Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Jogurt

Witam czy będzie kasa za brąz? Oto jest pytanie

@Jogurt

Haha jasne,

Kefir

Zadowolony jesteś Ty smato że chłopaków się pozbyłes.

Ostatni sprawiedliwy

Jak tam wesołoło wam że chłopaków wybraliście że zmiany .utrata To smata

Fizoool

Musisz parę dni poczekać, bo specjalnie pod zakład nie będę się fatygować dla ciebie. I nie kozacz tak.

Temida

Jak nudne trzeba mieć własne życie, żeby prowokować takie tematy i rozpisywać brednie. Ile jadu i jak wstrętna osoba trzeba być, że tobą sie nikt nie interesuje to aż kipisz zazdrością. I jeszcze jak prezentujesz swój poziom inteligencji znajomością ortografii, świadczy tylko o tym, że nie ma sensu zwracać uwagi na twoje wypowiedzi. Lepiej zamilcz.

Temida

Krzywdzące opinie nie biorą się z powietrza masz racje, ale od takich „inteligentów” jak ty. Zrób wszystkim przysługę i zamknij usta, bo nic mądrego ani prawdziwego z nich nie wychodzi. Powtarzać kłamstwa i obelgi to byle idiota potrafii. Może lepiej by było zająć się własną (usunięte przez administratora)

@Temida

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Pozdrawiam.

@Fizoool

Żeby używać jakiś powiedzeń trzeba znać ich znaczenie i stosować je w adekwatnie do sytuacji. Także skończ się kompromitować. Nie pozdrawiam.

Mariusz Haga

Do Ciebie też zapewne ziomale z pracy nie mają szacunku.

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

Normalny

Ładnie się oglsszasz

Kkķķ

A daję dipy za darmo

Rokita

Zobaczymy wypłaty 10 .Jakie będom po nowej stawce.

Szkodagadać
@Rokita

Sami analfabeci na tym zakładzie.

@Szkodagadać

Bo większość to banda przygłupów6

Ostatni sprawiedliwy

Witam Panie dyrektorze czy kasa za medal będzie? I kiedy,?

hr menager
@Ostatni sprawiedliwy

Człowieku idź się zapytaj osobiście a nie tu pytania zadajesz. Liczysz ,że tu Ci ktos odpisze. Czy ty czasami myślisz?

BB41
@hr menager

Panowanie podpisali u was porozumienie o podwyżki. Pozdrawiam B-B

Wkurzony
@BB41

Nie pytamy o podwyżki, pytamy o obiecane pieniądze za brąz! Na wszystko macie, ale nie na wypłaty. Teraz znowu zrobicie sobie ustawione losowanie nagród za brak l4 itd. Żenada!!!! Szukacie oszczędności, okradając nas z naszej premii za wypracowane godziny!! Jak będziecie rozliczać UR, TL, ML. I pracowników biurowych? Przychodzą w weekendy więc chyba w tygodniu się wyrabiają, trzeba by ich unormować i też potrącać premie. Z Ł O D Z I E J E!!!

Wkurzony
@Wkurzony

Nie wyrabiają się biurowi skoro przychodzą w soboty. Do zwolnienia!!! Trzymajcie dalej nierobów!!

BB41
@Wkurzony

Za brąz to dostaniecie tak jak my polary a za srebro softszele mniejsza o to podobno dwie godziny temu podpisali u was podwyżki czy to prawda ?Pozdrawiam Bielsko Biała

@Wkurzony

Ciekaw jestem jak bardzo się przyczyniłeś do tego medalu, bo upominasz się jakbyś sam go zdobył.

@Wkurzony

Bo my biurowi w sobotę przychodzimy odpocząć, należy się po tyg. ciężkiej pracy!

Zły
@IntyligentnyRobal

Odpoczywaj w domu baranie!!

@Zły

wolę w pracy bo mam za to na wakacje samolotem z rodziną! i kto tu jest baran?

Kaftan
@BB41

2.90 przy najniższej grupie

@IntyligentnyRobal

Temat waszej pracy w soboty, będzie poruszany... I wyjaśniany. Macie 5 dni roboczych żeby zrobić co do was zależy. W soboty jesteście potrzebni jak świni siodło :)

@Robol

Za to ty jestes potrzebny jak ..urwie majtki

@Wkurzony

Skoro tak Ci źle co tam jeszcze robisz? za płot RAUS!

Zadowoleni z podwyżek?

@gientarka4

wincyj! wincyj! k...a

@intyligenty ROBAK

Zabrać nieudacznikom z biur dać ludzią z produkcji !!!!!!

Żółćgardłowa
@gientarka4

Tak, zabrać im! zwolnic tych biurowców komu oni potrzebni! albo giętarki tam wstawić! I niech robią na siebie!

Rambo
@Ostatni sprawiedliwy

Pieniędzy nie będzie na 100% ludzie otrząśnięcie się wreszcie? Jak my dostalibyśmy pieniądze to wyobraźcie sobie co by zrobiło bielsko itd. oni kurtki i polary a my kasę? Dadzą nam jakiś marny gadżet i po sprawie... Naprawdę jak słyszę tych naiwniaków co się łudzą że dostaną kasę to śmiać mi się chcę..... Dlaczego nikt nie spytał się w piątek na zebraniu o kasę za medal? Każdy tylko pod nosem i na hali mądry a prosto w oczy dyrektora nikt nie zapyta.... Obudźcie się...

@Rambo

Dyrektor nie potrafi wprost rozmawiać z ludźmi, na nie wygodne dla niego tematy. Więc nie ma sensu z nim rozmawiać, mam nadzieję że jego dni są policzone...

Abcde

W piątek jest zebranie to można poruszyć temat kasy za medal.

Ferdek

Witam Panie dyrektorze czy kasa za medal to będzie? Czy nie.

Alibaba

Ludzie nie pracujecie soboty i niedziele NIECH sobie dyrektor sam ludzi z biura weźmie na produkcję a nie biuro (usunięte przez administratora) plaszczom na fotelach i śmiejeom się. kawa ciastko a NIECH zobaczom jak jest na przerobach .za (usunięte przez administratora) pieniądze

Miś

Do biura jak wam nie styt 3 lata nie było podwyżek ludzie powinni stanąć lub się zwolnić roboty jest brud

PRACOWNIK STREJ EIPY

ooo czyli widzę że dalej (usunięte przez administratora) na hali tai sam jak nie większy od kwietnia zeszłego roku pozwalniali ludzi reszta się zwolniła sama, nie roby zostały i liderzy tacy sami dalej Marcin lider team na comasach i dyksa na rurach/ no to sam (usunięte przez administratora) HAHAHA PORAŻKA a Adaś i Rafał dalej kierownikami???? PORAŻKA

Miś

BĘDZIE STRAJK ZOBACZYMY KTO NA TYM WYJEDZIE DOBRZE .TYLKO NIECH STANO TEŻ NA ZAGÓRZU.

Ur

No i stało się, nowi liderzy ,haaaa,debile,syf na chali ,po 3 osoby na stanowisku,ludzie stoją i nie robią, bo lider nie wie co robić, żenada, Adaś wracaj, bo Darek chciał Cię pochwalić za wyniki :????pora założyć rękawiczki i wspomóc załogę

Pewny.

Kuedy kasa za medal i jaka będzie kwota? Roboty jest wiecej rynek sie ruszyl a ludzi jest teraz malo po zwolnieniach. Zwiazki- mamy nadzieje ze sie nie zgodzicie na kiepskie propozycje podwyzek. Musimy walczyc. Mamy wyniki wiec niech nas docenia.

Robaczek
@Pewny.

Kasy za brąz to na bank nie dostaniemy, to była obietnica żeby ludzie się starali - wynik osiągnięty więc... Mają nas tam gdzie zawsze... W czarnej... (usunięte przez administratora)

Hdvh
@Pewny.

Jak od nowego roku nie będzie konkretnej podwyżki, to kilku wartościowych pracowników na pewno odejdzie. Choćby z tego względu, że dojeżdżają z daleka i przestanie im się to opłacać. Kogo za nich znajdą? Prawie wszędzie płacą lepiej. A już o spawaczach to mogą zapomnieć.

Bielsko
@Robaczek

U nas też było dupienie o kasie za medale a za brąz dostaliśmy polary za srebro było lepiej bo kurtki :D trzymajcie się pozdro z Bielska

Bielsko
@Bielsko

I też oczywiście dostaliśmy zacną propozycje 1,11 :D

Buhaha
@Hdvh

Gdzie ty masz spawaczy w Magneti chyba operatorów automatów masz, a nie spawaczy

bolek z biura
@Buhaha

uprawnienia ma to już spawacz... koło spawacza to ty ani nie stałeś

Kolo
@Pewny.

Po nowym roku dwie zmiany będą bo roboty coraz mniej

ostatni sprawiedliwy
@Kolo

Przestań pisać bzdury, bedą trzy zmiany. Weź się za robotę nierobie zamiast siać propagandę

Magnetoman bielsko
@Bielsko

Ale zwiazki się.miedzy sobą dogadamy i wystąpiły o 4.5 A jak nie będzie zgody to jak w Sosnowcu. Podpisy mobilizacja i tą drogą po swoje będziemy szli.

gownoburza
@Magnetoman bielsko

jedynie w biurach powinni dostać podwyrzki bo na prawde sie tam narobimy, wy na produkcji tylko bajerka kafka, potem troche roboty i zas bajerka, jak andrzej idzie po chali to nagle głośno sie robi bo zaczyna się robota jak wejdzie do biura to zaś cisza ... ja bym wam nie roby zlamanego grosza podwyzki nie dał, zlomu wiecej robicie niż dobrych detali codzien reklamacja bo zapomnial zamontowac -bo sia zagadal z kumplem a my w biurze to ani nie mamy zjesc kiedy, o kawie nie wspomne a papierosek ? zapomnij ino nicoret bo nie ma kiedy wyjsc a produkcja to kiedy kce to pali - to kibelek to sie w roboicie zamknie i tak sobie robi do 13 potem grabie umyć i 14 fru do domu a my to musimy siedziec do 17 -18 na was robić a jak o pieniondze to pierwsi ino daj i daj ale robic to nie ma komu!! za plot !!!

@gownoburza

Halo panie dyrektorze, kogo wy zatrudniacie w biurach? "chala"? Obowiązkowy kurs z podstaw ortografii dla wszystkich biurowych!! Wstyd i hańba!!!!

@gownoburza

Nie "podwyrzki" tylko PODWYŻKI! Nie "kce" tylko CHCĘ. A imiona piszemy z dużej litery. "nie roby"? Również nie poprawnie napisane, rozumiem że chodzi o słowo nierób? To piszemy razem, nie osobno. "Kafka"? To pisarz.

Bolo
@Buhaha

Operator automatów spawalniczych tez musi mieć uprawnienia spawalnicze. To tak samo jak bys jeździł autem bez prawka niby jest ok ale w razie kontroli jest kłopot :D

Bolo

A Łott A Łoott Aaaaa A łot pie*dul sie hehehe

nie dupc flekow
@Bolo

nie musi! znasz jakiś przepis czy tak tylko ci sie wydaje?

@Bolo

Kolejny zakładowy przygłup...

nie dupc flekow

czyli nie musi mieć uprawnień spawalniczych !!! jedynie operatora wg PN-EN ISO 14732

rozsądnytyp
@nie dupc flekow

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Aby zostać operatorem automatów spawalniczych, należy spełnić następujące wymagania: 1) posiadać podstawowe wykształcenie, 2) mieć ukończone 18 lat, 3) posiadać zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, 4) posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania określonych czynności, 5) zdać egzamin państwowy sprawdzający kwalifikacje. Kursy spawania i egzaminy spawaczy powinny być przeprowadzane zgodnie z normami: PN-EN 287-1 A1, PN-EN 287-2 A2, PN-EN 9606-3. Metody spawania obejmują: - 111 - spawanie łukowego elektrodą otuloną, stale niestopowe, - 131 (MIG) - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych aluminium, - 135 (MAG) - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych, - 136 (MAG) - spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych/drutem proszkowym, - 141 (TIG) - spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych. Punkt piąty-zdać egzamin państwowy, innymi słowy musisz mieć uprawnienia spawalnicze.

plemnik
@Robak

na narzędziowni erotoman zf który obgaduje wszystkich chory na glowe do wymiany będzie miejsce pracy

Nie dupc flekow
@rozsądnytyp

Cały tekst przeczytaj trzy razy a może zrozumiesz operator nie musi być spawaczem i nie musi mieć uprawnień spawalniczych, może być kwalifikowany wg normy którą podałem wcześniej!

Inż. Mamoń
@Robak

Proszę o przesłanie CV do kadr, tak bystrych ludzi w biurach nam potrzeba. Jeżeli jest tu więcej tak błyskotliwych również zachęcam do składania CV.

@Inż. Mamoń

Jestem zbyt błyskotliwy i inteligentny, co by pchać się do was do biura... Wy potrzebujecie ludzi głupich.

Owacjenastojaco
@Robak

Jeśli ma ci to pomoc to tak sobie to tłumacz...

@Owacjenastojaco

A wytłumaczyć ci to inaczej?

roboty sie hyć

możsesz spróbować

@roboty sie hyć

To widzimy się cwaniaku, po nowym roku - amebo z biura.

Owacjenastojaco

Wygrałeś!

@Owacjenastojaco

Rzecz jasna.

Argon

Ba, byłem na rozmowe o prace, bo mądre głowy w GI Grup zobaczyły w CV ze mam kursy spawalnicze, wiec mnie do magneti wysłali... Żenada i paranoja.... odprysków wiecej niż spawu te roboty robią, ale wykwalifikowani spawacze wiedzą że metalu sie nie szlifuje. Polecam niewykwalifikowanym pracownikom.

@Argon

A ty skąd się urwałeś? Jakbyś był spawacz to GI Group twojego cv by nie widziało, do szlifowania raz dwa!

dlugarura

Kolejny "fachowiec" ... na goworku...

Gallernik
@Robak

No Geniószó jak wyhwyciłeś te błendy?

intyligenty ROBAK

na goworku to każdy ekspert a w życiu to bywa inaczej...

@Gallernik

Mam mózg w przeciwieństwie do Ciebie. Tak jak mówię, ten zakład potrzebuje takich głupich. Bo taki głupi nie ma własnego rozumu i tańczy jak mu zagrają.

@Robak

może i masz ale używasz w bardzo ograniczonym zakresie z czego sobie nawet nie zdajesz sprawy

@intyligenty ROBAK

Hm, może jednak lepiej używać w ograniczonym zakresie. Niż nie mieć go wogóle, tak jak jest to w twoim przypadku.

@Robol

Brawo ty!

Szpec

Podwyżki tylko dla ustawiaczy, fizycznych zawsze można wymienić :)

@Szpec

Ale na tym zakładzie nie ma ustawiaczy! Ci tzw. Machine liderzy to zwykli nieudacznicy i lenie.

kevin

Kto jest lepszym kapusiem to zostaje liderem, pepa niedość że dobrze sprzedaje to jeszcze dobrze obrabia lage majstrowi pod biurkiem

uraura
@kevin

a ja na miejscu pepy poszedłbym na policję i zgłosił te pomówienia, boli was ciecie!!

Co za afera?

Ustawiacz

Zadzwoniły na niego na 112

@Ustawiacz

A to one takie mądre... Dać im tam szkole Życia

Irokez

Pepa podobno na wigilii, płakała i błagała (usunięte przez administratora),że jak ją zostawi to torebkę zawsze będzie miał pustą.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.