Opinie o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

poMocny

Wiesz ten co nie mógł znaleźć pracy albo ten co krótko pracuje może i będzie uśmiechnięty. Ja powiem tak w tej firmie szefostwo nic ... dosłownie nic dla pracownika nie zrobi. Już nie mówiąc o wyposażeniu,remoncie swojego biznesu... Ja też pomimo swoich zarobków staram się być miły na tyle na ile wystarcza mi cierpliwości. Są tacy klienci co raz się krzywo na nich spojrzysz albo będzie miał gorszy dzień i coś odburkniesz to od razu już podpie.... mają z tego chyba satysfakcje. Ostatnio byłem w toalecie, kolega został sam już ludzie chcieli dzwonić bo czemu jeden pracownik na stacji. Nosz kur.. jakie to polskie !! Jakbym mógł nie jeden by dostał w zęby za wygląd ... A po 12 godzinie pracy rzygać mi się chce jak słyszę pewne słowa. Z jednej strony dobrze że chociaż pracuję gdzieś gdzie pracuje się we dwoje. Jest do kogoś możliwość do kogoś się odezwać i zawsze trochę raźniej. Niemalże 10 lat pracy a pieniądz gówniany, żadnych perspektyw, świątek piątek i niedziela, nie wybrzydzając że muszę pracować w święto. Niemalże nie chorując. Ostatni raz na zwolnieniu byłem w 2013 ? Tak panowie i panie tak mamy poszanowanie siebie na wzajem. Nauczyłem się dzięki tej pracy szanować pracę innych chociaż czasem brak mi zrozumienia dla innych to staram się zrozumieć dla czego tego czy tego nie można, nie da się. Inni mają to w du..pie. Miłego dnia.

@poMocny

Ps. I żeby było śmieszniej dotyczy to osób (klientów) którzy są stałą klientelą a na tej stacji względem systemu pracy nic od 5 lat się nie zmieniło.

poMocny

jeśli pracowałeś w sieciówce typu orlen, lotos, shell, bp (czytaj normalniejszej firmie) to pensja na pewno cię nie będzie satysfakcjonować

poMocny

co do awansów to nie ma takowych. Chyba, że albo jesteś konfident albo długo pracujesz i kierownik się sam zwolni to wtedy można liczyć na jakiś awans ale to też trzeba popracować jakiś czas. Ten który jest obecnie kierownikiem został nim z polecenia swoich kolegów i tymczasowego kierownika a pracował ponad 5 lat jako pracownik stacji. Sam kierownik też nie ma kokosów tym bardziej jeśli nie będzie wyrabiał godzin stojąc na stacji.. Jedyny plus pracy tutaj to musisz sporo na broić aby sami chcieli zwolnić więc na stabilność zatrudnienia można liczyć (przynajmniej na razie).

sebekas

ta parka baranow z kutna znowu szuka parobka na stacje hehe

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasbruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno

poMocny

Kurde czy ja za mało postów napisałem ??? robię 240 godzin miesięcznie. Nie chcesz to nie wierz. To o jakiej normie 168 godzin ty tu się pytasz ? Przecież możesz spróbować tylko nie wiem jak na to zapatrywać się będzie reszta współpracowników łącznie z kierownikiem bo ktoś musi te resztę godzin wyrobić. przy 168 godzinach na początek tak orientacyjnie ostatni miesiąc stawka 6zł z małym hakiem i dodatek 350 zł ( a tyle raczej na wejściu nie dostaniesz). Liczymy 168 x 6 = 1008 zł + 350 zł = 1358 zł ? + ewentualnie sprzedacie na stacji 200 butli miesięcznie po 1 zł co daje 200 zł na 4 czyli po 50 zł Zadowala Cię taka wypłata z odpowiedzialnością za pieniądze ? Tak co do urlopu to tak ja pisałem wyżej nie zmieniam tego co napisałem wygląda to następująco idziesz na urlop po powrocie podpisujesz pasek że pieniądze dostałeś a realnie liczysz ręcznie ile godzin przerobiłeś. Więc np jeśli idziesz od 1 do 14 wypada zależenie od ułożenia twoich zmian 5 lub 6 czyli 120 lub 144 godziny. To jeśli przerobisz jeszcze 4 zmiany to dostaniesz 96 x 6 = 576 zł + 350 zł = 926 zł a te 600 czy 800 może da pod koniec roku zależnie jakie ma imć prezes widzi-misie. Jestem ciekaw komu przeszkadzał mój wcześniejszy komentarz... Co do ostatniego komentarza to fakt ktoś tam podobno odszedł ;)

poMOCNY

za 2 miesiące nowa stacja na Kauflandzie w Konstantynowie łódzkim. będzie potrzeba 2-3 osób.

roBol

ja nie uogólniam na tle innych firm zarobki marne, tylko tyle że zależnie od kierownika może być spokój a może być ciągły stres.Czas pracy rozliczany na kartkach papieru nijak do rzeczywistości. Dużo zależy z kim będziesz pracował na stacji, jacy współpracownicy Ci się trafią. Jeżeli zgracie się jako ekipa na stacji to jest duża szansa na wyrwanie "kawałka tortu" który się należy jak psu zupa. Np pieniędzy za urlop gdzie podpisujesz kartkę, że byłeś cały miesiąc od razu i za to dostajesz 600 zł, a powinieneś dostać przynajmniej wynagrodzenie minimalnej krajowej. Teraz zaczynają się kombinacje z czytnikami które będą rejestrować czas pracy i pewnie myślą że będziemy się podbijać za kogoś tak żeby oni mieli czyste papiery. Bardzo się zdziwią jak każdy będzie nosił swoją kartę przy tyłku. Także jeśli masz nóż na gardle próbuj i najlepiej jakby to była paliwowo gazowa. Bo jak trafisz na gazową to zarobisz 1300 zł za 240 godzin pracy.

nikl

firma jak wszystkie

lolo

I tak najlepiej mają kierownicy. Prezesi im ufają,dobrze płacą i myślą że plomby gwarantują im niemożność kombinacji.He he. Po takich przejściach powinni chcieć rozmawiać z pracownikami to by się dowiedzieli co kiero robią. Ale nie oni wolą usłyszeć że wszystko jest w porządku

@lolo

Jest w tym ziarnko prawdy co piszesz. Niestety zachowanie Pana Arkadiusza nie przystoi na prezesa takiej firmy o czym nie raz się przekonałem. Gdyby żył dobrze z pracownikami a nie traktował ich jak hołotę to pewnie uratowali by mu te bańkę którą kierownicy ( w przeszłości ) mu przepuścili. Niestety tutaj jest miejsce dla lekarza specjalisty, albo i może nawet i już na takiego za późno. Jak się słucha że on jest szczęśliwy jak kogoś przyłapie na spaniu lub innym kombinowaniu to jest strasznie szczęśliwy, ale jak on kombinuje zamiast płacić uczciwie to jest dobrze. Nigdy nie będzie normalnie w tej firmie, z resztą w kraju też nie jest, więc nie ma co się dziwić. Trzeba żyć każdemu w tej firmie i w innych życzę godziwej wypłaty aby nie trzeba było się zastanawiać "jak przeżyć od 10 do 10 ".

mmmmmmmmmm

śmieszny jestes jak myślisz ze tyle zarobisz chyba ze za 500 godz bedziesz w pracy

@mmmmmmmmmm

Tyle NIE zarobisz legalnie. To mogę Ci powiedzieć. Jeśli wiesz o co chodzi w tym fachu to może tyle uzbierasz.

Pracownik w tej firmie jest traktowany jak przysłowiowy murzynek. Tania siła robocza. Zdrowie pracownika nie ma żadnego znaczenia. Warunki BHP to fikcja. Jeśli ktoś chce pracować regulaminowo to lepszym rozwiązaniem będzie np.praca na kasie w biedronce. Jak ktoś lubi adrenalinę i pracuje w dobrym punkcie to jest w stanie wyciągnąć 2500-3000 na rękę. Sochonie z góry zakładają że pracownik sam sobie dorobi i dlatego dają takie śmieszne stawki. Zanim "nowy" zauważy że robią go w wała to i tak są do przodu . Pozdro

FFFFF

Omijaj szerokim łukiem.Dorobisz się chyba garba i tyle.

lm
@FFFFF

a skąd kolego takie złe zdanie o tej firmie? pracowałeś tam? jeżeli tak, to podziel się z wszystkimi doświadczeniami.

FFFFF
@lm

a masz jakąś dobrą opinie? To już zastanawia. A wiem jak jest bo po prostu wiem. A nie chce mi się pisać bo po co i tak masz wszystko napisane we wcześniejszych postach tylko poczytać.

@FFFFF

kolego studencie jeśli lubisz (usunięte przez administratora) 240 h w miesiącu za 1500 zł na początek to polecam ;). Umowa jest na 4 zł na godzinę brutto + nagrody według uznania pracodawcy. Prawnie wychodzi tak że mniej niż minimalnej krajowej brutto dać niby nie może. A prawo sobie a życie sobie ! Po za tym to zależy od kadry jak zapatrywać się będzie na twoją naukę (jeśli oczywiście się uczysz) bo tutaj nie ma że potrzebujesz wolny weekend, więc albo ktoś się z tobą z twojej placówki zamieni albo staniesz przed wyborem ;). Pomimo lat tu przepracowanych p. Arkadiusz zaskakuje zawsze swoim zachowaniem.

Do rzeczy

A co to ma za związek z forum o zarobkach i pracodawcy ?? Mają stronę na której każdy może się dowiedzieć co za działalność prowadzi firma wasbruk. A teraz właściwie wasbruknowa sp z o.o. Jeżeli reklamujesz firmę miło z twojej strony, ale to forum dla pracowników o pracodawcy.

ass

A gdzie są wszystkie urzędy, inspekcje w Polsce sprawdzające takie wykorzystywanie pracowników, na dodatek z taką odpowiedzialnością. Nie ma nawet najniższej krajowej. Dorabiania się na krzywdzie ludzi gratulacje.

Też pracownik

To nie wierz. Ostatnio mieliśmy 240h x 5,3 + wspomniane 320 + 80. Łącznie 1672 zł za 240 godzin pracy.

Też pracownik

We wpisach wyżej pisałem z resztą kilka postów wyżej mnie cytował. Cirka po 8 latach pracy mam tyle ile napisałem. 1200 zł za 240 godzin, 320 zł łącznie staż + premia ( to niby pieniądze za nadgodziny )100 zł około z wielu innych rzeczy które dzielimy na całą ekipę czyli za butle itp. To widzicie same kokosy !! W tym roku po 8 latach pracy doczekaliśmy się kurtek i polarów. Lepiej późno niż później...

Też pracownik

@do poprzedniego komentarza .... Kolego pokaż mi gdzie masz te 2000 zł netto ????? bo ja tyle nie mam a nasza stacja jest jedną z lepszych jakie szefostwo ma !!!!! więc nie wciskaj kitu !! ja mam łącznie 1700 zł jeśli wszystko działa. Bo jeśli pracujesz to wież że np od myjni która stoi obok naszej stacji mamy jakiś tam procent. Wysiada wrzutnik monet na jednym ze stanowisk. Człowiek który konserwuje myjnie nie ma wrzutnika przez 3 tygodnie bo szef skąpi pieniędzy. Kto dostanie bardziej po (usunięte przez administratora) prezes czy ty nie wspominając że np za obsługę myjni miesięcznie nie osobę wychodzi zawrotna suma nawet nie 50 zł za osobę !!?? Tak jest z każdym dodatkiem. Zastanów się nad swoją wypowiedzią !! i nie chrzań bzdur !! Gdyby nie biznes który doskonale wszyscy znają którzy pracują na stacjach to praca by się nie opłacała. Bo obowiązków multum a płaca jak dla sprzątaczki a o odpowiedzialności nie wspomnę. Fakt, że przyzwyczaiłem się do tego trybu pracy i ciężko mi pomyśleć, że miałbym się przestawić na inny tryb i dlatego utkwiłem na tym padole. A co do pieniędzy to z wypłatami nie mogą być spóźnieni bo i tak pracujesz przy pieniądzach. Więc na upartego można wykonać samowolę i wziąć należną pensję. Po za tym nie płacą na konto bo można by ich było łatwo oskarżyć o płacenie pod stołem. Bo na pasku jak zwykle co innego.

Witam wszystkich wypowiadających się byłych pracowników firmy Wasbruk którzy pewnie wylecieli z firmy za mega kombinacje. Prawda jest taka że stawki w Polsce pozostawiają wiele do życzenia, i dotyczy to nie tylko tej firmy ale i większych koncernów, ten wie co gdzie indziej pracował. Wszyscy którzy obecnie pracują jakoś nie narzekają i nie znam osób które by w między czasie szukały innego źródła dochodu Stawki faktycznie zaczynają się od 4zł ale suma-sumarum na stacjach paliwowych minimalna pensja to 2000 netto, i to nie za 240h. Może 6 lat temu na stacjach gazowych było inaczej ale to już przeszłość. Ważne jest to że umowy są na stałe i pensje zawsze na czas ( a to różnie z tym bywa w prywatnych firmach ). Jeśli chodzi o jakość paliw to dodam tylko że 2-3 razy w tygodniu są one sprawdzane pod kątem jakości, bo niestety certyfikaty które dostaje firma z baz paliw czasami mijają się z prawdą, a takie paliwo jest przez Prezesa z automatu wycofane ze sprzedaży. Co do wypowiedzi forumowicza pablooo - jeśli uda ci się spuścić 6 litrów gazu z dystrybutora na moich oczach bez uruchomienia licznika to stawiam ci kratę piwa. .... Czy rozliczenie utargu ,odśnieżanie i utrzymanie czystości w miejscu pracy to jakaś nowość dla pracowników? to pozostawiam bez komentarza.

luka

Masz to napisane wyżej..."Jako pracownik W firmie wasbruk zarabia się od 4,2 do 5zl na godzinę. W miesiącu robisz godzin 240. Zmiana to 24h. Gdzie moze cos tam uda kimnac w nocy. Stażowe to 20zl ( smiechu warte ) razy ilosc lat przepracowanych. Plus premia 100 zl jesli nie byles na zadnym zwolnieniu. Za sklep cala ekipa dostaje 2% od kwoty obrotu. Za butle 1zl zysku dla ekipy od sprzedanej sztuki. Jesli przy stacji znajduje sie parking czy myjnia jest dodatkowo parę groszy". Tak jest naprawdę. Chyba że nie chodzi o pracę na stacjach...

OLA

ZGADZAM SIĘ W 100 % Ale Ja dodam jedno NIE WARTO TAM IŚĆ PRACOWAĆ NIE WARTO!!!!

luka

Co nie co wiem;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wasbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasbruk Sp. z o.o.?

Wasbruk Sp. z o.o.