Opinie o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Proton

A więc tak. Nadal Pan S. ma za nic prawo pracy. (usunięte przez administratora) pracowników tych którzy się dają. Praca bez dodatków za noce, święta itp. płaca 13 zł za godzinę + 230 zł (różności - zależnie od stacji ). przy 168 godzinach daje na minimalną krajową - jeżeli mówimy o kasie do ręki.Przy opcji numer jeden robi w wała na urlopie(daje ekwiwalent 1600 zł). Od wpłaty na konto Pan S. zapiera się rękami i nogami. Straszy że tak to tylko minimalna krajowa a jak w gotówce to wyjdzie więcej. Tylko co zarobisz więcej to zabierze ci w urlopie. Listy obecności podrabiane. Podstawione pod nos z kopią wypełnioną przez biuro. Ach biuro firmy Wasbruk / Wasbruknowa to dopiero ciekawa sprawa. Wszyscy się boją Pana S. Jaką sprawę by się chciało załatwić - stały tekst (proszę dzwonić do "pana i władcy" ) / ("my nic nie możemy" ). To wierzchołek góry lodowej jest. Na konto zapewne minimalna krajowa. Wszystkim którzy tak pięknie Pana S. wspierają łącznie z kierownictwem poszczególnych stacji szczerzę $%@@#$%@#$%@%@#$%@#%@#$%@#$%@#%@#%@#%@#$%@$%!$!@$!%@#$^$@#$ pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do rzeczywistości. Może ktoś powie że jestem zawistny ale k$%#a. Takie szczytu bezczelności jaki reprezentuje Pan S. ze świecą szukać. Obudźcie się pracownicy.

Robert
@Proton

Jak można tak poniżać pana Arkadiusza szefa wszystkich stacji Wasbruk pan Arek jest bardzo dobrym i bardzo przyjemnym szefem który zawsze dba o dobro pracownika który pracodawca by tak dobrze traktował pracowników jak pan Arkadiusz chyba żaden takiego Szefa szukać ze świec bo każdy tylko żeby oszukać pracownika i wykorzystać a on nie.premie daje od siebie cały czas no i tak samo socjal u niego jest wczasy pod grusza płaci kocham tą firmę i takiego Szefa jakim jest pan Arkadiusz S

Gdzie dodawane są w takim razie oferty? mnie nie pokazała się ta, do której teraz niedawno kandydat nawiązał. Na FB to widziałem ostatnie posty z 2018, chyba, że źle spojrzałem?

Andżelika Nowy wpis

Jestem klientem stacji w Płońsku Tam obsada jest 6 osobowa a w rzeczywistości pracuje może 4 .Reszta jakby pracowała za karę. Na jednej zmianie siedzi dwóch. Stary emeryt pod 80kę co nic nie robi chyba z synem do tej zmiany wejść rano to śmierdzi na całym sklepie jakby się z tydzień nie myli. Jest jeszcze jeden siedzi w czapie i cały dzień w telefonie nosem a wszędzie bród i kurz na pułkach. Na co ich trzym ten S.

Jakie są warunki zatrudnienia w Wasbruk Sp. z o.o.?

Gabriela
@Proton

dlaczego listy obecności są podrabiane ??

@Gabriela

Pracujesz albo 24 albo 12 godzin zależnie jak na danej stacji jest ustalone a do podpisu dostajesz listę pustą do podpisu z zaznaczonymi przez biuro dniami i zmianami (nocna lub dzienną) po 12 godzin. Kiedyś były karty z czytnikiem to pracowaliśmy po 24 a kazano na się odbijać po 12 godzin.

Aneta
@Proton

po 24h masz 48h wolnego czy 24 jedynie?

@Aneta

Skończyliśmy z 24 godzinnymi zmianami. Więc teraz z przerwą między zmianami bywało różnie. Ja i tak mówię dowidzenia. Już znalazłem nowego pracodawcę.

Robert Nowy wpis
@Proton

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasbruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Narzeczony znalazł ogłoszenie, szukają kierownika stacji paliw :) zmartwił mnie tylko wpis „jaka płaca taka praca” to ile zarabiają pracownicy??

Xyz
@Monika

Śmieszne pieniądze. Poza niskim wynagrodzeniem, zero socjalu. Nie polecam

@Xyz

:( A podasz ten "śmieszny" konkret?

@Barbara

zatrudnienie na najniższą krajową lub może 200 -300 zł brutto więcej. Na umowie o pracę możesz się zdziwić jak zobaczysz 4 zł brutto za godzinę + dodatki w zależności od widzimisie pracodawcy. Na pasku dostawaliśmy do 300 zł więcej niż najniższa krajowa... , o przeszkoleniu do stanowiska to będą uczyć koledzy i koleżanki. A w rzeczywistości przynieś podaj pozamiataj.. o jakim kolwiek rozwoju zapomnij... urlop płacony według widzimisie pracodawcy ... Przy 168 godzinach może ze 3000 do ręki dostaniesz...

@Proton

No przy takich warunkach to taka stawka może nie każdemu pasować. Ale to relacje między ludźmi tu jakieś słabe są, że nie chcą porządnie przyuczyć czy po prostu czasu na to nie ma, bo tyle pracy wychodzi? Ten urlop mnie zastanawia... nikt się nie rościł jeśli wyszło coś nie tak?

pablo-pikasso
@Monika

prawdopodobnie stacja w modlinie stacja zadbana wizualnie ale straszny bałagan w papierach . Remanent wypada zrobić zanim obejmie się tą funkcje .

@pablo-pikasso

a on wchodzi w zakres obowiązków czy to już odrębna sprawa innego pracownika? do kogo ewentualnie należy zgłosić tego typu zapotrzebowanie? pzt., po tych wspomnianych porządkach robota będzie już w miarę ok? masz doświadczenie w tym zakresie?

Czy może ktoś się orientuje jakie są stawki za pracę na stacjach Wasbruku za dobę?

@obywatel
@pracownik

24H =170 ZŁ

@@obywatel

To teraz pojechałeś odkopywać pytanie z 2013 :p

@pracownik

9,3 zł za godzinę - 24 *9,3 = 223,2 zł braki kadrowe chętnych zapraszam modlnska 65

Czy w Wasbruk Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Heheszek

Z byka spadłeś/ spadłeś. Jedyne szkolenie jakie przeszedłem to obsługa Lpg zanim weszła samoobsługa. Pan prezes oszczędza na takich rzeczach.

Markus

Żadnych szkoleń nie oferują, brak funduszy na jakiekolwiek próby podniesienia jakości pracy, wizerunku, niccc

yyytt

a mi się podoba Wasbruk w Zakliczynie miła uśmiechnięta obsługa zawsze służąca pomocą. Żarówki i wycieraczki wymienione z pomocą obsługi. dziękuje za pomoc pozdrawiam Panów. Pani z hondy.

Królik

W zachodniopomorskim stacje wasbruk tak jakby opuszczone po wojnie, brudne obsługa niemiła. Szczególnie w Lipianach siedzi jakiś buc, tylko w internecie grzebie zamiast wziąć miotle i ścierkę i posprzątać. Nie wiem czy to wina oszczędnych prezesów nied oglądających tych stacji czy nygusostwo pracowników. Na takie stacje nie chce się zjeżdżać.

@Królik

Jaka płaca taka praca... Prezesina niech się cieszy że w tym kraju tylu gamoni mieszka. Bo gdyby nie to to za te pieniądze które płaci nikt by u niego nie pracował.

@Proton

To tak naprawdę to ile można tam zarobić za godzinę?

Rolland

Odnośnie Pana Sochonia się nie wypowiadam. Uważam, że duży wpływ ma kierownictwo. Uczeń przerasta mistrza.

Była pracownica

Widzę że nic się nie zmieniło od czasów kiedy pracowałam. Jedyne czego się można dorobić to ból pleców od przyjmowania dostaw i zrzucania butli z gazem.

Agata
@Była pracownica

A wiesz coś może o wypłatach, jakie teraz są na stacjach? Może masz jeszcze znajomych z dawnych czasów i sobie gadacie co i jak :)

Mikołaj

Na stacji Wasbruk w Płońsk ul.Wyszogrodzka w dniu 15.04.21 w nocy obsługiwał Andrzej G.,który był pod wpływem alkoholu i bardzo wulgarny i to nie pierwszy raz.Pracownik ten ma złą opinię wśród klientów nie potrafi się zachować jak człowiek.Też pracuję chciałem zatankować busa,którym wożę ludzi do pracy i niestety kazał mi spierd... bo on teraz śpi.Może p.Sochoń zainteresował by się tą osobą,która mu psuje wizerunek stacji.

Ilona

Witam, jaki jest system pracy w Wasbruk? Czy są jakieś zmiany i w jakich godzinach się pracuje w firmie? Dajcie znać. Jestem ciekawa czy można pogodzić pracę w tym miejscu z innymi swoimi obowiązkami życia codziennego. Czy grafik pracy jest w miarę elastyczny?

De Kanalers

Witam pozdrawiam wszystkich tych którzy dostali podwyrzki a wiem że dostali co niektórzy ale nie tyle co pan S grubo ponad 3mil zł na firmę wszystko w necie jest opisane poszukajcie na co dostał i wydaje na budowę chaty a o pracownikach jak zwykle zapomniał napiszcie czy macie podwyżki?? ;-)

@De Kanalers

No to mnieeee zaskoczyłeś. Na razie to zarzuca podwyżki paliwa i dzięki temu mamy mniejszą sprzedaż co skutkuje mniejszą pensją. W minimum się mieści.

Heheszek
@De Kanalers

Napisz jakieś słowa kluczowe które by wrzucić w gogle co by szybciej znaleźć to o czym mówisz. Dzięki

De Kanalers
@Heheszek

Wpisujesz pomoc udzielona beneficjetowi i tam wpisujesz słowa kluczowe nazwa firmy lub nip i wyskoczy wszystko co i ile dostał Pozdro

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wasbruk Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Mikołaj

Nie sądzę. Raczej od 13 lat nic się nie zmieniło. W tej firmie nie jeździ się do biura na rekrutację. Poprostu albo szuka się pracownika wśród grona osób które wiedzą co w trawie piszczy i które nie przyjdą do pracy wezmą "premie" i znikną. Temu pracodawcy potrzebny tani pracownik, któremu nawet nie zapewni szkoleń niezbedny z obsługą systemu na którym się pracuje. Wiedzę przekazuje kierownik lub współpracownicy. Butów do pracy brak. Rękawiczek od firmy brak. Dwa polary na 13 lat pracy, na trzeci czekamy juz ponad pół roku. Co do wypłaty trochę się polepszyło.

Fizyk kwantowy
@Mikołaj

To prawda co piszesz nic w tym temacie sie nie zmieni po prostu maja to gdzieś czy umesz obsługiwać system jak coś sie dzieje to albo radzisz sobie sam lub dzwonisz do kierownika z ciuchami to tylko raz do tej pory dostałem a rozmiary podawane były już dawno porażka z tym ale to już tak było jest i będzie już do końca bo Szef firmy nie liczy sie z pracownikami byle pracowali i od niego nie domagali sie swoich pieniędzy które im sie prawnie należą za wszystko.!!! a każda stacja jest nie rentowna z jego gadania a wiec wypłata jest inna niż paski do podpisu na każdej stacji daje inne stawki za godzinę może sie zajmie tym jakaś instytucja Państwowa Pozdrawiam .

Artur

Jak ktos zna angielski, to na wasbruku za 1700zl by nie pracowal.

Mikołaj

Zainspirowany pewnym vlogerem oznajmiam wam wszem i obec moi mili, że dorobicie się garba w tej robocie. Być może dwóch jak u wielbłąda. Właściwie ściślej by napisać praca marzeń jak u Kur...iego Sylwester marzeń z Tv P. Z tym że napewno jest zero. A może i 3 razy 0 czyli: zero szkoleń, zero BHP, zero hajsu za nadgodziny, zero świadczeń socjalnych, zero wyznaczonych standardów pracy, zero nagród motywacyjnych, zero butów roboczych, zero benefitów (co do zniżek na zakupy na naszych stacjach), Wyszło więcej niż trzy zera a pewnie jeszcze coś by się znalazło. Więc potencjalny pracobiorco jeśli jesteś bierny, mierny ale wierny wstąp w nasze szeregi. Ku chwale i bogaceniu się naszego miłościwie panującego A. S. i jego rodziny. Co za nic ma ludzi dla niego pracujących ( tych na samym dole).

Maciej

pracownicy wasbruka zaczynacie walkę z panem S o podwyżki pensji bo chyba już czas zacząć walczyć o swoje

@Maciej

Jestem za. Tylko trzeba wykopać najpierw emerytów i rolników z tej firmy. Może w tedy będzie z kim walczyć.

Wiktor

Patrząc na forum i taki spokój to nasuwa jedno, jest dobrze i ludzie są zadowoleni!

BOLOLOLO
@Wiktor

Dużo jeszcze do normalności brakuje. Stawka godzinowa się poprawiła.Reszta bez zmian. Zmiany dopiero przyjdą gdy skończy się zabawa w ......

Micia micia

Siema co myślicie o PPK pracodawca płaci też i karze podpisać ze rezygnuje sie? wam tez tak kaze tak sie podpisać napiszcie?

@Micia micia

Nic nie namawiał. Do tego nawet nie musi każdy rozsądny i myślący człowiek wie ze jak przyjdzie potrzeba to rząd czy to ten czy inny wydyma tych co weszli do tego PPK. W naszym kraju musisz zadbać sama o emeryturę. Taki klimat.

pablooo

Wiecie dlaczego do zbiornika 30 l wchodzi 45l i przejeżdzasz mniej km, no właśnie bo panowie z obsłógi porobili sobie swoje zbiorniki i spuszczają sobie z instalacji to jest pewnie z 6 literków.Podjeżdza następny zanim się nabije ciśnienie w instalce to już jesteś zarobiony nooooo i taniej.Robili to na oczach klientów, taka to była stacja pod Piasecznem zamkneli pewnie brak chętnych frajerów spowodował to.

niko
@pablooo

Facet co ty za glupoty opowiadasz!? Na zbiornik 30l weszlo 45litrow!? Jakie sobie zbiorniki lewe mogli porobić!? Co to za glupoty!!! Zebys mial odrobine pojęcia o gazach dystrybutorach i instalacjach,to moglbys wogole cos powiedzieć! A tak to jest,jak sie ma gowniany samochod,i instalacje gazowa domowej produkcji :D:D:D

luka
@niko

Ha ha....ale się uśmiałem...niektórzy mają takie pojęcie o zbiornikach i instalacjach, że szok. Celowo uszkadzają wielozawory, żeby więcej do zbiornika wchodziło. Albo wielozawór nie działa prawidłowo, przez co może wejść więcej gazu. Ale durne gadanie, że weszło 15 litrów więcej do zbiornika, to już przegięcie. Widocznie ktoś ze stacji podpadł i tu się postanowił zemścić.

@obywatel
@luka

JEŻELI PODPINAM PISTOLET POD WLEWKĘ GDZIE ZBIORNIK JEST PUSTY SŁYSZĘ PRZEPŁYW GAZU Z WĘZA DO ZBIORNIKA . CO OZNACZA BRAK PRZEPŁYWU ? ODP. KTOŚ Z WĘŻA SPUSICIYŁ GAZ GAZ TAK ZWANY STRZAŁ

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wasbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasbruk Sp. z o.o.?

Wasbruk Sp. z o.o.