Opinie o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

Jesteśmy partnerem strategicznym jednej z największych niemieckich agencji pracy tymczasowej I.K. Hofmann Personal GmbH, która posiada ok. 100 oddziałów na terenie Niemiec i Austrii zatrudniając prawie 20 tysięcy pracowników tymczasowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

Arnold

Ludzie, jak byście byli bardzie kumaci to byście sobie weszli na ich stronkę www z ofertami pracy i byście sie dowiedzieli co, gdzie, kiedy i za ile. Do mnie jakiś pan od nich dzwonił bo wysłałem do nich CV i on wszystko mi powiedział. znajomośc niemieckiego weryfikują przez telefon, kilka pytań jak na każdej rozmowie kwalifikacyjnej.

adekadekadek

A czy zdarzyl sie ktoś kto tego wstepnego egzaminu nie zdal?

nowy

Do"lukasz 82". Skoro pracujesz tam od sierpnia to na pewno masz już rozeznanie.ja w raz z kumplem mamy jechać w środę żeby na czwartek piątek być na szkoleniu.Słyszałem właśnie ze dużo kobiet tam pracuje i nie jest ciężko.jeżeli chodzi o zarobki to tez jesteście na stawce 9.07 brutto? Ile Wychodzi na rękę?ile wychodzi na rękę na miesiąc bez nadgodzin? Co do mieszkania to tez najpierw mieszkaliscie w tych 8-9 osobowych mieszkaniach? Pani Szymańska mówiła ze warunki tam są średnie i warto poszukać czegoś samemu.ile placicie teraz w trzech za mieszkanie? Może macie namiary na jakieś jeszcze kwatery?pozdrawiam i czekam na odpowiedz

lukasz1982

witam, jestem w Audi od sierpnia, faktycznie byly 2 dni szkolenia, ale bez problemu wszyscy zdali.Trzeba znać w miarę język i bedzie ok.Robota w porządku, żadna praca fizyczna, jeżdzenie po magazynie ustalonymi trasami.Na początku z innym doświadczonym pracownikiem,później już samemu.Połowa pracowników na "Zugach" to kobiety.Póki co wszystko gra, oby tak dalej.Godziny zapewnione, 3 zmiany,soboty niektóre pracujące.Słyszałem, że od Nowego Roku szykuje się duży nabór, bo oddają do użytku nowe piętro w Rhenusie.Ja jestem zadowolony.Mieszkanie już sam sobie wynająłem z 3 kumplami, do pracy mamy 15 min.Kto nie zaryzykuje, ten się nie przekona.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
nowy

Witam. Czy ktos z panstwa pracuje badz pracowal przez firme GPJC w Ingolstadt w zakladach Audi jako kierowca platformy transportowej? Chcialbym sie dowiedziec wiecej na temat warunkow w tej pracy , ilosci godzin w miesiacu. Jestem po rozmowie kwalifikacyjne i za tydzien mam stawic sie na dwu dniowym szkoleniu po czym z miejsca zaczac prace. Potrzebuje jak najwiecej informacji poniewaz czeka mnie kawal drogi a co za tym idzie spore koszty a nie chcialbym jechac zupelnie w ciemno. Jezeli ktos posiada jakie kolwiek info na temat pracy w tym zakladzie bylbym bardzo wdzieczny. Glownie chodzi mi o warunki pracy ,czy duzo jest nadgodzin , wynagrodzenie , zakwaterowanie (warunki i cena). Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

katka64

jadę na 1.09 do pracy do niemiec jako monter fasad czy ktoś tez jedzie i czy coś wiecie jakie tam panują warunki pracy i mieszkaniowe jade pierwszy raz proszę o jak najszybszą odpowiedz

siwy

No i znowu natknąłem się ,,oferty''-z gpjc-Lódz-ostrzegam-żaden monter-tylko dzwiganie (narzędzi,ram, ciężkich elementów ,no a z lżejszych to wełna mineralna-oczywiście do montażu na ścianie,i zawsze będzie za mało,za wolno,nie daj Boże do Dodel GmbH,albo Banderich-czy jakoś tak.Pracowałem w tej pożal się Panie-firmie .Przez telefon wszystko jest super-w rzeczywistości,MAKABRA.p...

adam86

Witam mam pytanie odnośnie ofert do Erfurtu jako Pracownik produkcyjny, pracuje któś?

BB
@adam86

hej, podaj maila to.Ci napisze. Pracuje tu obecnie grupa chlopakow i dziewczyn z rekrutacji z Katowic z 1. lipca. Zjechalismy tutaj na 14. lipca.

GPJC

Witam Odpowiedź dla "gudi" Konieczne jest tutaj sprostowanie oczywistej nieprawdy: W Burgkunstadt od początku wszyscy pracownicy wiedzieli, że jest to PRACA SEZONOWA, zaś okres pracy wynosić będzie dla jednej grupy 5 tygodni, a dla drugiej 8 tygodni. Po pierwszych 3-4 tygodniach pracodawca dokonał oceny pracowników i zdecydował, że w pracy pozostaną najlepsi (tzn niekoniecznie ci, którzy mieli pracować dłużej). PRACODAWCA ZAWSZE MA PRAWO DO POZOSTAWIENIA NAJLEPSZYCH, A ŻE PRACOWNIK NIE CHCE ZGODZIĆ SIĘ Z NEGATYWNĄ OCENĄ....NO CÓŻ

nick

Pamiętajcie że G-P Job to tylko pośrednik ! Wysyła was do niemieckiej firmy pośredniczącej i to właśnie niemieckie biura to robią a nie G-P ! a z tego co widze wszyscy ludzie na każdą firme narzekają ! każdemu coś nie pasuje.. Lepiej samemu spróbować:) nie ma wszystkich opini negatywnych więc nie ma czego sie bać

gudi
@nick

nie ma się czego bać bo nie wszystkie są negatywne ? niestety ale właśnie większość z nich nie jest przychylnych G-P Job

nick

Wyjechał ktoś z was do Austri na produkcje?

gudi
@nick

a Ty masz może jakiegoś znajomego który dobrze wspomina współpracę z G-P Job Center? bo tu nie piszą o nich najlepiej

byla pracownica
@nick

Normalnie, przychodzi gościu z wypowiedzeniem i czesc! Nie wiesz jak sie ludzi zwalnia?

byla pracownica

To ci sie tylko tak wydaje, w Burgkunstadt zwolnili tak prawie polowe ludzi w maju ktorzy bardzo dobrze pracowali i znali język, więc jak przeżyjesz cos takiego to wtedy bedziesz mogl sie wypowiedzieć.

gg

jak jest ze sprawdzeniem jezyka ? cos kumam ,ale dawno nie uzywałem niemieckiego . czy np jedna osoba mozna znac na dwie jadace ? i mieszkania , czy jak oni pomgaja ze znalezieniem mieszkania to jeszcze komus proponuja ,czy mieszka sie samemu ?

Jan

Jestem bardzo zadowolona z pomocy firmy German- Polish Job Center, którzy pomogli mi znaleźć dobrze płatną pracę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Polecam

nieznajomy

Witam mam pytanie,czy ktoś pracował albo pracuje w Vilingen-scheninngen przez GPJC jako slusarz,czy może ktoś wie coś na ten temat bo dostałem propozycje wyjazdu.

zibi

dzwoń do Łodzi, telefonu z pamięci nie podam, wejdź w neta.Kto by nie odebrał, zawsze udzielą wyczerpujących informacji.Ja się zdecydowałem, 28.04. mam stawić się w Dingolfing.

pit
@zibi

witaj zibi! napisz cos wiecej, do jakiej firmy sie dostales, jak warunki mieszkaniowe, praca i zarobki, bo jestem bardzo zainteresowany.

Nick Nolti

Dajcie jakieś namiary na nich bo szukam roboty a w Bawarii jestem i na jakis magazyn bym sie chciał załapac. A po opiniach widze że w miare spoko firma. Kumple mi kiedyś o tej firmie coś gadali ale wtedy nie pojechaliśmy bo nie mieliśmy auta ani kasy. Jedna agencja mnie już w konia zrobiła dlatego do tematu podchodze ostroznie.

zibi

witam, dostałem od nich ofertę pracy do BMW do Dingolfing na montaż.Na dniach mam dostać umowę o skierowanie.Pracę bym zaczął od 29.04.Może ktoś w Was już tam pracuje przez GPJC? proszę o kilka wskazówek, czy warto spróbować? Stawkę zaproponowali dobrą.

Monia

Polecam, w zeszlym roku w grudniu bylam skierowana przez GPJC do Burgkunstadt.Jestem zadowolona z pracy i obsługi przez GPJC.Tym razem jednak nie mogę pojechać,ale na pewno w grudniu jak tylko będą mieli zlecenie to skorzystam.

smerfetka

Witam wszystkich, osobiście jestem bardzo zadowolona, jest to mój kolejny wyjazd za pośrednictwem tej firmy. Wszystko jest zawsze dobrze zorganizowane i zawsze można liczyć na pomoc i wyjaśnienia. Nie ma się czego obawiać na prawdę warto korzystać ;-)

borsuk1977

Witam.Razem z żoną wyjeżdzamy do Burgkunstadt 24.04 do komisjonowania w magazynie.Po przeczytaniu opinii mamy mieszane uczucia.Czy to firma naprawdę godna uwagi? Szkoda byłoby przepuścić okazję a z drugiej strony wtopić też szkoda...

maria
@borsuk1977

dostałam umowę skierowanie,warto spróbować ,mam podjąć pracę 23,04 w Burgunstadt.Napiszcie czy jedziecie i skąd jesteście ja jestem z Zabrza

agawa
@maria

A jak z dojazdem do Burgkunststadt z Zabrza, czy jedzie Pani samochodem czy busem ?

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.