Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

zwolennik komornika i prawdy

Komornik licytuje demelów !!!! aby mógł spłacić tych kogo okradli teraz widzicie Państwo jacy to własciciele i dyrektorzy . To nie zadni biznesmeni to (usunięte przez administratora) a komornik to urzednik sądowy który realizuje postanowienia Sądu , a sąd wydał wyrok że demele okradli i dlatego im zabierają . A lista dłużników jest długa i bardzo gruba .demele to bankruci a jakie państwo robili z siebie ( tylko tej słomy wystającej nie chcieli dostrzec ) Kraków się o tym dowie

okradzeni pracownicy

Jak ten hotel moze prosperować jak od lat demele mieszkają i zajmują pół piętra w hotelu , Zywią cała rodzinę na koszt hotelu , piorą im pracownicy nawet bieliznę , blokują swoimi samochodami miejsca parkingowe dla gości , stawiają na kierowniczym stanowisku niekompetentne osoby według zasady im głupszy tym lepszy , sami swoimi rządami kładą hotel w kazdym miejscu . Oto jak kończą malowani dyrektorzy i udawacze pozoranci i obłudnicy fałszerze i oszuści którzy mają na sumieniu setki okradzionych pracowników .

tak jest
@okradzeni pracownicy

a pani menadżer wyśpi się do godziny 12 potem łaskawie przyjdzie do pracy pokręci się po hotelu w mini szpilkach i kapiącym makijażu posiedzi przy biurku i powzdycha do syna szefa doniesie na pracowników i z poczuciem miło spędzonego dnia zakończy pracę

Najlepsze jest to, że tam w dalszym ciągu się okrada pracowników (nawet tych zatrudnionych na umowy śmieciowe), a z kolejnych skarg i kar nakładanych przez PIP pan właściciel i wielka pani manager sobie nic nie robią. Tyle kradną, że wciąż o wiele bardziej opłaca im się raz na jakiś czas zapłacić karę niż być w porządku. Szukający pracy dobrze wam radzę omijajcie to miejsce szerokim łukiem, jeśli nie planujecie zostać wolontariuszami, którzy na miłe słowo, czy szacunek kadry nie mają co liczyć.

prawda -jaki wstyd

Jaki wstyd !!!! a takich grali właścicieli , takich dyrektorów , takich biznesmenów a jak poniżali , jak poniewierali , jak zwalniali , jak dokuczali jak okradali na czym sie dało - pracowników .Po co było z siebie robić szlachtę jak słoma w butach zadłuzonych po uszy . demele jesteście Z.REM kiedyś to musiało wyjść nie da się fałszować całe życie pani mecenas rotarianko

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
do pracowników których okradł demel

Okradzeni pracownicy wnoście sprawy do Sadu pracy o nalezne Wam wypłaty macie pewne wygrane sprawy bo w maju się przedawni ,hotel idzie na licytacje wystawiony przez komornika a was pogonią na bruk i ani pracy nie bedziecie mieli ani pieniedzy zresztą i tak po maju demele pogonią wszystkich tych którym sa winni kasę

ciekawa
@do pracowników których okradł demel

dlaczego akurat w maju się przedawni?

pracodawcy Kraków

Państwo Demele !!! Tak czytamy to forum i pytamy Was Czy Wy wstydu , ambicji i honoru nie macie ???? Też jesteśmy pracodawcami z branży i w głowie nam sie nie mieści jak można tych biednych ludzi tak krzywdzić , tak okradać .Przecież Oni tu mają do Was ogromny żal , co Wy zrobiliście tym pracownikom że tak Was nienawidzą .

do:złodziej adwokati rotarian - 2015-02-20 10:29

do:"złodziej adwokati rotarian - 2015-02-20 10:29:09" Do listy ważnych instytucji i osób na stanowiskach zapomniałaś wpisać krajowego i wojewódzkiego lekarza psychiatrii aby się mogli zastanowić, czy aby masz po kolei w głowie i jak traktować twój przypadek

do
@do:złodziej adwokati rotarian - 2015-02-20 10:29

Oczywiście i lekarza psychiatrii należy wpisać, żeby przy okazji przebadał menadżerkę, która zapatrzona w syna dyrektora, robi wszystko pod jego dyktando.

złodziej adwokati rotarian

Właśnie szykowana jest druga odsłona prawdy o demelach w Krakowie , najwazniejsze instytucje Państwa i Miasta z Prezydentem Miasta ,Wojewodą , Kurią , Posłami , Rotarianami , Kołem Adwokackim , Prokuraturą , Komendantem Policji , Telewizją Kraków , hotelach ,Samorządy gminne itd będą informowani o działalności demelów proponuję aby się dołączać im więcej tym lepiej

do:Szok 2015-02-17 22:39

Mam nieodparte wrażenie, że jesteś z tej samej gliny ulepiona co adresatka wszystkich wpisów. Może również jesteś adwokatem lub rotarianką lub jednym i drugim a na dodatek jeszcze koleżanką głównej "bohaterki" powyższych wywodów. Wracając do gliny... jest ona tego rodzaju, tego gatunku, tego typu, że chętnie i często lepi wszelkiego rodzaju dziadostwo, a gdy sprawa nie idzie po myśli, to odwołuje się do wartości i wzywa do pokojowego rozejścia się("Ludzie ogarnijcie się i dajcie już spokój" !!), jak gdyby nic się nie stało... Może to ty sama masz zaburzenia emocjonalne i powinnaś je leczyć - nawet farmakologicznie :). Przypuszczam,że narobili tyle zła, że właśnie ono wraca, ale na pewno nie jest złem żądanie zwrotu należnych pieniędzy, nawet jeśli dokumenty (materiały pisane)świadczą o czymś innym! Wszak powinny liczyć się:dane słowo, honor, uczciwość etc. i kto jak kto ale adwokat i rotarianin powinien to wiedzieć.... . Żądanie należnych pieniędzy nie jest nienawiścią a jedynie żądaniem należnych pieniędzy, a zwrot należnych pieniędzy pracownikom (nawet byłym pracownikom)pomogłaby w realizowaniu pięknej miłości ku bliźniemu.... (!) Jak się chce, to wszystko można, trzeba tylko "Zych opinii" nie lekceważyć :).

XXI wiek

PIP nie mogąc wejść na kontrolę (pracodawca raz za razem uchyla się przed kontrolą) zgłasza sprawę na komisariat, gdzie pracodawca przekazuje urzędnikowi, że pracowników rozliczył, ponieważ podpisali oni świadectwa pracy, więc należy uznać, że nie należą się im żadne należności oraz informuje, że jako pracodawca nie złoży dokumentacji, ponieważ musi się skontaktować z biurem rachunkowym i byłą kadrową. Policja umarza sprawę i znów się pracodawcy udaje wyrolować ludzi. Przez lata pracodawca nie opłacał pracownikom składek ZUS, należności za pracę w nocy i w godzinach nadliczbowych, ekwiwalentu za urlop itd.,a potem lekką ręką zamknął działalność gospodarczą, nie wypłacając pracownikom wymienionych należności. Teraz żyje sobie spokojnie za emeryturę wypłacaną przez ZUS i śmieje się pracownikom w twarz. Paradoks, pracodawca przez lata nie płaci pracownikom składek ZUS, a potem ze spokojem udaje się do ZUS po wypłatę emerytury. Cały ten proceder należy nagłośnić, ponieważ pracodawca czuje się bezkarny i informuje wszystkie instytucje, że winni są pracownicy, a on działał zgodnie z literą prawa.

zgodnie z prawem
@XXI wiek

Zgodnie z § 2 ust. 1 i 2 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996r. w sprawie szczegółowej treści świadectwa pracy oraz sposobu i trybu jego wydawania i prostowania (Dz. U. Nr 60, poz. 282 ze zm.), pracodawca wydaje świadectwo pracy bezpośrednio pracownikowi albo osobie upoważnionej przez pracownika na piśmie – w dniu, w którym następuje rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy. Jeżeli wydanie świadectwa pracy pracownikowi albo osobie przez niego upoważnionej nie jest możliwe (co pracodawca powinien uprawdopodobnić), pracodawca, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia ustania stosunku pracy, przesyła świadectwo pracy pracownikowi lub tej osobie za pośrednictwem poczty albo doręcza go w inny sposób.Pracodawca ma obowiązek wydać świadectwo pracy niezwłocznie, niezależnie od tego, czy pracownik/pracodawca rozliczą się wzajemnie. Podpisanie przez pracownika świadectwa pracy nie oznacza tego, że pracodawca rozliczył się z pracownikiem. Potwierdzeniem wypłaty należnych pracownikowi świadczeń, wynagrodzenia za pracę w porze nocnej, w godzinach nadliczbowych, zaległego wynagrodzenia, ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy, jest podpis pracownika na liście płac lub potwierdzenie przelewu należnych świadczeń. Pracodawca niezgodnie z prawem złożył zeznania, błędne jest twierdzenie pracodawcy, że wydając świadectwo pracy, nie musi wypłacać pracownikom dotychczas niezaspokojonych przez pracodawcę świadczeń. Pracownik w takiej sytuacji może złożyć pozew w sądzie pracy i domagać się wypłaty świadczeń.

do szok

TO weż i pracuj rok bez wypłaty albo oddawaj ją demelom czemu tak nie robisz ? potem się zwolnij i rozpocznij nowy rozdział .To ze my upominamy się o swoje potwierdzone przez PIP należności i piszemy o tym nazywasz dyrdymałami tu właśnie widać twoją miłość do bliżniego która brzmi ważna jestem tylko ja a inni mogą cierpieć mądrutka to ty jesteś niedouczona dziewczynko służąco diabła demel jest winien pieniądze dlaczego nie oddaje ? powiem ci dlaczego bo jest (usunięte przez administratora) i patrzy tylko żyć na cudzy koszt i udaje jeszcze rotarianina

do szku

A co sisters jestes na wylocie za to dziadostwo co robisz ,za pusty hotel ,za tragiczną opininę o nim że piszesz psalmy pochwalne na temat skazanego demela , czy może próbujesz powiedzieć że demele maja honor i ambicje i są ludżmi co kochają drugiego człowieka i nikomu nic nie są winni

do szok

Szok to my okradzeni przez demelów mamy do dziś że ci ludzie nie siedzą jeszcze w kryminale za to co zrobili demel pewnie za miłość do bliźniego jest skazany na 3 lata wiezienia w zaw. na 3 lata i cudem ostatnio uniknął odsiatki (póki co ) ale przecież to rotarianie no i pani mecenas , tylko z sądów nie wychodzą jako pozwani

do szok

Swoje ostatnie zdanie zadedykuj demelom . To oni okradli setki osób , to oni wyrządzili krzywdę setką osób .To oni mają w Krakowie samych wrogów Masz pretensje do ludzi że mają odwagę powiedzieć o złodziejach prawdę ? A może według Ciebie powinni dawać się okradać i cicho siedzieć lub przytakiwać ?Twoja filozofia i pewnie ich to taka ze oni bogacą się za moje i sobie kupują za mnie ukradzine a ja się uśmiecham i mówię że tak ma być .Czy Ty nie rozumiesz że ludzie zostali okradzeni na grube pieniadze .Idż do PiPu i przeczytaj sobie listę osób i na jakie kwoty są okradzeni . A Bank zapłacony ? ani grosza z puli kilku mln. zł a ZUS zapłacony na około 1 mln. zł. a kary zapłacone ? NIE nie zapłacone to ja się pytam kto ma te pieniądze kto kogo okrada kim są demele jak nie oszustami i złodziejami i tak według Ciebie ma wyglądać świat ? tak wygladać kapitalizm w Polsce ? Pokaz gdzie jest w postach napisana nieprawda a podyskutujemy o faktach bo mało jeszcze wiesz. A dlaczego demele maja w domu kuloodporne szyby ? Kogo się boją i co zrobili bliźniemu ze taki wydatek ponieśli ? Fajnie Ci sie pisze bo nie dotyczy to narazie jeszcze Ciebie

Szok

Jestem zszokowana. Ewidentne kilka osób siedzi i ciagle wypisuje opinie na temat tego hotelu. Pałają nienawiścią do właścicieli. Zakrawa mi to na jakieś zaburzenia emocjonalne. Zamiast zamknąć rozdział i iść dalej, siedzą na forum i wypisują dyrdymały. JAK WAM SIĘ CHCE? Ludzie ogarnijcie się i dajcie już spokój. Ja Zych opinii o tym hotelu nie słyszałam i wielu moich znajomych też nie. Co za rynsztok tworzą byli pracownicy. Pamiętajcie że zło wraca do każdego. Do właścicieli wróci jeśli takie wyrządzili, ale do Was tez. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.

do tępej dzidy
@Szok

Będziesz w szoku jak w końcu Panu komornikowi Leśniakowi uda się zlicytować tą resztę Hotelu która jest w posiadaniu Demeli licytacja niebawem te 51z 200 akcji to udział Demeli e hotelu O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Leśniak zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 9 kwietnia 2015r o godz. 9:00w sali nr D-123 Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie odbędzie się: DRUGA LICYTACJA udziału 51/200 części w nieruchomości gruntowej składającej się z działki ew. nr 61/1 o pow. 4 019m2 zabudowanej budynkiem Hotelu „Demel” wraz z zapleczem gastronomicznym oraz pozostałym zagospodarowaniem terenu. Nieruchomść ta położona jest przy ul. Głowackiego 22 w Krakowie dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr KR1P/00067651/0 Cena oszacowania: 5 215 515,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3 477 010,00 zł Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę 521 551,50 zł najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo na rachunek bankowy komornika nr 92861900060030032580780001 Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce Filia w Krakowie. Nieruchomość można oglądać w dniu 26 marca 2015r godz. 10:00 w miejscu jej położenia Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

byli pracownicy
@Szok

Ty nie słyszałaś złych opinii o Hotelu ( kim ty jesteś wyrocznią )nie mówimy o zadowolonych gościach hotelowych o których dbaliśmy my pracownicy w zamian za poniżenie okradani z wypłat i składek emerytalnych.

olo

trzeba omijać szerokim łukiem i z daleka takich pracodawców, co kosztem pracowników prowadzą działalność

przypadkowa czyutelniczka

ale syf

okradzeni przez demelów

demele to ludzie zninawidzeni w Krakowie wyrządzili tyle krzywdy bliźnim że bedzie to pamiętane po kres ich dni wybrali pieniądz niż człowieczeństwo na Postanowieniu Sadowym skazujacym demela na 3 lata wiezienia w zawieszeniu na 3 jest wymienionych jako pokrzywdzeni chyba pare setek osób i za ich pieniadze kupili sobie luksusy dla siebie .Pani mecenas tak to kazdy umie ale życ z tym to juz niewielu potrafi jestescie godni podziwu w jednym - w determinacji w okradaniu bliźniego i ignorowaniu człowieka , działacie z premedytacją i wyrachowaniem w sposób zaplanowany

ja powiem też dlaczego

Wszystko pochodzi od człowieka a sa to ludzie o najgorszych cechach ludzkich , skupiaja w sobie wszystkie najohydniejsze cechy ludzkie . Do tego nie reformowalni wolą z wyboru fałszować prawdę niż się zmienić .Chciwość , chytrość, na pieniądze już ich przerosła i rządzi nimi .Dla kasy robili i zrobią wszystko .W Krakowie są odbierani i oceniani tragicznie . Właśnie szykowana jest druga odsłona prawdy o nich , społeczeństwo ma prawo poznać prawdę a nie hipokryzję nam przez nich podawaną . Ale to przecież pani mecenas to tak jakby ksiądz był w mafi.

Odpowiadam dlaczego

ano dlatego że demele prowadza podwójne życie kim innym są a zupełnie kogo innego udają ( to stara i prymitywna szkoła żydowska ) Kogo udają ? Udaja przedsiębiorców , biznesmenów , włascicieli hotelu , rotarian ze niby komuś pomagaja a w hotelu nieogrzewanym dadzą wypić pracownikom nawet herbaty.Udają wielkich dyrektorów ponizając pracowników .Kucharz gotuje najpierw im , kelner jako lokaj ma podawac i obsługiwać tylko ich , pokojowa sprzata w mieszkaniu wszystko , pralnia pierze im nawet bielizne a kiedys portier wychodził i ganiał z psem , mył samochody na mrozie .Cały personel słuzył demelom a gość hotelowy był i jest na szarym końcu jako zło konieczne .Taka postawa nie może skutkować sukcesem .Robią z siebie szlachę a niestety słoma w butach . a kim są naprawdę ?demel skazany przez sąd na 3 lata w zaw. , hotel banku , nie zapłacony na grube miliony , wszędzie komornicy odbierający to co demele ukradli . To oni po cichu w białych rekawiczkach okradają pracowników na wszystkie sposoby , nie zapłacone składki Zus za wiele lat , dozór prokuratorski , przegrane sprawy w sadach i kompromitacja i szydzenie oraz wstręt skrzywdzonych ludzi do nich , opinia na miescie w Urzedach , elitach , Sadach ,w branzy więcej niż tragiczna bo demele naprawdę są swiadomymi oszustami i złodziejami i mają jeden nadrzędny cel życiowy Okrasć i zabrac bliźniemu i dać sobie tak fałszując te czyny aby świat się o nich nie dowiedział . A prywatne ich zycie to już chyba lepiej nie pisać bo strony braknie

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków