Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

LSD

.....zamykają dział elektryczny Utrzymania Ruchu ..... ciekawe czy na to stanowisko też przyjmą stażystów...... :-) Pozdro 600 od ELEKTRIKOS ;-)

gosc 11

Dajcie spokój .... Nie róbcie cyrku Ci co nie-powinni już to czytają nie pogarszajcie swojej sytuacji bo wylecicie nie z powodu kończącej się umowy czy redukcji etatu ale przez własną głupotę jeszcze problemy w sądzie gwarantowane

Karolina Gorzelana - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA

No dobrze (usuni- niech Ci będzie, mi również zależy na tym, aby Prezes poznał prawdę i wielka szkoda, że i ja nie będę mogła z Nim porozmawiać, zwłaszcza o Waszym szanownym kierowniku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aga s

Tak i nie wstydze sie tego. Nie chodzi o mnie ale zeby pomóc innym ludziom żeby poznal prawdę prezes i reszta. I nie pisz do mnie tak mam imie KAROLA tak jak ty

elektro...
@aga s

Ej Ty - KOSMITKA, ale Ty jesteś walnięta! O jakim Ty spotkaniu z Prezesem tutaj pirzesz - przecież żadnego spotkania z Prezesem nie miało być i nie będzie, wymiŚliłas to, bo Ty sama chcesz się z Nim spotkać, ale on ma Cię w D U P I E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
aga s

Zrozumcie że ja nie jestem za jakimś kierownikiem konza ale żebyśmy byli wiarygodni to musimy grac razem a nie walczyć ze sobą. Żal mi ludzi bo niektórzy byli dobrzy. Tak jak wy chcę żeby bylo lepiej i gdyby nie to że lubię swoją pracę i ludzi oraz to że nie mam innej zalatwionej pracy to sama odeszlabym. Nie raz klocilam sie z kierownikiem konza żeby dal wcześniej ludziom dał znać co z ich umowami żeby mogli sobie czegoś szukać ale 1 nic nie wskoralam. Przykro mi

mało ważne kto

Zajmij się swoim ślubem i weselem a nie klejdami.

aga s

ja nie inne osoby ide na policje bo nikt nie bedzie mi ublizal ja pisze grzecznie nawet po skasowaniu odzyska mi ip i tekst informatyk

jedna z wielu
@aga s

STRACH SIĘ BAĆ!!!!!ŻAL MI CIEBIE DZIEWCZYNO ALE WALNEŁAŚ!!!!!!!

aga s

Ale nikt nikogo nie zmusza do pracy tam jak wam tak zle to się zwolnijcie i nie oczerniajcie się nawzajem . Urzadzacie cyrk jak byście nie mieli problemów własnych. Praca malo płatna to fakt ale to nie targ44owisko a wy zachowujecie sie jak przekupy na targu. Sami wystawiacie sobie opinie i pokazujecie ze nie warto was traktować poważnie. Mają byc spotkania z prezesem zobaczymy jacy odważni bedziecie.?

@aga s

Aga S zgadzam się z Tobą , lepiej niech sobie kupią gazetę DZIEŃ PO DNIU i poczytają a nie Tu się wypowiadać .

jedna z wielu
@aga s

NIE znasz REALIÓW życia A masz lepsza gdzieś pracę -wskaż mi Sama jakimś cudem zachowałaś stołek i boisz się że prawda pisana przez rozgoryczonych ludzi Ci zaszkodzi....Wiele wpisów jest rzeczowych i prawdziwych ...ale widać czytasz te ploty bo ciekawsze!!Ciesz się że masz tą cholerną pracę...A prezesowi powiedz jak jest naprawdę jeśli Ci starczy odwagi!!!! bo ja już nie mogę...a szkoda-wiele by usłyszał zresztą piszę otym otwarcie poczytaj!!!!!

KAROLINA GORZELANA - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA :)
@aga s

Hmmmmmmmm................ Ciekawa jestem, kto to jest ta Aga S., czy to jest ta osoba, o której myślę ( moja koleżanka z zerówki?), tak poza tym Aga S. wiesz dokładnie, jakie jest wysokie bezrobocie i gdyby było gdzie iść, to dałabym sobie rękę uciąć, że wszyscy z KONZA już dawno by pouciekali do innego zakładu, ale drogie koleżanki z Groclinu, jest nadzieja - podobno do PRETLA w Opalenicy potrzebują dużo ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To fakt - umowa na tydzień albo dwa poprzez Agencję Pracy Tymczasowej, ale za to na 3 zmiany po 8 godzin i przede wszystkim bezstresowa - tak kierownik nie chodzi przez całe 8 godzin za pracownikiem, nie zastraszają zwolnieniami za nie zostanie lub nie przyjście na nadgodziny, po prostu tam jest (usunięte przez administratora) a wiem o tym, bo sama tam pracowałam przez niecałe 2 lata i było naprawd (usunięte przez administratora) i tam robiłam na procenty na 300 zł PREMII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A piszesz jeszcze o spotkaniach z Prezesem - jaka szkoda, że mnie tam nie ma, bardzo chętnie bym sobie z Nim porozmawiała i całą prawdę mu wygarnęła o niektórych osobach i w ogóle, no ale tak zawsze jest, że co dobre to mnie omija :(, a napisz mi jeszcze tutaj, co było na tej rozmowie z Prezesem i jak to się odbywało: w grupie, czy każdy osobno z Nim rozmawiał - jestem niesamowicie ciekawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na Twoją odpowiedź tutaj na forum - KAROLCIA ;-)))))))))))))))

mało ważne kto
@KAROLINA GORZELANA - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA :)

Zdziwilabys się Karolino kto to Aga S.Maszswoje życie i FINITO.

aga s
@KAROLINA GORZELANA - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA :)

Uczyłam cię przekrojow przewodów na halsbergu

@aga s

Ach to Ty(usunięte przez administratora)- witam i o zdrowie pytam:):):):):):):) Mam nadzieję kochana, że mi tutaj później odpiszesz jak było na tym spotkaniu z Prezesem, no ale kto jak kto, ale Ty na pewno mu tam Swoje powiesz, chociaż.............co do dwóch osób baaaaaaaaaaaaardzo się mylisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale cóż - Twoja sprawa - jak to przysłowie mówi: z kim przystajesz takim się stajesz - pozdrawiam Cię(usunięte przez administratora) i miłej niedzieli w gronie rodzinnym z dala od Groclinu Ci życzę.;-)))))))))))))

@Karolina Gorzelana - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA

Może dlatego robie co swoje pomagam dziewczynom jak mogę i licze że dojdzie do tego spotkania ale bez góry tylko my szaraki wiec nie obrazaj mnie z laski swojej

@aga s

K O S M I T K A a niby czym ja Cię obraziłam? A tak w ogóle Ty tym dziewczynom pomagasz jak Ty kompletnie na UZBRAJANIU ( czyli sztekowaniu) się nie znasz? W sierpniu jak tam jeszcze byłam, to pamiętam, że z tą starszą Panią wszystkie obudowy do wiązki 720 (mały pajączek)miałyście nadruki ze złej strony i wszystkie obudowy musiałam wymienić, zanim wiązkę 720 wkręciłam do stelaża, a tak a pro po: jak Ci idzie skręcanie wiązek 720, 380 i 563 (małych pajączków) których JA SAMA CIEBIE UCZYŁAM - pamiętasz????????????????????????????

migota
@mało ważne kto

słuchaj AGA S ty najwięcej zawsze krzyczysz ale nie tam gdzie powinnas najlepiej się znasz na zakuwaniu a o reszcie nie masz pojęcia bo zostałaś naszą liderka i co byłaś taka dobra że nie cały miesiąc i cię mieli dość a nam nie potrafiłaś przewodu czy obudowy załatwic więc nie pisz głupot a na pracy ci zależy bo wszędzie gdzie pracowałaś to cię wyrzucali-sory umów nie przedłuzali zastanów sie dlaczego tak jest niestety pracuję z tobą kosmitko ale myślę że już nie długo

@migota

Dla twojego info 1 raz nie mialam przedłużonej umowy. A jakoś nie piszesz prawdy bo nie znasz mni zbytnio jak dla mnie a mam 11l pracy czas pokaże kto jest kim wiem że z tak zaborczymi babami źle się pracuje a ja jednak szanuje ludzi i pracę . Nie uzalam się nad sobą ale nie mogę patrzeć jak puste są tu niektóre osoby. Jak wam jest dobrze to mi też

migota
@aga s

znam cię na tyle że mogę stwierdzić że bardzo żle mi się z tobą pracuje i moim koleżankom też dlatego same szukamy pracy i chyba nam sie to uda a konz to wogóle banda kłamczuchów i klejdzior tylko tyłki umiecie rąbać a u siebie nic nie widzicie a to jest najbardziej żałosne do zobaczenia niestety w pracy

pracownica z KONZA
@aga s

No Pani Szumska - no jak Pani nie wstyd! O innych tu Pani piszę, ze zajmują się klejdrami jak na targowisku, a Pani sama co teraz robi?

@migota

Życzę Ci wszystkiego najlepszego na konz i nie będę sie tłumaczyć czas pokaże co dalej a wy walczcie ze sobą dalej obawiaj koleżanki itp. Ja mówię szczerze do ludzi bo szanuję ich i nie narzekam na niczym czy to poprawki czy wiazki np.pajaczki czy sztekownie

teraz
@aga s

kosmitko-migota napisała prawdę my nie musimy czytać dzień po dniu bo wszystkie wiadomości ty nam zapewniasz i halaszka i przybyłowa ciekawe czy na spotkaniu z prezesem którego tak chcesz -czy powiesz o tym co nam opowiadałaś o panu Emilu że wiązki na lewo sprzedał za sto tys.zł i że główną księgową w Czaplinku w kajdankach wyprowadzali? mówcie prawdę co same opowiadacie a nie łatke komuś przyszywacie

pipi
@aga s

hej pani (usunięte przez administratora) co ty za głupoty wypisujesz a czemu nie napiszesz jak na pana kierownika (usunięte przez administratora)byłaś nakapować u pani dyrektor,że twoje dziecko do psa porównał a teraz samarytanke ze siebie robisz -cały zakład to paranoja

Demokrata

To jaka sytuacja panuje w Inter Groclin Auto i aby zdemaskować obyczaje i traktowanie zwykłego pracownika powinna poznać opinia publiczna w Polsce w powinno się pojawić w Programie Pani Redaktor Elżbiety Jaworowicz .Wtedy przestanie być wszystko pod tzw .dywan i skończy się prywata i panowanie na kierowniczych stanowiskach ludzi wprost z ulicy którzy nie mają kompentencji ,aby być kierownikami ,nie nadawali by się jako zwykli pracownicy .Ale cóż kolesiostwo górą .

AdAm H

Praca dno za śmieszne pieniadze a każdy boi się odezwać !!! Dlaczego bo rzeczywistość jest taka ze każdy ma rodzinę na utrzymaniu i zakładając że sam pracuje w rodzinie bo żona zajmuję się dzieckiem to zawsze te 1300 czy 1500 jest na utrzymanie trudno ogarnąć wszystko za tak śmieszne pieniądze ale lepsze to niż nic dlatego każdy się boi odezwać bo mogą go zwolnic. Tam tylko kierownictwo zarabia siedząc na tyłkach popijając kawkę

gosc333

nie macie innych problemów to wam nic nie da...każdy taki madry na forum a jak sa zebrania to woda w gebie... zallllllllllllll

nikt by sie nie spidziewał

Ogólnie zakład to dno nikomu nie polecam wyzysk człowieka na każdym kroku i dziale praca w dni ustawowo wolne od pracy pod przymusem zwolnienia nakazana przez dyrektor Emila to już bylo przegiecie praca ponad godzinowa na MANN w ubiegłym tygodniu za darmo kazali przyjść pracownika 2 dni po 12 h pod rygorem zwolnienia pozdrawiam śniegułę kierownika debila kierownictwo na Wrocławiu fałszywe w 3dupy szczególnie P.Beatka stara (usunięte przez administratora) Mają ogromne długi dlatego chcą wyłudzić kasę za stażystów a dobrych pracowników zwalniają 2mln euro za nie wywiązanie się z projektu konz .niedługo to wszystko jebnie pozdrawiam wszystkich z Groclinu taka prawda nikt nie zaprzeczy ze tak tam jest

GOŚĆ

zostawcie tą firmę w spokoju bo gorzej zachowujecie się niż w przedszkolu.A jak wam się nie podoba to sami zgłoście się do kadr!!!!!przestańcie oczerniać osoby których nie znacie bo to same kłamstwa ?POWINNI WAS UKARAĆ ZA PRZYTACZANIE IMION I NAZWISK.A jak chcecie poczytać ploty to radzę kupić gazetę FAKT.

GOść 1 :)
@GOŚĆ

DOKŁADNIE!!!!!!Popieram w 100 % .To praca ,nie przedszkole.A prawde tak jak oszczerstwa powinno sie mówić w twarz.

zatroskany
@GOŚĆ

Ale głupoty wypisujesz!- "...przestańcie oczerniać osoby których nie znacie bo to same kłamstwa ?" - no ta Karolina Gorzelana pisze, że w Groclinie pracuje od maja 2013, to jest ponad rok, to chyba najlepiej wie i zna tamtejszą kadrę kierowniczą, zważywszy, ze tyle działow przeszła - nie sądzisz? I jezeli pisze to pod Swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem to musi być prawda, inaczej by nie ryzykowała, a Ty dlaczego nie wpisaleś się pod Swoim prawdziwym imieniem nazwiskiem tylko jako gość? A poza tym, jak sama pisala - poszła do jakiegoś Emila, który ją wyśmiał i kazał jej z tym iść do dyrektora personalnego - byla posylana od Annasza do Kajfasza - aż dziw, że tyle czasu w tym Groclinie wytrzymała ta Karolina Gorzelana

zatroskany
@GOść 1 :)

następny, co się podpisał jako gość pewnie sam sobie odpisał - IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś tam

Matysiak to dupek i cham dziwie się że jeszcze siedzi na stołku w tych kadrach mam nadzieję że przyjdzie taki czas że z niego spadnie a pan masłowski jego kolega 2 cham i dla mnie prostak też mam nadzieję że przyjdzie na niego czas

były pracownik cięcia

Żygać się chce zgadzam się z wami co tu piszecie to jest wstyd i chańba co się dzieje w tym zakładzie kierownicy i brygadziści mają to wszystko w nosie a zwłszcza z cięcia krzysztof masłowski i marin matysiak

marek

Pracownik musi mieć 11 godzin przerwy w pracy w ciągu doby, a 35 godzin w czasie wekendu. Za pracę w nadgodzinach naliczany jest dodatek +50%, a za pracę w godzinach nocnych dodatek +20% minimalnego wynagodzenia ustalonego przez ustawodawcę. Jeżeli ktoś ma stawkę godzinowa to jest to prostrze do obliczenia, natomiast jeżeli ktoś ma podaną stawkę stałą to należy podzielić tą kwotę przez ilość dni roboczych w danym miesiącu kalendarzowym, a nie rozliczeniowym. Jeżeli kierownictwo tego nie wie to polecam kodeks pracy, wystarczy przestudiować i wszystko się znajdzie. Podawane są tu przykłady, że ludzie pracują po 16 godzin dziennie. Jest to sytuacja karygodna. Jesli nawet ktoś zacznie prace o 6 rano i pracuje wspomniane wyżej 16 godzin to konczy o 22 wieczorem, minimalna dobowa przerwa w pracy wynosi 11 godzin, więc taka osoba powinna iść na 9 rano a nie na 6 dnia kolejnego. Liczba nadgodzin w kwartale rozliczeniowym nie powinna przekroczyć 100. Widzę, że (usunięte przez administratora) sam interpretuje pod siebie przepisy prawa pracy. Najgorsze w tym jest to, że jak ktoś sie odezwie w tej sprawie to jest szantażowany i grozi mu się wywaleniem z roboty. Mobbing to chleb powszedni wśród zarządzających produkcją. Gdzie inspekcja pracy?

elektromonterka
@marek

No widzisz Marek, a ja niestety po 16 godzinach pracy w niedzielę w lipcu jak była inwentura, to dnia następnego w poniedziałek przyszłam na 6 rano i pamiętam, że w tedy były 12-stki, ale ja na 12 godzin nie zostałam, bo powiedziałam, że źle się czuję i muszę się dobrze WYSPAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale to nie był Mój pierwszy raz, kiedy tak długo pracowałam po tyle godzin, np: z dnia 31 kwietnia na 1 maja pracowałam 18 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli 31 kwietnia przyszłam na 14:00 po południu do pracy i zeszłam 1 maja o 10:00 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO TAKA BYŁA WTEDY POTRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I co Ty na to Marek???????????????????????

kata
@marek

bardzo dobrze napisałes my pracownicy też o tym wiemy ale w rzeczywistości jest inaczej my w miesiącu mamy po 100 nadgodzin!!!!! a kierownik straszy ze nie przedłuzy umów jak ktoś nie przyjdzie albo dostanie upomnienie wiele osób samych się pozwalniało szczególnie ludzie naprawde z doświadczeniem inne firmy z otwartymi rękami je poprzyjmowały a skargi? jak ktoś idzie się poskarżyć to jak grochem o ściane jedyne to pan dyrektor personalny nas wysłucha i coś poradzi ale na tym się zawsze kończy

gość

Ja zastanawiam sie dlaczego administrator,nie zgłosi tego Prezesowi,skoro usuwa pewne wątki dot.kierownictwa ,które być może są wiarygodne ,tj.jak w każdej bajce trochę prawdy,coś w końcu tu powinno pęknąć i ktoś powinien zrobić porządek ,skoro tak się w firmie dzieje ,w końcu tym się zainteresuje ktoś i to wszystko opublikuje w gazecie ale siara nie tylko dla Was ale i Firmy !

ona

jak dla mnie powinno jak najszybciej kierownictwo zająć się tymi osobami które to wypisują, wszyscy z tych wpisów sie smieja z Groclinu ludzie którzy wcale tam nie pracują, ładną opinie wystawiacie na temat zakładu wstyd prawda jest taka jak cos Tobie nie pasuje to sie zwolnij a nie załatwiacie sprawy prywatne na forach internetowych brak słów . TAK POZA TYM CHYBA NIKT NIE CZYTAŁ UMÓW I NIE BYŁ NA SZKOLENIACH BHP BYŁO MÓWIONE ZE TO CO JEST W PRACY ZOSTAJE W PRACY W UMOWIE TEŻ JEST TAKI PUNKT

gość

DROGIE PANIE !!!!!!!Jak WAM nie wstyd,tak się opluwać na forum,to nie jest miejsce do prywatnych pyskówek,skoro były jakieś nieprawidłowości dotyczące wykonywania pracy od tego jest kierownictwo,Prezes itd.można złozyć skargę ustną lub pisemną.pracuję od lat w Groclinie ,różnie bywało ,ludzie zmieniali się często ,jedni odchodzili inni przychodzili i tak jest w każdym zakładzie.Teraz kilka oszołomów psuje opinie całej Firmie,proponuję tym co jest żle poszukać lepszej pracy z lepszym kierownictwem ,któremu nie musielibyście wchodzić w tyłek,jeśli takowy zakład wogóle znajdziecie ,POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IGA
@gość

A ja myślałem, że do pracy przychodzi się nie po to, żeby kierownikowi czy dyrektorowi w D(usunięte przez administratora)żeby rzetelnie wykonywać prace, za którą ma się zapłacone, ale widocznie się myliłem i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!! A ta (usunięte przez administratora)o naprawdę zajebista i odważna dziewczyna!!! Żeby tak na forum pisać pod Swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem???

Karolina Gorzelana - ZAJEBISTA DZIEWCZYNA

UWAGA DO SZANOWNEJ NATALII PRZYBYŁA: SZKODA MI KASY NA SMS-Y DO CIEBIE I TO NIE SĄ ŻADNE OSZCZERSTWA TYLKO NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA INACZEJ BYM TEGO TUTAJ NIE PISAŁA POD SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM, KTÓREGO SIĘ NIE WSTYDZĘ TAK JAK TY, WRĘCZ PRZECIWNIE - JESTEM ZE SWOJEGO NAZWISKA I SAMA Z SIEBIE BARDZO DUMNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PROSZĘ W TELEFONIE SKASOWAĆ MÓJ NUMER TELEFONU, ON CI DO NICZEGO NIE JEST POTRZEBNY, BO KOLEŻANKAMI JUŻ OD DAWNA NIE JESTEŚMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto