Opinie o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

RSS

omijajcie szerokim łukiem - nie polecam

kkkk

klijent - 2012-08-23 12:30:03 a jednak ormo czuwa powiedział pracownik na bani, o którym mowa

klijent

a jednak ormo czuwa

kkkk

Oczywiście, że jest możliwe. Należało od razu zadzwonić na policję albo do pracodawcy....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasbruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
kierowca

Tankowałem niedawno gaz na stacji paliw w Zakliczynie i odniosłem wrażenie, że tankujący mnie pracownik był pod wpływem alkoholu! Czy jest to możliwe?

WQRWIONY!!

Człowieku nie wiesz co piszesz. To są żydy czystej postaci nie obrażając prawdziwych żydów. Od pracowników po wyposażenie i bezpieczeństwie kończąc. Wiem co mówię. Może w wielu miejscach nie pracowałem i nie jestem tak obeznany we wszystkim, ale nikt nie jest tak bezczelny jak pan A. Sochoń. Szczyt c (usunięte przez administratora) stwa, ludzie pracujący i zarabiający dla niego pieniądze są nikim dla niego. Nie raz się dobitnie o tym przekonałem.

Witam. Może i faktycznie pracodawcy w tej firmie nie są idealni ale proszę pokazać mi firmę w Polsce gdzie jest inaczej. Dziwne że opinie piszą głównie starzy pracownicy którzy wydoili z firmy co się dało i raptem teraz Im się zarobki nie podobają. Za plecami właścicieli dorobił się nie jeden z nich , niektórzy otworzyli własne stacje i zakładam że większość negatywnych komentarzy piszą właśnie oni. Co do warunków pracy są takie na jakie pozwala inspekcja pracy. Na stacjach pracują różni ludzie i czasami to przez nich firma może być stawiana w złym świetle, dlatego też na każdej stacji podany jest numer do właściciela który zawsze posłucha skarg i wniosków klienta.

klient

Ja w przeciwieństwie do mojego przedmówcy chciałem wyrazić swoje zadowolenie. Gaz jest bardzo dobrej jakości, moje auto pracuje lepiej na tym z Wasbruka niż np. z Orlenu...polecam stację na ul. Fieldorfa, bo tam najczęściej tankuje i tam zawsze spotykam się z miłą obsługą. Oby tak dalej!!!

TAKSÓWKARZ

NA ULICY ŁYSAKOWSKIEJ W WARSZAWIE NA STACJI GAZOWEJ PRACUJE JEDEN BARDZO CHAMSKI I NIE UCZCIWY PRACOWNIK STACJI WASBRUK , PRZY KAZDYM TANKOWANIU NIE WYDAJE RESZTY WEDŁUG KWOTY NALEZNEJ. ZA ZWRÓCONĄ UWAGĘ ZACHOWUJE SIE W SPOSÓB ORDYNARNY I BESZCZELNY.

a dodam jeszcze że od czasu kiedy w firmie wsiąkło prawie 1 mln złotych paliwa już nie są najtańsze !!

ofiara

ta firma to jedno wielkie oszustwo.Zeby zlozyc reklamacje nie moge znalezc zadnego kontaktu z kierownictwem.Nie odbieraja telefonu.A numery podane jako firmowe to nieaktualne od piecu lat(komorkowy).

Człowiek pracuje za nędzne pieniądze w nędznych warunkach. Zero socjalu, przedmiotowe traktowanie pracownika, wyzysk i źle pojęta oszczędność pracodawcy. NIE POLECAM i przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

optymista

Praca w tej firmie nie jest najgorsza. Wiele zależy od kierownika, który ma duży wpływ na jakość pracy, wygląd stacji i jej kondycję. Tak więc firma Wasbruk ma różne oblicza. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia - marnie.

klops

tak obsługa nie jest w rawie najlepsza ale na szczęści nareszcie zwolnili tego największego chama i prostaka który ciągle wisiał na telefonie i nawet nie umiał mówić po polsku tylko jakąś gwarą wiejską ,poprostu gość był straszny,mam nadzieje że na jego miejsce zatrudnią kolejną fajną laske bo z nimi miło pogadać

tadeusz

Stacja LPG w Zakliczynie , na trasie Brzesko Nowy Sącz, oszukuje kasjerka, wprowadza wyższe kwoty niż podaje obsługa dystrybutora.Trzeba patrzeć jej na ręce, bo cie orżnie.23 pazdziernik 2009

Faktycznie paliwa jakościowo dobre w porównaniu do okolicznych stacji w Zachodniopomorskiem. Tylko zauważa się spory brak estetyki. Korzystam ze stacji od Gorzowa do Szczecina. Stacja w Lipianach mogła by wyglądać lepiej i przyciągać więcej klientów. Zniechęca brak toalety jakiegoś jedzenia, jest na niej ciemno, brak porządku na placu i w pomieszczeniu, do niedawna faktury wypisywano ręcznie w pustym sklepie. Tuż przy wjeździe wita wyrwa w nawierzchni, brak kompresora i odkurzacza w nocy ciężko dobudzić obsługę. Dwukrotnie odjechałem do konkurencji bo obsługa w nocy nie dała się obudzić i za długo musiałem czekać na ręczne wypisanie faktury. Oceniam, że tak niewiele trzeba aby stacja zachęcała do jej odwiedzin i lepiej służyła właścicielowi. T

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wasbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasbruk Sp. z o.o.?

Wasbruk Sp. z o.o.