Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

naiwny

Tak to prawda! Za złapanie pracownika, który chciał zjeść 2 bułki z szynką i 3 jajka na twardo, właściciel go zwolnił i wezwał policję. Sam zaś nie płacił od lat składek zus i podatków, i się śmieje w kułak, mając konszachty unika odpowiedzialności za działanie wbrew prawu.

Były pracownik Nowy wpis
@naiwny

Potwierdzam,byłem świadkiem tej lub podobnej sytuacji. Policjanci byli zdegustowani tym zgłoszeniem. Słyszałem że Demel przegrał w sądzie to zwolnienie dyscyplinarne.

Ile jest zmian w Hotel Demel?

Maszka Nowy wpis

Pracowałam w hotelu przez 5 lat. Od pierwszych dni otwarcia. Na początku niby ok, ale po pewnym czasie już było widać, że to wyzysk. Nic nie było można zostawić we własnej szawce bo znikało. Jak się upomniałam, to dostałam odpowiedź - że wszystko co jest w hotelu należy do wlascicieli????. Jeszcze wtedy odprowadzali podatki, miałam szczęście. Po 5 latach zlikwidowali mi miejsce pracy, bo podobno niedochodowe????. Po liczny poniżenia h zrezygnowałam z pracy. Chciałam potem pracować w innym hotelu ale mimo moich świetnych referencji(po paru dniach) dostałam odmowę - na pytanie dla czego? usłyszałam, że poprzedni pracodawca był NIEZADOWONY delikatnie mówiąc. Na szczęście już omijam takich ludzi. Syn demelow zawsze był upierdliwy dzieciakiem. Chodził i podsłuchiwał pod drzwiami, żeby mamusi kablować. Mamusia synusiowi wiązała buty, bo malutki, bo tylko 7 lat????????????????????. Pozdrawiam Wszystkich byłych cudnych, dobrych i wykwalikowanychpracownikow❤️

pokojowa w hotelu czyli służąca

Pracowałam jako pokojówka w hotelu ale tak naprawdę byłam służącą niewolnicą do wszystkiego jaśniepaństwa dłużników i skazanego czyli Demelów .Myłam zastawę szkło i wszystko po rautach na koszt hotelu w mieszkaniu u góry w hotelu . Myłam okna , sprzątałam wszystko na kolanach . Wiecznie było wszystko źle .Pani Bogusława Demel mnie poniżała i poniewierała mną .Prałam ich odzież i bieliznę , majtki skarpetki wszystko .Za marną wypłatę wypłacaną z opóźnieniem .Bałam się zwolnić bo kto to zrobił wcześniej i odszedł z tego piekła był szybko fałszywie oskarzany o swingowaną kradzież i zwalniany dyscyplinarnie .Praca tam to było piekło na ziemi z tymi Demelami .Jak się dowiedziałam że pani adwocat udaje rotariankę to byłam dać na Mszę Św. i prosić o sprawiedliwość na tym świecie .Bo jak to mozliwe aby skazany na 3 lata w zaw na 3 za oszustwa Marian Demel będac sam oszustem winnym ogromne sumy pieniędzy robił przed swiatem z ludzi im służącym jak niewolnicy (usunięte przez administratora) w ???? Ja głęboko wierzę w to że sprawiedliwość Boża jeszcze ich spotka i odpowiednio nagrodzi za te krzywdy co uczynili setką ludzi .

Nick Nowy wpis
@pokojowa w hotelu czyli służąca

Oj pamiętam tą Twoją i koleżanki harówkę i upokorzenie.Zawsze zastanawiałam się jak długo pozwolicie się tak poniżać.Pamietam jak nie jeden raz płakałaś przez nich i to wyczekiwanie jak stara demelowa zbiegnie i powie, pani .... bo tam jeszcze talerzyk proszę umyć i kibel powycierac ????????????????

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Kucharz w firmie Hotel Demel?

Zbigniew

Nie miło na śniadaniu, słychać było przedrzeźnianie gości , pani bląd jak dla nas foch mistrzyni brawo . Kawa porażka, reszta obsługi ok, minus pokoji wszędzie czuć stechlizne , zimno.

Bywalec

Plus to obsługa i kuchnia, (fajna Kucharczyka) smaczne jedzenie ale zimno w pokoju. No baza ok ale czas na zmiany po PRL

Tomasz

Chciałbym bardzo pochwalić panią kucharkę która jak widać wie czego ludzie oczekują po kuchni ;). Pani szefie kuchni - dziękuje ;)

Świetne jedzenie, świetna kuchnia, zupa pomidorowa przepyszna, sos bolognese wyśmienity, widać że zmiana kucharza nastąpiła ;). Reszta do naprawy ;)

Dagmara

mam rozmowę kwalifikacyjna w piątek na dziale housekeepingu. Czy ktoś mógłby mi napisac czego mogłabym się spodziewać? Czy nie wdepnę w tzn (usunięte przez administratora) jak zacznę tam pracować?

Baśka

W każdej firmie trzeba pracować. Natomiast brak zaufania do pracownika ma widocznie przyczyny!!

Nowa

(usunięte przez administratora)Jeśli chcesz pracować, jesteś ambitny, pracowity, umiesz myśleć to niestety ci podziekują, bo taki "system" wprowadza (usunięte przez administratora)Umowę może dostaniesz po miesiącu odkąd się zwolnisz. Zero jakichkolwiek reguł i poszanowania człowieka. Trzeba być marionetką, pytać o wszystko, nawet o wzięcie kartki papieru dla klienta.

Gosc

Witam miałem możliwość słyszenia traktowania pan pokojowych przy odebraniu pokoi przeciesz gdy by nie te panie co sprzątają hotel by nie istniał bo co recepcja by posprzatala łatwo na kogoś nadawać tylko jak panie pokojowe odejdą to może docenią ich haruwe i ciekawy jestem gdzie goście będą spali chyba na recepcji wtedy recepcja też nie ma pracy gdyby nie panie pokojowe więc podziwiam was panie za wytrwalosc

oszukani blizni

rodzino demelow Pan Bóg was pokaze oj was pokaze jeszcze za te krzywdy i cierpienia jakie zdaliscie ludzim

obywatele Krakowa

Wszystkiego najlepszego dla rotarianskiej prze paskudnej rodziny demelow przesylaja okradzeni przez was ludzie

Maja

Jako pracownicy hotelu macie może informacje na temat planowanych w najbliższym czasie rekrutacji? Co więcej możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie?

234r

noo coz a może jednak sa stanowiska na których takie szkolenie jest oferowane czy nie za bardzo? kurcze mimo wszystko dobrze by było tak na prawde ...

trufle

Chyba pomyliłeś firmy. W tym hotelu nie można liczyć na żadne szkolenia ani tym bardziej na benefity jakiekolwiek.

Nik

Skąd wiesz że nie ma rotacji?

była pracownica

Nie, nie było wcale, na żadnym stanowisku. Mało tego, nadal ich nie ma i nie będzie. Tam sie nic nie zmieni dopóki rządzić będą tam państwo demel (celowo z małej litery).

Ex pracownik

Nie było na żadnym stanowisku. Nie było i nie będzie dopóki nie zmieni się właściciel hotelu.

Ex pracownik

Nie było na stanowisku na którym ja pracowałam i na innych również. Mam kontakt z obecnymi pracownikami i wiem, że nadal nie ma żadnych benefitow. Nie wydaje mi się że coś się kiedyś tam zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków