Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

Magda

Prawda o tych ludziach wychodzi podczas rozpraw sądowych, które kierują pracownicy do sądu pracy. Wystarczy posłuchać o nich opinie w kuluarach sądowych korytarzy.

od okradzionych

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszyscy okradzeni i oszukani przez rodzinę Demelów wraz z panią adwocat rotarianką Bogusławą Demel pragną złożyć życzenia wszelakiego dobrobytu , bogactwa ,luksusowych samochodów , domów tu i za granicą ,pełnych kont z zastrzeżeniem że za swoje zarobione pieniązki a nie ukradzione sposobem nam czyli bliżnim . Hulajcie piekła nie ma , piekłem jesteście wy -rodzina demelów -przeklęta przez setki ludzi.

oddaj

oddaj

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
czekamy na wypłaty

państwo Demele !! Pani adwocat Bogusławo Demel Panie biznesmenie Marianie Demel Panie DR. adwocacie Bartłomieju Demel !! pytam ? dlaczego nie płacicie wypłat za prace dla pracowników swoich idacych w kwoty wielo tysieczne wykazane przez kilka kontroli PIP ?? a udajecie prawników i rotarian ??? czy to przystoi ? czy aby moze jestescie kimś zupełnie innym naprawde a udajecie na potrzeby własne zupełnie kogos innego . Dlaczego nie oddajecie tego co ukradliście bliźniemu w białych rekawiczkach ? KIm jestescie ????

demele nigdy nie pilnowali powodzenia hotelu ani gościa w nim mieszkającego . Tylko i wyłącznie egoistycznie siebie .Hotel traktowali jako luksusowe mieszkanie ( pół pietra ) dla siebie za darmo . Kuchnię jako swoją prywatną do żywienia siebie a cały personel jako niewolniczą służbę na skinienie obsługującą ich do granic absurdu wykorzystania i poniżenia .Kto nie wytrzymywał tego piekła był oskarżany fałszywie o złodziejstwo i zwalniany . Panowały tam metody represji iscie stalinowskie .Pokrzywdzeni dzięki nie spotykanej w Polsce rotacji skarzyli sie gdzie mogli wnosili sprawy do Sądów . Dziś cały Kraków wie kim jest tak naprawdę ta rodzina . Rotarianie i adwocaci !! Paradoks tego świata bo to tak jakby ktoś udawał księdza a był w rzeczywistości diabłem .Demele zadali tyle bólu i wyrządzili tyle krzywdy ludziom ze chyba umrzeć spokojnie nie beda mogli o ile maja wogóle sumienia chyba ze beda żyli z 1000 lat to moze wtedy warto było ludzką krzywdą się bogacić .Tak podłych ludzi nie widziałem nigdy w życi

@były pracownik

CzY ktoś Cie tam na sile trzymał? Debilizm niektórych ludzi nie zna granic. Swoje frustracje na forum wylewają. Żenada.

gej

Trzeba było nie krzywdzić ludzi i nie okradać ich to by frustracji nie było , wy natomiast macie taka taktykę że wykorzystując uprzywilejowana pozycje względem pracownika okradacie go i później się jeszcze nad nim pastwicie ze jest okradziony a wyzywanie ich od debili pokazuje waszą pogardę do człowieka .Pamiętajcie jedno (o czym Kraków wie ) to wy jesteście oprawcami i sprawcami a pokrzywdzeni przez was ludzie OFIARAMI . Ta prawda odbija się i wraca chociazby w pozwach sądowych a to dopiero początek drogi do prawdy i sprawiedliwości wzgledem sprawców

Wstyd i kompromitacja

Państwo Demele adwokaci" Rotarianie i dobrodzieje " a Postanowień Prawomocnych Sądów Polskich nie wykonują . A moze Rotarian one nie dotyczą ?? trzeba by było się dowiedzieć u Komornika . Ta rzekoma dobroć która ma się odbijać i wracać do tego co ja daje to rozumiem ze odzwierciedla się w byłych , obecnych i przyszłych Pozwach Sądowych kierowanych przez ludzi pokrzywdzonych przez Was .

była pracownica

Benefitów żadnych tam nie ma, przynajmniej kiedy ja pracowałam nie było. Co zamiast tego jest? Spóźniona co miesiąc pensja i to nie o kilka dni, bywało, że o miesiąc czy dwa. Bardzo niskie wynagrodzenia, bez premii czy dodatków. Nie wypłacane godziny nadliczbowe lub wypłacane w zaniżonej liczbie. Wiele osób pracuje na umowy o dzieło lub zlecenie. Brak szacunku do pracowników ze strony właścicieli hotelu, za dobrze wykonaną pracę nie usłyszysz nawet słowa "Dziękuję". Kiepska atmosfera- fałsz i obłuda z każdej strony. Kiepskie warunki pracy - w zimie jest naprawdę nie do wytrzymania na niektórych stanowiskach. Zastanówcie się więc dwa razy zanim zgodzicie się pójść na rozmowę o pracę. Ja uważam, ze nie warto.

teżą okradziony

pracowałem tam przez kilka lat niestety to wszystko to prawda co jest napisane a demele to ludzie bez honoru ,ambicji , wstydu zrobili ludziom tyle krzywdy i zadali tyle bólu jakby mieli z tysiąc lat żyć a ile osób okradli i oszukali .... dla odwrócenia uwagi społecznej udają rotarian ( złotówkę dają przy obiektywach kamer i świetle a po kryjomu i w ukryciu kradna 20 razy tyle )

tez jak wielu okradziony

okradzeni

Dzisiaj licytowanym za długi rodziny demelów Hotelem demel zarządza mieszka sam z psem ( zajmując pół piętra ) i się żywi na koszt hotelu stary kawaler z dzieckiem nieślubnym syn demelów Bartosz.O zarządzaniu nie ma zielonego pojęcia i taki z niego dyrektor jak ojciec , mąż , adwocat i mężczyzna czyli żaden .Chłop nie kumaty i nieudolny . Też zadał i zadaje mnóstwo bólu ludziom bo niedaleko pada jabłko od jabłoni .

od okradzionych

Rodzina demelów udając właścicieli Hotelu i wielkich dyrektorów a w rzeczywistości była i jest bankrutami ze skazującym wyrokiem dla demela wyrządziła tyle krzywdy ludziom i zadała tyle bólu pracownikom do tego okradając ich na różne sposoby że to musi się odbić od ściany życia i wrócić do nich bo jak mówi mądre przysłowie Bozia nie rychliwa ale sprawiedliwa PS> Dla zmylenia otoczenia udają Katolików i Rotarian JAK TO MOŻLIWE ABY ZŁODZIEJ BYŁ ADWOCATEM ??

okradzeni pracownicy

Ten Hotel upadł i popadł w ruinę za sprawą wieloletnich rządów nim rodziny demelów. Mieszkali w nim zajmujac pół pietra , żywili się ( ciągle było wszystko złe i nie dobre ale jedli po parę obiadów ) kupowali sobie wszystko na koszt hotelu , podróżowali po świecie na koszt hotelu , załatwiali sobie sprawy wykorzystując pozycję jaką posiadali ukrywając prawdę iż są bankrutami i zadnymi włascicielami hotelu .Dla zmylenia społeczeństwa udawali katolików i rotarian że niby komuś pomagają a w rzeczywistosci rabowali kogo sie dało i co się dało . Z personelu pracującego uczynili sobie służbę niewolniczą ,gnębiąc dokuczając , poniżając . Zwalniali za byle co i oskarzali stosowali daleko posuniety mobing .recepcja to był sekretariat . Portierzy gonili z ich psem na wezwanie , myli ich samochody nawet na mrozie .Pokojówki sprzatały mieszkanie myjąc nawet szklankę . Pralnia prała odzież wraz z bielizną osobistą . Kelnerzy to lokaje na wezwanie do mieszkania na górę obsługujący podawanie posiłków . Kucharze gotowali pod ich prymitywne smaki Itd. Gość się wcale nie liczył w pierwszej kolejności i tylko demele .Nawet na parkingu w głównym miejscu stały ich samochody a gosc nie miał gdzie parkować .Kto z personelu nie chciał służyć był fałszywie oskarżany o złodziejstwo i dyscyplinarnie zwalniany . Wypłaty głodowe z opóźnieniem kilku miesięcznym . Czemu tam ludzie pracowali ? bo byli dobierani wedle pewnego klucza . Rotacja w tym miejscu była największa chyba w Polsce .demele w tym czasie udawali szlachtę a równolegle przeciwko nim toczyły sie postępowania prokuratorskie , sprawy sadowe , kontrole Izby Skarbowej , PIP ,ZUS .Demele w roku 1997 w wiadomych celach sie rozwiedli ale żyją razem do dziś , demel został skazany na 3 lata więzienia w zaw. na 3 za oszustwa finansowe .Dzisiaj już dokładnie wiadomo jak podli to ludzie i ile uczynili krzywdy na tym swiecie .Ich sposób na życie to były metody działania iście stalinowskie wszystko od innych brali w nadmiarze w zamian nagradzali karzac okrutnie .Dzisiaj demel jest na emeryturze z ZUS chodż przez lata nie płacił składek pani demelowa udaje ze prowadzi kancelarie adwokacka koło Dworca . Mają mnóstwo spraw w Sądzie jako pozwani założonych przez skrzywdzonych ludzi .Małą część ich hotelowego majątku licytuje Komornik a Instytucje Państwowe prowadzą sprawy karne .Są to dziś ludzie skompromitowani w całej Polsce .Chodzi plotka na miescie ze ABW prowadzi swoje śledztwo .Są to ludzie skupiajacy wszystkie najgorsze cechy ludzkie z chciwością i nieokiełzanym egoizmem na czele . Dla pieniedzy zrobili by wszystko .Wszyscy pracownicy przeszli tam piekło .

truffel

Odradzam każdemu kto zastanawia się nad pracą w tym miejscu. Beznadziejna atmosfera, ludzie obgadują się za plecami. Przemądrzała kierowniczka która na niczym się nie zna i nie szanuje ludzi, problemy z mężem odreagowuje wyżywając się na pracownikach. Zarobki marne, minimalne stawki plus obiecywana premia której albo nie dostaje się wcale albo trzeba się dopominać. Wypłata z opóźnieniem. Słyszałam, że większość byłych pracowników podaje ich do Sądu bo zwalniają bez powodu, nie płacą zusu i nadgodzin. Przestrzegam przed tą firmą!

oddaj nam to co ukradłeś

Najpierw niech oddadzą i wyrównaja to co ukradli a potem mogą sobie kupować co tylko zechcą .To chyba logiczne . a to kogo i ile ukradli można sprawdzić u Komornika który ich licytuje . Nie sztuka okradać innych i za te pieniadze sobie kupować bo to sie nazywa złodziejstwo a demele jeszcze aby zmylić otoczenie udają rotarian

oddaj nam to co ukradłeś

O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Marcin Leśniak zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 1 lutego 2016r o godz. 10:00 w sali nr D-123 Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie odbędzie się: DRUGA LICYTACJA udziału 51/200 części w nieruchomości gruntowej składającej się z działki ew. nr 61/1 o pow. 4 019m2 zabudowanej budynkiem Hotelu „Demel” wraz z zapleczem gastronomicznym oraz pozostałym zagospodarowaniem terenu. Nieruchomść ta położona jest przy ul. Głowackiego 22 w Krakowie dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr KR1P/00067651/0 Cena oszacowania: 5 215 515,00 zł Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3 477 010,00 zł Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę 521 551,50 zł najpóźniej do momentu rozpoczęcia licytacji w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo na rachunek bankowy komornika nr 92861900060030032580780001 Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce Filia w Krakowie. Nieruchomość można oglądać w dniu 3 grudnia 2015r godz. 10:00 w miejscu jej położenia. Elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

iga czyt. managerka

Cieplutka atmosfera w zimnych nie ogrzewanych pokojach, w których śmierdzi z kanalizacji i stęchlizną, w pokojach ciemnych z wytartą wykładziną. Jeszcze cieplejsza jest atmosfera w hotelu, w którym tak dobrze jest pracownikom, że się zwalniają, a wielu z nich oddało sprawy do sądu. Zaś oferta hotelu od lat nie jest zmieniana, co innego w internecie, co innego zastaniesz w hotelu.

coś tu nie tak

Kiedyś dobry hotel, dziś turystyczny standart. Od lat nie remontowany, wszystko podniszczone. Nie ma klimatyzacji, za oknem huczą jakieś wentylatory. Śniadanie w sobotę trwa od 7-mej do 10-tej. O 9:30 masa ludzi stała przy pustym stole czekając na coś do jedzenia. Żenada. Chyba ktoś nie umie zarządzać. Po dwoch nocach przenieslismy sie do mieszczacego sie nieopodal hotelu novotel, ktory rowniez szczyci sie czterema gwiazdkami- w tym przypadku adekwatnymi do standardu. W pokoju w hotelu demel bardzo nieprzyjemny zapach, stara obrzydliwa narzuta na czystej poscieli, smrod w łazience okropny, wszedzie dookola zapach papierosow. Zapyzialy PRL. Hotel, ktory kilkanascie lat temu stracil swoja swietnosc. brak oznakowania miejsc parkingowych, hałas do późnych godzin wieczornych po 23.00 odgłosy szczekania i rysowania drzwi, niesprawny automat do kawy - napój o letniej temperaturze bez filtra kawy dpadający tynk z sufitu, popękana umywalka (pajączek), generalnie widać że czas posunął wszystko mocno.nie działający kaloryfer, co prawda przyniesiono farelkę do grzania w pokoju ale wówczas był gorąc nie do wytrzymania co w nocy oznaczało budzenie i konieczność wyłączania. Nie działający internet , pomimo interwencji dalej nie działał. generalnie komuna. noc nie przespana. Trochę podstarzały hotel, odpadający sufit w łazience, brak odpowiedniej wentylacji. Trochę pachniało komuną ale tylko trochę. Przydałby się remont i dodanie paru udogodnień jak np. klimatyzacja. Pusty barek. Słabe oświetlenie na korytarzu, przytłaczające. Niewątpliwie obiekt wymaga odświeżenia. W pokojach widać już ząb czasu. Ponadto śniadania w Tym obiekcie nie należą do "obfitych" Hałas.W nocy goście bardzo głośno się zachowywali w pokoju który był 12 numerów dalej od mojego i o 1:30 się obudziłem. Pani w recepcji stwierdziła, że już miała sygnał w tej sprawie. Goście się rozeszli po pokojach ale impreza trwała w nich dalej. Pan z ochrony siedział na kanapie a wypadało by przeszedł się po 1 sygnale i sprawdził czy wszystko jest w porządku. - kod do wi-fi nie działał - zimno w pokojach

@coś tu nie tak

Chyba pomyliłaś fora

okradzeni pracownicy

marian demel jest skazany na 3 lata więzienia w zawieszeniu na 3 za oszustwa finansowe była zona bogusława demel pani adwocat ma postępowanie egzekucyjne w ZUS Krowodrza i pełno spraw w Sadzie Pracy jako pozwana , dlugu mają co niemiara , licytuje ich Komornik Pan Leśniak , oboje demele udają rotarian dla zmylenia otoczenia , hostelem ruiną zarządza syn demelów który kompletnie nie ma pojęcia o tym co robi zresztą jak o wszystkim chłop nie kumaty , demele okradli setki osób które to są wymienione na Postanowieniu Sądowym skazujacym demela . To rodzina która skupia w sobie najgorsze cechy ludzkie .

bob

być może masz inne zdanie bo tu pracujesz i każą ci pisać bzdury

bob

być może masz inne zdanie bo tu pracujesz i każą ci pisać bzdury

gość

hotel jest niedogrzany w pokojach jest zimno i ciemno stare śmierdzące narzuty poduszki płaskie ciężko na nich się wyspać śmierdzi z kanalizacji wyżerka taka sobie jajecznica zimna parowka obiady kiepskie czuć że z najtańszych składników przyrządzane nie polecam teraz śpię w hostelach

do morr

a ilu okradzinych przez demelów jest u Komornika który ich licytuje a ile mają lub mieli spraw jako pozwani w Sądzie Pracy ( wszystkie przegrali ) to uwierzysz i dowiesz sie co to za ludzie zresztą ludzie to za duzo powiedziane bo człowiek względem bliźniego tak się nie zachowuje

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków