Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

obiektywnie

Dyrekcja nie szanuje pracownikow, traktuje ludzi jak swoich służących czy poddanych niczym za czasów średniowiecznych. Choć i w średniowieczu wiedziano że: "Dobry poddany służy swemu władcy a dobry władca swemu poddanemu"...Panstwo (usunięte przez administratora)tej zasady niestety nie znaja, od pracownika wymagaja aby był na każde zawołanie i robil wszystko co mu kaza (nawet jesli to nie nalezy do jego obowiazkow) a w zamian nic nie daja. Nawet "dziękuję" czy dobrego słowa nie usłyszysz, zamiast tego tylko ciagle pretensje. Ciezko pracujesz i nawet nie dostaniesz cieplej herbaty, nie mowiac juz o ubraniu roboczym. O swoja marna, ciezko zarobiona pensje trzeba żebrać i chodzic za nią kilka dni czy tygodni bo albo ksiegowa chora albo kasa nieczynna i nikt nic nie wie. Ignorancja, wyzysk i brak szacunku do pracowników to domeny firmy panstwa (usunięte przez administratora), ktorzy nie znaja nawet podstawowych obowiazków pracodawcy. Ludzie pracuja bez umow o prace a jak sie upomna o normalna umowe czy swoje prawa to sa zwalniani. A kierowniczki są jak marionetki, tancza jak im dyrekcja zagra bo pewnie niezla kase za to dostaja. Odradzam kazdemu, kto kiedykolwiek bedzie sie zastanawial nad rozpoczeciem "pracy" w tej żałosnej firmie dla tych żałosnych ludzi. Nie pakujcie sie w to!!!.....Chyba ze chcecie chodzić po sądach i walczyć o swoje prawa

okradzeni pracownicy

demele a kim wy jesteście ?? Kontrola PIP dała wam nakaz płatniczy względem oszukanych pracowników - wypłaciliście ? składki Zus zgodnie z prawem polskim macie odprowadzać- Płacicie ?? pracowników zatrudniacie na umowy nie zgodne z prawem - kto na tym korzysta ??? wypłat pracownikom nie wypłacacie za pracę , za urlopy nie płacicie , za ubrania służbowe nie zwracacie , sprawy po sądach o roszczenia wobec was macie wszystko na nie korzyśc czyjąś a z pożytkiem dla was to kim jesteście ??? dla nas (usunięte przez administratora)

obiektywnie

Miejsce pracy dramat i tragedia pod każdym względem , pracownik to przedmiot służący jako sztuka do ograbiania , warunki pracy powojenne , wyposażenie i wystrój wczesno komunist. rozlatujący się sprzęt , zimno wszędzie , hotel ruina ,głupota i niekompetencja wszech obecne , sprawy w sądach prac. upominających się o swoje , łamanie na każdym kroku praw pracowniczych , nie zgodne z prawem zawarte umowy zlecenia , brak pieniędzy na wszystko , kompromitacja kierow. na każdym kroku , (usunięte przez administratora)dziadostwo to z grubsza hotel Demel

Patrząc na ratę otrzymanego wynagrodzenia nie wiem czy płakać czy się śmiać. To jest niewiarygodne, że tak się wynagradza pracowników za ich ciężka pracę.

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Prokurator

em nr 1 w branży gastronomicznej jest kwestia zatrudniania pracowników. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, iż na tej płaszczyźnie nagminnie łamane są przepisy prawa pracy. Dlaczego? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze… (usunięte przez administratora)

okradzeni

Na koniec pozwolę sobie przytoczyć fragment artykułu, regulującego odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko prawom pracownika: Art. 281. kp Kto, będąc pracodawcą lub działając w jego imieniu: 1) zawiera umowę cywilnoprawną w warunkach, w których zgodnie z art. 22 § 1 powinna być zawarta umowa o pracę,(…) – podlega karze grzywny od 1.000 zł do 30.000

okradzeni pracownicy

Miejsce pracy dramat i tragedia pod każdym względem(usunięte przez administratora)

niedopuszczalne

Czy kiedykolwiek w tej firmie będą wypłaty pensji w terminie. Czy ktokolwiek poinformuje pracowników, że są duże opóźnienia w opłacaniu składek zus. Dlaczego tak się ingnoruje pracowników ???

oddaj nam to co ukradłeś

Wypłat nie ma a demelowie pławią się w luksusie maja luksusowe auta wystawny dom w Owczarach kupują i posiadają nieruchomości w Chorwacji młody króluje w agencjach dla panów bo stary już nie ,może zastanówcie się za czyje pieniadze

Jakie to typowe polskie

Pracodawca wogóle nie przejmuje się ciężko pracującymi pracownikami 24 luty 2014 r. a pracownicy dalej nie mają wypłaconego wynagrodzenia.

witaj w Polsce
@Jakie to typowe polskie

Bo to są mistrzowie ignorowania ludzi, specjaliści od odwracania biegu zdarzeń, pracujesz, dajesz z siebie wszystko, ale nic nie dostajesz w zamian.

CBĆ

Jakim prawem pracownicy wykonujący zawody recepcjonistki , pokojówki , portiera , kucharza , kelnera , zaopatrzeniowca ,są zatrudnieni przez długi okres na umowy o dzieło , umowy zlecenie , 1|4 etatu ,(usunięte przez administratora)

kim naprawdę jest

pani mecenas (usunięte przez administratora) podaje na portalu internetowym iż posiada kancelarię adwokacką na ul. Misiołka 7 - nieprawda nie posiada , W Krajowym Rejestrze Advocatów podaje natomiast kancelarię na ul. Wielopole 3 - nieprawda nie posiada proszę sprawdzić , kłamie bo naprawdę nie wykonuje zawodu adwocata(usunięte przez administratora)

do demelów

spadajcie z tego hotelu który i tak nie jest wasz udajcie się w sobie tylko znane miejsce i tam kradnijcie się nawzajem nie jesteście godni żyć wśród ludzi NIE JESTEŚCIE LUDŹMI TYLE CO KRZYWDY ZROBILIŚCIE BLIŹNIEMU NIE BĘDZIE wam ZAPOMNIANE

okradzeni

(usunięte przez administratora).co sobie kupiliście za nasze pracowników pieniadze ????

Kenzo

(usunięte przez administratora) wypłata w ratach z bardzo dużym opoźnieniem,brak informacji i dezinformacja o terminie wypłaty,co miesiąc należy chodzić,prosić i upominać się o swoją wypłatę,warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia,bo na wszystko brakuje pieniędzy,pracodawca wiele wymaga,ale mało lub nic nie daje w zamian

kandydat
@Kenzo

Widać, że pracownik nie jest szanowany w tej fimie, nie płacony w terminie zus i brak ubezpieczenia, duże opóźnienia w wypłacie pensji, ja również podziękuję za ofertę pracy.

Pracowałam w tej firmie, kolejnej w Hotelu Demel-było tam lub jest nadal kilka firm, właściciel jest jeden. Nie polecam żadnej z nich. Albo w jednej nie jest płacony ZUS, albo w drugiej wypłata nie na czas. Odradzam serdecznie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków