Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

oddaj nam to co ukradłeś

państwo demele przecież macie bliżej niż dalej - czy zastanawialiście sie kiedyś czy warto było ??? czy warto było tylu ludziom wyrządzić tyle krzywdy ?? czy warto było z perspektywy czasu skrzywdzić tyle ludzi ??? czy położyliście na wadze serca co było ważniejsze ? - pieniądze zdobyte krzywdą ludzką których i tak nie macie czy ból tylu ludzi i ich nienawiść do was jak wy czujecie się w Kościele Katolickim w niedziel

okradzeni pracownicy

Pracownicy wiedźcie że demel wraz z byłą żoną b demelową nie są żadnymi właścicielami hotelu właścicielem jest bank ponieważ hotel nie jest spłacony wcale i ciaży na nim wielomilionowy dług bo demel zamiast spłacać kredyt rabował ten interes ,wszystkie zyski zabierają po wygranych w sądach sprawach komornicy i to Oni rywalizują między sobą jeszcze ,, ten interes pod nazwą hotel demel został tak zaplanowany aby okraśc wszystkich a z drugiej strony chwalić się jakie to my demele mamy piękne samochody tylko że za swoje nie mieliby nawet roweru jakie to proste zabrać wszystkim i zostawić sobie i jeszcze udawać Rotarian i jakąś szlachtę ze słomą w butach

okradzeni pracownicy

Z tą różnicą że demel w biały dzień w białych rękawiczkach okradł mnóstwo ludzi a za ich pieniądze kupuje nieruchomości w Chorwacji dla siebie on ma pieniadze tylko nie dla pracowników i nie dla Urzędów Państwowych a tylko dla siebie to oszust ABW została już poinformowana

Ken

Przykre jest to, że musimy dochodzić swoich praw pracowniczych i niewypłaconych należności w sądzie.

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
okradzeni

pani[usunięte przez admina]proponujemy aby najpierw oddał pan ludziom to co jest pan im winien ( niezapłacone należności z przed lat wstecz ) a potem szedł do Rotary Clubu udawać że komuś pomagacie wraz z byłą żoną . To chyba logiczne .

zusik

ZUS Inspektorat Krowodrza informuje że wobec Hotelu demel oraz puth demel jest wszczęte postępowanie egzekucyjne mające na celu wyegzekwowanie zaległych należności względem pracowników . I kto tu się bogaci i czyim kosztem ?

oddaj nam to co ukradłeś

[usunięte przez admina] poszedł na skargę na Policję że tu na tym forum go obrażają ciekawe gdzie ???? tu sama prawda jest napisana -próbuje przy użyciu Policji przedstawić jak to często robił jako ofiara a nie sprawca zła ale Kraków o tym wie i Komendant Policji zostanie o tym poinformowany kim są ci ludzie i co robią dobrego na tym świecie

oszukani

mają znajomości ale na Monte Lupich bo tam jest jego miejsce

okradzeni

pani mecenas[usunięte przez admina] to że przed światem nie jest wam wstyd to juz wszyscy wiedzą bo was zna Kraków ale tak normalnie po ludzku nie jest pani WSTYD PRZED samą sobą ????????? no chyba że wy juz nie macie cech ludzkich

oddaj nam to co ukradłeś

Ale mamy tu do czynienia z pania mecenas rotarianka i panem dyrrktorem rotarianinem którzy okradli mnóstwo osób a nikomu nic nie dali

B====D

prosze wkleic tu jakies zdjecie tych demelow. chce widziec, jak wygladaja bezczelni oszusci. w Wielkiej Brytanii normalnie prasa / tv ujawnia cale twarze i nie zakrywa nazwisk wszystkich, ktorzy dopuszcza sie najmniejszego przewinienia. w Polsce jak widac mozna sobie byc pod przykrywka cenzury, zwlaszcza jak sie ma "znajomosci".

wasza kierowniczka przez 20 lat

Akta moich dwóch pozwów sądowych względem demelów będą znane i ujawnione w Krakowie kto co mówi kto prawdę a kto pod przysięgą kłamie będą też złożone nowe pozwy sądowe za składanie fałszywych zeznań pod przysięgą za co grozi kara 3 lat więzienia

oszukani

To w takim razie trzeba zawiadomić o wszystkim Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o tym kim jest marian demel i co robi dobrego na tym swiecie

Policja Skarbowa

Największy hit ostatnich lat w Krakowie to to jak marian demel który nie płacił nikomu od wielu lat składek ZUS poszedł do ZUSu po emeryture od nich dla siebie to dopiero był szczyt bezczelności i hipokryzji co usłyszał niech opowie wnukowi bo jak można przez tyle lat okradać pracowników i instytucje państwowe a potem żądać od nich świadczeń ???

oszukani

Pracownicy składajcie po kontroli PIP który stwirdził łamanie Waszych praw spraw do Sądu Pracy o zmianę Umów o Pracę wiele przez to zyskacie nie dajcie się okradać pamiętajcie ze i tak Was zwolnią i nie zapłacą jak setkami przed Wami macie pewne wygrane bo dokumenty sa w PIP

jeden z wielu okradzionych

panie marian demel pańska taktyka polegajacą na tym iż jest pan sprawcą zła a próbuje przedstawić siebie przed społeczeństwem jako ofiara już nie działa i to nie działa od dawna bo Kraków już wie kim naprawdę jesteście i co robicie proponuję wymyśleć coś nowego i mądrego to ty okradasz i krzywdzisz a nie na odwrót na postanowieniu Sądu skazującym pana na 3 lata więzienia w zawieszeniu na 3 lata jest wymienionych poszkodowanych chyba ze 100 osób

okradziona

demele cierpią na rzadką spotykana chorobę ,mianowicie - nienawidzą bliźniego , nienawidzą drugiego człowieka , nienawidzą ludzi i z tego wynika reszta .Dokuczają , gnębią ,nie szanują , poniżają ,wykorzystują , okradają ,zastraszają ,produkują samo zło a gdy to odbija sie od ściany i wraca do nich to próbują robić z siebie ofiary co od nich świat chce , wyrządzili tyle krzywdy ludziom podczas swojego życia

jakiś poseł

panie demel dziękujemy za wizyty na Policji mieliśmy przynajmniej możliwość wypowiedzieć się na pana temat i pana działalności na tym świecie kto kogo okrada a kto jest okradany, krąg ludzi poinformowanych co robicie się powiększa a jeżeli wydaję się panu że z kata uda się zrobić ofiarę to się mylisz

Tom

Nic się nie zmieniło, a jak się zmieniło, to na gorsze. W ciągu 1,5 roku zgrana i dobrze pracująca kadra stałych pracowników została zwolniona przez kierowniczkę lub sama się zwolniła. Opoźnienia w wypłacie pensji, nie płacony zus, intrygi, plotki, zmienne humory i kaprysy młodego dyrektora, to wystarczający powód.

dawno zatrudniony

hotel demel z prowadzacą ją firmą puth demel to obraz kompromitacji i wstydu przed całym światem hotelarskim w Polsce a ofiarami tego stanu rzeczy są byli i obecni pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków