PW ARI DARUISZ JAROS

Łódź

Opinie o PW ARI DARUISZ JAROS

anonim 2011-04-18 12:41
Firma niewyplacalna, placi pracownikom z miesiecznym opoznieniem albo i wiecej, nie placi przewoznikom, Podsumowujac:szef malo kompetentny, nie zna sie na swojej pracy, malo obecny w firmie, szpieguje pracownikow. Osobicie nie polecam!!!
były pracownik 2012-01-21 20:02
Prawda , prawda , prawda !!!
Pracownik 2012-02-02 14:52
Nie zgadzam się, pracuje w tej firmie dość długi i szef nigdy mnie nie szpiegował, dodatkowo obdarza pracowników dużym zaufaniem. Opóźnienia w wypłatach są, ale kilku dniowe jednakże zawsze się otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli jest się złym pracownikiem i zostanie się zwolnionym to zawsze obrzuca się pracodawce błotem swoich błędów się nie widzi.
były pracownik 2012-02-15 15:13
Ja pracowałem dwa lata, nie zostałem zwolniony, a umowę rozwiązałem sam i muszę potwierdzić zła opinię zarówno o tym pracodawcy jak i całej firmie. Niestety Panu [usunięte przez moderatora] brakuje wykształcenia, kompetencji oraz przede wszystkim kultury osobistej, która niezbędna jest w pracy z ludźmi. W firmie występują rażące zaniedbania sanitarne, bhp oraz zakresu przepisów pracy pracy (magazyn i transport), które w większości przypadków nadają się do zgłoszenia odpowiednim organom.

S.K. 2012-02-20 19:03
Gratulacje że pan tam tam długo wytrwał.
SEBASTIAN KLIMEK 2012-05-05 20:39
Zgadzam się z tym wpisem.
Sebastian Klimek 2013-07-26 19:18
Omijać tą firmę jak najdalej były pracownik.
Sebastian Klimek 2013-07-30 18:31
Kondycja firmy rok temu była tragiczna wiem to bo wymieniła się cała obsada warunki sanitarne i bhp tragedia można by dużo wymieniać ale każdy zapoznany był przed zatrudnieniem z tym faktem (byłem tam brygadzistą). Pan [usunięte przez moderatora] ok ale jak nie miał kasy to nikt poważnie go nie odbierał co przełożyło się dalej na prace załogi a potem to już nikomu nie zależało. Jemu nie płacili on opóźniał wypłaty i same nerwy. Może gdyby miał jakieś zaplecze finansowe a nie obracał bieżącą kasą to by się jakoś kręciło.
damian 2015-01-31 23:52
nie wiem czy się da czy nie, ale ja jestem już tak zdesperowany jeśli chodzi o szukanie pracy, że wrzucam swoje Cv maksymalnie wszędzie gdzie się da i czekam aż ktoś się w końcu odezwie. Liczę że właśnie może od pw ari dariusz dostanę pozytywną odpowiedź. Zależy mi na tym żeby sie w końcu dobić do dna jakoś
Monter 2016-05-15 21:39
Hej, sa nowe ogłoszenia, a Was tutaj nie ma coś czemu?
Hanna 2017-05-31 12:09
@Sebastian Klimek według Ciebie najlepiej omijać firmę PW ARI DARUISZ JAROS. Dlaczego? Skąd wzięło się Twoje negatywne nastawienie do tej firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Może być cenna dla przyszłych kandydatów.
Zostaw swoją opinię o PW ARI DARUISZ JAROS - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW ARI DARUISZ JAROS