Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

jedna z wielu

Szanowne Panie znam Was za jedną idzie opinia z przeszłości,druga ma mowę gładką jak HANKA BIELICKA nie byłyście święte. Jak i wiele osób tu piszących-to ma być opinia o firmie i warunkach pracy i tu zgadzam się jest fatalnie zarządzana żadnej organizacji,brak detali do prod.przestoje nie wiadomo z czyjej winy.Powtórze to co kiedyś napisałam TO PRACA POWINNA CZEKAĆ NA PRACOWNIKA a nie odwrotnie!!!!!! Kadrę kierowniczą zapraszam choćby do PRETLA niech zobaczą jak wygląda organizacja pracy!!!!!W Groclinie ludzie są wykorzystywani ,oszukiwani,zabiera im się ich prawa strasząc utratą pracy ZŁA FIRMA ŻLE ZARZĄDZANA nastawiona na szybki i duży zysk kosztem ludzi,ale nie widzi ile traci!!!! Aosoby które bawią się w wzajemne oskarżanie i osobiste wycieczki zapraszam na fejsbuka tam igrajcie do woli,trochę rozsądku!!!!!!!

@jedna z wielu

Ej Ty jedna z wielu, a czemu nie podpisujesz się Swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem jak taka Święta i mądra jesteś? No chyba, że wstydzisz się Swojego nazwiska!!! I jak jeszcze jesteś taka mądra, to po cholerę tu wchodzisz i piszesz - jak masz coś do mnie, to proszę bardzo, napisz mi to we wiadomości na facebooku (tak się poprawnie to pisze!!!)albo na naszej klasie - moje imię i nazwisko znasz - bo Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się Swojego nazwiska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były Pracownik

Tylko zapytałem a nie napisałem, że chcę tam wrócić.CZYTAJ UWAŻNIE NIEDOROZWINIENTA UMYSŁOWO-kAROLCIA

@Były Pracownik

I'm really sorry - What's wrong is not me:):):) Po prostu byłam wczoraj mega wkurzona tą całą zaistniałą sytuację w Urzędzie Pracy, nie chciałam Cię drogi kolego urazić, ja to co myślę to mówię, fakt faktem, że czasem coś powiem bądź napiszę prędzej zanim się zastanowię, a zwłaszcza jak jestem zdenerwowana, jeszcze raz Cię przepraszam... i pozdrawiam

Były Pracownik

Nie pracuję już w tej firmie od 2 m-cy.Zostałem zwolniony.Czy ktoś napisze jakie tam są obecnie realia,przyjęcia,zwolnienia w ogóle i perspektywy.Pozdrawiam całą starą załogę:)

@Były Pracownik

NIE WCHODZI SIĘ DWA RAZY DO TEJ SAMEJ RZEKI, A JUŻ TYM BARDZIEJ DO TAKIEGO HADZIAJSTWA - NAJGORSZEGO ZAKŁADU W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKIŚ NIEDOROZWINIĘTY UMYSŁOWO JESTEŚ, ŻE TAKIEJ PODSTAWOWEJ W ŻYCIU RZECZY NIE WIESZ???????????????? TO JUŻ LEPIEJ ZJEŚĆ SUCHĄ PYRĘ Z SOLĄ NIŻ Z POWROTEM WRÓCIĆ DO INTER GROCLIN AUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM - KAROLCIA:)

taki ktos

Pani A.U. to porażka donosicielka i klejdziara jak jak poszla to wszyscy sie ucieszyli bo pojecie zerowe miala

@taki ktos

prawda w oczy kłuje,jesteś jedną z tych co nic nie robią a jak co to nigdy się nic nie podoba takich ludzi mam głęboko w d....

taki ktoś
@Agnieszka Urbaniak

Znam cie i poznałam az za dobrze nosilas nam ciasto a potem robilas foto i lecialas do kierownika na skarge a jak klamalas o jednej z nas i przez ciebie nie chcieli umowy jej przedłużyć zabic cię chcieli

@taki ktoś

Jeżeli chodzi o robienie zdjęć, to kiedyś na nocce jak sobie usta malowałam pomadką NIVEA, bo mi pierzchły, to dziewczyny ze sztekowania coś oglądały w komórce i się śmiały i jak się okazało to był tel. kom. Magdy Halasz, która mi zrobiła zdjęcie jak sobie usta malowałam, bo mi to potem pokazała i jeszcze ze śmiechem powiedziała, że teraz pójdzie z tym do Pana Emila Czerczaka - niby z żartem i niby to zdjęcie potem usunęła - ale to wszystko niby i tak do końca nie byłam pewna, a potem w sierpniu wypłynęła informacja, że niby Pani Agnieszka Urbaniak robi Nam zdjęcia jak jemy przy stanowisku pracy i że dała te zdjęcie Pani Czesi i dyrektorowi Emilowi i to rozpowiedziały na całym KONZIE właśnie Magda Halasz i Natalia Przybyła!!!!!!! TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ, KTÓRA I KOGO WERSJA PRAWDZIWA

@taki ktoś

dla mnie jesteś zerem nawet się podpisać nie chcesz a sprawa fotek jest w toku bo takich nie ma ha,ha,ha szmaciary zwykłe

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
rozbawiona

Agnieszka Urbaniak takie bajki to dzieciom na dobranoc o tych zarobkach, wszędzie płacą najniższą krajową więc tak nie pisz bo się ośmieszasz. A jeśli się upierasz, że jednak tak dużo zarabiasz to napisz nazwę firmy w której pracujesz

@rozbawiona

jak chcesz to zapraszam kartkę od wypłaty chętnie pokażę,poza tym kilka osób z Groclinu pracuje w tej firmie więc popytaj i zapraszam do Phoenixa

PRAWDA

(usunięte przez administratora) Independent Fishery Professional materiał z LINKEDIN Albany, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Rybołówstwo Tym z zawodu jest kierownik KONZA - jak w książce Ernesta Hemingweya "Stary człowiek i morze", i taki ktoś zarządza w wielkiej firmie działem - ŚMIECH NA SALI, a właściwie to ŚMIECH NA DZIALE KONZ

Karolina Wieczorek

Mój jeden wpis również został usunięty, a był to wpis bardzo ładny, pełen kultury i ogłady - No Panie Krzysztofie Płóciennikowsko - bardzo nieładnie z Pana strony! A jak Pan taki mądry, to czemu nie usuwa Pan wpisów od obleśnego kierownika, obleśnych i zboczonych, w których każe brać do buzi tego Jego hadziajskiego "lizaka"??? No ale co się dziwić, jak Pan Krzysztof (tutejszy administrator) pracuje w Groclinie w biurze, tak jak to ta była pracownica napisała: śmietanka Groclinu i KTP - to też trzyma sztamę razem z Nimi - smutne, ale prawdziwe.:-(

była pracownica - ta rzetelna, nie obibok!!!!!!!

Ahaaaaaaa - a to tak się nazywa ten administrator!!!!!!!!!!!!!!!! Mój mega zajebisty wpis, który miał 6 pomocnych opinii również usunął, no co za.................. Nie będę tutaj wulgaryzować, bo taki człowiek nie jest tego wart i jest z tej samej gliny co reszta śmietanki z Groclinu i KTP - szanowny Pan Krzysztof Płóciennikowski nie ma się czym szczycić, wręcz przeciwnie - powinien się wstydzić, żeby PRAWDĘ tutaj usuwać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO PRAWDA MOŻE NAS WYZWOLIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karolina Wieczorek

Dobry wieczór JOKER - Ja w pełni się z Tobą zgadzam, bo od 1 września się przeprowadziłam do Sandomierza, a 4 października wyszłam za mąż i jest (usunięte przez administratora) a co do doświadczenia, to ja w kabelkach jestem bardzo doświadczona, oprócz roku pracy w Inter Groclin Auto przy wiązkach kablowych, gdzie przeszłam 5 działów i byłam na podzespołach, układaniu, uzbrajaniu i na testowaniu to jeszcze 2 lata pracowałam w Prettl Apliance Systems - PAS Polska!!!!!! I było tam (usunięte przez administratora) o wiele lepiej niż w Groclinie pod koniec, kiedy byłam na dziale KONZ!!!!!!!!!!!!! A z zawodu jestem krawcowa i żadnej pracy się nie boje, bo ja jestem kobieta pracująca, co prawda teraz w Sandomierzu pracy nie mam, bo tutaj tak jak wszędzie - ciężko z pracą, ale się nie poddaje i szukam:):):):):):):) Gorąco Cię JOKER pozdrawiam, milusiego wieczorku, spokojnej nocy i kolorowych snów Ci życzę - KAROLCIA

Agnieszka Urbaniak

masz rację zmiany czasem dobrze nam robią ja miałam stałą pracę - 12 lat pracowałam przy produkcji wiązek do AGD i zaryzykowałam, zwolniłam się bo poszłam go Groclinu,miałam sobie polepszyć-no cóż było fajnie do czasu...nie żałuję tej decyzji ale widząc co się dzieje w Groclinie pojechałam na rozmowę do innej firmy i co?Po trzech minutach miałam prace na lepszych warunkach,lepiej płatną więc zwolniłam się z Groclinu,wiem że podjęłam słuszną decyzję.Zaryzykowałam i dzisiaj jestem szczęśliwa-z moim doświadczeniem i zaangażowaniem mam naprawdę super a pierwszą wypłatę za 3 tygodnie pracy po 8 godz. dziennie miałam większą niż w Groclinie pracując cały miesiąc po 12 godz i wszystkie soboty-tak ze zgadzam się z tobą JOKER-NIE BÓJCIE SIĘ ZMIAN !!!pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze zostali w Groclinie

Łukasz

a kiedy się zabieracie za nygusów z biur ? którzy więcej czasu spędzają na fajce niż na pracy

PRAWDA

Najgorsze HADZIARY - Magda Halasz i Natalia Przybyła w końcu zostały zwolnione lepiej późno niż wcale HURA HURA HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idę to opić:):):):):):):)

FAZI

moja sąsiadka pracuje w tej firmie 30 lat i naprawdę nie narzeka ma dobrą pensję ma wspaniałe koleżanki no i kolegów też.

Karolina Wieczorek (Gorzelana)
@FAZI

A ta sąsiadka co pracuje 30 lat to szwaczka na szwalni, a nie elektromonterka na Konzie, więc jest zadowolona no i tyle na temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obserwator

Ludzie jak czytam wasze opinie to nie wiem z kim mam do czynienia Czy z bandą zacofanych ludzi a nawet jeszcze gorzej. Wszystkie opinie tu wystawione piszą ludzie którzy byli zwolnieni za lenistwo oraz za klekotanie.Ci co jeszcze tu pracują będą pracować bo się wykazują i nie gadają głupot. Myślicie że jak wyjedzie za granice to będzie fajnie!!!!!!!! Firma ma się dobrze za niedługo wchodzą nowe projekty a te całe zamieszanie to przez Konza jest. A i jeszcze jedno ci którzy oczerniają ludzi na tym forum będą wyłapywani przez Policje przez adres IP. Lepiej zacznijcie myśleć to nie boli.

ricardoo
@Obserwator

Trzymanie ręki w tyłku zbyt głęboko wiąże się z jej osraniem, więc kolego uważaj gdzie, komu i jak ją wkładasz. Straszyć policją to ty możesz dzieci w przedszkolu a nie mnie. Tu nikt nikogo nie obraża, tylko pisze prawdę jak jest. Obrońca od siedmiu boleści się znalazł!

Rafał Majka
@Obserwator

Ja mogę ci podpisać się imieniem i nazwiskiem, w dodatku pozostawię numer telefonu, maila i IP jeśli to radość komuś sprawi. Śmiać mi się chce jak zasłaniasz się policją. Z twojego myślenia wychodzi, że za chwilę całego goworka było by trzeba ocenzurować, wpisy usunać i dać jako dowód w sprawie. Znam wielu takich co straszyło i nic z tego nie wyszło, wręcz ludzie jeszcze bardziej z niego kpili, a dodam, że bardziej ostre wpisy były tam umieszczane.

@Rafał Majka

witam ja rzadko wchodzę na to forum ale dzisiaj nie mogę się powstrzymać,żeby nie napisać kilka słów-po pierwsze to pozwalniali ludzi,którzy byli mądrzejsi od niektórych kierowników,ludzi z doświadczeniem w produkcji wiązek,inne zakłady z otwartymi rękoma takie osoby pozatrudniali ja sama widząc z jaką patologią pracuję pojechałam na rozmowę do innej firmy i po trzech minutach rozmowy miałam zapewnioną posadę teraz pracuję w spokoju bez stresu i oczerniania jak to było w groclinie niestety i wiem że dobre osoby pracę znajdą a takie kłamczuchy,obiboki i klejdziory jak N.Przybyła,M.Halasz mogą mieć trudności one wiedzą o czym mowa i wcale się nie dziwię,że ludzie tutaj piszą to co piszą bo większości to sama prawda.Myślę że gdyby pozwalniali w pierwszej kolejności obiboków to może było by inaczej ale cóż to nie moja już bajka szkoda mi tylko kilku osób z tego syfu co zostało-aha policją kolego nikogo nie strasz,bo za prawdę nikogo jeszcze nie zamkneli-(usunięte przez administratora)

@Obserwator

witam ja rzadko wchodzę na to forum ale dzisiaj nie mogę się powstrzymać,żeby nie napisać kilka słów-po pierwsze to pozwalniali ludzi,którzy byli mądrzejsi od niektórych kierowników,ludzi z doświadczeniem w produkcji wiązek,inne zakłady z otwartymi rękoma takie osoby pozatrudniali ja sama widząc z jaką patologią pracuję pojechałam na rozmowę do innej firmy i po trzech minutach rozmowy miałam zapewnioną posadę teraz pracuję w spokoju bez stresu i oczerniania jak to było w groclinie niestety i wiem że dobre osoby pracę znajdą a takie kłamczuchy,obiboki i klejdziory jak (usunięte przez administratora) mogą mieć trudności one wiedzą o czym mowa i wcale się nie dziwię,że ludzie tutaj piszą to co piszą bo większości to sama prawda.Myślę że gdyby pozwalniali w pierwszej kolejności obiboków to może było by inaczej ale cóż to nie moja już bajka szkoda mi tylko kilku osób z tego syfu co zostało-aha policją kolego nikogo nie strasz,bo za prawdę nikogo jeszcze nie zamkneli-Rafał Majka dobrze to napisał i Karolina również

@ricardoo

Bardzo trafnie i przezajebiście to RICARDO napisałeś,a najbardziej to mi się podoba, cytuję: "Trzymanie ręki w tyłku zbyt głęboko wiąże się z jej osraniem, więc kolego uważaj gdzie, komu i jak ją wkładasz." - Zapomniałeś jeszcze dodać jak głęboko ktoś ją wkłada i Ci jeszcze powiem, że większość ludzi w Groclinie, a zwłaszcza na Konzie ma Swoje ręce osrane aż po łokieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A szczególnie szanowne Magda H. i Natalia P. - te to aż pod pachy wyobraź sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie Cię RICARDO pozdrawiam i życzę Ci powodzenia:):):):):):):)

anty

Firma plajtuje. Zobaczcie sobie skład rady nadzorczej Groclinu. Sama śmietanka, kolesiostwo i rodzina pana prezesa- tatuś i brat. Jak to ma funkcjonować poprawnie jak ktoś po szkole średniej rządzi firmą?

gosc xxxx

czerczak jest caly czas na kablu i ze szwalnia nic wspolnego nie ma.ciekawe kto taka plote znowu puscil?

gość

A jak tam SCANIA albo VOLVO?

taki ktoś

Ktos ma złe informacje na temat nie ktorych osob zajmijcie sie praca a nie głupotami co tu piszecie i sie nie zdziwcie jak te osoby poszły na policje bo to jest karalne że piszecie imieniem i nazwiskiem wiec życze powodzenia wam naprawde

k....
@taki ktoś

powodzenia w końcu moze policja sie zajmie tymi klejdrami i tymi paniami

tomek

Witam, czy może ktoś napisać co naprawdę dzieje się w spółce - Drzymałowie wychodzą ze spółki - czy to się utrzyma z Niemcami czy raczej nie widać świetlanej przyszłości ?

//////////////////
@tomek

Człowieku! Nie czytasz tego forum? Przecież rozumie się samo przez się, że idzie na dno niczym statek TYTANIC, a Pan dyrektor Emil widział co się święci i szybko na szwalnie zwiał - chytry lis -niczym szczur z tonącego okrętu, a właściwie to wraku - tym jest teraz GROCLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość

skoro często widzisz to znaczy, że tam bywasz

Mikołaj

a kto powiedział że ja chodzę na fajki hehe :)..porostu często widzę

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto