Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

sławek raś

Alfa już śmiga na mieście. Schodzimy do 1,65 by ich zdusic i anonament 300

darek czerwiec
@sławek raś

Jestem za.

sławek raś
@darek czerwiec

No może przesadziłem. Abonament zostaje 500zł.

dariusz cz.

czemu nie odbieracie telefonów na centrali?

k
@dariusz cz.

To taka tradycja w icaritasie!!! Od samego początku tak się dzieje!!!

ajkarek jajcarek

new taxi jeszcze trochę i stracisz zapał do otwierania sieci chętnych brak,nikt nie da się zmanewrować na takie stawki masz rację kierowcy odchodzą z icara ale do sieci które jezdza drożej każdy chce zarabiać więcej a nie cofać się jak tak dobrze to na miasto i powodzenia bałwanie

2,80/4,20

dziwna sprawa ... na stronie alfy cena za 1 km w nocy 1,80 zł a wiadomo, ze były już wydrukowane naklejki z cennikiem nocnym 1,50 zł ! oj chyba się Panowie zorientowali, że przegalopowali z tą optymalna ceną. Generalnie ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
itd

Powinienes dostac 8000 zl od itd...lewusie i nieudaczniku zyciowy

eco

ja ostatnio dostałem w eco karę 100 zł za brudne auto a jeździłem od 8 godz.Ile jest za to kary w icarze?

icarek

tylko że kary i abonament płaci się na konto więc jak zapłaciłeś karę to idziesz po fakturę i już. W regulaminie jedyna kara finansowa to 1000 zł za oszukiwanie klienta, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że teraz gdy nigdzie nie ma wpisowego i wszyscy posiadamy licencję taxi ktoś by tą karę zapłacił. Ile wy zarabiacie skoro stać was na kary po 2500 zł? Za co jest taka kara? Może macie jakieś lepsze zlecenia z centrali?

@icarek

Mało wiesz. Nigdy nie płaciłeś w biurze abonamentu?? Kary " przyznawano " w biurze albo na " posiedzeniu komisji " i trzeba było od razu płacić bo jak nie to byłeś zawieszony. A zarobki w icarze rewelacja. Chyba widzisz jak sobie kierowcy często zmieniają auta jeden złom na drugi jeszcze bardziej zabytkowy.

kkk
@icarek

Płaciłeś za naklejki i otrzymałeś fakturę. ??? A jak zgubisz naklejkę musisz kupić następną - dostajesz fakturę???? Ja nie dostawałem!!!!!

były i...
@icarek

Nie zabieraj głosu bo widzę, że się w ogóle nie orientujesz w sytuacji!!! Zapytaj kierowców z długim stażem w icarze to ci otworzą oczy ( niestety już ich bardzo mało zostało w icarze - a to chyba świadczy o tym , że w i... jest syf ). Regulaminy w icarze są zmienne i ciągle się zmieniają w zależności od potrzeb rasia i czerwca. Ja znam kilka regulaminów icara i wiem co piszę. Mam przed sobą jeden z regulaminów gdzie jest wycena kar od 50zł do 1000zł.!!!!

kierowca były icar

"....Głupi to oni nie są..." mam wątpliwości co do tego twierdzenia.

były icar

Czy zawsze????? Jesteś w błędzie!!!! Było inaczej!!! Teraz srają w gacie!!!!

Alterego

w Icaritasie kary wpłacasz na cele charytatywne gdzie chcesz po prostu przynosisz odcinek przelewu nie idą do ich portfela. Głupi to oni nie są

były i
@Alterego

Komu kit wciskasz. Teraz się boją ale przecież cały czas brali kasę do kieszeni bez fakturowania. Cennik sami sobie ustalali nawet po 2500 zł były kary.

@Alterego

Tak na cele charytatywne. Ale kto potrzebował pomocy charytatywnej ??? Oczywiście raś i czerwiec. Tylko oni nie dawali żadnych potwierdzeń za przyjętą kasę.

Jarek

Ciagle mowicie, ze w icaritasie sa kary finansowe i nie dostajecie zadnego rachunku za ta 'oplate'.. jaki macie problem w nagraniu tego i zaniesieniu nagrania do US? Krotka pilka, korzysc majatkowa jest, podatku odprowadzonego nie ma..

mirek

były kierowca icar
@mirek

waldi
@mirek

Podłączam się pod post : Mam takie pytania co do nowej sieci : 1) Co w przypadku jak będzie mi się zdarzać pomyłka klienta? 2) Co jak zdarzy mi się jeździć brudnym autem bądź bez jakiś naklejek? 3) Co jak będą mi się zdarzać spóźnienia po klienta? itd... Pytam bo to kluczowa kwestia ponieważ piszecie o tym, że będzie przyjaźnie dla kierowców, brak komisji itp. Proszę o szczegółową odpowiedz.

k
@waldi

Czytaj wcześniejsze odpowiedzi - "....Myślę, że będzie tak jak na początku w icaritasie. Będziesz mógł przyjść do biura i porozmawiać, pożartować, żadnych kar,żadnej komisji i kablarzy - donosicieli, pełne zrozumienie kierowców. Jeżeli uda się im wystartować, będą mieli odpowiednią ilość kierowców, chętni do jazdy będą się dalej zgłaszali i pojawią się klienci to wtedy też będzie tak jak w icaritasie ale teraz kary pieniężne za wszystko bez wystawiania rachunku, zawieszanie radia nawet na tydzień chociaż zapłacisz abonament czyli płacisz za to że nie jeździsz, do biura musisz przyjść tylko po to aby zostawić kasę i się wynoś, nie możesz zgłosić żadnego problemu bo ZAWSZE to ty jesteś winny itp itd. Tak, że jeżeli jesteś naiwny to zasuwaj do alfy następnym nabijać kasę a ty i tak będziesz miał g...... przy takich stawkach. A jak rozleci ci się auto i nie będziesz miał pieniędzy na remont albo zmianę auta to ci "pomogą" ( utonąć ). Ja taki naiwny już nie będę!!!!"

new taxi
@waldi

Wszelkich informacji można dowiedzieć się w biurze lub przez tel. Kończymy z udzielaniem informacji na tym forum.Znajdziecie nas na str. alfataxi-krakow.pl lub na gumtree-praca/kierowcy.

taxi

aLFA ha ha ha 1, 49 a ile maja za zamknięcie drzwi 2, 19?? Ha ha haha Powodzenia dla debili ktorzy tam będą jeździć.... a panowie prezesi tez będą musieli wsiąść i jeździć bo z tego abonamentu to im na oplacenie lokalu i centrali pewnie niestarczy no chyba ze centrale beda miec na plantach i za lokal nie będą placic... także Powodzenia:-) może i ktos chce otworzyć korporacje? ? Ja myslalem o takiej tylko zeby jezdzic za darmo a abonamentu nie trzeba płacić jest ktos chetny??? Tylko pamiętajcie regulamin musi byc nie pomylic klijenta nie spoznic sie i nie palic bo za nie stosowanie siedo regulaminu radio zawieszone na 48. Pozdro...

J-23

O czym wy tu pieprzycie o jakich pieniądzach 1,50 1,80 2,80 za km jakie to pieniądze 15 lat temu zarabiałem 50 % więcej niż teraz to co się teraz dzieje to dobijanie do dna.A panom R. i Cz. HWWD.

Zofia1200

Statystyki wskazują, że znacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.

taksowkarz

Alfa?????kolejne badziewie...co to sie dzieje w tym Krakowie rynek taksowkarski juz runal...Icar zniszczyl rynek a teraz Alfa...co z tego ze maja czasowke jak i tak ta czasowka nic nie da ...pojda napewno jakies tam debile jezdzic ale szybka uciekna...oni tez furrory nie zrobia czym? Bo czasowka i 1,49za km?masakra jezeli ktos zaklada taka korporacje to mysli tylko o jednym nahapac sie ..ale to bedzie pierwsza korporacja w Krakowie ktora bedzie doplacac do interesu bo kazdy szanujacy sie ktory juz jezdzi za gowniane pieniadze nie bedzie u nich jezdzil..Wielka mi furrora po huju...

Alterego
@taksowkarz

Dokładnie masz racje zakładając takie coś goście myślą tylko o jednym łatwa kasa , będzie niska cena ludzie będą dzwonić radio będzie śmigać debile przyjdą jeździć. Heh nie tym razem ludzie już spied.. do byle jakiej roboty byle nie płacić zusu i mieć choćby weekend wolny a nie jak na taryfie 30 dni w miesiącu zapierd... i juz ci się wydaje ze masz chwile oddechu ale gdzie do dupy abonament trzeba zapłacić olej wymienić oc się kończy. Pamiętam jak ktoregos miesiąca chłopaki z icara nie zapłaciły abonamentu do 3 to zaraz na radiu szlo info ze sa zawieszeni i ze są już winni 520.

new taxi

Z tą ilością 200 aut to trochę was panowie poniosło,ale życzę sobie i wam żeby nas tylu jeździło bo jest to możliwe.Przypuszczam,że tą ilością kierowców byśmy zamknęli nabór i to na dłuuugo.Przynajmniej byśmy jeździli. Mogę jeszcze dodać ,że czasówka jest na razie ustalona na 24 zł ale jeśli będzie trzeba to zaczniemy od 26 zł puki jest jeszcze czas na ustalenia i dodrukowanie cenników. Są przymiarki ,żeby zacząć od 1.60zł a nie 1.50zł pomyślimy ,zobaczymy. Wszystko zależy od kierowców i klientów. Trzeba wypośrodkować cennik by klienci z nami jeździli i my żebyśmy chcieli za tą stawkę ich wozić.I po to też limit kierowców.

były kierowca icar
@new taxi

To zaraz MACIE USTALONE JAKIEŚ REGUŁY GRY CZY DOPIERO PRÓBUJECIE COŚ TWORZYĆ? Jaką puszczacie teraz reklamę dla klientów 1,49zł czy 1,60zł a może 1,70zł? A czasówka 24zł czy 26zł a może 30zł.? Czy w tym momencie jesteście wiarygodni??? Cyba NIE!!! To nowy przekręt i chęć wydymania kierowców!!! JA WAM NIE WIERZĘ!!!!!!!

kierowca

jeśli icar faktycznie wprowadziłby tą czasówkę nawet 10 zł to zaraz tam idę. Stawkę 2 zł za km mają na te czasy dobrą więc tylko problemem jest kilka godzin dziennie gdy są korki.Wtedy zawsze coś dobije do 2 zł.Poza tym jeśli faktycznie przełamią tą barierę to znaczy że coś robią i nie obniżają stawek jak w innych korporacjach tylko ją powoli podnoszą!

były icar
@kierowca

Następny naganiacz. Syf w icarze a ty posuwasz farmazony. Chamstwo i nic więcej oprócz wyciągania kasy od kierowców przez byłych kierowców barbakanu rasia i czerwca.

kunta kinte

zulus podobno to Ty molestowany byłeś całe życie i to nie sa już jaja

zulus

Ale JAJA około 200 szmaciarzy przechodzi do Alfa taxi

były icaritas
@zulus

ALE JAJA. ALFA agituje!!!!!! Skąd takie dokładne rachunki 200 a czemu nie 300????? Skąd to wiesz?? Bajki piszesz!!!! Nikomu już nie będę kasy nabijać.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR