Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Teqa

Nie wiem po co tak obrażać bez powodu drugiego człowieka.

xyz

No jeszcze nie grali tego w zadnym kinie hhahahhah , ale ubaw . A od kiedy to sanepid robi badania do pracy w opiece. Trzymajcie mnie , co za gimbusy pracuja dla tej IK

Teqa
@xyz

Przecież Pani powyżej nie napisała, że chodzi o pracę w opiece.

An San

Najgorsza agencja jaka może być. Do pracy przyjmują bez odpowiednich badań sanepidu. Warszawie godziny też dają jak chcą wolnego nie ma. Liczyć też nie potrafią.

zenada

Dwa razy "się", hhihi sorki :) Chyba miałam inną koncepcję budowy zdania na samym początku ;) Pozdrawiam!

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
zenada

Interkadra wysyłając rachunek rodzinie niemieckiej nazywa siebie na tym rachunku sprzedawcą a ich klienta nabywcą. Rodzina niemiecka u której jestem z oburzeniem mi ten rachunek pokazywała i mówili, że człowiek to przecież nie towar, jak tak można.

@zenada

Szanowna Pani, rozumiemy dezaprobatę, jednak język umowy wynika z norm prawnych. To ogólnie przyjęte terminy dotyczące sprzedaży usług, które wykonujemy. Terminy, które widnieją na rachunku w żaden sposób nie mają na celu obrażania Opiekunów. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Obibok
@InterKadra

Tak tak racja

Anna P.
@zenada

Trochę znajomości definicji nikt nie płaci za osobę tylko za usługę ,którą się kupuje i sprzedaje. A znając Niemców wątpię żeby zwrócili na to uwagę.

@Anna P.

Otóż zwrócili.

Iobro
@zenada

Nie zrozumiałaś pewnie co mówią do Ciebie.Tak jest jak wyjeżdżasz do Pracy w DE ze słabym językiem.Żenada,wstyd przynosisz tylko Polsce

@Iobro

Rozumiem, że skądś się znamy się, skoro wiesz jaka jest moja znajomość języka. ;) ;) Wiem, że to słownictwo wynikające z norm prawnych, jednak w kontekście pracy 24h brzmi to dość groteskowo ;) Na co zwrocili uwagę pdp i pokazali mi rachunek. ;) Nie uważam również, żebym przynosiła wstyd samej sobie a co dopiero całej Polsce. Żyję w zgodzie ze swoim sercem i sumieniem. :)

InterKadra

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, jeśli została Pani źle potraktowana i czuła się do czegoś przymuszana. Na pewno nie chcemy, by takie sytuacje miały miejsce. Sprawę należy wyjaśnić, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym działem reklamacji: rekalmacje@interkadra.pl. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Kaska

No właśnie mówią tyle co w ogłoszeniu jest napisane wiec ogólnikowo

gośc
@Kaska

Brak rzetelnej informacji, to też typowe dla tej firmy. Na pewno trzeba dopytać o termin wypłaty wynagrodzenia, tj., czy zapłacą Ci w całości, czy będą płacić w ratach/zaliczkach, czy są jakieś obligatoryjne potrącenia od poborów, typu płatne szkolenia, których nie potrzebujesz oraz, czy składki emerytalno-rentowe do ZUS odprowadzą w każdym miesiącu, czy co 2-gi miesiąc, bo na ZUS-ach IK kombinuje ...., chyba, że Ci na tym nie zależy. Przed podpisaniem przeczytaj umowę kilka razy "ze zrozumieniem". Życzę powodzenia.

Kaska

Był ktoś na rozmowie odnośnie koordynatora regionalnego? Jak przebiegał proces , jakie warunki itp.? Zastanawiam się czy aplikować...

gośc
@Kaska

Dlaczego nie spytasz u źródła, czyli w IK?.....,no, chyba że nie możesz się dodzwonić, to byłoby typowe dla tej firmy.

Dawid Detmer

A ja wypłAty nie dostałem

@Dawid Detmer

Szanowny Panie Dawidzie, niestety na forum nie możemy zweryfikować sprawy, dlatego prosimy o kontakt z naszym działem reklamacji: reklamacje@interkadra.pl. Z poważaniem, Zespół InterKadra

xyz

Zadna agencja nie zaplaci za 24h i w tym cały szkopuł. Nauczyli niemców , ze jesteśmy niewolnikami. Niemiecki rząd przymyka na to oko bo to ich ludzie. Tak, za malo placą.Za dużo kasy zabierają dla siebie , pomijam koszty pracownicze. Niemiecki opiekun za godzine pracy nocnej bierze 30 do 35 euro . Proszę sobie policzyć. Wiem to napewno !

@xyz

a 17 Euro za godzinę dostaje opiekun w ciągu dnia. Ale w opiece raczej nie pracują Niemcy, różne nacje ale nie Niemcy.

Pracownica (jeszcze)

24 dni na wyjeździe i dalej karty Ekuz i druku A1 nie otrzymałam. Trzeba czekać - taka jest odpowiedź Interkadry.

@Pracownica (jeszcze)

Droga Pani, niestety na forum nie możemy odnieść się do wpisu merytorycznie, ponieważ mamy za mało danych, by sprawdzić sprawę - dlaczego Pani tyle czeka, jakie są problemy, który pracownik zajmuje się Pani osobą.. Mamy nadzieję, że niebawem otrzyma Pani wszystkie dokumenty. Z poważaniem, Zespół InterKadra

@InterKadra

Szanowna Interkadro. Do żadnej sprawy nikt w Interkadrze nie odniósł się merytorycznie. Dlatego już nie dzwonię i telefonicznie nie załatwiam żadnych spraw. Maili mam od Państwa wiele ale są bez sensu. Informuję forumowiczów jak się mają sprawy. W 27 dniu pracy otrzymałam druk A1 ale karty Ekuz nadal nie ma. Czekam dalej.

Ulka
@Pracownica (jeszcze)

Możesz się nie doczekać. Ja przez 6 lat pracy kartę ekuz widziałam na oczy dwa razy. Jak wyjechałam pierwszy raz przysłali mi ją po 6 tygodniach. I drugi raz gdzieś w trakcie, ale przysłali przeterminowaną i jak już byłam w Polsce. Nigdy więcej podczas współpracy z IK, mimo dopominania się, karty ekuz nie widziałam. Oj cyry się działy nie tylko z dokumentami, więc dziś gdy już od jakiegoś czasu mam inną pracę, sama nie mogę się nadziwić, jaka byłam głupia, że z IK tyle wytrzymałam. To najgorszy mój pracodawca ze wszystkich z jakimi współpracowałam.

Damara
@Pracownica (jeszcze)

Jeżeli chodzi o kartę EKUZ to czekałam na nią sześć tygodni,a arkusz A1 otrzymałam po około trzech tygodni, bo takie są procedury... A z arkuszem A1 można załatwić wszystko tak samo jak z kartą.. Nie rozumiem o co robi Pani aferę, skoro arkusz A1 i kartę wydaje NFZ inaczej jeżeli samemu się to załatwia, a inaczej gdy się upoważni pracownika InterKadry... Pozdrawiam...

Iwona

@violka rozumiem, że podchodzisz do tematu emocjonalnie, ale proszę o zachowanie merytoryki zostawianych komentarzy.

InterKadra

Szanowna Pani, dziękujemy za wyrażenie opinii. Wszystkie czytamy i staramy się z nich wyciągać wnioski. Życzymy sukcesów w nowej pracy. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Iwona

@jolanto nie jestem rzecznikiem prasowym firmy InterKadra. Pracuje w firmie gowork.pl i moją rolą jest po prostu poznanie Waszych opinii oraz jeśli to możliwe pomoc Wam w znalezieniu informacji. Rozumiem, że masz dużo emocji związanych z zaistniałą sytuacją. Ale uważam, że właśnie warto dokładnie przedstawiać co się wydarzyło, tak by można się było łatwiej do tego odnieść, firmie, czy też innym użytkownikom i poznać aspekty, które działają dobrze, a na co warto zwrócić większą uwagę w przyszłości.

Strach się bać

Ileż trzeba mieć jadu w sobie,tak oceniać ludzi. Spójrz na siebie kobieto,może też brakuje Tobie jakiegoś zęba,a mleczaków w 100%. Idź wraz z Marzanną utop smutki i rozterki.Żal mi takich ludzi jak Ty. Za jakiś czas to zrozumiesz,ale już bedziesz stara i bezzębna jędza.

InterKadra

Szanowni Państwo, potwierdzamy, że na poświadczenie formularza A1 przez ZUS czeka się około 2 tygodni, a czas oczekiwania na kartę EKUZ wynosi od 2 tygodni do miesiąca. Kwestie konkretnego przypadku, trzeba weryfikować indywidualnie. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Iwona

@Ona55 w takich sytuacjach warto ponawiać kontakt.

Iwona

Zdecydowanie zachęcam do ponownego kontaktu z firmą celem wyjaśnienia sytuacji.

Ona55
@Iwona

Ile można. Co? Sami nie wiedzą, jak z ludźmi postępują? No blagam...

Iwona

@InterKadra dziękuję za życzenia i również się do nich przyłączam!

InterKadra

Drogie Panie, wszystkie Użytkowniczki portalu, Opiekunki, Panie z administracji GoWork, nasze Pracownice i Panie o pracy z InterKadrą dopiero myślące, wszystkim Wam chcielibyśmy dzisiaj złożyć najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Dobrego dnia i samych sukcesów! Kłaniamy się nisko, Zespół InterKadra

Iwona

@Pracownica (jeszcze) próbowałaś w tej sprawie skontaktować się bezpośrednio z firmą?

Klara
@Iwona

Takie kontakty niewiele przynoszą. To nie jest odosobniony przypadek, tylko nagminny.

Pracownica (jeszcze
@Iwona

Oczywiście, że zadzwoniłam i nawet dostałam ustną i mailem pisemną odpowiedź od Interkadry, że czas oczekiwania na poświadczenie formularza A1 przez ZUS wynosi ok.2 tygodni i czas oczekiwania na kartę EKUZ wynosi od 2 tygodni do miesiąca. Jutro zadzwonię do NFZ i dowiem się jak to wygląda i ich strony.

@Pracownica (jeszcze

dzwoń do skutku, w świetle prawa nie możesz podjąć legalnej pracy bez druku A1 i EKUZ, no chyba, że coś mnie nie doleciało i pracowałam nielegalnie, podnoszą stawki rodzinom niemieckim bo minimalna płaca w Niemczech wzrosła a opiekunki dalej "jadą" na ochłapach, ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości, że to kupa dziadostwa

Ona55
@gość

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości. Że też tym ludziom sumienie pozwala spać w nocy. Ale cóż, zło zawsze w końcu wraca...

Iwona

@jolanta mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat nowej umowy? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie InterKadra?

@Iwona

Od 3 tyg jestem w pracy, karty Ekuz i druku A1 nadal nie mam.

dzwoń do NFZ

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o