Opinie o Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rusiec

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Rusiec

Piotrek Nowy wpis

Najlepsza firma w okolicy. Wiadomo że jak ktoś lubi pić albo udawać że robi to nie firma dla niego. Normalne pieniądze i jakoś można żyć. Przynajmniej atmosfera spoko Bezstresowa.

Wojtuś Nowy wpis

Syf,bród , ubóstwo i żulostwo , nie polecam

Dariusz Nowy wpis

Czy szefostwo jest mocno konfliktowe ?

Arek Nowy wpis

Wstydu nie mają żeby ludziom nie dać podwyżki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Bolek

Firma słusznie ma opinię jaka ma

Expert z regionu
@Bolek

Bolek we wszystkich firmach na około taki sam komentarz - czas otworzyć swoją działalność jak wszędzie byłeś i źle.

Paweł m

Praca za najniższą krajową wypłatę + niewielkie ochłapy , brak podwyżek płac a na budowę nowej hali produkcyjnej grube są

Krystyna
@Paweł m

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to to jest akurat indywidualna kwestia. Dla niektórych na pewno będzie ono pasowało. Szkoda jedynie, że w Kampol nie ma podwyżek, które niewątpliwie motywowałyby pracowników. A co z pakietem socjalnym? Pracodawca oferuje jakiś?

Paweł m
@Krystyna

Coś ty. Nie ma żadnych premii, kasy na święta. Ta firma to porażka

Paweł Żubr

Nudna , monotonna praca bez sensu i perspektyw rozwoju osobistego w której się nie dzieje nic ciekawego

Pioter

My tam szarpiemy worki i nie narzekamy,są pracownicy co pracują 6 lat i sobie chwalą,stawki odpowiednie do wykonanej pracy,jak ktoś nie nauczony pracy to musi szukać stanowiska w biurze.Stawki od 14 do 19.

Niewiem
@Pioter

Jak człowiek nic innego nie potrafi to tym się zadowoli.. porażka jeśli chodzi o Social, stawki, kierownictwo, spedycje..

Sołek

Stawki tragedia . Powinno być więcej płacone

Filcok
@Pioter

Niektórzy na podwyżkę czekają rok i nie mają......

Grzesiek

Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy i zmęczenia organizmu

Wojtek sibala

Firma bez premii , bez beneficjentów. Nie polecam.

Janusz

15 zł/h za dźwiganie 40t na mieszankach kpina

Lepsza zmiana

Tak jak niżej trzeba mieć dużo siły do worów i odporny na uwagi kierowników których Humory są jak pogoda. I oczywiście stalowy kręgosłup.

Pati

@ania to ile osób jest w firmie skoro uważasz że za dużo?

Janiak

Kocham ta prace aby do emerytury 800 PLN szef super jak się go nie widzi ???? uwaga na Uszy w około, chwalić i robić robić robić i nie pytać o podwyżkę pozdro ????????????????

Donata

@Pioter a wiesz jakie stawki w biurze? Bliżej tych 19 zł?

Lepsza zmiana

Jeśli chcesz żeby Twoje plecy strzeliły szybko to zapraszam do kampolu. Tu niby wszystko spoko ale warunki magazynowania towarów spożywczych są katastrofalne. (usunięte przez administratora)

Xxx

Pracowałem tam jakiś czas , ogólnie nie polecę tej pracy szanujacemu się i swoje zdrowie i zdrowo myslacemu człowiekowi .Tam potrzeba silnych i uleglych Panu .... nie te czasy

• Jak się pracuje w Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)?

Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Kampol Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)