Opinie o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” w Poznań

wkurzona !

(usunięte przez administratora)w 2015 bylam na inwentaryzacji w będzinie w magazynie C , no bylo jak bylo mialo byc 10 h bylo 8 h , pieniadze jakos wysłali chociaz nie w terminie a teraz pisze do tej kobiety na nr kom bo potrzebuje pewnych informacji a tu zero odpowiedzi no kpina jakas , brak odpowiedzialnosci to jest zenujące !! nie polecam wspolpracy poprzez ta osobę !

WALDI

Omijać szerokim łukiem. Brak kasy za zlecenia wykonane.

Basik60

też się na nich nadziałam działają nadal bardzo prężnie i po złodziejsku , zatrudniają ludzi poprzez umieszczanie ogłoszeń na OLX dotarli już na Górny Śląsk. W dniach 05.12.2015 06.12.2015 realizowali inwentaryzację w Pyskowicach w magazynach Rossman , do dzisiaj czekam na umowę i pieniądze , oczywiście po jednokrotnym kontakcie telefonicznym już więcej telefonów nie odbierają. Ja nie zamierzam już czekać ale i nie zamierzam im tego odpuścić nie będę złodziejom ułatwiała a wręcz przeciwnie postaram się aby uśmiechy zniknęły z ich bezczelnych gębusi

Basik60

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
michał

Złodzieje (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Oszukują, co innego mówią, obiecują a co innego dają, o ile dają. Firma się chwali że prężnie działa, taaak za nasze pieniądze.Nasze ręce pracowały,a oni nasze pieniądze brali i biorą. Rozmawiałem z przedstawicielami firm dla których wykonywałem usługę i powiedział, że jego firma na czas płaci do vectry, to oni kręcą. A dlaczego firma Sarantis odeszła z vectry bo ich też oszukiwali i okradali jak nic.Ja skarżę się do przedsawicieli że nie dostaję pieniędzy i to oni wydzwaniają do nich. Bo ja już nie mam siły tam dzwonić. Do sądu z nimi. PIH powinien się nimi zainteresować.

huzar

pracowałem dla nich kilka lat. musiałem zrezygnować i nie mogę się doprosić pieniędzy za 3 miesiące. to prawdwa co piszecie że są kłamcami. bo im płacą za kłamstwa. zobaczcie ile jest osób które nie dostały pieniędzy i tak to pomnożyć przez chociaż 100 zł (a mnie są winni 3x 300zł) to już firma ma dla pani Miskiewicz czy innej, która wyzwała mnie (jak padło pytanie z mojej strony a za co ona żyje i utrzymuje rodzine, czy też na raty, tak jak oni nam płacą?) ze nie będzie ze mną gadać na tematy prywatne.Bogacą się dzięki nam. Pozabijać to za mało. i tu przypomina nam się HISTORIA ludzie ludziom gotują taki los, brat brata okrada, zabija. Nic dobrego na tym świecie. A swoją drogą czy Pani Miśkiewicz i Pani księgowa to już pochowały całą rodzinę i znajomych, bo wiecznie kiedy bym nie dzwonił to jest na pogrzebie. Bardzo współczuję ich rodzinom...

gniew23

Ja byłem przez miesiąc serwisantem w sieci Tesco w Lesznie. Nie dostałem za to ani grosza. Nie polecam, trzymajcie się z dala od tej "agencji". Mój brat który również pracował dla tej agencji normalnie na umowie o pracę również nie otrzymywał wynagrodzenia!

Jahostessa

Ja chce zorganizować pozew zbiorowy kto chetny ? Jakas dziewczyna nizej cos pisala o pozwie zbiorowym zróbmy cos!

kat gra
@Jahostessa

jestem zainteresowana pozwem zbiorowym, jak się możemy skontaktować ?

Mi to samo mowila ! Jakby nie była winna to by nie klamala na początku a mogla zmienić warunki umowy bo ja sie upominalam bo w ogloszeniu wypkata do 20 a w umowie do 35 dni. A macie umowe podpisana? Mi nie wyslali nadal. Żałuję ze sie dalam tak oszukac

madzia

Wg mnie Wioleta nie jest tutaj az tak winna. Tylko szef calej agencji ten caly Nowak, który nie potafi nad niczym zapanowac wiec pozostaje mu tylko mydlenie oczu pracownikom.

artysta

Nie ma co sie dziwic ze sa z nimi takie problemy skoro w biurze u nich pracuja 3 osoby. Jesli nie bedziecie sie upominac o pieniadze to wynagrodzenia nie otrzymacie. Klamcy i oszusci.

Hostessaa

Ja czekam , przelewy podobno mają być w następnym tygodniu

Klaudia

Haha mi też tak mówiła, po prostu jest żałosna i śmieszna .. i jeszcze mówi,że to nie ona jest odpowiedzialna za przelewy

Klaudia

W jakim markecie stałaś ? i gdzie?

Hostessaa
@Klaudia

W Carrefourze w Kaliszu

hostessa vectra lodz

Ja również nie dostałam pieniędzy zero odzewu, nie możemy tego tak zostawic!

lorak

żeby rozwiać Twoje wątpliwości to ja nie mam pieniędzy od listopada a jest sierpień .Daj sobie spokój. W tym tygodniu się do nich wybieram i to będzie grubsza sprawa. Sąd, urząd skarbowy, inspekcja pracy i policja. Zalegają mi około 5000 zł netto.:-)

asia

Uwaga na nich. Dopóki byłam hostessą, dostawałam pieniądze na czas, po tych umownych 3 miesiącach, ale od momentu gdy "awansowałam" na koordynatora lokalnego, to wraz z 2 razy większą ilością pracy i 3 razy większym stresem nie dostałam niczego w zamian- nie tylko ja, hostessy, które nadzorowałam również. Na szczęście po trzech miesiącach się wycofałam. Teraz jest marzec, o kasie z czerwca, lipca i sierpnia prawie zapomniałam, ale teraz czas rozliczyć się z US, a oni do tej pory nie wysłali PIT-u.Super, nie...Proszę, jeśli ktoś będzie organizować jakiś pozew zbiorowy, to bardzo chęnie się pod nim podpiszę. Jestem w stanie pojechać w tej sprawie na drugi koniec Polski.

promo

Dostałam pieniądze po 45 dniach tak jak było w umowie, i dostałam tyle ile było mi obiecane.

www

poprawka - nazywa się to pozew zbiorowy Myślę, że wtedy dostaliby nauczkę.

www

Dziewczyny! Odezwały się do mnie tylko dwie z Was. A dobrze wiemy, że oszukanych jest o wiele więcej. Aby coś wywalczyć w grupie na drodze prawnej musi być nas min.10 (pozew grupowy).

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra” napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocyjno – Reklamowa „Vectra”