Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

czarny

Uwaga poszukuję osób które zostały oszukane przez firmę DOMEX KUŚNIEREK Z KĄKOLEWA (RYDZYNY) którzy zostali zwolnieni w dziwnych okolicznościach, którym niewypłacono pieniążków , których nagrywano bez ich wiedzy i zgody. Planuję powództwo grupowe czarny-2014@o2.pl

powaga

nie dziwne że o ciąże rekrutujący wypytują na rozmowach o pracę skoro coraz więcej osób ucieka z tego powodu z pracy.pewnie teraz same starsze osoby będą przyjmować bo młode dziewczyny to "ryzyko"

bzdury

same bzdury tu ludzie wypisują, masakra

ada

większość opinii na temat tej firmy to jest szczera prawda!nie polecam żadnej pracy w tej firmie! nie dajcie się!

Magazynier

rozmowa kwalifikacyjna na korytarzu

ogólnie bez szczegółow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Wartono

Moze ktos tak szczerze powiedziec jak wyglada praca kierowcy w tej firmie? Chodzi mi o obiektywna opinie, bo zamierzam tam zlozyc cv - widzialem nowe ogloszenie. Slyszalem ze jest tam taki system ze jednego dnia trasa dluga, drugiego krotka , czy to prawda??

zbir
@Wartono

spróbuj a się przekonasz:)

zwyczajnie

Najbardziej denerwujące w tej firmie jest to, że co raz większy nacisk jest na błędy. Ja to rozumiem ale do chol*** jasnej miesiąc w miesiąc ciągle coś jest odciągane. W jakiej innej firmie "normalnej" tak jest?? jeśli są nadgodziny to znowu więcej błędów. Uważam, że kto ma takie możliwości niech ucieka. Nie polecam pracy osobom, które mają małe dzieci.

inev

a chłopacy z produkcji chodzą do pracy jak chcą,zamiast na 4 to przychodzą o 7 tak jak im się podoba.pozdrawiam ich!

do veni

Mam racje...bo byłam..wybrano mnie z 15 dziewczyn i szybko tego żałowałam...do tego wszystkiego jeszcze durne pytania na temat ciązy.

seth

Jeśli chodzi PH to nie polecam nikomu, rozmowa kwalifikacyjna w Mc Donald's do tego rekrutujący i właściciel od razu zwracają się na TY mówiąc w taki sposób jakby się już tam pracowało - co to kur*a ma być, bazarowa pogadanka czy rekrutacja na poważne stanowisko !

ewa

napiszę krótko. pieniądze i ludzie dowodzący żałośni!

była widziała

Domex- przestrzegam wszystkich! Wielce organizują rozmowy kwalifikacyjne na pracownika biurowego, a jak już wybiorą daną osobę to okazuje się, że ma pracować na magazynie w "biurze". Podczas rozmowy oczywiście nic nie mówili. Później się dziwią, że nikt nie chce tam pracować. UWAŻAJCIE!

aaaaa

DOMEX... tu jest mój drugi dom :)

ewa
@aaaaa

dobry żart!:)

anonim gallllllllll

Witam wszystkich jeśli chcecie się zatrudnić w tej firmie to zapomnijcie o dniu w którym będziecie pracowac po 8 godzin dziennie bo tam 10 godzin to norma dopiero 11 w zwyż to są nadgodziny,pracujemy po 11 12 13 godzin dziennie i ciągle za mało .Także jak ktoś ma dzieci rodzinę to raczej długo nie popracuje ,człowiek ma dosyć po 8 godzinach a co dopiero w dzień dzień po minimum 10 godzin.Jakaś masakra czy oni nie wiedzą ze rodzina to rzecz NAJWAZNIEJSZA. NIE CHCE nawet myślami wracać do tych chwil dlatego się zwolniłem .Bo ile można od świtu do zmroku masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa A zarobki na tyle godzin pracy to prawie zerowe wychodzą grosze

??

a pracownicy biurowi ile zarabiają?

kaja
@??

Kinga czy ktos moze napisac czy z leszna jest dogodny dojazd bo nie mam samochodu

siemka

co możecie powiedzieć, na temat pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie? :)

kris

znowu kierowca poszedl w dluga,jaeszcze troche i sami zaczna jezdzic, jak na poczatku.

pol

a jak praca przedstawiciela

ada

no dawac prawde.......

raz

O widać że ktoś z kierownictwa teraz napisał niema kar buchchch???

qwerty

Przecież w pytaniu o pakowacza nie chodziło o pracownika załadunku tylko pracownika sezonowego, a konkretnie pakowanie jednorazówki :) zmiany są 2, 6-14 i 14-22. Dają umowę o dzieło, a zarobisz tyle ile zrobisz. Średnio wyciąga się najniższą krajową ale przy odrobinie wysiłku da się więcej. Nie ma kar finansowych bo i odpowiedzialność jest zbyt mała. Co do dnia wolnego to pewnie, da się dogadać. Ważne, żeby być w porządku od początku, pokazać, że chce się pracować a nie opierdalać, wtedy i kierownictwo będzie w porządku wobec Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek