Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

anon

Domex śmiechu warte lepiej by spowrotem tam PGR wrócił budynki się idealnie nadają ?

odp

Umowa jak wszędzie, najpierw okres próbny, później druga umowa, a następnie na czas nieokreślony. Żadnej filozofii nie ma

olo

nowe autka/?stare na zlom?........

agata

CO TAKA CISZA,NIC SIE NIE DZIEJE,,,,JESTEM INNEGO ZDANIA.

Magazynier

logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
wer

Swieta prawda.Nie dajcie sie....a (usunięte przez administratora)ten...to trafi na swoja kolej.,

aliu

a grac w kregle z nim.to juz w ogole...

Była pracownica

Ludzie nie piszcie że wam się podoba praca w tej firmie . Każdy kto znajdzie inną pracę nawet za mniejsze pieniądze z tej firmy ucieka. Co mi po miłej atmosferze(usunięte przez administratora) Mało kto w tej firmie pracuje więcej niż 1,5 roku lub 2 lata , są nieliczne wyjątki ale i ci kiedyś mają dosyć przykładem jest ostatnie odejście (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam Alfa za trafne spostrzeżenia na temat firmy.

Alf

I wszystko na temat....nie będę tego komentował :-) pozdrowienia dla zadowolonych pracowników Domexu i by pamiętali by nie ściemniać i by nie bajerować innych kolegów w pracy haha...

wiatraczek

WITAM A JA SIĘ Z WAMI NIE ZGADZAM BARDZO LUBIĘ PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE ATMOSFERA JAK WSZĘDZIE RAZ LEPSZA A RAZ GORSZA.KOLEDZY RÓŻNI JEDNI FAJNI INNI NIE ZA BARDZO.ALE JA NIE SZUKAM INNEJ PRACY BO MI SIĘ TU PODOBA A TY DROGI "ALF" CHYBA TROSZKĘ PRZESADZASZ ZE MUSIAŁEŚ BRAĆ JAKIEŚ TABLETKI PRZEZ PRACE TAM.KOJARZĘ CIĘ I CHYBA WIEM KIM JESTEŚ ZA BARDZO TO TY SIĘ W DOMEX-IE NIE NAPRACOWAŁEŚ-PRAWDA?ZAWSZE LUBIŁEŚ TROSZKĘ POŚCIEMNIAĆ I POCIĄGNĄĆ "BAJERKĘ"POZDRAWIAM

m m

hej ty od węgla weż się do pracy a nie tak spacerujesz po placu. ze ci się nie nudzi tak spacerować pół dnia.?nie macie wcale tak ciężko a narzekacie jak stare babcie.niektórzy nie mają na chleb i chętnie poszli by popracować w domex-ie.jedna weteranka tam przychodzi z całą rodziną owijać worki.

m m

witam nie narzekajcie tak na tą firme bo pracować gdzieś trzeba ja byłam w trudnej sytuacji i pomogli mi

papaj

florentyna to jest firma.polecam...

Jarek

Podobno (usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że co 3 miesiące jest nowe ogłoszenie na przedstawiciela handlowego.

Pablo

Dajcie znać jak zarabiaja Przedstawiciele handlowi i czy warto składac do Domex u ofertę współpracy .

bb

Kolejny kierowca poszedł w długą weteranów w tej firmie już niema!!! a kolegę od węgla zapraszamy kamikadze zawsze się przyda a szczególnie taki co za darmo popracuje

tomek

to super trasy i kasa tez pewnie ekstra jeśli jesteś kierowcą to szerokości

aaa

tomek - 2013-04-16 23:41:59 8 do 10 klientów to wieże ale z tym 1000 km to trochę przesadziłeś tym bardziej ze widze ze jeżdzicie w dwie osobyKolego wyjazd do Giżycka i z powrotem to ponad 1000 km . Nowy Sącz , Tomaszów Lub. też blisko nie są .Kierowcy jeżdżą w dwóch tylko na początku a punktów na aucie czasami jest nawet 14-16 . Skoro nie wierzysz możesz spróbować swoich sił , kierowcy są tam stale potrzebni.

tomek

aaa

tomek - 2013-04-15 14:53:31 ja szukam pracy jako kierowca jak byście codziennie mieli wyładować po 3 tony wędlin z samochodu to byście szanowali pracęRobiąc niekiedy po 1000 km dziennie i rozwożąc towar w tym czasie do min.8-10 klientów zaczynasz szanować życie nie pracę .

aaa

Kierowca Domexu musi tak samo codziennie wyładować około 1,5 tony towaru ,dość często się zdarza że musi towar zanieść na pierwsze piętro.W sezonie rozładowanie kilku palet słoików też przyjemne nie jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek