Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

Ale wstyd

O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Leśniak zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 9 kwietnia 2015r o godz. 9:00w sali nr D-123 Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie odbędzie się: DRUGA LICYTACJA udziału 51/200 części w nieruchomości gruntowej składającej się z działki ew. nr 61/1 o pow. 4 019m2 zabudowanej budynkiem Hotelu „Demel” wraz z zapleczem gastronomicznym oraz pozostałym zagospodarowaniem terenu. Nieruchomść ta położona jest przy ul. Głowackiego 22 w Krakowie dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr KR1P/00067651/0 Cena oszacowania: 5 215 515,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3 477 010,00 zł Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę 521 551,50 zł najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo na rachunek bankowy komornika nr 92861900060030032580780001 Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce Filia w Krakowie. Nieruchomość można oglądać w dniu 26 marca 2015r godz. 10:00 w miejscu jej położenia Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własnoś

Też okradziony przez demelów

Jak nie ma pieniędzy na nic to dlaczego demele od lat zajmują pół pietra na prywatne mieszkanie a nie wynajmują na pokoje , dlaczego jedzą i piorą na koszt hotelu ? Ktoś powie bo ich stać . Jak ich stać to dlaczego są tak olbrzymimi dłużnikami ? Ten Hotel nigdy nie służył gościowi tylko demelom . Personel służy rodzinie demelów jak niewolnicy i do tego jest jeszcze okradany . Ludzie sa tak dobierani że mają być albo głupi i nieudolni albo pokorni .Bo jak ktoś ma swoje zdanie i rozum jest za chwile eliminowany z przezuceniem winy na niego i fałszywym oskarzeniem najlepiej ze coś ukradł. Stąd ta najwieksza rotacja personelu .demele za dług jaki mają zorganizowali tylko sobie kosztem innych dostatnie życie ze służbą za darmo .Gdy wierzyciel upomniał sie o swoje to próbowali z siebie zrobić ofiary i udawali ze są rotarianami żeby odwrócić uwagę od prawdy . demele są ogromnymi dłużnikami to ja pytam ?? dlaczego nie sprzedają swoich nieruchomosci i aut i nie spłacają wierzycieli ???? Odpowiedż jest prosta -- bo wszystko zostało tak zorganizowane i przeprowadzone aby okraść kogo się da i robić za ukradzine i krzywdą ludzka z siebie wielkie państwo .( a że słoma z butów to inny temat ) Pod szyldem Hotelu zrobiono jeden z najwiekszych przekrętów w Krakowie który miał na celu stałe wyprowadzanie kasy z tago miejsca i sobie robienie raju na ziemi ze służącymi na skinienie , Nawet ich pies miał swojego służącego o czym jest napisane powyżej .demele w Krakowie dzisiaj są pośmiewiskiem , to adwokaci w skórze diabła .Mam nadzieję ze jeszcze za życia poniosą karę za swoje czyny bo oliwa nie rychliwa ale sprawiedliwa .

to każdy w Krakowie wie

To że Hotel stoi pusty i jest w nim takie dziadostwo pod każdym względem to jest konsekwencją wieloletnich rządów w nim rodziny demelów

kryzys

skończcie już p.......... ć pełni zawiści i nienawiści "Pracownicy"; jest kryzys i praca za 1200 zł to standard i trzeba się cieszyć że jest; sama prowadzę działalność i wiem że zorganizować pieniądze na wypłatę wynagrodzenia dla pracowników to ogromny problem, na szczęście moi pracownicy są trochę bardziej wyrozumiali' może sami sobie otwórzcie hotel i płaćcie w terminie wszystkie zobowiązania, zwłaszcza gdy poza sezonem hotel stoi pusty; nie mówię że praca w "Demelu" jest pracą marzeń, ale nikt nikogo nie trzyma na siłę, więc jeśli są lepsze oferty na rynku to po co tam dalej siedzicie i narzekacie... przykro to czytać, bo większość wpisów jest nasączona typowym polskim jadem niestety.

nieudolność
@kryzys

Jeśli praca za 1200 zł. to standard, to sam/a pracuj za tak marne grosze. W tym hotelu zawsze był 'kryzys' bez względu na to, czy był sezon czy nie. Hotel stoi pusty przez cały rok, bo oszczędza się na gościu hotelowym, na pracownikach, nie przeprowadza się remontów, wyposażenie po PRL-owskie. Jedno co się udało zrobić, to kupić fotele ecry ze skaju i telewizory na kredyt oraz zwolnić 90% pracowników starej kadry, bo upominali się o wypłaty i swoją inteligencją i ciężką pracą bili na głowę menadżerkę. Na nic nigdy nie było pieniędzy, ale kieszeń właścicieli nigdy nie była pusta, w przeciwieństwie do kieszeni pracowników.

hotel
@kryzys

Nie płacenie w terminie zobowiązań wobec kontrahentów, ZUS, US, pracowników, świadczy o nieudolności zarządzających tym hotelem. Hotel stoi pusty z prozaicznego powodu, jego czasy świetności i wyposażenie zatrzymały się w erze późnego Gierka, jak się nie inwestuje, to hotel nie podniesie się jak Felix z popiołów. Pracownik jest tu traktowany jak tania siła robocza, pracuje 2 miesiące bez wypłaty albo dostanie wypłatę w 2-3 ratach, o ile się o nią upomni, bo inaczej młody dyro powie, że zapomniał, że ci miał coś wypłacić, albo ci powie, że on musi zapłacić gaz i prąd, bo inaczej odetną media i zamknie hotel. A to, że ty masz wydatki i musisz za coś żyć, mało go obchodzi.

kryzys
@hotel

no a czy ktoś komuś tam każe pracować? jak macie lepszą pracę i na lepszych warunkach to co was tam trzyma? zmieńcie sobie ludzie i przestańcie bluzgać tym jadem

do kryzys
@kryzys

rozsądni pracownicy już dawno zmienili pracę i zupełnie odcięli się od tego pracodawcy, w hotelu pracują ci, którzy nie mając pracy, na niczym im nie zależy i godzą się na takie traktowanie przez pracodawcę

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Żyd..i

Co my na to Polacy ??/ Prosimy o Przebaczenie u Pan Boga dla tych ludzi o nazwisku demel Głowacikego 22 Kraków ogarniętych żądzą pieniadzą wierzących w Boga o nazwie pieniądz aby nawrócili sie i przystapili do wiary katolickiej

sprawiedliwy

Pół rodziny ze strony mojego ojca pracuję w ABW ja tego nie zostawię tak sobie przegieliście pałe demele

Joanna kier. sniad.

Rodzina demelów pod rzekomą moją kradzieżą bułki ( pracowałam sama obsługując w ten dzień 100 śniadań hotelowych ) o głodzie ,zawiadomiła Policję , potem po 3 miesiącach od zdarzenia wniosła sprawę do Sądu Karnego Kraków Krowodrza ( Sygn. akt .11W36/14/K )o wykroczenie przeciwko mnie .Sąd po rozpatrzeniu oddalił powództwo i umorzył sprawę nie znajdując w tym wszystkim mojej winy . Rodzina Demelów na ten wyrok korzystny dla mnie wniosła zażalenie do Sądu Wyższej Instancji .Tam ten Sąd skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia do Sadu Kraków Krowodrza .Sąd ten po ponownym rozpatrzeniu sprawy ponownie umorzył sprawę nie znajdując u mnie winy a tym samym uniewinnił mnie o rzekomą kradzież bułki .W świetle Sądu Karnego jestem nie winna czynu jaki mi przypisała rodzina demelów .Wyrok jest prawomocny . I co rodzina demelów na to ???? która jest licytowana za złodziejstwo i która próbowała ze mnie zrobić za 20 lat cieżkiej pracy bez opłacanych składek ZUS złodzieja ???? Kraków sie o tym się dowie

zwolniona pokojówka

Ja pracowałam u demelów jako pokojówka . oprócz prac związanych z hotelem musiałam słuzyć demelom jak niewolnica .Notoryczne sprzątanie ich mieszkania w godzinach pracy kosztem obowiązków hotelowych i gościa .Sprzatanie wszystkiego i mycie jak u Żydów i zawsze było źle zawsze była rysa na szybie .Oj gnębili i dokuczali i wyżywali się jak na pod człowieku .Prałam ich bieliznę i odzież , myłam naczynia w mieszkaniu sprzątałam kibel .To wszystko za darmo w ramach wypłaty hotelowej . Zrozumiałam że w ramach zatrudnienia w hotelu tak naprawde służę jak niewolnica jak i inni pracownicy demelom .Zbuntowałam sie i nie prałam majtek " najwspanialszej rodzinie w Krakowie :. Zwolnili mnie oczywiscie jak w kazdym przypadku robiąc ze mnie winnego demel jak to robił wczesniej z innymi podłozył mi do szafki 1 kg cukru i potem niby przypadkiem znalazł go ze świadkiem . Zwolnili mnie za kradzież .To nie ludzie, brak słów aby ich opisać .A naprawde jak sie okazuje nie byli ani nie sa żadnymi właścicielami a skazańcami i dłużnikami .Modlę się często aby Pan Bóg nawrócił tych .sku......i złod....

oddaj nam to co ukradłeś

demel jest skazany prawomocnym wyrokiem na 3 lata wiezienia w zawieszeniu na 3 lata za oszustwa finansowe względem pracowników jego zona to pani mecenas oboje udają rotarian dla zmylenia otoczenia ,w sadach pracy mają na razie ,kilka spraw założonych od okradzionych pracowników to hipokryci i egoisci

były zwolniony portier

Mnie demele zwolnili za to że opornie biegałem z ich psem na spacerze na smyczy .Mieli psa i bardzo go kochali tylko nigdy nie było chętnego aby ktokolwiek z nich wyszedł z nim na spacer. Portier dostawał telefon na recepcję wezwanie do góry do mieszkania ( bo zajmowali i zajmują za darmo pół piętra ) choćby niósł walizki gościowi miał rzucić wszystko i biegiem meldować się po psa. Spóźnienie kilku minutowe to kara finansowa .Z psem trzeba było wychodzić i biegać po spacerze zaprowadzać do mieszkania .I tak kilka razy dziennie .Tam nigdy gosc się nie liczył tylko demele .To oni mieli być obsługiwani expresowo przez cały personel a gość miał czekać w nieskończoność .Nie wiedzieliśmy wówczas że to malowani dyrektorzy i właściciele bo naprawdę byli wielkimi dłużnikami i demel miał wyrok skazujący . Jaki WSTYD .Zwolnili mnie bo za wolno biegałem z ich psem.

tak tu jesteś
@były zwolniony portier

służącym dla właścicieli na każdy dzień portier biega z psem na spacer siedzi na recepcji myje auta zanosi posiłki do apartamentów odśnieża i zamiata gania na pocztę lub po żarcie dla psa pokojówki piorą całą odzież właścicieli w tym bieliznę ręcznie sprzątają prywatne apartamenty i dom na wsi kasjerka jest na każde skinięcie i na posyłki

byla pracownica
@tak tu jesteś

kasjerka nie ma nic innego do roboty niz bieganie po aptekach za lekarstwami i zalatwianie innych prywatnych spraw wlascicieli to biega, za to jej wlasnie placa. Przy okazji zalatwia swoje prywatne sprawy. Przeciez nie bedzie przez 8 godzin dziennie kazdego dnia zamawiac towarow do restauracji i dlugopisow czy papieru na recepcje. Ciezko by jej bylo znalezc druga taka prace wiec cicho siedzi w swojej norze i spelnia polecenia wlascicieli. Co to w ogole za stanowisko w hotelu "kasjerka" ? takie byly za PRL w duzych zakladach pracy , fabrykach. Ona jest raczej prywatna asystentka wlascicieli niz kasjerka. Ale nie ma co sie dziwic, tak wlasnie zarzadzany jest ten hotel - prywatny folwark.

rozbawiona

Pan Bartłomiej teraz nie ma odwagi pracownikom w oczy patrzec. Samochód parkuje za hotelem, wchodzi i wychodzi tyłem. A tak dzień jak co dzień. Najeść się, wyspać w fotelu. Biedny pies wychodzi na 2 minuty bo Pan przesypia całe dnie w swym pożal się boże apartamencie. Jedna wielka porażka. Oddaj nasze pieniądze Panie Dyrektorze od siedmiu boleści.

oddaj nam to co ukradłeś

z młodego demela to taki dyrektor jak i advocat a advocat taki- jaki ojciec , mężczyzna i mąż czyli żaden , ale co się dziwić niedaleko pada jabłko od jabłoni a rodzice to nauczyli go tylko jednego - tego co sami najlepiej potrafią w życiu . Chłopak jest po prostu nie kumaty i prosty jak .......

do odpowiedź
@oddaj nam to co ukradłeś

umowa śmieciowa umowa o dzieło ciężko pracowałem a poniżał się pracodawca swoim podejściem do pracowników i terminu wypłacania wypłat którego nie zachowywał zapraszam w odwiedziny do PIP to cię poinformują jakimi sposobami pracodawca unikał kontroli i jak zachowywał się jak już doszło do kontroli wszystkiego się dowiesz

wystrychnięci

Witajcie wszyscy zainteresowani pracą w Hotelu Demela Odradzam z całego serca ,omijajcie ten hotel z daleka. "Pracodawca" trudno go tak nazwać raczej feudalny pan, będziecie za parobków marnie opłacani i poniżani. Po przeczytaniu wielu opinii na tym forum muszę powiedzieć że pisały je osoby oszukane, rozgoryczone i wściekłe z cała pewnością szczerze i bez konfabulacji. Moje osobiste spostrzeżenia wyniesione podczas pracy u Hotelu Demel potwierdzają wiele z tych faktów. Jeżeli na starość chcesz zostać bez emerytury pracuj u demela ( nie płaci składek latami) Z wizytą u lekarza też możesz mieć problem bo nie płaci składek. Nieszczęście jak traficie do szpitala. Podaję zarobki umowy śmieciowe do 1000zł/m-c niewolniczej pracy Umowa o pracę - najniższa krajowa .Premie są tylko w ogłoszeniach -wyjątek stanowią wybrańcy do których trafiając z ogłoszenia się nie zaliczysz. Podam terminowość wypłat , Ci na śmieciówkach wypłata 25-go następnego miesiąca czyli prawie miesięczne przesunięcie ale to nie koniec niespodzianek w okresie jesienno-zimowym( ok 6 miesięcy) czas może się wydłużyć do 2 miesięcy i jeszcze te 1000zł na 2 lub 3 raty. A jak się nie upomnisz to powie że zapomniał. Ja razu pewnego się pytam o zaległe wynagrodzenie a on odpowiada czy mi są potrzebne pieniądze to nie żart , portiera zwolnił z pracy bo bezczelnie upomniał się o swoje pieniądze . Z umowami jest podobnie wypłata do 10-tego Mnie osobiście udało się dostać wypłatę terminowo 1 raz a tylko dlatego że była w Hotelu kontrola PIP. Mnie zalega z kasą jak zbiorę siły to powalczę o nią. Mam nadzieję że kiedyś zapłacą za wszystko.

do wystrychnietych
@wystrychnięci

pracowales/as za 1000zl?? Gratuluje! Jaki rodzaj umowy i na jakim stanowisku tak niewolniczo pracowales/as? Dlaczego dawales/as sie ponizac pracodawcy za tak marna wyplate? dlaczego pozwalales/as na wyplacanie pensji z 2-miesiecznym spoznieniem? Czegos tu nie rozumiem.

wystrychnięci
@do wystrychnietych

Nie rozumiesz bo nazywasz się Demel albo jesteś menadżerką Hotelu z pensją 3500 zł netto.

Hugo

Doktorat to PAN Dyrektor sobie chyba kupił za pieniądze rodziców czyli te ukradzione pracownikom bo inteligencja to on nie grzeszy. Żaden z niego adwokat a juz napewno nie Dyrektor Hotelu. Aż dziw ze w ogóle jeszcze ten hotel funkcjonuje. Jak dalej bedzie tak rządził to długo nie pociągnie.

na bakier z prawem

prawa pracownicze łamane na każdym kroku przez doktora prawa wbrew kodeksowi etycznemu adwokata

prawda -jaki wstyd

ten interes pod nazwą hotel demel został tak wymyslony aby na podstawie jego działalnosci okraść wszystkich kogo się dało Bank na kredycie , ZUS na składkach , pracowników na wypłatach i składkach ,potem udawać właścicieli i dyrektorów zagarnąć pod siebie cudze, gnębić pracowników aby im zabierać pieniądze ich czyniąc winnymi za to , próbować bez kasy dostać się do elity krakowskiej , między czasie pozałatwiać sobie sprawy prywatne, mieszkać i żywić się na koszt hotelu wykorzystując personel aby im służył jak w niewoli poddańczej a gdy w słabym Państwie zaczęło to pomału wychodzić zaczeli szukać wsparcia u Leppera z Samoobrony udawać poszkodowane ofiary i rotarian ze niby .To paskudni ludzie generujacy najgorsze cechy ludzkie ,zdolni dla pieniedzy do wszystkiego .W swoim zyciu stosowali metody żydowsko stalinowskie .OHYDA tacy pożądni i komuś pomagają .Za ukradzione po kupili sobie luksusowe auta , wybudowali dom w Owczarach , kupili nieruchomości w Chorwacji .Zgubiła ich chciwość , chytrość , nienawiścć do bliźniego no i słoma wystająca z butów .

okradzeni pracownicy

Te luksusowe samochody kupili za między innymi mnie ukradzionym pieniądzom demel jest skazany na 3 lata wiezienia w zaw . na 3 za oszustwa finansowe na postanowieniu Sądowym jest kilka setek osób poszkodowanych ( czytaj okradzionych )

pracowałem kiedyś

Pamietam jak pracowałem w tym hotelu .Zwolniła mnie demelowa za to ze zrobiłem zbyt zielony szpinak a chleb z piekarni miał za dużo kminku na sobie , oceniała mnie kobieta która nie umiała ugotować nawet ziemniaków tak poniewierali personelem malowani właściciele i pyszni dyrektorzy ,dziś ich licytuja za to co nam ukradli , oliwa nie rychliwa ale sprawiedliwa wystarczająco dużo wyrządzili krzywdy innym ludziom

Dejm

Dobrze pisze, zamieniła Bmw na audi :)

Dejm

A szanowna Pani Demel ma nowiutkie audi :)

auto
@Dejm

raczej BMW AUDI rozbija się syn szefa a wypasiony MERCEDES to domena szefa

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków