Opinie o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wasbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wasbruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasbruk Sp. z o.o. w Warszawa

Patrycja

@DOBRA CIOCIA jeśli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na wątku, to może warto przedstawić to jak Ty oceniasz wasbruk jako pracodawcę. Będzie to o wiele cenniejsze i bardziej pomocne dla osób szukających tu opinii niż ocenianie pracy innych pracowników.

Kalina

Jestem pracownikiem tej stacji i uwierzcie mi trzeba zmienic prace unas ludzie przychadza na 4 dni i sie zwalniaja. Stawka 4 zł na umowie a jak ci dadza to od nich zależy raz masz 8 zł na godzine raz 11 to zależy od kadr i pana kierownika. Ludzie zastanówcie sie najpierw czy chcecie tak pracowac. Nie ma stawek nocnych ani światecznych. Owszem jest na niektorych stacjach luz ale unas sie pracuje samemu przez 12 godzin a jak cos sie stanie to musisz sam pokrywac koszty tego np. kradziez paliwa wlasnie zapłaciłam za to mało bo tylko 47 zł ale zapłaciłam a znowu ciocia mojego kierownika w niedziele miala kradziez i nie zapłaciła bo kierownik jej tego nie potracił. Czysta dyskryminacja

Kasik
@Kalina

Ja bym na twoim miejscu uważała na ciocie pana kierownika znam ja od wielu lat i to jedna wielka nie powiem co. Ona nigdy nie placi bo ona jest tam szefem

Taki sobie

A pro po logistyka w tej firmie to pojęcie obce. Zakładamy - jest stacja sprzedaje dziennie 2000litrow Lpg. Pracownik ma podstawę + od litra. Cysterny nie wyrabiają rozwozić towaru bo jest ich za mało lub zła logistyka. Więc Pan A. podnosi cenę bo jemu to lata,sprzedaż spada, a pracownik dostaje bardziej po (usunięte przez administratora) bo sprzeda mniej litrów. Ale już nie braknie !! Ten czlowiek dorobil się dlatego że ruch... Państwo polskie na akcyzie na LPG w czasach kiedy można było. A pracowników rucha po dziś dzień. Jedno może to powstrzymać lub ukrucic a mianowicie wpłata wynagrodzeń tylko na konto.

byly pracownik
@Taki sobie

Świete słowa pan S wali ludzi w (usunięte przez administratora) równo na kwitku do wypłaty wypisane 1990 +premia i stazowe a do ręki 1450 +stazowe prewia wliczona w wypłatę jeden wielki (usunięte przez administratora) i prostak człowiek biedny ma więcej godności niż on rznie w (usunięte przez administratora) ludzi jak i zus i skarbowke i się dorabia na wszystkim a jak człowiek się upomnie o swoje to zaraz ze go nie stać na podwyżki i ze stacja nie rentowna ze musi dokładać do interesu nie płaci nadgodzin ani dodatku za prace w nocy i swienta tak samo daje jedna stawke

a ja powiem tak....każdy dostaje umowę i tam okreslona jest stawka na godzine, podpisales i wiesz wszystko, wiec nie rozumiem tych jałowych dyskusji...pozdrawiam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasbruk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Patrycja

@dddd rzeczywiście, warto jest zapoznać się z opiniami zostawionymi przez wszystkich użytkowników. Pozwala to między innymi na zobaczenie jakie zmiany zaszły na przestrzeni czasu w firmie. Dlatego też dopytuję o sytuację obecną, czy też o aspekty, które nie były do końca jasno wyjaśnione. Wątek ten jest odwiedzany przez wiele osób, które szukają informacji o swoim potencjalnym miejscu pracy. Dodatkowe informacje będą dla nich bardzo pomocne.

Mikusia
@Patrycja

witam jestem pracownikiem stacjiii Wasbruk kilka lat temu wylecialam do Sydney ale rodzina zmusial mnie bym wróciła i oczywiscie przed wylotem pracowałam na Wasbruku jak i po powrocie bo łatwo było złapać prace na chwile. Ale warunki od ponad 15 lat sie nie zmieniły na umowie 4 zł brutto

Patrycja

@Ttttczyli pracownicy z Ukrainy pracują na innych warunkach? Ktoś z Was również miał takie doświadczenia? Piszesz też o tym, że brakuje rąk do pracy. Oznacza to, że obecnie warto zgłaszać się do firmy, bo łatwiej jest dostać pracę? Czy widać, by ten brak pracowników przekładał się na jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia, tak by zatrzymać dobrych pracowników oraz zachęcić kandydatów do aplikacji?

dddd
@Patrycja

To się staraj o pracę w firmie i się wtedy wypowiedz. Polecam. Albo lepiej poczytaj posty wszystkich ludzi na forum. Pozdro

Tttt

Co się zmieniło nic a nic. Ale to się skończy bo nie ma rąk do pracy za takie pieniądze. Obywatele Ukrainy więcej zarabiają. Wstyd.

Patrycja

@taki sobie czy w ciągu kilku ostatnich miesięcy coś w firmie się zmieniło? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy obecnie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w wasbruk oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę.

Lol

Za 264 godziny 1900 zł idę się uchlac w trupa.

@Lol

jak tak faktycznie jest to nawet spoko pewnie z dodatkami i premiami to lepiej niż kiedyś 1200-1400....

taki sobie
@były

kolego spoko to by było gdyby było 264 x 8,5 zł czyli 2244 zł . Tak to średnio wychodzi 7,2 za godzinę ?! Już nikt tu nie mówi o pięćdziesiątkach czy setkach za nadgodziny. Po prostu uczciwa stawka według minimalnej krajowej !!

były

dziś to sie działo w całym kraju na wasbruku dzień wypłaty sie zbliżył i jak wrażenia po..............?????????????

wdzieczny

ja ci nie będę pisał na jakiej stacji pracuje tylko jakim szefem jest pan Arkadiusz S jak dla mnie i wielu pracowników Wasbruk jest ok godny polecenia i szacunku

@wdzieczny

Gościu weś nie pier.... A oszukuje od nadgodzin które robi sie za połowę stawki godzinowej z minimalnej krajowej. Po urlopy. A na zwolnieniach lekarskich kończąc. Więc takie bzdury możesz opowiadać ale komuś kto nie pracował na stacji u Pana S. Wcale bym się nie zdziwił gdybys teraz siedział na Modlinskiej w biurze.

wdzieczny

Ludzie co wy tu wypisujecie pan S to najlepszy pracodawca w Polsce on płaci ludzia godziwe stawki i nawet premie i staże nie ma lepszego na terenie naszego kraju pracodawcy on jest jedyny w swoim rodzaju i nie zastąpiony .Dziękuje panie Arkadiuszu za uczciwe wypłaty i za szacunek do pracowników swoich i dbanie o ich interesy

@wdzieczny

Gościu idź do lekarza leczyć nogi. Na głowę już za późno.

@Taki sobie

a co ci nie pasuje w panu Arkadiuszu S ze go tak nie nawiedzisz gościu z klasa i szacunkiem do drugiego człowieka uczciwy człowiek

kozak
@wdzieczny

jak taką super opinie masz to napisz na jakiej stacji pracujesz lub pracowałeś, to tam sie zatrudni każdy bo na innych tak niema fajnie

mądry po szkodzie

i taka racja jak napisałeś (ja tu tyłem) wszystko to ludzie robią. dla nędznej pensji po tyle godzin i bez wolnego.

JA TU BYŁEM

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE MIAŁO BYĆ FAJNIE LECZ WYSZŁO JAK ZWYKLE CZYLI KICHA NA MAKSA I NIKT Z TYM NIC NIE ZROBI I DLA CZEGO BO KAŻDY Z NIM PRZEGRA JAK POLSKA SIĘ ZMIENI TO BĘDZIE WSZYSTKO TAK JAK JEST DO TEJ PORY A TY TYRASZ JAK GŁUPI PO PONAD 240- 260 GODZIN LECZ TERAZ SŁYSZAŁEM ŻE MNIEJ A ZA TĄ SAMĄ STAWKĘ JEST 2017 ROK I NIC SIĘ Z NIM NIE DZIEJĘ ROBI TO SAMO A TO WINA LUDZI BY SIĘ POSTAWILI TO MOŻE COŚ W KOŃCU BY UGRALI. LUDZIE NIE DAJCIE SIE KOPAĆ W DUPE BO NA WSZYSTKIM TYLKO SKĄPI KASE {[GODZINY +NADGODZINY+NOCKI+ŚWIĘTA+PREMIA+STAŻOWE+(BUTLE PRZYCZEPY)}]================= ZASRANA WYPŁATA NAWET NIE MINIMALNA KRAJOWA A JESZCZE WSPOMNĘ O URLOPIE HA HA HA TYLKO JAKIM PRACOWNIKÓW CZY ARKADIUSZA. S. (PRACOWNICY DNI WOLNE TYLKO TE OD PRACY LUB ZAMIANA Z KIMŚ I 800 ZŁ ZA URLOP) (ARKADIUSZ. S. URLOP ILE CHCE I KASA NIEOGRANICZONA Z PRACOWNIKÓW) POZDRO DLA PRACOWNIKÓW Z W-WY

@JA TU BYŁEM

dobrze opisałeś pozdro

kozak
@JA TU BYŁEM

samo życie nic inaczej ino zacisnąć zęby i pracować w tej firmie na garba własnego :-}}.

taki sobie

no właśnie nie wiem. Może mu to sprawia satysfakcje że widnieje 4 zł na umowie. Cały czas w pale mi się to nie mieści. Powiem jeszcze jedno, że według polskiego (poje...) prawa taka umowa jest w pełni legalna w tedy gdy na pasku widnieje że w miesiącu bierzesz minimalną krajową za niby 160-168 godzin pracy. To co się dzieje w tym kraju to woła o pomstę do nieba !!

Adamm

Super firma

pazerny
@Adamm

Nie pitol. pochwał się na której stacji w W-wie takie kokosy zarabiasz. ? Już słychać że A.S. się boi ustawy o minimalnym wynagrodzeniu na przyszły rok. Jak by takie kokosy zarabiali ludzie w tej firmie to by Pan S nie drapal się w głowę jak tu obejść Nowe przepisy.

Adamm

Jestem pracownikiem na stacji Wasbruk w Warszawie . Polecam każdemu , kto chce zarobić uczciwe pieniądze

Poznaniak

Dzisiaj ta firma zafndowała nam w Poznaniu niezłe utrudnienia bo jej pracownik albo właściciel ma w (usunięte przez administratora) przepisy: (usunięte przez administratora)

nie wierzący

zadam Ci proste pytanie ? Ile zarabia człowiek opiekujący się myjnią bezobsługową i czy robi za mechanika-technika, kanalarza ? To ja Ci odpowiem za miesiąc opieki ja mam dla siebie 20 zł z tego tytułu na zmianę wychodzi 2 zł. I wysłuchiwanie klienteli - panie to nie działa,tamto nie działa - tylko że instrukcji obsługi to nie raczył przeczytać. Inna sytuacja następuje awaria dzwonię na "serwis" mówię że klienci zgłaszają że ciśnienie za małe, a on do mnie to zobacz tam i tam pogrzeb tylko klientela na gazie stoi i się denerwuje. Jeszcze jedna sytuacja część do wymiany ponieważ nie nadaję się do naprawy/regeneracji przez to brak należytego ciśnienia do mycia auta, a prezes na to ale jeszcze działa ? jak działa to wystarczy. Kolejna słyszałeś kiedyś o naprawianiu węża do LPG ( tak między dystrybutorem a pistoletem) taśmą izolacyjną ja słyszałem od prezesa (ciśnienie robocze około 10-12 BAR) a węża zapasowego na stacji brak. Schowaj swój wywód głęboko......

Zostaw merytoryczną opinię o Wasbruk Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wasbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wasbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasbruk Sp. z o.o.?

Wasbruk Sp. z o.o.