Opinie o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

?

Sie zgadza

bolekk

Kolego Ryszardzie kto Ci o dobrych warunkach naopowiadal nie wiem,przyjdz sprawdz,przekonaj sie sam

masakrator

Ale pierdoły jakies na tym forum, moze ktos powie jak tam w pracy jest w biurze czy warto sie tam dostać czy nie i ogolnie atmosfera na produkcji rowniez - moze ktoś podrzucić wiarygodne informacje?

wojtek ze zerwanego związku

po kolacji krótki obchod sprawdze nogi mufloni czy nie smierdzą powiem ale ciepłe słońce tej nocy nieprawdż kochana edziu i ręce rozłoże kto taki ma tik ja wiem i to stały bywalec tego domu rozspusty pedalec inaczej zwany

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
tesciowa prasalita

z informacji zaczerpnietych z wikipedi to vince zaczytana była w ksiażce ostatni mohikanin z neszwill a na poważnie siostra chaliny górality halina sthrule zmarła na atak serca od wyziewów jule skorek drugiej z domu janiec janusz i wincent wega

słodki

podeślimy na podorędzie zyletę mojego starego tak jest ten gułaj tępy

włodek rezyser

dam ci grzegorzu (gałku)moczewski sracki pomasować to co przywiozłeś w tym pudełku szarym o rozmiarach ludzkiej dłoni przykrytego gumka dam ci okazać łaskę bo to ja pozamieniałem te pudełka a nie ty głombie a teraz garajuje za to pudełko na podorędziu o Przenajświętrzy Ojciec Tymoteusz mnie juz niechce znać

marek ambitny

zostanę ksiedzem jak wyjde z ośrodka dla nieletnich czerniewice gmina inowłodz nie mylic z kolegą jule słodką duperką

lek leśniewski nie gajowy piotrowskczyk

a moze to oni znalazłem ci mułcio zielińska tą córką co leczyła oczy u siostry bucholcowej pod rysia działką jemu też wyleczyła nogi po siłowni myła mu zapachem koli i boguraci nie lęśnej z licjążny grubej buby z przedszkola na spockim molo zgarbiałej szwagierki co myła garnki lekarzom w szpitlu co moszczewski jan budował znacy ojcem grzegorza rycha i gwałciciela motocyklisty basenowego z niebieskiej mzki co zabiła by o mały włos synową grzmila co dłubała na drucie kwiatki u siniarskiej na podorędziu amen dobrze Pnaie Ojczulku Rydzyku napisałam?

body

komprendo?

burito

a z kołtunem fe ale nos rasowy generalski

zaborcy!?

kto mówił że Osama to niski konus jak wy tadeuszku z Częstochowy? (pan Osama kawał ciała jaki syn wielgachny jest)

tadek z żoną

nie wiem ile wypłacą nam odszkodowań za nieszkodliwą jazdę po pijaku w karetce podotowia pomór a ja z bratem odziałowej z lidla idę w zapartę do galita bo tak chce pan zielonka nie mylić z św pamięci panem Osamą

uniewinniony mariusz zielonka z zaborowa

co wam powiem to wam powiem prasał to zrobił z rodzinką dzentelmenów na zielonej i ogrodowej koło domu kręcą sie dwaj bultrito i ujadaja jak stado os

sztyblet wojtuś mieszkania nr 4 spaw

nigdy się niestarzejmy królewiczu i z psami emilowej nigdy nie wychodzimy zalewamy kunefałową z pod 7-ki a prasałową z pod 4-ki okolice boiska w niewiadowi zwane białą marjolka po głosie poznać że nie wyjeżdza do jugosławi

ewa farna zakładowa nr 8

co wyklejał je kolejarz z domku jednorodzinnego swiętej trujcy jedynej sztucznie zmieszany z błotem tam nie podjeżdzały żadne fordy mondeo na zagramanicznych rejestracjach i żadne kurde panie nie wychodziły za pięć 4-ta nad ranem widział e tam biedne dzieci stojące za chlebem i serem i znaczkiem pocztowym do burdelu związka z pod 7 ki co parada się zowie naprawde łeb ma 6/9 jak ten lokal koło bolka wieczorkiewicza

gibon jamoruz

jestem bogurat z trzonkiem mam giwerę nr 8 jeżdżę białym merciedesiem mo o numerach jakich a no kto ma te numery zaczynają się od 0709 trzeba ukłony walić jak drut w stajence betlejemskiej zima roku 41 tuz po studniówce z ewą farną ze śmietnika wyjeliśmy plakaty która trzeba było spalić bo waliły sledziem

zaborowszczak modlitwa na podorędziu

to była kąpiel na basenie u lalita i grigorita bez ojca tymoteusza z żelechlinka na knstytucji 3-go maja po lewej od was na 4-tym piętrze mieszkał w leśnicówce jadł schaby i zwał się nie leszczynszyn

plasial lobus nie lalituś

opowieść jest szałowa jak na tamte i współczesne dni marcowe ojceic nasz rydzeusz co radio wolna europa maryja prowadził wpadł na pomysł jechać z gregoritem i mułą zielonym na ranczo prasała i lalita koło spały w alejach zjednoczonych nr 24 aleja syreny 8 pod 4 pierwszy blok szczytem do nawas to tyle co wie zaskładowski

major pałuba

ostatni szpieg zmienił czaszkę i doklejł mu gaworek warszawski nieco włosów na czuprynce no i wyrósł nieco a odważny janusz zgłoś się

Zostaw merytoryczną opinię o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 319 ocen.
  • Piaskowa 120
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7731591947 KRS: 0000019720

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.