Opinie o Polychem Systems w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polychem Systems. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polychem Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polychem Systems w Poznań

Przemysław

Aktualnie pracodawca poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk. Zdziwiłem się, wchodząc do tego wątku, że jest tak mało aktualnych informacji o pracy w tym miejscu. Mógłby ktoś z Was napisać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca?

kaja

Pracowałem w tej firmie kilka lat bardzo dobrze płacą , wymagają dają premie i często zmieniają wynagrodzenie.Pracować trzeba wszędzie. Nieroby odchodzą sami z pracy . Atmosfera przeciętna.

Twardy
@kaja

Komu bardzo dobrze płacą?

aga
@kaja

To chyba prezes sobie napisał

mistrz

Każda umowa zobowiązuje obie strony do wypełniania obowiązków!!

Oceniacz

@Rob Wydaje mi się, że firma dobrze płaci pracownikom ale w zamian oczekuje dobrych wyników. Brak tego, powoduje silną presję i niestety ludzie nie wytrzymują pracy. Smutne ale prawdziwe.

Piana
@Oceniacz

Rozbawił mnie ten komentarz. Czy powinni dobrze płacić, ale niczego nie oczekiwać?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polychem Systems? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Agnieszka

@Szg, zarobki to tajemnica handlowa :) Pamiętaj również, że często różnią się w zależności od na przykład doświadczenia czy posiadanych kwalifikacji. Czy jesteś zainteresowany pracą w Polychem Systems? A może jesteś już pracownikiem tej firmy? Firma aktualnie poszukuje między innymi specjalisty do spraw marketingu i mistrza produkcji. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: http://www.polychem-systems.com.pl/kariera/

Szg

Czy ktos może napisać jak wygląda praca technologa i o jakich zarobkach mówimy? Jaka atmosfera jest w firmie?

Rob

W dziel zakupów jest ogromna rotacja- przez 2 lata z tego stanowiska zrezygnowało aż 5 osób to chyba o czymś świadczy. Wynagrodzenie i socjal na naprawdę wysokim poziomie (pełne dofinansowanie do multisport i nieograniczonego dostępu do Luxmed), coroczne premie świąteczne. Nikt tam na dłużej nie zagości- poza kierowniczką. Ludzie rezygnują bo to stanowisko bardzo niesamodzielne, trzeba się z wszystkiego spowiadać.... Atmosfera określana często gęstą..

Miki

Widzę że co chwilę na stronie pojawiają się oferty pracy na mistrza produkcji i pracownika działu zaopatrzenia. Czy firma aż tak się rozrasta czy jest tak duża rotacja?

Agnieszka

@Nicki pracowałeś na wszystkich tych wymienionych stanowiskach? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia? To oczywiście kwestia bardzo subiektywna, ilu pracowników - tyle priorytetów w zatrudnieniu. Szczegóły pozwolą ocenić sytuację innym osobom zainteresowanym.

Nicki

Myślę ze w okolicy naprawde idzie znaleźć pracę za lepsze pieniadze.niz polychem Magazyn produkcja obsługa klienta przeciętne wynagrodzenie Pracy duzo ale nie jest to jak to sie mowi zapłacona robota Mysle ze ludzie ambitni nie zagrzeja tam miejsca Pozdrawiam

Agnieszka

@kaja co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Polychem Systems? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Jakie jeszcze pozytywy znalazłeś w pracy w Polychem Systems? Czekamy na Twoją opinię.

Emotion

Mam tak samo. Na finanse nie narzekałam, pracy dużo, ściemy nie ma. Atmosfera...jak wszędzie - różna.

Agnieszka

@mm, jeżeli chodzi o dalszą współpracę z daną firmą po stażu - to najlepiej skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Z pewnością odpowie na Twoje wszystkie zapytania.

aa

mm' nie widzialem, zadnych aktualnych ogłoszeń by posiadali, mnie ciekawi fakt czy poszukują wogole pracownikow na produkcje , wiem ze to duzy zaklad i maja sporo pracy, nie mam nikogo znajomego by zapytac o pracę u nich, dajcie znać jak bedzie cos wiadomo.

mm

Czy jest możliwość zatrudnienia po stażu? Jakie wynagrodzenie dają na start w Dziale Magazynu i Obsługi klienta?

NIKI

zapomnij o 500 zl podwyzki

moon

sa jeszcze naiwni ktorzy aplikuja do polychemu?

Marlub

Moj maz mial nieprzyjemnosc tam pracowac na szczescie znalazl sobie prace naprawde super i szcesliwie sie z tamtad zwolnil. Nie dosc ze zabierali mu premie tylko dlatego ze mielismy chore dziecko i musial ze mna jezdzic po lekarzach to rzadza tam Pan rodem z PRLu oraz jego zastepca lizi ....ktory mimo ze tez mial dziecko i wychodzil kiedy chcial to naszego problemu nie rozumial. Nadgodziny niby jakie sa dzielone tylko miedzy trzech starych pracownikow a nowi to sobie moga o nich pomarzyc. Pisze dlatego ze mimo ze moj maz ma wyzsze wyksztalcenie to byl tam pomiatany jak...Radze oszczedzic sobie pracy w tej firmie

anty

przekonaj się sama a zobaczysz ! jak się przykleisz to się nie odkleisz :) dlaczego moja kariera trwała tak krótko?proste nie chciałem tam pracować

pyra

bylem pracowalem i zmienilem prace jak ktos chce to niech idzie i za pare tygodni bedzie szukal pracy , rotacje duze w firmie nie polecam szkoda zdrowia i nerwow Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polychem Systems - Poznań

• Jak się pracuje w Polychem Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Polychem Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polychem Systems