Opinie o Vin-Info Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vin-Info Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vin-Info Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vin-Info Sp. z o.o. w Katowice

Natan

Nie wiem o co innym chodzi, sprawdziłem swoje auto (kupione w salonie PL) i wszystko się zgadza, przebieg, ilość szkód z ubezpieczenia łącznie z sumami szkód, dla mnie przy szukaniu auta to podstawa sprawdzania czy auto jest OK czy nie właśnie na takich takich stronach.. Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić bo nasza państwowa stronka poza wpisami z przeglądów nic więcej nie podaje.

nat Nowy wpis
@Natan

zgadzam sie

Hijadelaluna

Po kilku mailowych zmaganiach z tą dziwną firmą otrzymałam w końcu maila, że zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 72 godzin... Zobaczymy. Pamiętajcie, że wg polskiego prawa konsumenckiego Klient może w ciągu 14 dni odstąpić od transakcji czy umowy i żądać zwrotu uiszczonej opłaty za usługę :-). W końcu to uznali (żałosne, że trzeba było użyć twardych, oczywiście prawnie dozwolonych, argumentów). Jeśli rzeczywiście otrzymam w podanym terminie obiecany zwrot pieniędzy, zrezygnuję tym samym ze zgłoszenia tej sprawy do Biura Ochrony Praw Konsumenta. Niesmak i rozczarowanie tą firmą jednak pozostanie. A Zarządzającym serwisem VIN INFO radziłabym podniesienie jakości usług, gdyż konkurencja na tym rynku jest naprawdę duża. A zadowolony klient poleca serwis dalej i odwrotnie. warto to wziąć pod uwagę :-)

@Hijadelaluna

Witam. Ja wlasnie zglaszam sprawe bo nawet nie racza od kilku dni odpisac. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Trzeba zrobic z nimi porzadek.

@Hijadelaluna

Zwrot pieniędzy wykonywany jest w naszej firmie bez zbędnej zwłoki. Natomiast księgowanie na koncie klienta może potrwać do 72h jeżeli są to dni świąteczne.

@Marcin

Wszystkie zgłoszenia do naszego BOK zostają obsłużone tak szybko jak to tylko jest możliwe. W tygodniu można spodziewać się odpowiedzi najpóźniej następnego dnia, a w przypadku dni wolnych, świąt, weekendów jest to pierwszy dzień roboczy następujący po nich. Nie ma możliwości pozostawienia zgłoszenia bez odpowiedzi. Prosimy więc dokładnie sprawdzać pocztę e-mail, w tym folder SPAM oraz upewnić się, że zgłoszenie zostało wysłane do właściwego adresata.

@Hijadelaluna

tylko postraszenie tych złodziei pomogło ,mi nawet te debile nie odpowiadają

Iwona Nowy wpis
@Hijadelaluna

Ale wiesz o tym że przy sprzedaży informacji w postaci elektronicznej to prawo nie działa? To tak jak bym kupowała sobie audiobooki, przesłuchała i zwracała po czym brała następny, usługi za darmo.

Mark Nowy wpis

Naciąganie za zero informacji nie polecam tej firmy można dużo taniej i rzetelniejsze otrzymać informacje od Lepszych i wiarygodniejszych za 155 pl to drogo i słaby ten raport vin odradzam

Pracowałem u nich, świetna ekipa. Dziwi mnie, że ludzie na portalu gowork zaśmiecają opiniami o produktach zamiast wypowiadać się o pracodawcy. Promil niezadowolonych ludzi, którzy nic nie wiedzą o firmie nic nie zmienia. Trzymajcie się chłopaki i dziewczyny.

@Tomek

Ale dlaczego zasmiecaja? Jest opcja wystawiania opini jako klient. Trzeba przestrzegac innych przed zlodziejami pokroju vin- info.

król Nowy wpis
@Tomek

pracowałeś u (usunięte przez administratora) masz się czym chwalić

Aplikowałeś do firmy Vin-Info Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Wojtek

Banda (usunięte przez administratora) Wysylaja nie pelne raporty. Zglaszam sprawe do rzecznika praw konsumenckich.

@Wojtek

Każdy nasz klient ma możliwość sprawdzenia jakie dane będą w raporcie jeszcze przed jego zakupem. Do tego służy tzw. pre-check. Prosimy uważnie studiować zawartość raportów, a wtedy rozczarowanie jego zawartością nie będzie miało miejsca. Cena raportu też jest wskazaniem co do ilości zawartych w nim danych. Im więcej danych, tym cena raportu będzie wyższa.

@Wojtek

mam to samo zwykli (usunięte przez administratora)

król

zapłaciłem za sprawdzenie vin ,dostałem gównianą informację ,więcej informacji jest w briefie ,uważajcie na tą firmę to zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za gównianą informację ,zero odpowiedzi ,

Iwona

Z ciekawości zakupiony raport po szkodzie na własnym samochodzie potwierdził mi wiarygodność strony, człowiek na parkingu wjechał mi w samochód (jego wina) i informacja o szkodzie oraz przybliżona kwota wypłaty z ubezpieczenia pokryła się z tym co miałam wypłacone z ubezpieczalni. Nie wiem skąd te negatywne wypowiedzi, może po prostu ktoś ma problemy z tym że ukochane autko okazało się po szkodzie :(

@Iwona

Moja negatywna opinia nie dotyczy mojego auta tylko auta ktore chcialem kupic. Nie chodzi o to ze raport jest zlyvtylko ze jest niepelny

Hijadelaluna

Wydałam 25 zł za raport z rażącymi brakami informacji i za wycenę, której wciąż nie otrzymałam. Moim zdaniem to zwykli naciągacze.

W 100 % nie polrcsm firmy. Auto z 2006 r raport kilometrow od 2016 taki raport mozna znalezc na bezplatnej stronie cepik. Stracone 57zl. Firma (usunięte przez administratora).

Klient

Jestem zażenowany podejściem firmy do klienta. Kupiłem pełny raport brak najważniejszych informacji o pojeździe, w niektórych pozycjach fałszywe informacje. Co gorsze firma nawet nie poczuwa się do błędu. 12 e-mail i chyba sobie daruję choć powinienem iść z tym dalej. NIE POLECAM.

jarek

Złod.... szkoda kasy nic się od nich nie dowiecie SZOKA KASY . Kupiłem raz nigdy więcej przeszukają tylko portale aukcyjne

Weronika
@jarek

Zauważyłam, że wiele osób wypowiada się tu bardzo negatywnie o Vin-Info. Z ciekawości szukałam informacji o niej w sieci i wygląda na to, że została zamknięta na stałe. Może wiesz coś więcej na ten temat? Przydałoby się tu więcej konkretów.

KATRIN

(usunięte przez administratora) .STRACIŁAM 75ZŁ I NIC SIE NIE DOWIEDZIAŁAM .ZADAM ZWROTU GOTOKI.

k2nurek
@KATRIN

nie mogę napisać tego co myślę, (usunięte przez administratora). tez straciłem pieniądze.

Tomasz Mielech

Firma nie podaje w raportach żadnych informacji ponad te w bezpłatnych serwisach. Moim zdaniem zwykłe naciągactwo.Powinna się tym zająć prokuratura.

Zawiedziony

Ja zapłaciłem 18.70zl I nie dostałem nic jedyną informacją była model I marka pojazdu którą oczywiście znałem nawet nie było podstawowych info czy benzyna czy diesel po prostu tragedia.Zwykli (usunięte przez administratora) serdecznie nie polecam.

wyrzu

Nie polecam żadnego raportu.Wyciąganie kasy.Nic nie dowiedziałem się ciekawego.Niektóre darmowe dekodery więcej pokażą.

zażenowana

Zdecydowanie nie polecam firmy i opłacania sprawdzenia historii auta po VINie... Ja opłacając sprawdzenie dowiedziałam się jaka jest to marka pojazdu (nawet nie model) oraz rok produkcji.... To jest po prostu tragedia, inne firmy takie dane wyświetlają bezpłatnie, bez niczego. No i oczywiście to jest chyba logiczne, że sprawdzając auto po VINie wiem jakie auto sprawdzam oraz jaki jest to rocznik... A w przykładowym raporcie pięknie pokazane informacje o historii przebiegu, hustorii wypadków, nawet zdjęcia pojazdu!!! Brak słów

Gorąco nie polecam przesyłanych przez tą firme danych nazywanych raportami. Na ich stronie www. W zakładce co raport zawiera jest pieknie opisane co zawiera raport. Zapłaciłem za niego 40 zł i dostałem tylko jedno info że pojazd miał szkodę ( gdzie chociażby jakiś opis co było uszkodzone, może z jedno zdjęcie, statusu szkody , kosztorys czy szkoda była duża czy też kosmetyczna itd). W raporcie miał być opis wyposażenia fabrycznego BRAK, danych technicznych- wymiarów BRAK, i wiele innych. Odpowiedz na reklamacje brzmiała : przed zakupem był Pan poinformowany co będzie zawierał raport czyli czytam to tak.(usunięte przez administratora)

Mysza

@Irek a premia to jakiś procent od wyrobionych godzin czy od wyrobionego targetu? Jak to wyglada?

Irek

Premia jak to premia jest jesli wyrabia się odpowiednie normy!

Hej, ile można zarobić w tej firmie ? Czy są jakieś premie ?

Misio
@Michał

Podobno są... ;-) Zarobki na przyzwoitym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vin-Info Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Vin-Info Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vin-Info Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vin-Info Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Modelarska 18
    40-142 Katowice