Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

olka

Jak wygląda praca w dziale rekrutacji? Warto?

Klaudia

@Niko jak wygląda proces werbowania pracowników?

Niko

Pracowałem w tej firmie w Krakowie i werbowałem opiekunki do pracy za granice. Straszne oszóstwo! Stres, napięcie i oszóstwo że głowa mała! Kierownictwo taksamo niekompetentne! Ostrzegam każdą osobę która zastanawia sie nad pracą w tej firmie. Nie godne warunki! Strata czasu i zdrowia.

Kandyt
@Niko

Na czym polega (usunięte przez administratora) o którym piszesz? Widziałem ofertę, chciałem nawet aplikować.

Kinga

tak zostawila Tego chlopaka i zdjecia mu robila zeby bylo latwiej zdobyc karte vital

Linda to nie aktor

Apazura A Pazura nie komik

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Krystyna

Mi składki płacą i to całkiem wysokie, nie ma żadnego mobbingu. Stawki są jakie są. Godzisz się albo nie i wtedy trza poszukać innej agencji. Jakie nielegalne delegowanie????? A to, że płatne po zleceniu- to też jest w umowie. Ale można się dogadać na zaliczki i wtedy płacą co miesiąc. Jak uważasz , że u Ciebie było nie tak - no to idź do sądu. Ale coś mi się wydaje, że Ci coś nie wyszło. Albo nie o tej agencji chciałeś pisać. Można złe trafić na szteli, to się wszędzie zdarza. ale bez składej i nielegalnie? To już chyba pomyłka bo interkadra takich rzeczy na milion proc nie robi. I co za dyskryminacja?? Za co? I wyobraź sobie, że są zadowolone je do opiekunki w tej agencji. Nawet sporo!! Nie wszyscy ludzie kłamią.

Ania K

oczywiście , że nie opiekun , piszę pozytywnie , ja kobieta , opiekunka . Biuro już chyba nie pracuje , wiec opinii pozytywnej raczej już nie wstawią . Płacą , płaca i to dobre pieniądze ale : potrzebne doświadczenie , znajomość języka na poziomie B2 - płacą wtedy naprawdę dobrze .

dore
@Krystyna

nieznajomość prawa kłania się-ciekawe ile płacą za pisanie bzdur

noti

uwaga na okres rozliczeniowy i zaliczki -brak pensji i składek do ZUSu, pełna dyskryminacja osób delegowanych i łamanie prawa.Czytać dyrektywę UE -to są prawa osób delegowanych,Nie dać się zastraszyć! Firma boi się pozwów

roko

chętnie dołączę się-wszystko potwierdzam ,dodam ,że masz prawo jako delegowany iść do sądu we Francji lub w Niemczech - zależy gdzie pracowałeś.Proszę podaj link do strony

Lukasz

Tez miałem wypadek we Francji i trzy miesiące bez środków zostawili z kwatery wywalili a jak powiedziałem ze nie mam za co do Pl wrócić bo to było 8 listopada to powiedzieli przykro nam bo 10 wypłacamy pieniadze

Janek

Obuszki u palców uszkodzone górna cześć obcięta z ergo hestia podpisane śmiech jaki tam lekarz w Sopocie to orzeka Jestem na zbiorowy pozew firmę Intetchadre

Fred

Mogę podać nawet nr spoko osób z Intet ale mam czarna liczbę moja przygoda do książki się należy albo lepszy film by z tego powstal

Frank

Oferta super wyjechałem za pogonią nowego życia za granice czar szybko minol miałem wypadek i od szejsciu miesięcy jestem bez środków do życia tak interkadra się wypięła i co robić alimenty zgłoszone rozumiem priorytet ale skąd wsiąść komornicy nie mam i co robić dać im wygrac

Greg

Szukam osoby go grupowego pozwu ludzi po wypadku w pracy

frul

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w dziale rolnictwa we Francji ?

Kaja

Czytając te negatywne opinie, mam wrażenie, że ktoś chce sobie zrekompensować to, że miał słaby wynik... bo jak inaczej zinterpretować zdanie "mój region miał zły wynik..."? Poprzednie "rządy" były lepsze? dla kogo? chyba dla samych rządzących, pisanie w pliku co się robiło, tłumaczenie się gdy się podpisywało dłużej umowę, cotygodniowe podsumowania z plików, które nieraz uzupełniało się ponad godzinę, 6 dni w miesiącu w terenie czy deszcz czy wiatr? Koleżeństwo, a nie profesjonalizm - tak można opisać poprzednie "rządy". Teraz jest spokojnie, bez stresu. Pracuje się w fajnej atmosferze w zgranym zespole. Zmiana na duzy plus!

agata
@Kaja

nie wiem na jakim rejonie jesteś ale ja pracowalam w Krakowie jako rekruterka wyniki miałam hmm ja oceniam jako dobre praktycznie zawsze miałam swój cel czasem ponad i co może lepiej się nie wypowiem. niestety jak się ma w ik za duża buzię to Cię kierownictwo nie lubi taka prawda. cieszę się że to Ja się zwolniłam bo bywały różne przypadki jak ktoś byl niewygodny mimo że robił świetną robotę. praca jak ktoś napisał dla mało zorientowanych na rynku albo bez języka. z niemieckim w obecnej chwili rynek pracy daje dwa razy tyle co w ik. pozdrawiam biuro Kraków i wszystkie Panie które zatrudnilam ???? mam nadzieję że miło mnie wspominacie ????

Pani D.
@Kaja

Uwierz mi na pewno nikt tu nie pisze negatywnych komentarzy z powodu wyników, przede wszystkim z tego powodu jak są traktowani pracownicy, brak szacunku, każdy jest traktowany z góry, mimo, że naprawdę trzeba się napracować, zaharować, nagimnastykować bo rynek jest jaki jest. Każdy na stanowisku kierownik, dyrektor zachowuje się jakby był nie wiadomo kim, jakby wszystkie rozumy pozjadali xD a niektórzy mają jedynie wykształcenie średnie, przede wszystkim liczą się dobre układy. Gdy coś nie idzie po myśli kierownictwa, raz czy dwa noga Ci się powinie na wynikach to od razu jesteś najgorsza, nic nie robisz, wszystkie Twoje inne i dotychczasowe osiągnięcia idą w nie pamięć. A same rozmowy z kierownictwem czasem zajmowały pół dnia. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy z j. niemieckim, w tych czasach nawet nie pracując z j. niemieckim można zarobić o wiele więcej.

Punia
@agata

Pani Agato, to Pani mnie wcisnęła na minę, bez skrupułów wiedząc, co tam się dzieje. (usunięte przez administratora) Niestety, ale karma wraca . Proszę wyciągnąć wnioski.P

Krystine

Podjełam prace w Interkadrze i pracuje do dziś. Na temat pierwszej pracy zostałam uprzedzona że transfer jest ciężki i mają obawę że mogę nie dać rady. I tak było dokładnie,ale po miesiącu pracy zostałam przeniesiona do innego podopiecznego. I też wiedziałem do kogo jadę i na co choruje mój podopieczny. Postanowiłam zapoznać się na temat chorób mojego podopiecznego. Poczytałam w internecie,porozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym jakie może być zachowanie osoby którą będe sie opiekować. I muszę powiedzieć że to w dużej mierze pomogło szybko nawiązać dobry kontakt z podopiecznym. Codziennie godzinę uczyłam się języka niemieckiego (dużo pomogły materiały które dostałam z firmy). Zespół Interkadry cały czas był ze mną w kontakcie. Jeżeli potrzebowałam zjechać do domu do tej pory nie miałam problemu. Wypłata jest wykonywana regularnie i w terminie,składki ZUS też,tak jak było to w umowie. Myślę że moje wskazówki przydadzą sie w podjęciu pracy szczególnie tym osobom które po raz pierwszy będa pracować jako opiekunki w Niemczech. Pozdrawiam

MARLENE123
@Krystine

Też od kilku lat pracuję w Interkadra jako opiekunka osób starszych w Niemczech, i muszę powiedzieć że bardzo dobrze współpracuje mi się z tą firmą,jeżeli mi się nie odpowiada dzwonię do firmy i rozmawiam z moją koordynatorką zawsze wspólnie znajdujemy wspólne rozwiązanie także bardzo polecam tą firmę.

Punia

To prawda, pracownice tutaj się wypowiadają podając się za pracownice. Oczywiscie, że nie informują o zleceniu...

Look

Zapewniali mnie ze praca w ciepłe ubranie robocze dostanę a tu nic jeszcze praca na zimnie

Firma która wogole nie interesuje się pracownikiem pamiętajcie wyjedziecie to jesteście zdani na Siebie . (usunięte przez administratora). Wiem po swoich przeżyciach odradzam każdemu ,a w razie jakis losowych zdarzeń to jak ma ktoś bezpłatne zakwaterowanie to bez skrupulow Was wywali i jesteście zdani na siebie

ciekawa

Jaki wywiad? Jestem ciekawa, gdzie? Daj linka! A nie wydaje Ci się, że gdyby zarządzali komentarzami to Twoj by się nie pokazal?bo chyba nie chciales chwalic Interkadry?

Wypłacają dodatkowe nagrody w InterKadra Sp. z o. o?

powaga

A co Ci zabrali? Serio robią tak, że masz coś na papierze, w umowie zapisane ,a tego nie dostajesz? Albo że Ci to zabiorą? Napisz jakiś konkret, bo tak, to wiesz.. nie wiem czy to tylko taki śmieszek... czy co.

Manchmal

Widzę, że ktoś stworzył grupę wzajemnej adoracji, która ma na celu oczernianie firmy i jej pracowników. Ale takie rzeczy nie są w porządku. Wypowiadanie się na temat panującej atmosfery, czy formy pracy nie mając pojęcia jak jest naprawdę, bo te osoby już nie pracują, według mnie jest bezcelowe. Nie każdemu musi podobać się taka praca, nie każdemu musi odpowiadać wynagrodzenie czy współpraca z drugim człowiekiem, ale rozwiązanie jest jedno : złożenie wypowiedzenia i pożegnanie w zgodzie, a doświadczenie jakie sie zdobyło zostaje tylko i wyłącznie dla tej osoby a to jest najważniejsze. Co do układów i szerokiej buzi, to nie wyobrażam sobie pracy w zespole, gdzie nie jestem w stanie dogadać się ze swoim kierownikiem i resztą zespołu. Cos nie pasuje - mówi się o tym a rozwiązań problemów jest dużo w sposób odpowiedni i adekwatny do sytuacji. Tylko trzeba chcieć.. Niech wszyscy z tej grupy wspólnej adoracji zastanowią się, czy chcieliby aby ktoś bezpodstawnie oczerniał ich na forum, kiedy wkładają w pracę całe serce i poświęcają nieraz wszystko co mogą dać od siebie, dla swojego zespołu :)

To.Ja
@Manchmal

Manchmal na razie to Ty udzielasz się najbardziej na tym forum a pisząc o grupie, która oczernia możesz. De facto sama obrazić niektóre osoby. Może nawet swoje koleżanki z pracy. Ale niech Ci będzie: oświadczam, że Mój komentarz był napisany samodzielnie, bez porozumienia z kimkolwiek i w celu wyrażenia swojej opinii bo do tego służy to forum. Co do atmosfery to również mogę mieć pojęcie po ponad 2 latach pracy tam. Także mogę ocenić zmiany które naszły bardzo dokładnie. Znowu kolejna koordynatorka złożyła wypowiedzenie. Brawo. A w mailu napisała jaki jest tego powód. Każdy w dziale wie już o tym. Zastanowić się zatem trzeba, czy faktycznie niektórzy nie mają tutaj racji i mam nadzieję, że dzięki takim osobom jak Ty, będą bronić swojego zdania jeszcze bardziej i zgłaszać nieprawidłowe sytuacje.

Opium
@Manchmal

Pisanie swojej opinii ze firma (usunięte przez administratora) na kase, obowiazki etc to jest oczernianie? Prawie 100% komentarzy jakie przeczytalem sa negatywne, to chyba jest cos na rzeczy nieprawda? :D

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o