Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

ppp

Witam kolego nie da się dogadać w tej firmie jest tylko jeden cezar i po pierwsze cezar ma zawsze racje i tylko on ma racje jak niema racji patrz punkt pierwszy. a co do pakowaczy to ja bym sobie podarował chyba że chcesz cały czas chodzić na popołudnie do póżnej nocy albo jeszcze póżniej nie pójdziesz prędzej do domu zanim nie zapakujesz wszystkich aut a kierowcy mogą zjechać o 17 albo o 2 nad ranem wec będziesz siedział i czekał a w tej firmie za siedzenie nie płacą mam nadzieje że rozwiałem twoje wątpliwości pozdro

Witam! Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat pracy sezonowej jako pakowacz? Ostatnio widziałam ogłoszenie, że przyjmują na sezon. Podobno trzy zmiany są (6-14 14-22 i 22-6 czy jakoś inaczej?). Jaką dają umowę i ile można zarobić? czy osoby zatrudnione jako pakowacz też mają kary finansowe? A jak wygląda sytuacja gdy ktoś musi wziąć dzień wolny? Idzie się dogadać czy nie ma takiej opcji?

aga

Ty jestes Krystian ze wszystko szczegolowo znasz i oficjalnie opisujesz?

marwen

Może ktoś napisać ile teraz zarabiają tam pakowacze?

Magazynier

rozmowa kwalifikacyjna na korytarzu

ogólnie bez szczegółow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Może ktoś napisać na temat pracy kierowcy w tej firmie ? Zarobki , jakie auta , trasy .

Brucee Lee

A ja już tam 2 lata nie pracuję....jestem o wiele szczęśliwszym czlowiekiem!!!!do dziś się zastanawiam kiedy przyjdzie taki dzień,że nikt tam już do pracy nie będzie chciał przyjść....to jest kwestia czasu.Chyba,że zmienią swój stosunek do swoich pracowników i stosunek do życia :-)pozdrawiam!!!

weee

bo tam nie ma kto RObic,juz ludzie uciekaja.

AdisAbeba

Niepoważny pracodawca! Najpierw dzwonią i zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną dotyczącą stanowiska pracownik biurowy a później łaskawie oferują pracę na magazynie. Narażanie ludzi na niepotrzebne koszty dojazdu! Nie polecam!

Ciekawe co się dzieje z asystentkami szefa? Będzie w ciągu roku już 6-ta...

lol

A jak wygląda praca przedstawiciela. Słyszałem że na poczatku całkiem nieźle a później też pensja coraz mniejsza a wymagania coraz większe. Czy może ktoś napisać jak jest naprawdę?

ppp

Przestrzegam osoby które chcą przyjść do pracy jako kierowca dwie trzy godziny dziennie na sen i nonstopa w trasie o pierwszej, czwartej w nocy przeważnie wyjazd i powrót o północy albo na drugi dzień dotego nie możesz się nigdzie zatrzymać albo przekraczać prędkości bo GPS są zamontowane w każdym aucie dokładnie wiedzą gdzie jesteście przekroczysz 100 na godzinę zaraz masz telefon i 50 zł kary co miesiąc musisz się wykucać o kase będąc w domu tylko gościem dostaniesz przy łudzie szczęścia(usunięte przez administratora) zł na miesiąc oczywiście musisz jeszcze od tego odliczyć kare finansową którą za byle co dostaniesz od 100 wzwyż każda ryska na aucie zaras odliczana a codziennie jeżdzisz innym autem więc nikt o nie niedba u klienta 1000 pozycji na wz i wszystko musisz powyciągać i mu pokazać no dziadostwo dotego w soboty zebrania kierowców omawianie problemów z (usunięte przez administratora)

niedoszla pracownica

Witam Was serdecznie. Bylam na rozmowie w Domex-ie w Kakolewie na pracownika biurowego. Pierwszy etap przeszlam i zaproszaono mnie na drugi etat. W pierwszym etapie rozmowy zadano mi na 3 pytanie: czy jestem mężatak???????? - bez komentarza Pożniej rozmowa juz jakos szla. NA drugi etap po 1,5 tyg poszlam i tu na 2 pytanie zadano mi : czy mam dzieci???- bez komentarza. A najlepsze jest to ze owszem ze zaproponowal mi prace ale stwierdzil ze do biuranie potrzebuje moze mi zaproponowac magazyn za 1100 tys na reke plu 2,5zl za kazda uszykowana WZ. Na koniec dodal ze to nie jest praca 8h tylko wiecej ale nadgodziny sa placone - Zenada. A najlepsze jest jeszcze to zanim zaczal gadke to zapytal sie czy chce zarabiac wiecej na umowe smieciowa czy mniej na umowe o prace. ZAl mi sie go zrobilo i poszlam sobie.

domin

Hym odważniejsi ..... Czyli co takiego robią...? Moja żona pracuje tam, mam się w jakiś sposób bać ?

mawiają,że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.Niestety tej firmie zrobię wyjątek i przestrzegę....szukajcie normalnej firmy...nie marnujcie czasu.Chyba,że jesteście masochistami:-)pozdrawiam!!!:-)

xxx

niewiele z tych opinii wynika, może ktoś kto tam pracuje, albo pracował, podpowie czy warto się zatrudnić w Domex, jak kształtują się zarobki,jak z premiowaniem, jakieś dodatki, auto służbowe,atmosfera..... Będziemy bardzo wdzięczni!!! Pozdrawiam

doktor

To prawda jest gorzka, piękne kłamstwo. Ludzie wolą wierzyć w kłamsto bo niekiedy jest dużo prostsze do przyjęcie niż prawda. A jężeli ktoś wmawia im coś nazbyt pięknego to wtedy u ludzi włacza się instynkt obronny. Nie chcą w to wierzyć, bo myślą że prawdą jest to co jest złe, bo tak jest przeważnie w życiu.

polecam

jeszcze jedno- sa bony rozne dodatki fajne premie wczasy pod grusza , i rozne inne dodatki ale nie dlugo maja wprowdzic 13 . oraz impreza na kreglach w milym towarzystwie . duzo duzo innych jeszcze rzeczy np zajac gwiazdka poprostu cuda nie widy polecam

polecam

polecam super firma dobrze placi przyjdz zobacz popracuj a zobaczysz ze bedziesz zadowolony. a ci co pisza te opinie to ja niewiem co oni tam jeszcze robia skoro jest im tam tak bardzo zle.ale zawsze znajdzie sie taka osoba w firmie . wiec przyjdz polecam goraco a nie pozalujesz

ala

halo halo czemu nikt nie odpisuje przeciez wszyscy tacy rozpisani?

ala

mam pytanie czym firma sie zajmuje bo chcialbym przyjsc do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek