Opinie o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

Jesteśmy partnerem strategicznym jednej z największych niemieckich agencji pracy tymczasowej I.K. Hofmann Personal GmbH, która posiada ok. 100 oddziałów na terenie Niemiec i Austrii zatrudniając prawie 20 tysięcy pracowników tymczasowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Polish Job Center Sp. J. w Łódź

oszukany

Przyjechałem na miejsce a tam zupełnie co innego.

marikka

a więc współpracowałam przez miesiąc dzięki firmie german polish job center. Ogólnie na pomoc tutaj w Polskim biurze nie ma co narzekać , zawsze jak ktoś dzwoni są pomocni i wyrozumiali, niestety nie jest tak do końca fajnie jak dojedzie się na miejsce. Nie jest to wina ze strony Polskiego biura , tylko niestety problemy wynikają z firmą niemiecką z która wiecznie są jakieś problemy , pomimo tego ,że mają koordynatora , nie da się załatwić nic , mogłabym pisać tu duuużo na ten temat. Praca którą proponują też nie jest taka zła , jest to komisjonowanie w Erfurcie. to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia , gdy "porzucałam prace" , pojechało do domu "razem ze mną" ok 60 pracowników , rezygnując z pracy z dnia na dzień. Moim skromnym zdanie firma GPJC powinna "zmienić"koorydynatora(jeśli mają na to jakikolwiek wpływ) , wtedy wszystko byłoby super:) w moim przypadku jedną z najgorszych rzeczy było "wyrzucenie" ludzi z mieszkania (defakto), zapewnienie nam mieszkania ""zastępczego"- ale w warunkach skandalicznych.

jaro

witam pracuje przez ta firme jestem bardzo zadowolony polecam ta firme .praca jest ok i nawet wiecej niz oczekiwalem .Nie pobieraja zadnych wplat ani nic takze jest ok .Naprawde polecam TA firme i nie zawiedziecie sie na firmie GERMAN POLNISCH JOB CENTER .pozdrawiam

natka561

Witam , mam jechac w przyszly tydzien za granice z 2 osobami jeszcze nie wyslalam pieniedzy , poniewaz chcialam przeczytac najpierw opinie , wiec chcialabym sie zapytac jak to jest wszystko tam ?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
GPJC - J.Mastalerz

Odpowiedź dla pppp. Chciałbym jeszcze raz powtórzyć i podkreślić, że firma GPJC nie ma nic wspólnego z ofertą w Monachium przy płatkach śniadaniowych i osoba pana Daniela Wysockiego nie jest nam znana. Jobcentre to jest prawdopodobnie inna firma o nazwie podobnie brzmiącej do naszej - German-Polish Job Center (GPJC). Jakub Mastalerz

Justyna

witam,czy ktoś może mi powiedzić jaka jest obecnie sytuacja w Erfurcie (Niemcy), chodzi mi o emigrantów, czy jest tam niebezpiecznie ??? Proszę o informacje na maila justyna15061989@gmail.com , Serdecznie dziękuję za wiadomości:) Pozdrawiam

Czy ktoś coś wieno pracy w landshut? Czy to jest stała praca?

sylwia88

witam, pracujemy z koleżankami w Rhenusie od końca września, w pracy wszystko w porządku, wynagrodzenie na czas, godzin dużo, w grudniu mają zacząć się nocki i potrwać do świąt, zakwaterowanie ok.Można śmiało przyjeżdżać.

ika
@sylwia88

hej Sylwia88 napisz przy czym pracujesz i czy można się tam dostać do pracy? Poproszę o maila

Sylwia88
@ika

witam, my pracujemy w centrum logistycznym Rhenus przy komisjonowaniu książek, teraz w listopadzie dojechało nowych chyba ze 40 osób.Z tego co się orientuję,to ostatni termin przyjazdu mają na 08.12.My się dostałyśmy przez agencję z Łodzi GPJC, wyszukaj ich w necie.Bardzo szczegółowo opisują ofertę.Praktycznie wszystko się zgadza na miejscu.

sylwia193
@sylwia88

Hej. Jestes w niemczech przy pakowaniu ksiazek ? Jestem zainteresowana ta oferta ale boję sie jechac w ciemno. Super by było gdybysmy mogły jakoś na priv pogadac np przez fb. Bede wdzieczna. Pozdrówki

nowy

witam wszystkich. Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec i robię sobie kalkulację czy Mi się to opłaca .Proponują mi stawkę 8.20 brutto czy ktoś wie ile to netto ?

przyszły magazynier

Witam .Czy jedzie ktoś 30 bądź 2 grudnia pod Erfurt do komisjonowania książek ?A może ktoś tam pracuje ?Potrzebuje informacji jak tam jest.Pomoże ktoś?

oszukany
@przyszły magazynier

nie polecam. praca po 3-5 godzin, dojazd we własnym zakresie.

onaion

Nie rozumiem dlaczego ADMINISTRATOR usuwa numery telefonów. Jeżeli MY oszukani chcemy się ze sobą kontaktować to co nie możemy???? To jest nie fair. Podajemy jeszcze raz swój numer telefonu (usunięte przez administratora)oraz mail : oszukani87@wp.pl

dana
@onaion

corce pekly sciegna na tulipanach,lub kosc w rece ze str firmy nie ma zadnej opieki,mieli ja zawiesc w czw do lekarza kierowca nie przyjechal,ma sobie radzic sama i iscna pogotowie,logiczne ze zwolnienie wtedy nie platne frajerow szukaja

GPJC - J.Mastalerz

Szanowni Państwo Ponieważ w ostatnich dniach pojawiło się wiele nieprawdziwych i krzywdzących naszą firmę opinii dotyczących zupełnie innej agencji zatrudnienia, uprzejmie informuję, że: firma German-Polish Job Center (GPJC) NIE MA NIC WSPÓLNEGO z rekrutacją pracowników do MONACHIUM DO PRACY PRZY PAKOWANIU PŁATKÓW ŚNIADANIOWYCH, JAK RÓWNIEŻ NIGDY NIE POBIERAŁA ŻADNYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z WYJAZDAMI DO PRACY W NIEMCZECH. Prosilibyśmy zatem bardzo o umieszczanie opinii dot. innych firm (niezwiązanych z naszą agencją) w odpowiednich, przeznaczonych do tego miejscach i nie wprowadzanie w błąd osób rekrutowanych przez GPJC. z poważaniem Jakub Mastalerz - Współwłaściciel GPJC

mała

Witajcie. JUTRO WYJAZD DOSTALISCIE UMOWY?

onaion

Wszyscy oszukani przez niejakiego ,na pewno fikcyjnego Dawida Szczepańskiego proszeni są o zgłoszenie sprawy na Policję jak najszybciej. My również zostaliśmy oszukani przez tego pajaca. Trzeba się za niego wziąć. Nasz numer (usunięte przez administratora)

pppp
@onaion

teraz napisane jest, że koordynator Daniel Wysocki. Dziś dostaliśmy ofertę jobcentre Monachium do pracy przy płatkach śniadaniowych.

@pppp

nasz e-mail : oszukani87@wp.pl bo numery telefonów kochany administrator kasuje !

lukas

Witamy mamy ten sam problem koledzy wpłacilismy 600zł i na tym koniec prosimy o kontakt chcemy z wami domagac zwrotu kasy i zeby ta osoba została ukarana.

@lukas

My również zostaliśmy oszukani. (usunięte przez administratora)

qwert
@lukas

Jak można być tak głupim i wpłacić z góry pieniądze na czyjeś konto? Przecież żaden uczcziwy pracodawca nie pobiera opłat z góry!

OMG
@qwert

trza byc po prostu debilem ...LUDZIE JESTEŚCIE BARANMI I DEBILAMI WY ZOSTANCIE W POLSCE ...

Witam my mieliśmy jechać na płatki do Hanoweru Wplacilismy 140 euro na dwie osoby za pierwszy tydzień zakwaterowania Osoba kontaktowa Damian Bogusz również numer Hiszpański Przelew na konto niemieckie taki sam jak przy Monachium Brak umowy i pacjent wyłączył telefon Jeden wielki przekręt! !!!!!!!! Czas się wziąść za niego i powiadomić instytucje w Niemczech

PAULA

HEJ TO JEDEN WIELKI PRZEKRĘT.WPŁACILIŚMY 600 ZL ZA MIESZKANIE I ZERO KONTAKTU.NUMER DO Dawid Szczepański - kontakt: +34 602 37 06 47 TO NUMER LEWY NA DODATEK HISZPANSKI.W PONIEDZIALEK SPRAWE KIERUJE DO SĄDU

Witam i co dzis niedziela jutro niby wyjazd NA PŁATKI DO MONACHIUM a do dzis nie mam żadnej umowy wglądowej wiecie cos więcej na ten temat jedzie ktoś w poniedziałek czy to jakiś wał????Mój kontakt prz-buk@wp.pl

Monachium

PŁATKI TO FIKCYJNA FIRMA!!! POCZYTAJCIE NA FORUM. STRONY DODANE WYŻEJ.!!!!!

Ula

Hej Tez mamy jechac na te platki w poniedzialek.Mielismy dostac dzis wstepna umowe lecz do tej pory jej ne widze:/

Zostaw merytoryczną opinię o German Polish Job Center Sp. J. - Łódź

• Jak się pracuje w German Polish Job Center Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy German Polish Job Center Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Polish Job Center Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Polish Job Center Sp. J.?

Kandydaci do pracy w German Polish Job Center Sp. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Polish Job Center Sp. J.