Opinie o PW ARI DARUISZ JAROS w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PW ARI DARUISZ JAROS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PW ARI DARUISZ JAROS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW ARI DARUISZ JAROS w Łódź

Luidzi Nowy wpis

Niepokojące informacje o firmie nalazłem w internecie a do tego nikt nie zagląda na forum, bardzo dziwne.

Monter Nowy wpis

Hej, sa nowe ogłoszenia, a Was tutaj nie ma coś czemu?

damian Nowy wpis

nie wiem czy się da czy nie, ale ja jestem już tak zdesperowany jeśli chodzi o szukanie pracy, że wrzucam swoje Cv maksymalnie wszędzie gdzie się da i czekam aż ktoś się w końcu odezwie. Liczę że właśnie może od pw ari dariusz dostanę pozytywną odpowiedź. Zależy mi na tym żeby sie w końcu dobić do dna jakoś

Sebastian Klimek Nowy wpis

Kondycja firmy rok temu była tragiczna wiem to bo wymieniła się cała obsada warunki sanitarne i bhp tragedia można by dużo wymieniać ale każdy zapoznany był przed zatrudnieniem z tym faktem (byłem tam brygadzistą). Pan [usunięte przez moderatora] ok ale jak nie miał kasy to nikt poważnie go nie odbierał co przełożyło się dalej na prace załogi a potem to już nikomu nie zależało. Jemu nie płacili on opóźniał wypłaty i same nerwy. Może gdyby miał jakieś zaplecze finansowe a nie obracał bieżącą kasą to by się jakoś kręciło.

Brałeś udział w rekrutacji do PW ARI DARUISZ JAROS. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Sebastian Klimek

Omijać tą firmę jak najdalej były pracownik.

SEBASTIAN KLIMEK

Zgadzam się z tym wpisem.

S.K.

Gratulacje że pan tam tam długo wytrwał.

Ja pracowałem dwa lata, nie zostałem zwolniony, a umowę rozwiązałem sam i muszę potwierdzić zła opinię zarówno o tym pracodawcy jak i całej firmie. Niestety Panu [usunięte przez moderatora] brakuje wykształcenia, kompetencji oraz przede wszystkim kultury osobistej, która niezbędna jest w pracy z ludźmi. W firmie występują rażące zaniedbania sanitarne, bhp oraz zakresu przepisów pracy pracy (magazyn i transport), które w większości przypadków nadają się do zgłoszenia odpowiednim organom.

Nie zgadzam się, pracuje w tej firmie dość długi i szef nigdy mnie nie szpiegował, dodatkowo obdarza pracowników dużym zaufaniem. Opóźnienia w wypłatach są, ale kilku dniowe jednakże zawsze się otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli jest się złym pracownikiem i zostanie się zwolnionym to zawsze obrzuca się pracodawce błotem swoich błędów się nie widzi.

Prawda , prawda , prawda !!!

Firma niewyplacalna, placi pracownikom z miesiecznym opoznieniem albo i wiecej, nie placi przewoznikom, Podsumowujac:szef malo kompetentny, nie zna sie na swojej pracy, malo obecny w firmie, szpieguje pracownikow. Osobicie nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PW ARI DARUISZ JAROS - Łódź

PW ARI DARUISZ JAROS
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bronisławy 9A lok. 3

PW ARI DARUISZ JAROS