Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

recepcjonistka

Z tego co wiem to ta pracownica miala te rzeczy w swojej torebce i zostala przylapana na kradziezy a nie chciala ich zjesc w pracy. Policja nie potrzebnie zostala wezwana moim zdaniem mozna to bylo wyjasnic bez policji. Słyszalam, ze regularnie kradla czego nie popieram tak samo jak nie placenia ZUSu przez firme. Pracujac tam przez jakis czas slyszalam wiele roznych historii, wiekszosc niestety potwierdzala nieuczciwosc pracodawcy a nie pracownikow.

recepcjonistka

Odradzam pracę w hotelu Demel na którymkolwiek stanowisku! Brak poszanowania pracownika przez właścicieli hotelu, bardzo niskie zarobki (recepcjonistka 1350 zł za miesiac i umowa zlecenie przez 3msc, brak obiecywanych na rozmowie prowizji, pokojowki 8zl na godz na umowe zlecenie), nieprzyjazna atmosfera pracy. Pracowalam tam krotko ale nie zdarzyło się aby wyplata byla na czas, zawsze spozniona o kilka dni. Ja na szczescie otrzymalam wszystkie nalezne pieniadze ale slyszalam ze inni pracownicy nie mieli tyle "szczescia" i musieli domagac sie swego w Sadzie. Lepiej nie tracic czasu i nerwow.

for naiwny

pracodawca nie opłacał składek zus pracownicy nie będą mieć uznanej wysługi lat do emerytury zwłaszcza że nie wydawano zaświadczeń potwierdzających zarobki z przepracowanych lat najniższa emerytura w perspektywie

komornik

A co ?? pan demel uciekł do Ziemi Obiecanej ? Po co , tu miał ziemię obiecaną Rabował i okradał kogo się dało a gdy przyszedł czas rozliczeń to uciekł . marian złodzieju znajdziemy cię chocby na końcu swiata i rozliczymy a co na to pani mecenas rotarianka nic nie wie gdzie przebywa były małzonek moze przebywa w piwnicy w Owczarach ?

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

właściciele manipulują wszystkim pracownikami wypłatami pensji nie opłacają zusów kłamią w żywe oczy unikają odpowiedzialności za działania niezgodne z prawem czują się bezkarni we wszystkim

oddaj nam to co ukradłeś

ale jakie to życie ciekawe dziś to demela złodzieja i oszusta poszukuje Policja który skutecznie jak narazie sie ukrywa demel rotarianinie pomozemy policji znajdziemy cię abyś miał szansę oddać to co ukradłeś to wszystko co macie to kosztem krzywdy ludzkiej i pani mecenas demelowa żenada w biały dzień pani nie ma za grosz ambicji ani honoru też rotarianka ludzie którzy komu mogli to zabrali a nikomu jeszcze grosza nie dali paskudni i parszywi ludzie ci demele

krakowianie

mieszkają i jedzą w hotelu całe życie , żyją na kosz hotelu choć nie jest ich a pracownicy im służą jak niewolnicy . NIe wiem czy to prawda ale na mieście mówi się że ABW ma nowe fakty w sprawie jak to się stało ze demel nie płacił przez 20 lat składek ZUS owi a ZUS wcale nie reagował na ogromne zaległości i kto z kim współpracował w okradaniu państwa , będa nowe zarzuty ? . A ciekawe tak swoją drogą czy nowy Prezydent z Krakowa jest poinformowany o działalnosci demela ?

oddaj nam to co ukradłeś

demele to mistrzowie swiata w zyciu na czyjś koszt , w życiu za cudze pieniadze bo za zarobione przez siebie swoją pracą lub pomysłem to by im na rowery nie wystarczyło na Postanowieniu Sądowym skazujacym demela mariana na 3 lata w zaw. jest wymienionych jako poszkodowani chyba parę setek osób . Ich motto okraść, zabrać sposobem komu się da i przeciągać w nieskończoność oddanie . To prze parszywi ludzie ,skrzywdzili tyle osób . OHYDA . pani mecenas pani chonoru nie ma za grosz dla kasy by pani zrobiła wszystko . Kraków gardzi wami

okradzeni

demele !!!! najpierw oddajcie to co zagarneliscie w białych rekawiczkach , zapłaćcie pracownikom wypłaty , wypełnijcie zobowiazania a dopiero potem udawajcie w Rotary Clubie że komuś niby pomagacie .. Nie mylcie otoczenia bo cały Kraków was przejzał i waszą oszukańczą działalność.

Gosc

Goście sa teraz obsługiwani w należyty sposób? Ciekawe kto ich tego nauczył, pewnie nowa pani manager i pan pożal sie Boże dyrektor. Kasy jak kiedyś nie płacili tak nadal nie płaca, nic sie nie zmieniło nadal okradają pracownikow. Dopóki Demele bedą rządzić w tym hotelu nic sie nie zmieni na lepsze.

były kucharz

demele nie sa zadnymi właścicielami hotelu .Ich skromne udziały sa zajete przez komorników którzy muszą spłacić ich długi .demele przez lata nie dbali o Hotel i gości tylko ssali go jak pijawki .Jak by nie resteuracja hotelowa to umarli by z głodu .pani adwocat demelowa zwalniała kucharzy z dnia na dzień np. za zbyt zielony kolor szpinaku lub za kminek na chlebie z piekarni a sama nie potrafiła nawet dobrze ugotować ziemniaków .Grali wielkie państwo poniewierajac pracownikami a byli w rzeczywistości bankrutami grali dyrektorów a nie mieli pojecia o niczym .To dłużnicy po przegrywanych sprawach w Sądach a demel jest skazany na 3 lata więzienia w zawieszeniu. rotarianie !!!! Boze widzisz i nie grzmisz !!!!

Była pokojowa

Pamiętam jak pracowałam u demelów , tam personel obsługiwał przede wszystkim ich ,goscie byli niewazni ,ludzie słuzyli niczym niewolnicy na dworze u szlachty . Ja miedzy innymi musiałam prać i prasowac nawet majtki tych ludzi .Jak zaczełam sie buntować to demel podłozył mi kg cukru do szafki później urzadził przedstawienie ze go znalazł i zwolnił mnie za kradzież . grali wielkich właścicieli i dyrektorów z nieludzkim traktowaniem pracowników . Dzisiaj po czsie wiemy że to dłuznicy winni mnóstwo pieniedzy bankom , Urzedom państwowym . Zus , Pip , pracownikom ogromne kwoty , maja poprzegrywane sprawy w Sądach , a komornik ich licytuje za to co ukradli .demele jaki wstyd . wy honoru i ambicji nie macie za grosz .demel grał pana a to oszust skazany na 3 lata w zawieszeniu .pół wsi mojej chce zobaczyć jak wygladacie schowani w Owczarach . Udawali wielkie państwo poniewierając ludzmi a okazali się nikim z ogromnymi długami . Oddajcie to co ukradliście

gość

Jesli wszystko robisz zle to najwyższy czas poszukać pracy gdzieś indziej :P

gość&menadżerka
@gość

W tym właśnie szkopuł, że większość recepcjonistek posiada wykształcenie wyższe, rewelacyjnie zna angielski, mają praktyki w hotelowych recepcjach, co jest niczym w porównaniu do wyedukowanej po zawodówce menadżerki, która wizerunkiem extra-laski (roznegliżowane zdjęcia w necie) usiłuje nadrobić braki w doświadczeniu. Oczywiście szukamy pracy, bo przy takich warunkach pracy, jak gorąco w recepcji w upały (nie włączają klimatyzacji oszczędności), posiadamy do dyspozycji tylko marny wiatraczek, marne wynagrodzenie płacone z dużym opóźnieniem i do tego na raty, kontrola na każdym kroku, nie da się pracować. Dyrektorstwo się lansuje na salonach krakowskich, a w hotelu pracownik jest wykorzystywany i traktowany jak służący. Ci, którzy mieli swój rozum już dawno się pozwalniali, reszta pracowników w najbliższym czasie ruszy w ślad za nimi.

prac

Hotel wygląda na zapuszczony i sprawia przygnębiające wrażenie,na korytarzach ciemno,ponuro i śmierdzi wykładziną, kącik dla gości i dzieci nieładny oszczędnie wyposażony,restauracja wyposażona tanim kosztem,paskudne lampy stoliki krzesła nie robi wrażenia,pracownik recepcji pracuje pod nadzorem kierowniczki i wszystko co robi to robi źle,na każdym kroku jesteśmy sprawdzane i pouczane, ot tak praca marzeń

Jonatan

Chciałbym ostrzec przed pracą w Hotelu Demel. Na większości stanowisk umowy śmieciowe, przedłużane co miesiąc. Umowy o dzieło zamiast chociaż umowy zlecenia. Zarobki jedne z najniższych w Krakowie. Właściciele na wszystkim oszczędzają i na każdym kroku się czepiają bez powodu. Zalegają z wypłatami całymi tygodniami, nawet 2 miesiace w zimie a jeżeli już zaczynają wypłacać to śmiesznymi ratami i tak co miesiac. Właściciele hotelu to prawnicy z koneksjami w Krakowie którzy bezkarnie okradają i oszukują pracowników udając ofiary. Nie polecam!

prokurator

panie demel czy oddał pan bankowi pieniadze ?? czy zapłacił pan kary finansowe które nałozyła na pana Państwowa Inspekcja Pracy za łamanie praw pracowniczych ?? czy zapłacił pan podatki Izbie Skarbowej ?? czy oddał pan ogromny dług jaki ma pan w ZUS ??? czy zapłacił pan pracownikom wszystko to co jest pan im winien ?? Pytam dlaczego rodzina demelów nie sprzedaje luksusowych samochodów , domu za miastem , nieruchomości za granica , pełnych kont i nie spłaca wierzycieli ??? Dlatego bo rodzina demelów swiadomie w sposób zaplanowany okradła kogo mogła i sama kosztem innych się wzbogaciła . To kim oni są ????? Jak się nazywają tacy ludzie ???

bruno

Ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem pracy w tym hotelu radzę najpierw poczytać opinie w tym wątku i nie robić tego błędu co większość z nas piszących tutaj. To nie są opinie wyssane z palca, niestety większość jest prawdą. Na pewno są inne hotele w Krakowie gdzie można pracować za lepsze pieniądze bez mobbingu i domagania się o swoją wypłatę.

byla pracownica

Pracowalam kilka lat w tym hotelu i potwierdzam wiekszość z wpisów. 1. Wypłaty z 2 tygodniowym lub dłuższym opóźnieniem , jak zapytasz o swoje pieniadze to mlody dyrektor albo zmiesza cie z blotem i zwolni albo bedzie unikal wchodzac do hotelu tylnimi dzwiami zeby tylko nie musial odpowiadac na niewygodne pytania. 2. w zimie hotel nie ogrzewany , trzeba bylo tlumaczyc sie gosciom i klamac ze sie popsulo ogrzewanie gdy tymczasem pan dyrektor osobiscie je wylaczal i kazal gasic swiatla w recepcji i na korytarzach . Demele kazali wylaczac a menagerka wlaczac i pozniej sie obrywalo od dyrektora o zapalone swiatlo. 3. menagerka zwalniala ludzi za nieodpowiedni jej zdaniem wyglad pracownika lub za to ze ktos sie nie usmiechal za czesto do gosci . Sprawdzala nawet tresc wyslanych emaili i czepiala sie zle postawionej w zdaniu kropce. 4. starzy Demele traktowali pracownikow jak swoich slugow , bez szacunku . Mozna bylo dostac nagane za nie przekazanie listu dla pani dyrektor lub nie odebranie telefonu od dyrektora kiedy na recepcji obsugiwalo sie gosci. Czesto obrywalo sie za nic i czesto goscie byli tego swiadkami 5 . ZUS nie oplacany mimo zapewnien ze wszystko jest oplacane w terminie 6. obiecane premie nigdy nie wyplacone 7. pensja na wiekszosci stanowisk minimalna krajowa Podsumowujac - radze omijac szerokim lukiem!!!

oddaj nam to co ukradłeś

A jak demele -- rządzili jak dokuczali jak gnębili jak poniewierali jak poniżali jak ludzi traktowali jak śmiecie jak zwalniali jak kazali sobie majtki nawet prać jak wyzyskiwali jak okradali a to malowani właściciele i dyrektorzy pozal się Boze byli ,a jak dopiero paskudnymi ludżmi są z : cudownym życiem prywatnym " Niech im Bozia przebaczy za nasze krzywdy

!?

A niech zlicytują ten hotel. Chociaż z drugiej strony kto kupi tak zadłużony i zrujnowany hotel.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków