownik Domexu lecz ten szczery :D

Do Pracownika Domexu :) Skad?? Z czasu spędzonego w tej firmie. Dzień dwa na próbę??? Szkoda ze dopiero po miesiącu pokazujecie jakie jest oblicze firmy (to prawdziwe)... Poza tym nawet po 2 dniach ludzie nie wracaja :) Nikt nie zniechęca ludzi tylko mówi co może go tam spotkać :). Dziwne ze brak tu pozytywnych opini... Wchodzisz w tyłek dyrektorowi kapujac na swoich ludzi może masz indywidualne traktowanie.... Przepraszam wykorzystanie :) Nazywajmy po imieniu co i jak. Co do sekundy wylicza ci jak jest cos nie tak ale godziny spędzone po pracy tego już nie uwzględniają. WIec albo tym pracowikiem jest dyrektorek albo pani Personalna :P Ludzi pracy w rejonie jest sporo wiec omijajcie ta pseudo firemke... Chyba ze chcecie byc niewolnikami pseudo dyrektorka lub elity :)

XOxoXOxoXOxoXOxoXOxoXO

@Pracownik Domex , człowieku ty się urwałeś z choinki?! Chyba, że jesteś RKS-em który broni firmy albo dyrektorem magazynu, lub KAM-em lub PH któremu pali się grunt pod nogami :D Od kiedy Domex wypłaca za dzień dwa próbne?! Chyba spadłeś z krzesła. Dzięki temu komentarzowi się uśmiałem do rozpuku... Co do traktowania każdego pracownika indywidualnie. No tak, każdy jest traktowany indywidualnie jak g***. Nie każdy z byłych, obecnych pracowników był święty. Ale kontrolowanie pracownika na każdym kroku, kontrolowanie godzin przybycia i wyjścia pracownika od klienta zakrawa na paranoje. Wymóg przepracowania minimum 8h , gdzie nie liczy się czas dojazdu do pierwszego klienta ( możesz mieć klienta 1,5h jazdy. Powinieneś najlepiej wyjechać o 6, żeby być o punkt 8 i robić zamówienie ).. kolejna sprawa, to współpraca na lini MAGAZYN-PH .. jednym słowem PORAŻKA !! Złożysz zamówienie w poniedziałek i módl się , żeby poinformowali Cię jak towar wyjdzie później i nie będzie na termin.. Po co masz o tym wiedzieć. tłumacz się przed klientem.. a nóż przyjmie twoje tłumaczenia.. i najlepsze zostało na koniec. KOREKTY.. tutaj dziewczyny i firma leży i kwiczy na całego. Korekta z stycznia wystawiana jest w marcu, po co się spieszyć. Klienci poczekają.. gorzej jak to jest duży kontrahent i wku** się.. a to wtedy i tak mają wyj**** twój problem :)

Pracownik Domex

Nie wiem skąd te negatywne opinie, płacą Wam za to ? Nie zniechęcajcie ludzi do tej firmy, każdy pracownik traktowany jest indywidualnie. Jeśli mieliście przykre wspomnienia z tą firmą to może nie tylko wina pracodawcy ? A dla przyszłych pracowników / kandydatów - przyjdź na dzień / dwa próbne zobacz jak jest jeśli się nie spodoba Państwo Kuśnierek wypłacą pieniądze za ten okres a TY będziesz wiedział(a), że opinie na gowork są prawdziwe lub nie. Pozdrawiam

Jak
@Pracownik Domex

Kolego w jakim dziale pracujesz?

Dave
@Pracownik Domex

A co płacą Tobie za zachwalanie tej firmy? Bo na pewno nie osobom, które przychodzą na spotkania o pracę na te 'dzień, dwa' jak to mówisz. Chyba, że łykasz ten kit i później powtarzasz nieprawdę nabijając kandydatów w butelkę. Niestety odradzam, praca bez perspektyw, mało kreatywna i najlepiej jeszcze dyspozycyjność przez cały czas za pieniądze ciut wyższe niż najniższa krajowa dla osób z długoletnim doświadczeniem. Niestety zawiodłem się po całości i ton większości komentarzy mnie jakoś nie dziwi.

Kolega

Grafik to Ty będziesz mieć ale całodobowy kolego :D

xoxoxox

@grafik daj spokój. Nie warto.. wycisną z Ciebie wszystko co się da.. a i tak będziesz słuchał, że źle i nie dobrze.. szkoda gadać, bo szef wiecznie niezadowolony, krzyczy i awanturuje się.. jednym słowem. Uciekaj.. Uciekaj..

grafik

Czy ktoś z Was pracował w zakładzie Domex jako grafik? Potrzebuję opinii.

LEch

No to czekać , aż w końcu ktoś się zdenerwuje i podpie** właściciela do US albo innej instytucji która kontroluje finanse. Z całym szacunkiem, ale pieniądze w kopercie są lekim przegięciem.. Pan właściciel widocznie nie zmienił i nie zmieni się dopóki ktoś mu koło (usunięte przez administratora) nie narobi..

Sebio

Nigdy nie mówcie o rezygnacji z przedłużenia umowy ponieważ nie otrzymacie "premii". Żałuje, że grałem fer wobec kadry :/

były kandydat

Jak czytam Wasze wpisy, to nie dziwię się, że w lokalnych sklepach, małych sieciach, sklepach franczyzowych, nie wspominając o dużych, wielkopowierzchniowych marketach spotykam prodykty RAVI, a marek i produktów domexu coś nie widzę. Pracuje w innej branży i też mam konkurencje pokroju domexu, szef tamtej firmy ma ludzi za idiotów. Nic tylko się cieszyć, że mam taką konkurencję. Ravi ma powody do radości. Byłem kiedyś na rozmowie w Domexie. Nie wiem, czy takie warunki, jak mi przedstawiono faktycznie tam są ale 1% prowizji i 1000 zł premii za każde 100 tys obrotu, to bieda. Średnią marże mają pewnie na poziomie 30-35 %, może lepiej. Przy obrocie 200 tys, 60-70 tys zł marży zarobią, a handlowiec z tego dostaje 4 tys zł brutto. Słabo, bardzo słabo. W polską porcelanę nie wejdą, bo marża za mała? Jakoś inne firmy tym handlują. Ryba psuje się od głowy, dlatego udział w rynku w porównaniu do innych firm domex ma taki słaby

Na PH

bud

Czy ktoś coś wie o powyższej ofercie pracy

ogłoszenie

KOORDYNATOR INWESTYCJI18.05.2017. W związku dynamicznym rozwojem firma Domex poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynator inwestycji. Opis stanowiska: koordynowanie i nadzór nad procesem realizacji inwestycji budowlanych, uzyskiwanie niezbędnych w procesie inwestycyjnym zgód, uzgodnień i pozwoleń, koordynowanie i współpraca i projektantami i wykonawcami, kontakt z projektantami przyłączy, rozliczania z wykonawcami. Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w koordynowaniu prac budowlanych znajomość prawa budowlanego oraz rynku usług budowlanych będzie dodatkowym atutem umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz zaangażowanie, prawo jazdy kat. B. obsługa komputera (Microsoft Office), Oferujemy: zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie pracę w młodym dynamicznym zespole praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 miejsce pracy – Leszno, ul. Miernicza 4 ( strefa inwestycyjna IDEA ) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.biuro@domex.leszno.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek