Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

temi

Kurcze, pracowałam w tej agencji 4 lata. Zakończyłam pracę z nimi 2 lata temu przechodząc na umowę o pracę w innej firmie. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Kasa zawsze na czas, koordynatorka super, pozdrawiam p. Iwonę z Wrocławia. Jeździłam na szkolenia. Kasa jakaś super nie była bo 7 zł /godz, ale teraz można znaleźć gorzej płatne prace. Nie wiem jak teraz jest w agenci. Ale wtedy było ok.

VECTRA: stosunek wymagań do wynagrodzenia jest żałosny. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. Szkolenia trwają bardzo długo nieraz łącznie z dojazdem zajmuje to więcej niż 12 godzin oczywiście nikt za ten czas nie zwraca pieniędzy. Kontrole sa okej ja nie mam sobie nic do zarzucenia, więc kontroli się nie boję, ale czas oczekiwania na pieniądze i uprzejmość pań siedzących przy telefonach w biurze pozostawia wiele do rzeczenia. Pani w dziale finansowym wrzeszczy i nie pozwala dojść do głosu, przerywa jest chamska i niekulturalna, a ja jedynie chcę sie dowiedzieć gdzie jest wyngrodzenie, nic więcej, nie życzę sobie więc by ktoś na mnie krzyczał. podsumowując atmosfera przerażające, masa zmarnowanego czasu na szkolenia, oczekiwanie na wypłatę stanowczo zbyt długie, uprzejmość ludzi w biurze karygodna. NIE POLECAM!!!!! w innych agencjach problemy załatwia się w cywilizowany sposób....

hostesa

Praca jak każda praca hostessy. Jednak nie polecam tej firmy ze względu na problemy z otrzymaniem swojego wynagrodzenia. Nie dość, że w umowie jest napisane 45 dni po zakończeniu miesiąca to trzeba się wręcz jeszcze o nią bardzo długo prosić. Jeśli ktoś otrzymuje wypłatę na czas to są to zapewnie ,,faworytki\" firmy.

W

UWAZAJCIE NA TA FIRME I NIE DAJCIE SIE ZLAPAC NA ICH MILE GADANIE, ZE WSZYSTKO JEST OK, ZRESZTA WIDAC PO OPINIACH. JEZELI CHCESZ PRACOWAC JAKO KOORDYNATOR LUB HOSTESSA TO NIE W TEJ FIRMIE, BO MOZESZ NIE OTRZYMAC WYNAGRODZENIA

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mn

NIE POLECAM. SZEF TEJ FIRMY JEST JAKIS NIE POWAZNY. OD PRACOWNIKA WYDUSI OSTATNIE PIENIADZE, ALE JAK ON JEST KOMUS COS WINIEN TO UMYWA RECE. JESZCZE JAKIES GLUPIE POTRACENIA ZA PRZELEWY 3.50 . ODRADZAM

ola

[usunięte przez moderatora] nie polecam pracy w tej agencji, praca na stanowisku Koordynatora za 1000zł podstawy plus własna działalność gospodarcza , plus prowizja do 700 zł, lekka przesada. 7 dni w tygodniu, 24 h pod telefonem, zgrozo , omijajcie tą agencję!!!!!!!!!

dobrozla

Zdecydowanie zgadzam się z negatywnymi opiniami o tej agencji. Pracowałam u nich ponad rok (w kwietniu zrezygnowałam) i do tej pory nie otrzymałam wypłaty za grudzień 2011 i luty 2012, dzwoniłam do nich już 7 razy i zawsze mówią, że wszystko zostało przekazane tyle że pieniędzy na moim koncie nadal nie ma. Jeśli te odsetki za dni zwłoki to prawda, to trochę mi się tego należy.

Majka

Serwisant a hostessa to chyba jest roznica. Wiadomo ze hostesse ktora jest zatrudniona na weekend beda gorzej traktowac ! Wiec osoby ktore maja fajne posadki niech sie lepiej nie wypowiadaja chyba ze maja za to placone ! Slyszalam osobiscieopinie kilku dziewczyn i nie sa one pozytywne, tylko problemy sa wicznie z VECTRĄ. Ja osobiscie na ich miejscu podalabym ich do sadu. Ale to tez kwestia czasu az to nastapi ;)

ex pracownik

nie polecam pracy na stanowisku koordynatora - dużo obowiązków a zbyt małe wygrodzenie jeżeli chodzi o prace 7 dni w tygodniu i dostępność pod telefonem 24 godziny na dobę. dodatkowo ustalasz plan tygodniowy, a dostajesz telefon od szefa/fowej i trzeba wszystko zmieniać tak, żeby im pasowało, bo nie liczą się z Twoim zdaniem i planami na resztę dnia. nie wypłacają pieniedzy na czas. PS. Jeżeli chodzi o pieniadzę które niby biorą koordynatorzy to nie prawda, ponieważ kasę przelewa biuro i kr nie mają z nimi nawet styczności

cloe

Również wyrażam negatywną opinię o tej agencji. Zero profesjonalizmu. Żadnych wymagań wobec hostess, bardzo niszowa agencja, nie trzeba spełniać podstawowych wymagań dotyczących wyglądu ( estetyka, schludny wygląd) ażeby się tam dostać, byłam zszokowana wyglądem dziewczyn, które przeprowadzały degustacje. Do tego słabe podejście koordynatora. Plus warunki wypłacania należności - KOSZMARNE. 46 dni od końca miesiąca w którym się pracowało. Minął tydzień od kiedy pieniądze powinny być na koncie i nic. Stanowczo odradzam.

Każdej osobie,której spóźniają się z wynagrodzeniem należą się odsetki za każdy dzień zwłoki. Firmę można z powodzeniem podać do sądu i żądać zadość uczynienia,jeżeli z powodu opóźnień z płatnościami wystąpiły komplikacje życiowe. O problemach jakie występują w firmie warto poinformować też firmy dla których Vectra zleca Wam świadczenie usług,a także porozmawiać z kierownikami hal i działów w marketach i naświetlić sytuację. Wówczas mogą pozrywać kontrakty z tą agencją i może wtedy firma przejrzy na oczy.

paula

sluchaj podpiszesz sie na skarge zbiorowa przeciwko vectra?

opinia

Mam znajomego który niedawno zaczał pracować na promiocjach i ogólnie narzeka. Coś trzeba zrobić w sprawie tej agencji. Po pierwsze brak szacunku dla ludzi którym pieniądze sie należą, czas oczekiwania tez jest poniżej wszelkiej krytyki, i na dodatek biedni młodzi ludzie muszą się dopominać o swoje. Wstyd, ale w końcu ktoś się za to powinien wziąć.

a jak ma się sytuacja na śląsku bo mocno rozważam propozycję

sebastian

Jak dla mnie tragedia! Wieczne problemy z terminami wypłat-minimum tydzień poślizgu, oczywiście po kilku wcześniejszych telefonach. Koordynatorzy do niczego-nic nie wiedzą, ze wszystkim kierują do Poznania. Nigdy więcej współpracy z tą pseudo firmą!

Marks

Znam tam pracę od podszewki. Ta firma dawno nie powinna istnieć. Jeden wielki kant. Pieniędzy nie wypłacają nigdy w terminie. Pani księgowa, która zajmuje się przelewami nie powinna pracować w ogóle na tym stanowisku. Kłamać potrafi na poczekaniu.Ludzie zmieniają się tam co chwile,rezygnują i szybko odkrywają,że nie warto tam pracować,więcej nerwów to kosztuje niż to warte. Marne pieniądze i marna firma. Odradzam tam pracę i uwierzcie omijajcie tą firmę z daleka.

rekrut

pracował tam ktoś na stanowisku koordynatora? wszędzie widzę tylko wypowiedzi hostess i promotorów.. bardzo prosze o jakieś opinie, bo widziałem ogłoszenie do pracy jako koordynator i zastanawiam się czy wysłać cv

K...

Pracowalam dla Vectry prawie dwa lata, owszem na poczatku bylo b. dobrze, ale z czasem nawet szkoda mowic. Prawie nigdy nie ma pieniedzy zgodnie z terminem. Doszlo do tego, ze przez ostatni rok nawet zdjecia z akcji musialam robic sama i wysylac, stroj tez pralam w domu, bo dostawalam brudny. Za kazdym razem jakies wymagania, a zero wdziecznosci. Owszem zalezy duzo od kordynatora, ale niestety moj- [usunięte przez moderatora](czasem prowadzi szkolenia) okazal sie do niczego. Jesli szukacie pracy to dobrze sie zastanowcie nad wspolpraca z Vectra i nigdy nie idzcie im na reke, bo i tak nic z tego nie bd mialy. Pozdrawiam i zycze owocnej pracy dziewczeta :*

Gullietta

Z tym płaceniem to fakt mają poslizgi i nie płacą po 45 dniach tak jak jest to w umowie....Ale płacą w całości i z premią.....Kontrole są tak jak każda z was wie ,co weekend w danym markecie.Ja akurat stałam w tesco i realu w Łodzi miałam kontrole na pronto i ok---- 250zł premii, Poza tym każda z was tak narzeka,jak macie jakiś problem wystarczy zadzwonić do Koordynatora----w moim przypadku Darek--troszke zabiegany chłopak jest,ale jak zadzwonię to zawsze pomoże.Dostałam nawet krem do rąk,bo jak to powiedzał KR- "Zebym miała gładkie rece w pracy" Nie wiem jak to wygląda w innych regionach Polski,ale Jeżeli chodzi o moja osobę w Łodzi jest Ok!!!!!!!! Ja myśle ze jeszcze na wiosne popracuje i premie --o ile jeszcze beda- zgarne znów!!!!!!!!!!!!!!

monika

macie bardzo dużo racji chociaż nie za wszystkim ale dobrze wszyscy wiemy co tu sie dzieje i jak widze nie tylko ja mam tego dosyc moze jednak zamiast mowic u tym tylko na forum cos z tym zrobimy wystarcza nasze umowy i grupowa wycieczka do pip albo sadu jak ktos osobiscie sklada zawiadomienie to oni musza z miejsca podjac jakies czynnosci vectra do banda[usunięte przez moderatora] mozesz robic za trzech zawalac wlasne sprawy zeby ratowac im [usunięte przez moderatora] ale nie mozesz liczyc na wdziecznosc albo cos w tym stylu oczywiscie fakt w jaki sposob wyplacaja nam pieniadze jest nie do pomyslenia czesciej niz mozna uznac za przypadek \"myla\" sie przy liczeniu pieniedzy tylko jak mozna sie w tym pomulic skoro uzywaja do tego exela jednym slowem banda nie wartych zwracania uwagi i zalosnych[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”