PW ARI DARUISZ JAROS

Łódź

Opinie o PW ARI DARUISZ JAROS

anonim 2011-04-18 12:41:05
Firma niewyplacalna, placi pracownikom z miesiecznym opoznieniem albo i wiecej, nie placi przewoznikom, Podsumowujac:szef malo kompetentny, nie zna sie na swojej pracy, malo obecny w firmie, szpieguje pracownikow. Osobicie nie polecam!!!
były pracownik 2012-01-21 20:02:10
Prawda , prawda , prawda !!!
Pracownik 2012-02-02 14:52:14
Nie zgadzam się, pracuje w tej firmie dość długi i szef nigdy mnie nie szpiegował, dodatkowo obdarza pracowników dużym zaufaniem. Opóźnienia w wypłatach są, ale kilku dniowe jednakże zawsze się otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli jest się złym pracownikiem i zostanie się zwolnionym to zawsze obrzuca się pracodawce błotem swoich błędów się nie widzi.
były pracownik 2012-02-15 15:13:51
Ja pracowałem dwa lata, nie zostałem zwolniony, a umowę rozwiązałem sam i muszę potwierdzić zła opinię zarówno o tym pracodawcy jak i całej firmie. Niestety Panu [usunięte przez moderatora] brakuje wykształcenia, kompetencji oraz przede wszystkim kultury osobistej, która niezbędna jest w pracy z ludźmi. W firmie występują rażące zaniedbania sanitarne, bhp oraz zakresu przepisów pracy pracy (magazyn i transport), które w większości przypadków nadają się do zgłoszenia odpowiednim organom.

S.K. 2012-02-20 19:03:44
Gratulacje że pan tam tam długo wytrwał.
SEBASTIAN KLIMEK 2012-05-05 20:39:18
Zgadzam się z tym wpisem.
Sebastian Klimek 2013-07-26 19:18:06
Omijać tą firmę jak najdalej były pracownik.
Sebastian Klimek 2013-07-30 18:31:21
Kondycja firmy rok temu była tragiczna wiem to bo wymieniła się cała obsada warunki sanitarne i bhp tragedia można by dużo wymieniać ale każdy zapoznany był przed zatrudnieniem z tym faktem (byłem tam brygadzistą). Pan [usunięte przez moderatora] ok ale jak nie miał kasy to nikt poważnie go nie odbierał co przełożyło się dalej na prace załogi a potem to już nikomu nie zależało. Jemu nie płacili on opóźniał wypłaty i same nerwy. Może gdyby miał jakieś zaplecze finansowe a nie obracał bieżącą kasą to by się jakoś kręciło.
damian 2015-01-31 23:52:19
nie wiem czy się da czy nie, ale ja jestem już tak zdesperowany jeśli chodzi o szukanie pracy, że wrzucam swoje Cv maksymalnie wszędzie gdzie się da i czekam aż ktoś się w końcu odezwie. Liczę że właśnie może od pw ari dariusz dostanę pozytywną odpowiedź. Zależy mi na tym żeby sie w końcu dobić do dna jakoś
Monter 2016-05-15 21:39:37
Hej, sa nowe ogłoszenia, a Was tutaj nie ma coś czemu?
Zostaw swoją opinię o PW ARI DARUISZ JAROS - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW ARI DARUISZ JAROS