Opinie o Polychem Systems w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polychem Systems. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polychem Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polychem Systems w Poznań

@kandydatka

Uważajcie przy składaniu cv by żaden „uprzejmy” pracownik Polychemu, mający dostęp do cv nie poinformował Waszego obecnego pracodawcy o tym, że szukacie pracy. Firma powinna zwrócić uwagę na ochronę danych i ewentualnie na pracowników uczestniczących w rekrutacji kandydatów. Wysłałam do nich cv, odbyłam rozmowę a 2 dni później szef obecnej firmy wezwał mnie do siebie z pytaniem: dlaczego szukam innej pracy. Słabe to strasznie Szanowni Państwo.

@YT

Wiesz, gdyby szukali rekomendacji u pracodawcy, z którym zakończyłam współpracę - ok, rozumiem ideę. Ale jeśli mam w cv wpisane miejsce pracy ze statusem „obecnie” to nie wyobrażam sobie, że HR Polychemu dzwoni i pyta. Jak miało by to niby wyglądać? Moim zdaniem rozeszło się na zasadzie „uprzejmego” pracownika, który zobaczył miejsce pracy w cv i po prostu przekazał info znajomemu. Totalny brak profesjonalizmu.

Aneta Nowy wpis

Dzień dobry, jest tu może ktoś kto brał udział w procesie rekrutacyjnym dla specjalisty ds. IT? już po komentarzach wiem, że to nabory ze względu na rozwój. oferta wciąż jest widoczna i zamierzam na nią aplikować. jakiego zadania technicznego można się spodziewać?

Teraz to zastanawiam się czy więcej osób miało podobnie z tym dzwonieniem do aktualnego pracodawcy tak jak ktoś swój przypadek tu opisał… chce aplikować na specjalistę ds. IT. jesteście mi w stanie napisać z jakiś przyczyn teraz prowadza nabory? to rotacja, neutralna zmiana czy może dział się rozrasta?

Pracownik Nowy wpis

Spółka się rozwija, więc i wsparcie ze IT musi zostać wzmocnione

@kandydatka

@@kandydatka

Przykre, faktycznie. Ale czy jesteś pewna, że nie stało się to w ramach szukania rekomendacji? Nie do końca wiem, co prawo na to, ale są pracodawcy, którzy zastrzegają sobie, że zapytają poprzedniego zatrudniającego o mocne i słabe strony ich eksa. Może tak się to odbyło?

@YT Nowy wpis

Czy firma Polychem Systems udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polychem Systems? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Wiecie może, czy w Polychem Systems szukają chętnych na staż?

Polychem Systems nie prowadzi programów stażowych. Chętnie przyjmowani są studenci na praktyki oraz uczniowie technikum w ramach podpisanych umów partnerskich.

Co jaki czas w Polychem Systems można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki wynikają z rozwoju zawodowego pracownika (nabycia doświadczenia, kompetencji, nowej wiedzy czy nowych uprawnień i odpowiedzialności). Poza tym uposażenie zmienia się zgodnie z trendami rynkowymi, tak aby zachować wartość nabywczą.

Magdalena

Wie ktoś jak wygląda aktualnie atmosfera w firmie? Były tu głosy, że nie było najlepiej i że rotacja była spora :( A mnie zależy na stabilnym miejscu żeby nie musieć zaraz szukać znowu roboty. A akurat mają teraz na swojej stronie ogłoszenie dla pracownika produkcji. Te kursy językowe faktycznie są oferowane dla każdego?

@Magdalena

Każdy z nas tworzy atmosferę w pracy sam i jest za nią odpowiedzialny. Wielu z nas pracuje w spółce od lat. Tworzymy zespół, co nie byłoby możliwe, gdyby atmosfera była zła. Licznie uczestniczymy w spotkaniach firmowych, wspólnie celebrujemy różne okazje, szkolimy siebie na wzajem. Firma umożliwia udział w różnych szkoleniach. Myślę, że jak ktoś szuka stabilnej posady, jednocześnie rzetelnie pracując, to Polychem jest dla niego właściwym miejscem. Polychem System jest na rynku ponad 40 lat, a pracownik z najdłuższym stażem w firmie pracuje od blisko 40 lat. To o czymś świadczy :)

Czy w Polychem Systems wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Są nagrody za staż, premie uznaniowe i benefity m.in. w postaci spotkań firmowych czy prezentów dla dzieci np. na Mikołaja.

Jaka atmosfera jest między działami w Polychem Systems?

Większość z nas pracuje w Polychem Systems od wielu lat. Tworzymy zespół. Znamy siebie i swoich najbliższych. Spotykamy się na na spotkaniach firmowych i na stopie prywatnej. Mamy kilka małżeństw, które pracuje w firmie w różnych działach firmy i do tej pory nie rzucili pracy, ani współmałżonków, więc chyba atmosfera jest całkiem dobra :) Czy jest idealnie - pewnie nie, czy zdarzają się animozje - pewnie tak, czy się spieramy - tak, ale myślę, że w granicach rozsądku i dążąc do wypracowania rozwiązań. Doceniamy dobrą atmosferę na co dzień, w końcu w pracy spędzamy 1/3 dnia :)

Co ile są organizowane takie spotkania firmowe? Fajnie, że atmosfera jest w porządku, bo to mega ważne. Co możesz napisać o zarobkach? Na jakim są poziomie?

@Ewa

Spotkania firmowe są organizowane cyklicznie i stosowanie do okazji np. dzień dziecka, wigilia itp. Myślę, że poziom zarobków jest adekwatny do stanowiska i dla większości satysfakcjonujący, wskazuje na to niski poziom rotacji.

Czy w Polychem Systems zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na okresie próbnym zawierane są umowy o pracę na okres próby ;-)

Barbara

A ile trwa taki okres próbny? ;))

@Barbara

Okres próbny zgodnie z prawem może trwać do 3 miesięcy.

Jolanta

Czyli w zależności od kandydata mogą zaproponować na krócej czy raczej trzymają się tych 3 miesięcy?

@Jolanta

Oczywiście, może zostać zaproponowany krótszy okres próbny, w zależności od sytuacji. Zazwyczaj jednak okres próbny trwa 3 miesiące.

Jolanta

Rozumiem i później znowu kwestia indywidualna pozostaje czy na kolejny jakiś okres czy już na stałe?

@Jolanta

To zależy. m.in. działu, zakresu obowiązków, sposobu wywiązywania się z zadań. Takie ustalenia są kwestią indywidualną wynikająca z oceny pracownika na danym stoisku pracy.

W jakim systemie działa firma? praca również w weekendy?

Praca na produkcji odbywa się na trzy zmiany, od poniedziałku do piątku.

Czy w Polychem Systems zatrudniani są obcokrajowcy?

W Polychem Systems wszyscy pracownicy są zatrudnieni ze względu na posiadane kompetencje, wiedzę i umiejętności. Narodowość nie jest czynnikiem analizowanym podczas procesu rekrutacyjnego.

kix

Witam. Czy w Polychem System pianki montażowe produkuje się w ich zakładzie , czy sprowadza z Chin ?

@kix

Produkcja krajowa. Własna technologia i linia produkcyjna.

Hhj

Na produkcji są 3 zmiany przecież

Www
@Hhj

Tutaj chodzi o magszyn. Tam jest jedna zmiana. Na produkcji sa 3 to prawda ale zarówno jak i na magazynie i na produkcji ludzie sa poprostu oblesni. W koncu ktos powiedzial prawde o tym polichoskim łajnie. Łysy fetyszto M hahahah trafne spostrzezenie. Zboczeniec jakich malo.

Poznań nie jest taki duży jakby ci się mogło wydawać, anonimowy też nie jesteś. Odszczekasz wszystko cieniutkim głosem. Wyglądałeś na takiego co lubi specyfiki, które dodają bujnej wyobraźni i odwagi i stąd chyba ta twoja internetowa napinka. Jesteś tak słaby jak okres twojej pracy u Nas.

Wesołych Swiat

Zrobiłem screena na wszelki wypadek pozdrawiam. Także nowi pracownicy omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo naprawdę nie warto

Nowy Pracowniku Magazynu

Ojejku jakie to smutne.. Prawda zabolała. Te wpisy napewno Wam nie pomogą przy rekrutacji ludzie niech wiedzą jaka panuja atmosfera na magazynie. Widzę że też inne osoby się do tego odniosły więc chyba coś w tym jest..

Kamil

Z tego co piszesz, wszystko jest na odwrót, ale co ja tam wiem. Dziwne, że nie wymieniłeś jednej osoby, dzięki której pożegnałem się z tą firmą!!

Mały....
@Kamil

Wal śmiało, warto poznać prawdę, a nie słuchać plotek.

Agata

Witam, mam nadzieję, że są tutaj jacyś aktualni lub byli pracownicy firmy Polychem Systems, chętni wypowiedzieć się na temat wad i zalet zatrudnienia w tej firmie, zachęcam do zostawienia opinii. Co podoba Wam się w Waszej pracy, a co Waszym zdaniem powinno zmienić się na lepsze?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polychem Systems?

sangen

Ale o co Tobie chodzi? Co to znaczy dzielone?

Idealnie to nigdzie nie znajdziecie pracy. Może coś trzeba poprawić ale generalnie mamy dobrego pracodawcę i szanujmy go.

dio

Opinia jak najbardziej negatywna. Jak widać po komentarzach nic się nie zmieniło...

Twardy

Jeśli kogoś sadusfakcjonuje trójka na rękę to niech startuje, ja uważam że to na dziś kiepsko.

@Twardy

Fakt nie kokosy Ale niestety teraz tak płacą wszędzie w firmach na początku a nawet mniej nieraz,no chyba ze ktoś lubi 4 brygadowke i hapanie w weekendy to może więcej dostanie....Polskie realia

obcy

witam ile placa na starcie netto na produkcji (pracownik produkcji) lub,magazynie w polychemie?Jaka atmosfera w firmie?

Agata
@obcy

Dobre pytanie, też chętnie się dowiem. Mam nadzieję, że ktoś nam napisze. A jakich zarobków oczekujesz?

@Agata

no te 3000 netto,w exide daja 24zł brutto na godz na produkcji 168x24=4000 brutto plus premia 10%

Zostaw merytoryczną opinię o Polychem Systems - Poznań

• Jak się pracuje w Polychem Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Polychem Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polychem Systems