Opinie o Fojud Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fojud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fojud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fojud Sp. z o.o. w Poznań

Mnie jako byłemu (na szczęście) pracownikowi nie wypłacili zaległych wynagrodzeń z 2011 roku. Na sądowy nakaz zapłaty firma ma jeszcze tupet składać odwołanie. To już jest bezczelność z ich strony i mam nadzieję, że zarząd wkrótce poniesie surowe konsekwencje swoich działań.

dodek

Mogę potwierdzić wszystkie negatywne opinie o firmie. Należę do grona projektantów podwykonawców, którzy czekają na zapłatę wystawionej faktury od lipca 2011. Wydaje mi się, że sprawa skończy się sądem i zajęciem komorniczym.

były

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć spółce Fojud S.A. uregulowania swoich mocno przeterminowanych zobowiązań finansowych wobec mojej osoby a innych aby Pan Bóg strzegł i chronił przed współpracą z nimi. Tylko tyle i aż tyle. Więcej się im nie należy. Mam nadzieję, że tych życzeń nie będę musiał wklejać na Wielkanoc :)

maja

Czy jest papier w ksero?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fojud Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Fojud fan

Tylko, że na pozywanie to trzeba mieć kasę :) a nie tylko chęci i fantazje Jak jest tak mało ludzi w firmie to może sami zaczęli projektować i firma wyjdzie na prostą? Nie będzie błędów, opóźnień , będzie wszystko tak jak ma być czyli perfekcyjnie. Reszta ludzi przecież się nie nadawała do pracy :)

artur

Pewnie prezes już szuka osób, które są odpowiedzialne za to forum, za te wpisy, za całe to zło... może uda się kogoś pozwać czy jak to się tam nazywa, przecież zawsze są odpowiedzialne jakieś osoby, to zupełnie jak typowi polscy "ONI"

szczęśliwy bo były pracownik

4 drogowców. Słownie: CZTERECH.

ret

Coraz mniej osób, okradli COMPROJEKT. Statek tonie...

ex2

Czy ktoś wie ile osób zostało i czy firma w ogóle jeszcze funkcjonuje?

ex

mniej niz "0"

google, kopia.... ;-D

anim

[usunięte przez moderatora] Jak ktos z branzy slyszy nazwe tej firmy to na jego twarzy pojawia sie dziwny usmieszek... I niestety jest to usmich zniesmaczenia i pogardy. Wstyd pisac w cv gdzie sie pracowalo... Wszyscy o nich slyszeli!

Morena

Dobrze, że kadra ma doświadczenie z sądem pracy od drugiej strony nabyte jeszcze w latach 90`, jak się kiedyś było "pracownikiem-świętą krową". Nie pamięta wół jak cielęciem był, DROGI "Czytelniczko"

czytelnik

No cóż droga czytelniczko, nie rozumiem tylko dlaczego jeśli jest tak dobrze, to ci "sfrustrowani", "złośliwi", "leniwi" i "uciekinierzy" założyli firmie sprawy w sądzie pracy?

gość

Ryba psuje się od głowy.

nieporozumienie

jak wyżej, omijać wielkim łukiem,

Praca nie jest dla ambitnych, raczej dla miernych. Rozwija sie ten kto wchodzi w pupe nowej zonie szefa lub jego asystentce. W innym wypadku wylatuje. Nie licz na platne nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Fojud Sp. z o.o. - Poznań

Fojud Sp. z o.o.