Opinie o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

Jesteśmy partnerem strategicznym jednej z największych niemieckich agencji pracy tymczasowej I.K. Hofmann Personal GmbH, która posiada ok. 100 oddziałów na terenie Niemiec i Austrii zatrudniając prawie 20 tysięcy pracowników tymczasowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

siwi04

leżeć nie leżymy, ale jak ktoś pracował na budowie to nie ma problemu, wytrzyma. Najgorsze pierwsze dni, później daje radę.

Many

ponoć ciężko na tych fotelach

JIK

Jakie warunki oferują? DA się zarabiać?

Midus

Ja teraz w sobote wyjezdzam na fotele :)

Krzysiek
@Midus

Witam panowie to dajcie znać jak tam jest ;) mi proponuja na ten wyjazd 23 i chce wiedziec czy robota w miare :) dopiero co złożylem wypowiedzenie u siebie w pracy . A mam pare ofert w polsce i nie wiem czy warto jechac do Niemiec .

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
fotel

jedzie ktoś na fotele 16.05? dajcie znać

cboolTarnow

Siema jedzie ktoś do pracy przy fotelach 16.05? jak ktoś wie coś o tej pracy albo się wybiera proszę o kontakt na maila cbool1928@gmail.com

cboolTarnow

Midus

Czyli sam nie bede xD tyle dobrze :)

hjhjh

ja tez w niedziele rano

pawel94

ja byłem przez GPJC na fotelach w zeszłym roku, ale tylko 7 miesięcy, od października wróciłem na studia. Niemieckiego nie trzeba było znać, ja akurat wspomagałem się angielskim, poza tym w MAGNIE koordynatorką była p.Karolina, wszystko szło z nią załatwić. Na początku było ciężko,z czasem już wiedziałem jak "przekombinować" i było w porzo.Biuro GPJC też mówiło, że praca ciężka, ale z naszej ekipy ( 6-osobowej)wszyscy dali radę i zostali na dłużej.W pensjonacie spaliśmy po 2, 3-ech.Szału nie było,kuchnia,łazienka,najważniejsze, że czysto i schludnie, nawet net działał !!!!

Midus

Siema. W sobote mam wyjazd do Ingolstadt do roboty przy fotelach. Ktos tez tam jedzie??

sowa
@Midus

ja jadęchyba w niedzielę rano

alfajacek1

Czy ktos jedzie w tym tygodniu do przzcy przy fotelach do Ingolstadt? Jak tam sytuacja wyglada?

alan12

tzreba znac j.niemiecki? na te fotele samochodowe?

giitt
@alan12

nie ,bez jezyka

alan12

na te fotele tzreba z j.niemiecki

hjhjh

Czy ktoś z was pracuje albo pracował przy montażu siedzeń w Inglostadt? Jak ta praca i warunki wyglądaja na miejscu. ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

zainteresowana

Ktoś rozsądny jedzie do pracy w pralni? bo się zastanawiam nad ta ofertą ale nie wiem czy nadal aktualna :)

siwy87

jestem w MAGNIE już od kilku m-cy.Czy ciężko????Idzie się przyzwyczaić, ja tam nie narzekam.Są tacy,co rezygnują po kilku dniach.Ważne,że są godziny zapewnione,dużo nocek, a co się z tym wiąże,większa kasa!!!Bo po to chyba się tu przyjechało.Pracowałem wcześniej na komisjonowaniu w mroźni(-20 stopni)tam to dopiero był hardcore, do dziś leczę nerki.

zico
@siwy87

pracujesz w MAGNIE przy siedzeniach samochodowych czy to może jest zakład w Czechach ??

Wita. Czy jest ktos na montażu siedzeń samochodowych? Jak to wyglsda?

kris
@Andrzej

Praca bardzo ciężka radzę się dwa razy zastanowić zanim się wyjedzie.

zainteresowana

Czy pracuje ktoś przy komisjonowaniu i kontroli jakości owoców i warzyw w Landshut?Może ktoś napiszę jak się pracuje czy wszystko ok?

Ciekawy

Czy ktos wyjezdza do Rain na magazyn albo jest tu ktos kto tam pracuje.Moze ktos wie jak tam jest,jaka chata itp

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.