Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Stary

Uwaga, uwaga pozytywne komentarze piszą z biura

Normalny taksówkarz

Dziwne. Jeżdżę w iCar i jeszcze żaden klient nie prosił o rabat w związku z pandemią. Poza tym umówmy się, tutaj nie zaglądają klienci tylko taksówkarze, byli taksówkarze i trole. Czy w piekarni mamy rabat 50% na chleb? Czy w aptece 50% rabatu na lekarstwa? Czy spożywczak daje Ci niższą o 50% cenę? Ty nie jesteś żadnym klientem. Ty jesteś prowokatorem, prawdopodobnie byłym taksówkarzem który dał się naciągnąć na sieci typu FN, B, U i tutaj teraz leczysz kompleks za przeproszeniem frajera. Ulga w ZUS i to nie cała, bo jakbyś miał wiedzę to zdrowotne musisz zapłacić ma zrekompensować straty powstałe w wyniku spadku obrotów w związku z pandemią. A te są rzędu 70-80%.

zenon

Już nie będę jeździł z taksówkarzami. Ludzie myśleli że jak taka sytuacja to może coś mniej wezmą za kurs, może 1zł od kilometra albo coś. W wielu firmach ludzie idą sobie na rękę. Dzisiaj trzeba się porozumieć iść na kompromis. Ale nie taksówkarze Wzięli tyle co zawsze. Twierdzą że są bardzo w dramatycznej sytuacji.

Jacek
@zenon

Dokładnie tak. Ludzie pytali czy jakiś rabat za kurs w związku z pandemią i ciężką sytuacją finansową to zostali wyśmiani. No i dobrze im bo Wielu klientów odejdzie teraz i wielu za miesiąc i po taksówkarzach a uber będzie rósł w siłę. To smutne Bardzo ale piękne jest to że panowie taksówkarze zrozumieją co to znaczy prosić się o parę złotych rabatu. Szczególnie, że dostali umorzenie składek na zus i nie płacą podatków!

@zenon

Dziwne. Jeżdżę w iCar i jeszcze żaden klient nie prosił o rabat w związku z pandemią. Czy w piekarni masz rabat 50% na chleb? Czy w aptece 50% rabatu na lekarstwa? Czy spożywczak daje Ci niższą o 50% cenę? Ty nie jesteś żadnym klientem. Ty jesteś prowokatorem, prawdopodobnie byłym taksówkarzem który dał się naciągnąć na sieci typu FN, B, U i tutaj teraz leczysz kompleks za przeproszeniem frajera. Ulga w ZUS i to nie cała, bo jakbyś miał wiedzę to zdrowotne musisz zapłacić ma zrekompensować straty powstałe w wyniku spadku obrotów w związku z pandemią. A te są rzędu 70-80%.

@Jacek

Drodzy klienci domagający się rabatów i obniżek. To my, kierowcy jesteśmy na pierwszej linii, narażamy siebie i rodziny wożąc Was. Do tego po każdym kursie musimy dezynfekować auto co nie dość, że jest czasochłonne to kosztowne, a jak sami wiecie płynu do dezynfekcji nie ma. Najlepiej to byśmy jeździli za darmo.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Js

Zwłaszcza teraz dokładnie też będę się zwijał. Ludzie myśleli że jak taka sytuacja to może coś mniej wezmą w kwietni może 1zł od Kursa albo coś. W wielu firmach ludzie idą sobie na rękę. Dzisiaj trzeba się porozumieć iść na kompromis. Ale nie Ra... i Czerw.... Wzięli tyle co zawsze. Twierdzą że są bardzo w dramatycznej sytuacji. Za ich samochody przeciętny kierowca mógłby żyć Be pracy kilka lat. O czy oni (usunięte przez administratora). Każdy teraz musi trochę odpuścić. Taka sytuacja. Niech się udlawią niech im w gardle stanie. W tej właśnie sytuacji obnażyli swoją prawdziwą twarz. Icar to (usunięte przez administratora)

Maciek
@Js

Dokładnie tNiak. Ludzie pytali czy jakiś rabat na kwiecień w związku z pandemią i prawie zerowym ruchem.zostali wyśmiani. No i dobrze (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) Wielu odejdzie teraz wielu za miesiąc i po icarze. To smutne Bardzo ale piękne jest to że panowie z fur za setki tysięcy zrozumieją co to znaczy być w (usunięte przez administratora) i prosić się o parę złotych rabatu. (usunięte przez administratora)

Kierowca
@Maciek

Masz rację kolego! Ci Panowie chyba spadli z księżyca i jeszcze nie wiedzą jakie mamy problemy finansowe.Dzisiaj płacąc zapytałem dlaczego nam nie pomagają w ciężkiej sytuacji.Dlaczego nie rozdają płynów do dezynfekcji,dlaczego nie puszczają reklamy,dlaczego nie odroczą nam płatności za abonament na 3 miesiące?Pytam się dlaczego w końcu nie podniosą stawki za kilometr i czasówkę.Dlaczego nie wprowadzą taryfy nocnej.Ryzykujemy swoim zdrowiem a oni mają to w D.. ie!

Proszę kierowcę o rabat
@Js

cytat z Js "Każdy teraz musi trochę odpuścić. Taka sytuacja. Niech się udlawią niech im w gardle stanie. W tej właśnie sytuacji obnażyli swoją prawdziwą twarz" taksówkarze. Może jakieś rabaty za kursy? Może wtedy i Wy taksówkarze dostaniecie rabaty?

Gekon

Cały czas jeżdżę w Icarze i nigdy nie narzekalem. Teraz jednak muszę powiedzieć że prezesi ucichli.Żadnych komunikatów na radiu nic. Rzecz pierwsza folia ochronna juz dawno się prosi aby korporacja zadbała to jest podstawą. Apel do prezesów pomyślcie coś i dajcie znać .A nie puszczajcie ogłoszeń na radiu gdzie można taxi wynająć bo na siewnej wszystko stoi pod blokiem.Nie czas na to teraz. Najważniejsze są folie ochronne!!!

Hmm
@Gekon

Zapomnij że coś Ci dadzą. To są ludzie którzy że względu na sytuację gotowi jeszcze podnieść abonament. Każdy w Krk wie co mają w głowach. Kasa kasa kasa. Pewnie każdy o niej myśli ale oni tylko o kasie. Karma wraca pójdą z torbami chytre chłoptasie.

normalny
@Gekon

rany! nie potrafisz sobie kupić foli? wy ikaruski naprawdę jesteście upośledzeni! jeździcie ryzykując zdrowiem czekając aż ktoś wam da za darmo kawałek foli?

kierowca icar
@normalny

Ewidentnie podstawiony któryś z panów szefów.

Misiek

Do k.. wy nędzy przecież każdy normalny co chce jeździć w tej sytuacji już dawno się zaopatrzył w folie a nie czaka aż mu ktoś ją da! A na apce leci, że dadzą za darmo tyle że ja już mam a Wy centusie co oszczędzacie na własnym zdrowiu czekajcie żeby odebrać darmową. Aha i to wy mówicie, że prezesiki są pazerne na kasę? Dobry żart heheheheheheh

Hmm
@Misiek

Panie misiek tu chodzi o coś więcej niż kupienie sobie folii. Chodzi o podejście do ludzi którzy tyrają na nich. Pomyśl troszkę (usunięte przez administratora) Prezesi innych firm potrafili co?

Misiek
@Hmm

Nie wiem o czym piszesz. Ja tyran na opłaty, jedzenie i czasem relaks. Tyran tylko dla siebie i mojej rodziny. Jeśli Ty tyrasz dla obcej osoby to jesteś zwykłym niewolnikiem!

Prowokacja

Nie dajcie się prowokować tymi wpisami. Nikt normalny nie wypisuje takich rzeczy w sytuacji która zaskoczyła wszystkich. Przecież problemy związane z utrudnieniami z powodu wirusa dotknęły wszystkich tj i kierowców i właścicieli korporacji i pracowników itd. Normalni ludzie nie wykorzystują takich sytuacji do siania fermentu więc można założyć, że albo te wpisy są od konkurencji albo Ci co je wpisują mają nierówno pod sufitem. Pozdrawiam wszystkich i życzę aby ta sytuacja jak najszybciej się zakończyła.

@Prowokacja

Oj zabolała prawda? Tak to jest jak nie ma się żadnych argumentów na obecną sytuację w icar. Szefostwo chce zarabiać kosztem kierowców ale nie tędy droga. Warto pomyśleć o ludziach co narażają swoje zdrowie i życie dla kilku złotych.

Klientka
@Prowokacja

No i dobrze. Może w końcu zbankrutuje cię i na kasie w Biedronce wyladujecie:) utargu nie będzie, ubezpieczenka nie ma i jest kicha :)

Szofer
@Prowokacja

O jak ładnie panowie prezesi próbują załagodzić to że mają swoich kierowców w (usunięte przez administratora) Szacunek Panowie hahahaha

Gekon

Ważne! Pracownik nie musi wyrazić zgody na przyznanie mu premii uznaniowej nawet w przypadku, gdy spełni przesłanki do jej wypłaty . ( To tak na marginesie ;) pozdrawiam)

Gekon

Nie ma żadnej premii. Masz swoją działalność i ile wypracujesz to twoje . Zazwyczaj premię uznaniową otrzymuje pracownik danej firmy za dobre osiągnięcia .Nie wiem jak jest w innych korporacjach taxi jeżeli pracujesz u nich jako pracownik i Cię ubezpieczają.

Juryj
@Gekon

System premi wyglada tak ze jak Ci wyjdzie oplata do sieci 299zl to dajesz 300 i to jest premia uznaniowa w wysokosci 1zl dla icar

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ICAR?

Jak ktoś Ci zostawi 1zl bo ma do zapłaty 19zl to wszystko. System premii w taxi.. Dobre...

Michal
@Marcin

A jak powinno byc?

A coto jest!

sipek

juz alternatyw nie ma w krakowie jedynie icar jeszcze ciągnie .Fn oszukało kierowców i ludzie odchodzą płacić 2tyś miesiecznie to trzeba być chorym umysłowo .powinni to do sądu zgłosić jak wydymali ludzi bez mydła. odchodzę z tego syfu jak mi się rok skonczy zeby kary nie płacić i icar jest jedyną alternatywą na dzień dzisiejszy ,ten tego.

Kierowca
@sipek

A czego się spodziewałeś? Myślałeś że zawsze będą dopłacać do biznesu?

Były FN
@sipek

Dałem się omanić i bardzo żałuję.Może kiedyś było dobrze we FN ale teraz się jeździ taniej niż w icarze a opłaty dwa razy większe! czas wracać ):

@sipek

Przecież kara za rozklejenie auta przed upływem roku to 140 zł, więc bez jaj że to cię powstrzymuję :-)))

@Były FN

Nie Ty jeden dałeś się nabrać. Problem jest w tym, że teraz nie ma nawet jak przejść do innej sieci bo nie da się przestawić taksometru....

Taxi
@sipek

Ostrzegam przed icarem. Nie zarobicie na życie. Tam jest ok 1000 aut. Prezesi śpią na forsie a kierowców traktują jak (usunięte przez administratora) Za grosz zrozumienia. Inne korporacje dają ludzią środki dezynfekujące albo montują folie oddzielające i chroniące kierowcę przed pandemia. Icar nic! A na pytania o ulgę w związku z beznadziejnym ruchem w marcu śmieją się w twarz. Typowy przykład (usunięte przez administratora) które ma pieniądze. Mam nadzieję że to już ich koniec. Wielu kierowców będzie rezygnowało. W marcu czeka się na zlecenie po 5 godzin ale co ich to obchodzi. Każdy podstawę abonamentu. Musi zapłacić. Zachłanne prezesiki.

Nie wiem co jest grane ale w FN trzeba czekać kilka dni na oklejenie. Pomimo wirusa tam cały czas przyjmują. W icarze od 2 tygodni przyjęcia wstrzymane więc chociaż tyle z tego dobrego

Grzesiek

Uwaga pozytywne komentarze stawiają z biura każdy wie jak było kiedyś a jak jest teraz, zleceń nie ma wogole pełno kierowców odchodzi a nowych nie ma, to że wstawiają pozytywne komentarze nie pomoże bo mówi przychodzą i odrazu widzą jak jest kiepsko

Ha
@Grzesiek

To prawda. Nowi kierowcy nie dajcie się nabrać!!! W icarze bardzo bardzo słabo. Mówię z doświadczenia. Sam się w ten (usunięte przez administratora) wciągnąłem. Lepszy etat za 2500 Za dużo aut i nie te stawki. Czekasz na zlecenie czasem po 2 godziny. Jakieś bajki typu dniówka 8h 300 lub średni kurs 25zl to brednie.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie życzę Ci zdrowia i jak najdłuższego życia w dobrobycie.

Nowy icar

Czy to normalne że kierowcy którzy jeździli kiedyś w icarze czynnie wypowiadają się jeszcze na tym forum.Jeśli ktoś jeździł 4 czy 2 lata temu to raczej już się nie interesuje byłą firmą bo po co?Mój kolega który polecił icara mówi że to normalne że tak się pisze żeby obrzydzić nowym kierowcą ewentualne podjęcie decyzji o przystąpieniu do sieci. Ja zaczęłem w lutym i jestem zadowolony.Jest tak jak na to liczyłem

zrezygnowałem w styczniu
@Nowy icar

sławciu aż tak ci kierowcy uciekają, że cały czas na forum siedzisz? HAHAH

@Nowy icar

A kto ma się wypowiadać? Było lepiej, jest gorzej. Powiem Ci prawdę starą jak świat.. od zawsze i wszędzie, nie tylko na Taxi, początek jest super, a potem przechodzisz do smutnej rzeczywistości. Ale co ja tam mogę wiedzieć.. a nie zaraz.. na Taxi od 7 lat, jako handlowiec od 18.

Icar obecnie to tragedia

W tej sieci jest coraz ciężej cokolwiek zarobić. Już nawet w weekend ruch jest bardzo kiepski. Dużo aut, walka o każde zlecenie, stawki jak na obecne czasy są śmiesznie niskie. Prezesi nic nie robią żeby cokolwiek zmienić na lepsze. Tej firmie jest potrzebna reklama i marketing, niestety nic takiego nie istnieje. ZUS w górę, rachunki w górę, ubezpieczenie samochodu w górę, jedzenie w górę a stawki bez zmian. Tragedia.

Jezdzilem kiedys w icarze 4 lata i odszedlem ze 2 lata temu, bo sie nie oplacalo. Po co te wypociny tutaj, przeciez icar sie kompletnie nie opłaca, kazdy to wie, nic tam nie zarobicie.

new

To gdzie jezdzisz ?

XXx

Do normalnej roboty i tobie tez to radze, taxi zostalo niestety zniszczone i nic z tym nie zrobisz.

Jacek

Brak urlopu, jak się rozchorujesz to nie zarabiasz a ZUS grosze ci wypłaci bo płacimy mały ZUS, praca w weekendy i w nocy i co jak wyjdziesz na rękę 2800zl góra 3000zl to super a gdzie amortyzacja ? Oszczędności na inny samochód ? Bo w końcu ten zajedziesz zaraz do tego dochodzi brak zleceń szkoda gadać lepiej iść do biedronki

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR