Opinie o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

Jesteśmy partnerem strategicznym jednej z największych niemieckich agencji pracy tymczasowej I.K. Hofmann Personal GmbH, która posiada ok. 100 oddziałów na terenie Niemiec i Austrii zatrudniając prawie 20 tysięcy pracowników tymczasowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

wiola

pomyłka to ma byc miejscowość Suhl

wiola

no ja z mężem mamy własnie jechać do pakowania na 16.04.2014 ,ktos powie jak tam warunki pracy w miejscowosci Zullu

genia

Czy któraś z pań pracowała jako pakowacz lub jedzie ponownie w najbliższym czasie? Prosiłabym o jakąś opinię wiarygodną o pracy i firmie gpjc

...

Firma niekompetentna, niegodna polecenia sam na własnej skórze przekonałem się o tym. Nie dotrzymują zapisów z umowy, a potem wykręcają się z jej egzekwowania.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Alan

Potwierdzam, także jestem zadowolony z pracy jaką udało mi się zdobyć dzięki nim, świetne warunki, wypłata na czas, tak jak napisał .(usunięte przez administratora)oferują dużą pomoc.

Artur

Jestem bardzo zadowolony dzięki nim znalazłem bardzo dobrze płatną pracę jako elektryk w Niemczech, oferują dużą pomoc zarówno na początku jak i później Polecam

adrian

Wyjechałem do Niemiec korzystając z usług gpjc, jestem zadowolony, nie narzekam, mam uczciwą, dobrze płatną pracę, wypłata na czas, jasne warunki współpracy. Ja jak najbardziej mogę polecić.

Uczciwa i sprawdzona agencja pracy w Niemczech, oferują współpracę tylko z wiarygodnymi pracodawcami na jasnych i dogodnych warunkach, pracuję już poł roku jako elektryk, jestem zadowolony, wypłata na czas, świetne warunki.

NIKI

POZYSKALI DLA MNIE PRACOWNIKOW W NIEMCZECH JESTEM Z NICH BARDZO ZADOWOLONY POLECAM

Mirosław

Nie jestem zadowolony z usług firmy GJPC. Chciałbym ostrzec innych, aby nie zostali tak jak ja na lodzie.

Endrju

Nie warto tracić czas, nerwy i pieniądze, aby zostać potem potraktowany jak ja zostałem.

....

Pytałem się znajomych, którzy podejmowali współpracę z powyższym biurem przeważnie warunki uzgadniane z powyższym biurem nie odpowiadały tym, które były obiecywane. Na szczęście mógł ktoś mi pomoc i nie nabrałem się na sztuczki, które powyższe biuro ze sobą reprezentuje i nie musiałem wyrzucić moich oszczędności w błoto.

Warto zastanowić się kilka razy zanim podejmie się z tym biurem współpracę:(

RENIA

jESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z FIRMY JOB CENTER UMOZŁIWIŁA MI WYJAZD DO NIEMIECDO PRACY POLECAM

janek

Nie mam dobrego zdania o tej firmie.Na skierowaniu do pracy w Niemczech był zapis że za dni robocze koszty zakwaterowania ponosi pracodawca,po pewnym czasie dodatek został zabrany.Mimo wysłanych pisemnych próśb o wyjaśnienie sprawy cisza i tak czekamy od listopada 2013 roku

zadowolona

witam, ja też bardzo sobie chwalę współpracę z GPJC.Już nie raz za ich pośrednictwem wyjeżdżałam za granicę.Za każdym razem fachowa obsługa na wysokim poziomie, zawsze miłe i pomocne Panie w biurze, a muszę przyznać, że jestem dość wymagającą kandydatką.W listopadzie również z ich pomocą wyjechałam do Hof.Wyjazd jak najbardziej zaliczam do udanych. Wszystko dopięte na ostatni guzik, pełen profesjonalizm od wysłania umowy o skierowanie po kontakt do dnia dzisiejszego.Ludzie na miejscu martwili się, że nie zostaną zapłacone nadgodziny oraz nocki,ale jak się okazało wszystko co do centa zostało przelane.Wiem jedno, jeśli będę znów wyjeżdżać do Niemiec to tylko z GPJC. Pozdrawiam cały zespół i Pana Mastalerza.

Bozena

Mam bardzo dobre doświadczenie ze współpracy z tą firmą, już dwa razy wyjeżdżałam do pracy do Niemiec, zawsze miałam dobre, jasne warunki pracy, wynagrodzenie na czas, za tydzień znowu wyjeżdżam.

Aniela

Firma GPJC nie jest na tyle kompetentną firmą, aby jej można było zaufać wiem to na własnym doświadczeniu

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy miły kontakt gdy jest jakis problem zawsze mozna liczyc na Pania Basie:)Ludzie czego chciec wiecej dobra praca wyplata na czas...zawsze mozecie wrocic za "tauzena" do naszego kochanego ojczytego kraju...

alicia

Bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą, już 2 razy wyjeżdzałam z nią do Niemiec jako opiekunka, sprawdzona firma, oferują bardzo ciekawe warunki, pomagają w zorganizowaniu dojazdu.

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.