Polychem Systems

Poznań

Opinie o Polychem Systems

qq 2009-08-26 21:43
Duża rotacja, bez powodu można stracic zatrudnienie, pracownicy mili i sympatyczni natomiast kadra zarządzająca juz nie,zwłaszcza dyrektor produkcji, zbyt pewny siebie szyderca lubujący sie w obniżaniu samooceny pracownika.Naprawdę nie polecam podjęcia pracy w tej firmie ze wzgledu na duże prawdopodobieństwo zwolnienia bez konkretnego i sensownego powodu.Duże wymagania ,małe wynagrodzenie i często darmowe nadgodziny.
anonymous 2010-03-03 13:32
Tragedia, kolejna firma "1300 brutto", kadra zarządzająca to jakiś samonapędzający się teatrzyk.

Totalny brak perspektyw, prezes oderwany od rzeczywistości uważa, że ciągle jest w latach 90, a każdy pracownik to "niewolnik, który powinien się cieszyć, że ktoś daje mu na chleb".

Jakość wykonywanych produktów idzie w parze z atmosferą firmy(czyt. północnokoreańskie więzienie dla wrogów ludu)

Podsumowując firmę należy omijać wielkim łukiem jeśli się ceni czas i zdrowie.
Tragedia 2011-06-03 07:38
macie koledzy rację miałem z nimi do czynienia, i nigdy więcej takiej firmy oszukaństwo na prowizji, wieczna kontrola przez gps, przez andrzeja n. istny syf, dziś dostałem wiadomość od kolegi że jest kolejny do zwoniena
edek fredek 2013-07-28 22:38
Handlowiec min. 1500 + prowizja (tak jak wyżej) ale kadra zarządzająca to już ponad 10 000 lub wiec Handlowiec musi być świadomy, że musi zarobić na kadrę zarządzająca, która grzeje stołki w firmie.
brak 2013-08-04 17:09
Doświadczony ,, Handlowiec'' Polychem Systems ? Nie wymagajmy cudów w firmie kadra zarządzająca jest bez doświadczenia, nie ma pojęcia o handlu a na prowizji kroją jak tylko mogą, kadra myśli że handlowiec nie wie ile jest 1+1. Kadra odpowiadająca za sprzedaż wbija sobie do głowy 1+1 to 0? i wielkie zastanowienie (a przepraszam ja nie wiem jak to się dzieje po prostu nie zabrałam kalkulatora) ale premie dobrą dałam!!!
2013-09-20 11:18
Jak nie pracujesz na kierowniczym stanowisku to masz lipną pensje, ale już kierowniczi to po 10000 zl na reke plus premia 2 razy tyle, auto, fon itd
2013-09-27 11:24
polecam ich klej, parkiet przyklejony i wszystko ok
edek 2013-11-17 15:56
Kleje dobre? tak jak systemy? do d... kleją ale d... do
hm 2013-11-17 16:06
Kadra zarządzająca nie wie jak policzyć objętość bryły -do tego potrzebny jest technolog!!!
Ignacy 2014-04-02 10:53
No to sporo ludzi szukaja, ciekawe tylko, czy to świadczy o rozwoju Polychem systems, czy jednak może o sporych rotacjach, ktos wie?
dino 2014-04-05 12:41
ja jestem ciekawy co znaczy wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji. Jaka jest ta najniższa stawka od której się zaczyna?
Paweł 2014-05-08 00:00
Pewnie od doświadczenia zależy tak naprawdę, wiadomo przecież, że nie dadzą tyle samo komuś świeżo po studiach, a pracownikowi z dziesięcioletnim stażem.
jutek 2014-05-28 00:44
Pewnie cos w tym jest, brzmi przynajmniej sensownie, napiszcie lepiej, czy potem da się wspinac po tej drabince kariery i Polychem daje podwyżki.
jutek 2014-05-31 03:44
Nikt nic nie wiem, bo firma Polychem Systems istnieje od 1982 roku chyba, to już podłapali sporo doświadczenia i maja dobra pozycję na rynku. Zastanawiam sie jak sie tam wkręcić.
Kamila 2014-06-05 10:30
Szukaja inżyniera jakości, ktos rekrutował?
olo 2014-11-08 18:46
pracuje w tej firmie , czekam na pytania
olo 2015-01-14 21:39
1.szkolenie istnieja głównie dla wybranych
2.Przedewszystkim sporo ludzi awansowało przez zasiedzenie nowi nie mają szans
3. Zakres obowiązkow jest na piśmie ale i tak jak będą kazać cos zrobić ekstra to nie ma dyskusji - rozkaz trzeba wykonać
4. Terminowow
5. zależy od działu - biuro rządzi się swoimi prawami magazyn i produkcja tez. Atmosfera w firmie jak w korei
olo 2015-03-20 21:32
Placa kiepsko nie masz 2 na start na magazynie
Sa niedopowiedzenia i absurdy Wiec nie polecam tam pracowac
magazynier 2015-03-20 21:40
Szukaj pracownika na magazyn nie aplikuj!!!
No chyba ze chcesz pracowac z burakami, gdzie beda toba pomiatac idioci
Atmosfera w pracy tragiczna licza sie tylko uklady- mega kolesiostwo i frajerstwo
spedytor 2015-03-27 19:04
A ja na magazynie widzę stałą kadrę w porządku Kolesi (+ jedna Kobieta), którzy nie wyglądają na wykorzystywanych i pomiatanych. A płaca pewnie uzależniona od kwalifikacji - zawsze można być kierowcą Tira w NIemcowni
maks 2015-03-28 18:35
do spedytor : o kim mowisz?? jeden w porzadku moze dwoch i ta kobieta tez spoko reszta to buraki i cwaniaki
DumaPolski 2015-05-04 19:40
sa osoby z ktorymi idzie sie dogadac ale w innych dzialach nie na magazynie hitem jest kierownik magazynu i jego zastepca :)
gucioni 2015-05-05 08:42
nie polecam banda oszustow i zawracanie gitary szkoda czasu najpierw po pierwszej rozmowie kierownik mowi ze jestem przyjety a pozniej po paru dniach telefon ze musze przyjechac jeszcze raz bo prezesowi sie cos nie widzi mogli odrazu powiedziec ze nie a nie zawracanie nie polecam szkoda waszego czasu a chodzilo o oferte na magazyn
taba555 2015-05-13 06:33
O kim piszesz ? znam kierownika i jego zastępce gdy tylko jestem w Polychem Systems obsługa jest na najwyższym poziomie zarówno w dziale obsługi klienta jak i na magazynie. Nie rozumiem Twoich uwag.
warrior 2015-06-15 15:35
Nie polecam pracy na magazynie i produkcji :)
XXX 2015-08-13 15:35
jeden wielki syf omijać z daleka z chwile maja ogłoszenia na magazyn, produkcje ludzie sami odchodzą z tej kure>>>>>>>>>>>>>>>skiej firmy
Driver 2015-08-14 08:11
Byłem pracowałem i się zwolniłem :) Jedyna słuszna droga :)
xyz 2015-08-20 10:56
Firma jest solidna, zatrudnienie na umowę o pracę a nie śmieciówki, nadgodziny płatne, atmosfera całkiem dobra. Firma cały czas się rozwija i dlatego zwiększa zatrudnienie.
as 2015-08-24 21:16
Praca 2-zmianowa, pełny etat, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy.
Najwieksza sciema polychemu - po okresie probnym dostaniesz mniej niz bylo uzgadniane na poczatku ;) nikt nie patrzy na kwalifikacje i doswiadczenie
as 2015-08-24 21:20
do xyz
nie sciemniaj tu , napisz lepiej o relacjach jakie wystepuja miedzy ludzmi albo pogadajmy o ludziach ktorzy zmienili prace bo nie chcieli pracowac w firmie zarzadzanej przez ludzi rodem z PRL
pyra 2015-08-24 21:25
bylem pracowalem i zmienilem prace jak ktos chce to niech idzie i za pare tygodni bedzie szukal pracy , rotacje duze w firmie nie polecam szkoda zdrowia i nerwow
anty 2015-10-06 15:45
przekonaj się sama a zobaczysz ! jak się przykleisz to się nie odkleisz :)
dlaczego moja kariera trwała tak krótko?proste nie chciałem tam pracować
Marlub 2015-10-18 20:47
Moj maz mial nieprzyjemnosc tam pracowac na szczescie znalazl sobie prace naprawde super i szcesliwie sie z tamtad zwolnil. Nie dosc ze zabierali mu premie tylko dlatego ze mielismy chore dziecko i musial ze mna jezdzic po lekarzach to rzadza tam Pan rodem z PRLu oraz jego zastepca lizi ....ktory mimo ze tez mial dziecko i wychodzil kiedy chcial to naszego problemu nie rozumial. Nadgodziny niby jakie sa dzielone tylko miedzy trzech starych pracownikow a nowi to sobie moga o nich pomarzyc. Pisze dlatego ze mimo ze moj maz ma wyzsze wyksztalcenie to byl tam pomiatany jak...Radze oszczedzic sobie pracy w tej firmie
moon 2015-12-06 13:33
sa jeszcze naiwni ktorzy aplikuja do polychemu?
NIKI 2016-04-01 22:29
zapomnij o 500 zl podwyzki
mm 2016-05-11 14:36
Czy jest możliwość zatrudnienia po stażu? Jakie wynagrodzenie dają na start w Dziale Magazynu i Obsługi klienta?
aa 2016-06-15 19:21
mm' nie widzialem, zadnych aktualnych ogłoszeń by posiadali, mnie ciekawi fakt czy poszukują wogole pracownikow na produkcje , wiem ze to duzy zaklad i maja sporo pracy, nie mam nikogo znajomego by zapytac o pracę u nich, dajcie znać jak bedzie cos wiadomo.
Agnieszka 2017-03-02 09:08
@mm, jeżeli chodzi o dalszą współpracę z daną firmą po stażu - to najlepiej skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Z pewnością odpowie na Twoje wszystkie zapytania.
kaja 2017-05-05 05:02
Pracowałem w tej firmie kilka lat bardzo dobrze płacą , wymagają dają premie i często zmieniają wynagrodzenie.Pracować trzeba wszędzie. Nieroby odchodzą sami z pracy . Atmosfera przeciętna.
Emotion 2017-05-05 07:25
Mam tak samo. Na finanse nie narzekałam, pracy dużo, ściemy nie ma. Atmosfera...jak wszędzie - różna.
Agnieszka 2017-05-15 16:02
@kaja co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Polychem Systems? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Jakie jeszcze pozytywy znalazłeś w pracy w Polychem Systems? Czekamy na Twoją opinię.
Nicki 2017-07-03 22:57
Myślę ze w okolicy naprawde idzie znaleźć pracę za lepsze pieniadze.niz polychem
Magazyn produkcja obsługa klienta przeciętne wynagrodzenie
Pracy duzo ale nie jest to jak to sie mowi zapłacona robota
Mysle ze ludzie ambitni nie zagrzeja tam miejsca
Agnieszka 2017-08-08 19:18
@Nicki pracowałeś na wszystkich tych wymienionych stanowiskach? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia? To oczywiście kwestia bardzo subiektywna, ilu pracowników - tyle priorytetów w zatrudnieniu. Szczegóły pozwolą ocenić sytuację innym osobom zainteresowanym.
Zostaw swoją opinię o Polychem Systems - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polychem Systems