Opinie o Mobille-Complex Sylwester Przybysz w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mobille-Complex Sylwester Przybysz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobille-Complex Sylwester Przybysz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobille-Complex Sylwester Przybysz w Tomaszów Mazowiecki

Zostawiam samochód z zapowietrzonym sprzęgłem (diagnoza serwisu), cena naprawy około 200zł (wycena serwisu). Po wstawieniu samochodu okazuje się że trzeba wyjmować skrzynię biegów (info na telefon), następnie konieczność wymiany dwumasy. Jestem przekonywany że nie można wyjąć łożyska dociskowego sprzęgła bez demontażu dwumasy. Ostatecznie z 200zł robi się 2500zł. Motto zakładu to chyba "Witamy Cię (200zł), a następnie mamy Cię (2500zł). Brak słów.

Nie daj się oszukać Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym "warsztacie". Zapytałem o wymianę osuszacza w aucie ze zdemontowaną lampą przednią. Brak lampy miał znaczenie. Element do wymiany był łatwo dostępny. Poinformowano mnie, że ma to kosztować 200 zł. Zdecydowałem się na wymianę. W pierwszym dniu postoju auta w warsztacie nie zrobiono nic. W drugim dniu zadzwoniono do mnie i powiedziano, że cena wzrośnie do 450 zł, bo śruby ciężko się odkręcają, trzeba dodać dużo gazu do instalacji, nie wiedzieli, że nie mam swojego osuszacza itp. Widziałem, że ordynarnie chcą mnie naciągnąć, bo są tam tylko nieskorodowane 2 śruby i 2 nakrętki, i po zastosowaniu środka penetrującego nie może być żadnych problemów , a gaz do klimatyzacji kosztuje tylko max 7 zł za 100 gramów. Zgodziłem się na 300 zł, bo jest to cena rynkowa. Co się okazało przy odbiorze ? Cena wzrosła do 380 zł, zamiast niemieckiej części, którą wybrałem, założono polską, bo akurat zalegała im w magazynie, nie zamontowano pozdejmowanych części plastikowych i gumowych, które musiałem szukać w komorze silnika, a co gorsza, całkowicie rozładowali mi akumulator - jest to niszczące dla jego pojemności i żywotności. Przyjmujący auto do naprawy okrasił wszystko powyższe manierami rodem z chłopskiego (usunięte przez administratora) On nie tylko nie widział niestosowności swojego zachowania, on raczej był przekonany, że zawsze znajdą się kolejni frajerzy, których będzie można naciągnąć. Pozytywne opinie o tym warsztacie to fałszerstwo pisane przez nich dla poprawy statystyki. ZDECYDOWANIE ODRADZAM powierzanie im auta. Bądź pewien, że coś Ci uszkodzą, a cenę usługi zawyżą.

Beny

Super serwis polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Mobille-Complex Sylwester Przybysz - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mobille-Complex Sylwester Przybysz?

Zobacz opinie na temat firmy Mobille-Complex Sylwester Przybysz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobille-Complex Sylwester Przybysz?

Mobille-Complex Sylwester Przybysz
  • Szczęśliwa 36