Opinie o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

luka

Kolego a gdzie pracujesz, to powiem czy warto....Praca w Wasbruku, nie jest szczytem marzeń...i kokosów nie zarobisz...tylko pytanie, gdzie dzisiaj można zarobić...i myślisz o pracy na stacjach, czy na innym stanowisku?

?

może i mało wiem, ale to nie jest moja pierwsza praca i ani razu się nie spotkałam z praca w której się przestrzega kodeks pracy i w tym kraju ti jest nierealne.

mandey1

Sam jesteś prostakiem , nie masz bladego pojęcia o czym piszesz , brak znajomości przepisów regulujących sprawy budowlane w tym separatory stawia Cię jako MATOŁA , człowieka który nie wie co pisze ....

HEHEE

He He oj Kobietko mało jeszcze wiesz. Zastanów się jak powinno być a nie jest. To że wychodzi Ci 5 zł na godz i 240 h w miesiącu i proszenie się o wszystko to jest ok? TO gratuluje celów i wymagań od pracodawcy.pozdr

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasbruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
eM.

witam. jestem od niedawna pracownikiem stacji i wiedziałam na co sie pisze, mama tam pracuje już bardzo długo, pracowałam w konkurencji i mimo tego że była ochrona i byliśmy bezpieczni to nic tego nie zmieni że zarobki miałam niższe o 600 zł ! jestem zadowolona z płacy a kierownik jest naprawdę wporzadku, na BP zapierniczalam jak ośiolek za grosze ! poza tym na BP pracownicy tankuja bez uprawnień lpg a na wasbruku każdy zrobił uprawnienia. a klienci do nas wracają i są zadowoleni z obsługi :) nikt mi nie płaci za ten komentarz, praca jest fajna, bo nikt nie krytykuje twojej pracy tak jak to się dzieje w sieciowkach :) P. suchon wcale nie jest taki zły, a to że mial swoje kanapki to może jest ich tradycją a waszych tradycji nikt nie komentuje, a na odpoczynek w nocy każdy zasługuje :)

ROBol

A bo to dlatego że jak chce się tanio to właśnie takto wygląda :). Były kierownik już raz im podpadł na grubą kaskę, to myśleli że będzie im odrabiał pracując nie wiem czy za darmo czy inaczej szczerze mam to w d..pie. Zrobił to jeszcze raz albo pracownicy i poszło na jego konto. Ja dokładnie nie wiem. Wiem że afera jest niezła. (usunięte przez administratora) to powinni się cieszyć że na innych stacjach jest w miarę spokój bo jakby pracownicy chcieli to wyj..li by ich bez mydła. Z resztą jak płacą pracownikom tak pracownicy dbają o ich interes. Niewielu tego w tym kraju się nauczyło zadbaj o pracowników, a pracownicy będą dbać o twój interes. Marzę o dniu w którym będę mógł pięknie podziękować za takie traktowanie.

A2

właściciel niesłowny wszystko zwala na kierownika stacji a obrywa pracownik. Na rawie może właściciele czekoś się naucza. Tam kierownik był "fajniejszy" a własciciel teraz w skarbowkach się tłumaczy i to nie koniec sprawy.

Robol - 2013-03-04 20:29:38 Tak jak pisałem wyżej . 4-5zl w biedniejszych rejonach plus ewentualne dodatki. Nastaw się na pracę po 240 godzin w miesiącu. Również wiele zależy od samego kierownika co potrafi załatwić.Dzięki kolego za informację, chodziło mi o stacje auto-gazu, oferują 110 zł/ dobę, nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać...

Robol

rObOL

Gdyby się normalnie odnosili do ludzi i normalnie ich traktowali to wszystko by było ok. A co do tego że można mieć gorszego pewnie, że można ale q_r_wa ja nie pracuje charytatywnie !! tylko po to żeby coś z tego mieć. Jak takiś mądry idź robić charytatywnie nikt Ci nie broni. A tym bardziej jeżeli właściwie nie można z nikim normalnie porozmawiać na temat pieniędzy. Nie będę Ci tłumaczył jakie wały robią na pracownikach i w ogóle na uposażeniu stacji !!

Lolo Bolo

No właśnie wszyscy wszystko słyszą, coś nie do końca usłyszą, coś przekręcą a "gadać" lubią zwłaszcza kierownicy, kierowcy... ludzie zajmijcie się innymi sprawami niż opowiadanie głupot kto co je. Jak lubi kanapki to niech je sobie zjada. Każdy przecież co innego ma ulubionego. hahaha. Załoga Wasbruka WSTYD, WSTYD, WSTYD. "Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego"

Robol

Chcecie znac całą prawdę. Proszę bardzo. Jako pracownik W firmie wasbruk zarabia się od 4,2 do 5zl na godzinę. W miesiącu robisz godzin 240. Zmiana to 24h. Gdzie moze cos tam uda kimnac w nocy. Stażowe to 20zl ( smiechu warte ) razy ilosc lat przepracowanych. Plus premia 100 zl jesli nie byles na zadnym zwolnieniu. Za sklep cala ekipa dostaje 2% od kwoty obrotu. Za butle 1zl zysku dla ekipy od sprzedanej sztuki. Jesli przy stacji znajduje sie parking czy myjnia jest dodatkowo parę groszy. Srednio podliczajac to wszytko w miesiacu dostaję do ręki cirka 1600zl za 240 godzin pracy odliczajac dojazd 200~~250 zl w miesiacu zostaje na zycie 1350 zl. Ale za kazdy brak na sklepie kaze ci wylozyc z wlasnej kieszeni za klientow ktorzy spie...lą ze stacjji nie placac jesli nie zglosisz osobiscie na policje masz po kieszeni. Same rarytasy tyle wam powiem zycze wam tylu godzin pracy za taka pensje i z taka odpowiedzialnoscia...

hahhahah

Ale jesteście daremni czepiacie się nie wiadomo czego może chcecie kogoś pozbyć się z pracowników i zająć jego miejsce, ja tam nie narzekam na stacje Wasbruk :) Mają duże lepsze paliwa niż nie jedna markowa stacja. PS. A choćby nawet jakiś pracownik był na kacu to co czym Wam zaszkodził wydał źle czy co bo jedynie to zresztą liczy się bo tylko mógł sobie zaszkodzić podpinając pistolet o gazu i poparzyć ręce.Zresztą czytając wszystkie opinie o Wasbruk to nie zarabiają krocie. Jaka płaca taka praca i tyle. Zal mi Was.Ktoś dobrze napisał ormo hhahahhah lepiej bym nie wymyślił. pozdro

kkkk

Czytać umiem lepiej niż Ty...GOŚCIU. No to skoro nie można dogadać się z kierownictwem, skoro to takie chamstwo, to trzeba zadzwonić po policję, bo taki pracownik stwarza realne zagrożenie i tyle. Albo jak ktoś się mocno uprze, niech poszuka numer telefonu do biura Wasbruk...Ci, którzy pracują od kilku albo kilkunastu lat mają układy z kierownikami i robią co chcą, razem robią przekręty...więc kierownik g...o im może zrobić...moim zdaniem tutaj poskutkowałaby tylko policja, albo nasłanie jakiejś kontroli...Kilka razy już słyszałem o takich przypadkach jak ten, w Zakliczynie...i słyszałem również, że przyjeżdżała policja, która zwijała "wzorowego" pracownika i tyle....

xxx

gościu czytałeś wcześniejsze opinie czy nie ?nie zabardzo umiesz czytać? CHYBA CI LUDZIE PISZĄ ŻE NUMERY TEL NIE AKTUALNE!!! A JEŚLI UDA SIĘ ZDOBYC AKTUALNY DO KIEROWNICTWA TO JESZCZE GORSZE CHAMY I PROSTAKI NIŻ ZWYKLI PRACOWNICY.,

kkkk

Ten "Pan" o którym Pani mówi zadał tylko pytanie. Dziwi mnie aż tak nadgorliwa obrona z Pani strony, jest pewnie Pani ajentką tej stacji albo zna dobrze Pana o którym mowa i pewnie stąd taka reakcja...znam firmę Wasbruk i wiem, że takie przypadki bywało, co nie jest oczywiście winą tej firmy tylko ludzi, którzy tam pracują i mają gdzieś ogólnie przyjęte zasady.

Maria Nowakowska-Kraków/Gorlice

Skoro szanowny poprzednik tak wprost stawia zarzuty dotyczące pracownika stacji paliw, to proszę o przedstawienie dowodów oraz swoich danych. Anonimowo można wiele napisać. Przypomina ni się działanie poprzedniego ustroju, kiedy to "konfidenci" donosili na swoich przyjaciół w celu uzyskania jakiś korzyści majątkowych. Rozumiem, że niektórym nie podoba się, że ludzie uczciwie zarabiają na utrzymanie domu i Rodziny, ale kiedy stawia się takie oskarżenia to trzeba je poprzeć dowodami. Jetem stałą Klientką stacji WASBRUK w Zakliczynie od samego momentu jej otwarcia. Personel, który tam pracuje naprawdę jest godny polecenia. A szczególnie chłopaki Janusz i Artur, którzy zawsze pomagają takim kobietą jak ja. Mili, uprzejmi, służący zawsze pomocą. Gorąco wszystkim polecam stację w Zakliczynie. A pana, który obraża w taki sposób personel stacji proszę aby zaczął oceniać najpierw swoje aroganckie i bezczelne zachowanie.

kierowca, ciekawy

Dziwie się, że jeszcze jego szefowie o tym nie czytali!

który dalej jest na bani...

ciekawy

Czego nie polecasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wasbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasbruk Sp. z o.o.?

Wasbruk Sp. z o.o.