logo Realfinance Polska

Realfinance Polska

Poznań

Opinie o Realfinance Polska

doradca 2011-04-27 19:48:55
Jeśli chodzi o zarobki raczej niskie. Mało który doradca jest w stanie wyciągnąć trójkę. Praktycznie cały zysk biorą kierownicy i dyrektorzy. Praca wymaga nieustannej mobilności i uważnego wypełniania dokumentów. Ogólnie atmosfera jest OK głównie za sprawą dyrektora. Jego zastępca już taki nie jest ale nie chcę go krytykować. Rekrutację przechodzą wszyscy ale wynik finansowy sprawia, że po miesiącu połowa osób odchodzi po dwóch zostają niedobitki. Podsumowując praca freelancera wymaga samodyscypliny gdyż bez niej szybko się pogubisz. Na kokosy nie licz za to nastaw się na cotygodniowe zebrania-ochrzan za wyniki
wiedzący 2011-06-03 11:32:09
[usunięte przez moderatora] . poprostu smiech na sali.
dron 2016-05-04 21:38:27
idzie im dobrze i sam fakt, że mają w Polsce kilka oddziałów, musi o tym świadczyć. Szkoda, że tak rzadko ktoś tutaj zagląda i wypowiada się na ich temat.
Zostaw swoją opinię o Realfinance Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Realfinance Polska