Boshoku Automotive Poland

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Boshoku Automotive Poland

lek leśniewski nie gajowy piotrowskczyk 2015-08-24 15:41:45
a moze to oni
znalazłem ci mułcio zielińska tą córką co leczyła oczy u siostry bucholcowej pod rysia działką jemu też wyleczyła nogi po siłowni myła mu zapachem koli i boguraci nie lęśnej z licjążny grubej buby z przedszkola na spockim molo zgarbiałej szwagierki co myła garnki lekarzom w szpitlu co moszczewski jan budował znacy ojcem grzegorza rycha i gwałciciela motocyklisty basenowego z niebieskiej mzki co zabiła by o mały włos synową grzmila co dłubała na drucie kwiatki u siniarskiej na podorędziu
amen
dobrze Pnaie Ojczulku Rydzyku napisałam?
marek ambitny 2015-08-24 15:43:12
zostanę ksiedzem jak wyjde z ośrodka dla nieletnich czerniewice gmina inowłodz nie mylic z kolegą jule słodką duperką
włodek rezyser 2015-08-24 15:46:44
dam ci grzegorzu (gałku)moczewski sracki pomasować to co przywiozłeś w tym pudełku szarym o rozmiarach ludzkiej dłoni przykrytego gumka
dam ci okazać łaskę bo to ja pozamieniałem te pudełka a nie ty głombie
a teraz garajuje za to pudełko na podorędziu o Przenajświętrzy Ojciec Tymoteusz mnie juz niechce znać
słodki 2015-08-24 15:47:40
podeślimy na podorędzie zyletę mojego starego tak jest ten gułaj tępy
tesciowa prasalita 2015-08-24 19:59:09
z informacji zaczerpnietych z wikipedi to vince zaczytana była w ksiażce ostatni mohikanin z neszwill
a na poważnie
siostra chaliny górality halina sthrule zmarła na atak serca od wyziewów jule skorek drugiej z domu janiec janusz i wincent wega
wojtek ze zerwanego związku 2015-08-24 22:23:27
po kolacji krótki obchod sprawdze nogi mufloni czy nie smierdzą
powiem ale ciepłe słońce tej nocy nieprawdż kochana edziu
i ręce rozłoże kto taki ma tik ja wiem
i to stały bywalec tego domu rozspusty
pedalec inaczej zwany
masakrator 2015-08-28 08:17:04
Ale pierdoły jakies na tym forum, moze ktos powie jak tam w pracy jest w biurze czy warto sie tam dostać czy nie i ogolnie atmosfera na produkcji rowniez - moze ktoś podrzucić wiarygodne informacje?
bolekk 2015-09-01 16:44:19
Kolego Ryszardzie kto Ci o dobrych warunkach naopowiadal nie wiem,przyjdz sprawdz,przekonaj sie sam
2015-09-02 13:40:31
Sie zgadza
Marcino 2015-09-14 13:58:14
Najlepsze w boshoku sa panie pracujace w biurze.. nie wiedza co sie wokol nich dzieje a chodza takie wystraszone jak by ich stado bykow ganialo.. ogolnie ludzie pracujacy na tych najnizszych stanowiskach sa ok.. ale juz sama atmosfera tej firmy ma wiele do zyczenia..
olo 2015-09-20 20:36:48
Jeszcze 2 lata temu było normalnie.Nawet za Wita
etm 2015-09-21 16:39:20
A teraz nie jest normalnie?
Abc 2015-09-22 07:23:09
Czy to pytanie to żart czy normalnie retoryczne :) ?
suzuki 2015-09-23 22:04:11
czy ktoś słyszał kto zostanie kierownikiem na hali E?
jakieś typy, kto startuje?
etm 2015-09-24 18:11:45
A tu już nie można zapytać? :-)
U1 2015-09-26 09:52:01
Stawiam na Tolka Banana.
Abc 2015-09-28 16:36:32
Te nowe technologie to maszyny pelnoletnie bez dostepu do czesci zamiennych na rynku lub garazowa technologia firemek z bawarskich lasow:) wyzwanie nie lada do rozwoju. Codziennie cos stoi .
ola 2015-11-27 00:10:23
tragedia....klimat chory na produkcji , a kasa też kiepska, pracowałam 2 mieś .dłużej się nie dało
Abc 2015-11-27 12:12:11
Cztery razy sie zastanów kolego, a potem zapytaj znajomych , pracownikow dlaczego przez 15 lat nie odeszło tyle osob co w ciagu niespełna 2 lat .
Abcd 2015-11-28 15:24:37
No właśnie, dlaczego? Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
bolekk 2015-11-28 19:35:09
Dlaczego?przede wszystkim firma jest zle zarzadzana a odkad firma zostala sprzedana Japonczykom jest totalna kicha poniewaz oni maja swoje wizje ktore tu w Polsce nie maja prawa bytu i nie przetlumaczysz im ze ich pomysly przynosza straty ma byc tak jak oni chca i tyle,faktycznie zarobki sa słabe nie ma czego sie spodziewac,kolega ktory chce byc planista niech sie zastanowi i to bardzo jesli sie chce zdecydowac na ta prace a i koksow tez nie bedzie mial a wymagania dopiero zobaczy jakie sa,ogolnie firma schodzi delikatnie mowiac na psy i to niestety coraz bardziej widac.wiele osob jest zatrudnianych ale duzo po niedlugim czasie sie zwalniabo w zderzeniu z wymaganiami firmy wekszosc rezygnuje.
bolekk 2015-11-29 20:13:59
to zle Ci sie wydaje,guzik wiesz biedrona to po co sie tu wypowiadasz,nie nie patrz na rotacje hahaha dobry jestes biedrona skad ty sie wziales z zoo?ludzie tak odchodza dla jaj bo im sie tak podoba,ogarnij sie
Zoska 2015-12-01 17:12:53
Kiedyś to była fajna firma z normalnym kierownictwem,bez niedowartościowanych miernot,które chcą wykazać, że są lepsze niż inni. Szkoda że nie pamiętają o tym że i tak pójdziemy wszyscy do piachu.Polak Polakowi wilkiem,a raczej wilczycą.
bolekk 2015-12-07 07:36:48
No co macie na umowie najnizsza krajowa a czego sie spodziewacie?
bolekk 2015-12-16 11:18:38
Napisalem Ci wyzej kiklik ile sie zarabia czytaj ze zrozumieniem najnizsza krajowa o ile wiesz co to znaczy,chyba ze bedziesz dymal nadgodziny to pare zlotych wiecej dostaniesz
ktoś 2015-12-16 14:41:11
Dział utrzymania ruchu jest całkowicie zablokowany przez kierownictwo brak sprzętu rak rozwoju i system 4 brygodowy .Szczególnie mają cieżko automatycy którzy muszą wymieniać się jednym komputerem ... bak odpwednich szkoleń zczególnie, że nie są one aż tak drogie, brak części zapasoch , robienie prowizorek na każdym kroku. Dział utrzymania ruchu w boshoku jest jednym z nagorszyh działów fabryk o takiej specyfikacj.
Drewniak 2016-01-15 20:20:08
Słyszałem że szukają, ale na plant managera.Prawie to samo :)
abc 2016-01-16 14:48:41
poważnie? szukają na plant managera?
abc 2016-01-23 06:58:02
a kto to jest "zakompleksiona glempa"?
Obcy 2016-01-29 00:23:49
To teraz Pan Celebryta wam pokazuje swoje rogi
U1 2016-04-04 22:46:45
Na medianę zawsze możesz liczyć :-)
ktoś2 2016-04-22 20:35:16
Pracowałem w DUR w Boshoku, doświadczenie można zdobyć. Choć jest to rzucenie na głęboką wodę - na szkolenia nie licz. Nawet gdybyś chciał sobie je przeprowadzić we własnym zakresie. Plusem jest mnogość sprzętu i maszyn. Bywa że na zmianie pod sobą masz ~50-100maszyn. Szkoła życia. Na szczęście ekipa w DUR jest bardzo zgrana. Nikt pod nikim dołków nie kopie. Chętni do pomocy i podpowiedzi.
Generalnie wszyscy jadą na tym samym wózku - każdy ma świadomość jakie to bagno. Płaca ? Jaką sobie wynegocjujesz taką będziesz miał i na tym Twoje zarobki się kończą - na delegacje, pakiety socjalne i szkolenia nie licz !
I głównym i największym minusem jest kierownictwo nie DURu tylko produkcji. Jeden włazi drugiemu w dupę, wieszają psy na kierowniku utrzymania ruchu - facet chyba też nie ma śmiałości żeby się odezwać - każą mu zwalniać ludzi kiedy i tak ma niedobór pracowników. Mobbing na liniach produkcyjnych - bywa że również w stosunku do ludzi z DURu. Jeśli jestem nieobiektywny niech mnie ktoś poprawi.
Jarząbek Wacław 2016-04-24 20:18:51
Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego działu przemęcza, kierownik Ochódzki Ryszard. Ciągle pracuje,wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!
To pisałem ja - Jarząbek Wacław, elektryk drugiej zmiany.
abc 2016-09-14 12:50:26
a co taka cisza w eterze?
Jaś g 2016-09-30 14:58:10
jak żył pan Tadeuszek to była robota szałowa i dobrodziejstwo
GBH 2016-10-02 00:24:50
Czytam ostatnie komentarze jakiegoś pajaca i potwierdzam jedno o czym wiadomo w Województwie Łódzkim. "Tomaszów Mazowiecki to największy obszar w Polsce dotknięty chorobami psychicznymi , powstałymi po funkcjonowaniu zakładów Wistom" - cytat z Przegląd psychiatryczny. Boshoku zły, Ceramika Paradyż zła itd. Ludzie z TM weźcie się za robotę. Wy wszyscy chcecie zarabiać miliony za miesiąc , ewentualnie za nowego Nissana GTR ale nie macie do tego kwalifikacji. Dlaczego wobec tak dużego bezrobocia w TM jest u was praca. Żeby do obecnego megatechu, paradyża jeździły busy z ludzmi z innych miast ? Wszyscy chcecie być menadzerami ? Pytam was miernoty z TM kim był Kottler, Swarows, Zieranden ? Jeszcze chcecie być menagerami???? Chyba od kajaków w Borkach.
mączka płetfonurek 2016-10-02 07:57:55
witold bella(rąbień)uprawia miłość francuskąść francuską i seks oralny z małgonią kapiec i z jej córka chyba też a ja nie mogę tej kapy bzyknąć:(
tomek s 2016-10-02 08:03:36
a zbyszek skrobek to wali konia w gabinecie chigienistycznym
tata marcinka p 2016-10-02 09:48:15
czy prasał jest góralkiem?-myślę ze nie jest
hampek joahimiak 2016-10-02 10:58:31
pan tadeuszek bienias to lubił pochliptać paluszki tej młodej pannie paulince kapiec a mamuśce jej małgożatce na tym kojcu zbitym desek ale twardym jak licho lubieznie dokonywał aktu nieżądu a nie było słychać iiiiiiii(nie trzeszczało to łoże):))))
TADEUSZEK BIENIAS DO BRATA SWOJEGO RODZONEGO TADEU 2016-10-02 11:55:18
bracie kochany tadziku twoja córka pracuje tam w tym lidlu całe dnie bez odpoczynku moze wyskoczylibyśmy jak za dawnych lat do ojca BINLADENA na katjuszki a moze też gdzieś i na gruszki?co mordeczko kochana odezwij sie na fajsie.no to nara pa
haluś karasek-westfal do córusi ani prasał 2016-10-02 19:27:20
kochanie bardzo załuje tej wodeczki w zamku na zagajnikowej ale za dobrą opiekę nad sciągnietą z radomska mateczka tego krolewicza malowanego powstańca armi krajowej wódeczką podetrę tyłeczek raz jeszcze jeden
WUJEK BUENOS AIRES 2016-10-02 20:55:04
LUDZIE TA PANI ANIA BIENIAS-BELLA TO PODAWAŁA NARKOTYKI PRZY ZNIECZULENIU ZEBA ODUZYŁA NARKOTYCZNIE MARKA WARCZYKA I GO DOSIADŁA ODUZONEGO I ZGWAŁCIŁA I ZROBIŁA KOSZTEM DEGO BIEDNEGO PANA DZIECKO A RODZINA BIENIAS-BELLA POSADZIŁA GO DO WIĘZIENIA
BELLA WITEK 2016-10-02 20:57:50
LUDZIE ROMAN JAG MACHNOŁ LOŃCE BOGUSŁAWSKIEJ BLONDYNKĘ A JA JA PAKOWAŁEM W KUKURYDZY HAHAH
ania pasieczyńska-sprzataczka 2016-10-03 09:47:00
słuchajta moj brot ten głupek zbychu odnalazł po latach a tam ukrywał ze ma braci z nieprawego łoza cudownego barata skrobka zbysia ckma i zbysia bogusławskiego z wolboza cudownego uwodziciela młodych dupek
ruda kita lorda jareckiego 2016-10-03 09:54:14
jarecki miał pradziada skoczka na wielu fontach skakał głównie radzieckich zapragnął poznać halincie vince głównie za skowronczonymi spiewami jej męża lotnika a halince przyśnił siedzidek kory siedzi w ameryce południowej i gryzie kapustkę którego zna grzegorz gałek czy moczanowski no wita który prawdziwy czarodziej ten astaljego galek
halincien vincek wojenka(hotel abu dzabi-dupa mary 2016-10-03 09:58:28
a mojej jedynej i nieodżałowanej miłości już od lat 80-tych ubiegłego wieku gratuluje zakupu zabawek i szczegulnie nowego aucia podobnego do padła andzi belli:)pa mój gringuniu najkochańszy pieszczoszku mamuńci
szymek sidwa przyjaciel halinci vince i grzegorza 2016-10-03 10:07:23
wojtek gałczynski herbu piata klepa -brak(dobra działka rób tak dalej a wyjdziesz na przyjaciela matek głównie ewy ziółkowskiej herbu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] otek) jest tak samo mądry jak jego matka i ten oficerek tatuś ale mama to w czasie wojny lała mordowała ludzi w obozie auschwitz była tam kapo
konrad stanek 2016-10-20 20:50:44
w moim bloku na ulicy zagajnikowej na czwartym p[ietrze mieszka córka romana jagielińskiego jeździ srebrnym hundayem vanem
abc 2016-11-07 17:45:03
co taka cisza? "dobra zmiana" po zmianie marki?
Zostaw swoją opinię o Boshoku Automotive Poland - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boshoku Automotive Poland