Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

guckg

wszyscy gadają o doręczaniu paczek, a myslałem, że tu się pisze opinie o pracodawcy. a inpost ma dobrą ofertę. przed świetami standardowe wariactwo z paczkami, ale tak to już jeest. przez cały rok potem jest lajtowo. lubię moją robotę.

Łosiu to nie ten portal, tu oceniamy pracodawcę.

pobblaski
@888

irytujące to, co nie? przymierzam się do pracy w inpoście i nic się nie da wyczytać na tym forum, bo wszyscy piszą jak to im paczki przekierowują nie tam gdzie chcą.

inlove

Obsługuję klienta w inPoście i jestem zadowolona z warunków jakie mi zaoferowano, pieniędzy, które zarabiam, oraz znajomych z pracy. Kilka godzin przelatuje bardzo szybko w dobrej atmosferze i jest super. Jeśli się zastanawiacie czy aplikować, to mówię Wam - oczywiście, zgłaszajcie się.

Borówka

Paczka z Inpostu zawsze była u mnie na czas. Mam paczkomat zaraz obok bloku i odbieram sobie po pracy przesyłki. Bardzo praktyczne to rozwiązanie. Jestem jego wielkim fanem!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
partix

widzę, że najeżdżają na kurierów. zupełnie bez sensu. to trudna praca ludzie. inpost oferuje dobre warunki no ale to nie zmienia faktu, że przed świętami i tak jest hardcore, bo wszyscy te paczki zamawiają. a rozwieźć je trzeba czy sie chce czy nie. w inpoście robią co mogą i chwała im za to!

Wik

na centrali spokojnie się pracowało. oczywiście były momenty kiedy roboty było więcej, ale co poradzić - to taka branża. miałam fajne koleżanki, pośmiało się trochę i praca szła od razu łatwiej!

Zuzanna

@Olxpiszesz, że jest to praca po 12-16 godzin dziennie. Jak często zdarzają się tak długie dni pracy? Czy pracuje się również w weekend?

serwis
@Zuzanna

Praca jest od 6-6:30 do czasem i 20 plus rozladunek towaru . kasa taka sobie. Soboty raz na miesiac czasem dwa ,oraz wieczne straszenie,ze za niedostarczona paczke dostAniesz 50zl... W okresie listopad grudzien ,zapomnij o domu ,chyba,ze w niedziele,

Mały
@serwis

Potwierdzam wszystko prawda

Cegla

ej, a słyszeliście o tym, że inpost wprowadza taką usługę, że przez messengera można się dowiedzieć gdzie jest paczucha albo paczkomat? ciekawe czy kiedyś będzie można tak zamawiać kuriera albo nadawać paczcuhy. fajne, fajne, widać, że się rozwijają. może to ułatwi pracę kurierom, szczególnie przed świętami!

charnobyl
@Cegla

No, przydałoby się jakieś odciążenie dla kurierów, bo przed świętami jest masakra. Tak jakby ludzie nie mogli pod choinkę zamawiać wcześniej paczek, to by się to jakoś rozłożyło. Ale i tak się dzielnie spisują, u mnie kurier zawsze wtedy przyjeżdża, kiedy trzeba ;)

SerekBrie

Jakby inposta nie bylo to kto by Wam paczki przewozil? Wszyscy piszo o paczkach, a tu sie ocenia pracodawce. A jako pracodawca inpost jest w porzadku.

xvx
@SerekBrie

DPD

Paczucha
@xvx

samo DPD wszystkich paczek nie rozwiezie, więc zostaw może dla siebie takie uwagi...

Pani Jolu bardzo wątpię w to,ze ten kurier był wogłóle u pani bo u mnie nie był a siedziałam non stop w domu i czekałam na paczkę aż nu nagle wiadomość ,że mam sobie odebrać paczkę w punkcie gdzie trzeba dojechać 20 km w jedną stronę.To już mój drugi przypadek w tym roku z tą firmą.Ludzie nie wybierajcie tej opcji dostawy wolę zapłacić 2 czy 3 zł więcej i nie być oszukiwana.Nie odbieram paczki w punkcie wolę zapłacić za drugą przesyłkęinną formą i nigdy więcej in post.Nie odpowiadają na reklamację,udają żę coś nie tak z serwerem.

jola

w dniu dzisiejszym dostalam esemesa od kuriera ze byl u mnie z paczka i ze nikogo nie bylo w domu... Bylam w pracy w zwiazku z tym oczekiwalam ze przywiezie mi ja w pozniejszej godzinie.. Po czym napisal mi esemesa ze jak chce paczke to mam sobie sama odebrac na Polnej!!! Przepraszam bardzo... Ale nie po to zamawiam paczke do domu zeby sama ja odbierac i jechac pol Torunia!!!!! To jak u was sie zamawia paczke to chyba trzeba byc osoba niepracujaca albo siedziec od rana do nocy w domu i czekac na przesylke!!! nie po to place za dostarczenie zeby potem sama sobie ja dostarczac!!!!!

gosiaaaa
@jola

aaa czyi kurier ma siedzieć w pracy 24h aby zadowolić klienta? To też jest człowiek i przychodzi do pracy na 5 kończy pracę o 18 a czasem jeszcze dużej, jak się coś zamawia to jest się w domu lub zamawia na adres pracy, a nie wyżala na stronach internetowych.

Czy ktoś pracował lub pracuje w biurze InPost Rzeszow? Jakie opinie/wrażenia? Polecacie?

Heinze
@Monika

ja pracowałam. było całkiem w porządku. może bez szału, ale wypłatę miałam zawsze na czas i zapewniali wcześniej jakieś szkolenia, więc polecam. szczególnie jak chcesz sobie gdzieś zacząć i nabrać doświadczenia.

nie jestem robotem no

robiłem na sortowni, przygotowywało się paczki i takie tam. harówka, ale opłacalna. no i fajni koledzy, więc warto przychodzić.

Ali

Zostawcie w spokoju to, czy paczke dostarczyli wam na czas czy nie, tylko dajcie sie wypowiadać osobom, które tu pracowały! Ja robiłem kiedyś dla inposta jako kurier i to porządna firma. Uczciwe stawki, normalna robota. DUżo jeżdżenia, ale do zniesienia.

Deryl
@Ali

Powiec coś więcej bo chcę tam iść do pracy

Kurczak

to nie problem z kurierami, tylko z klientami. naprawdę mamy kupę paczek do rozwiezienia, a co rusz tu kogoś nie ma, tu zapomniał, tu ma w d*** czy sie mu z tą paczką przyjedzie czy nie. ja zawsze z szacunkiem do klientów, ale czasem to mnie coś trafia już. ludzie, gdyby nie my kurierzy to kto by Wam te paczki odbierał i rozwoził??? NIKT, więc może trochę szacunku.

kurier

Nie polecam. Brak organizacji, szkolenia wprowadzającego, kiedy kończysz czas pracy wymagają jego wydłużenia i podjechania "gdzieś jeszcze" . Zaraz po podpisaniu umowy, informacja że zmienił się przewoźnik i cięcia w zarobkach. Albo podpisujesz nową albo cześć. Kpina!

Kurier

Wyobraź sobie że kurier ma do doręczenia w ciągu 1 dnia 200 paczek i w ciągu tego dnia 100 osób nie było w domu... na kolejny dzień ma już ich 300... więc trochę wyobraźni.. . Skoro się zamawia paczkę to można upoważnić do odbioru sąsiada i powiadomić kuriera o tym fakcie... do tego nie potrzeba chyba zbyt wiele inteligencji...

@Kurier

tylko wystarczy pomyslec

nigdy wiecej
@Kurier

Piszesz bzdury, jak nie zastajesz klienta, wg normalnej firmy piszesz awizo i no właśnie...w inpost klient dostaje smsa, ze ma paczkę do odebrania w jakimś lokalnym punkcie. Ale jest jedno ALE. Ta firma jest tak walnięta, iż wymaga doręczenia paczki, wylicza jakieś durne procenty, inaczej masz mniejsza kasę itd. Tylko powiedz, skąd ty masz mieć czarodziejską różdżkę, aby wszyscy byli na chacie? Dochodzi do tego, ze niektórzy zarządzający oddziałami na pałę doręczają paczki, które niby powinny być zaawizowane, a potem jest problem, jak klient chce zobaczyć swój podpis, bo ktoś mu doręcza paczkę 3 dni później, niż to wynika z systemu.

opinia

to że jakiś kurier coś źle doręczył, to wina człowieka. w każdej firmie zdarzają się takie wyjątki. ważne jest to, jak inpost podchodzi do swoich pracowników, a ja robiłem jako kurier już dla różnych firm, ale tylko w inpoście było w porządku.

nigdy wiecej
@opinia

Ale już tam nie pracujesz, to znaczy, ze kłamiesz. To jedna z gorszych firm! Płaca mniej, niż konkurencja, wymagania z kosmosu! Najlepiej, jakbyś się przeprowadził pod paczkomat i 24h na dobę wrzucał paczki!

Angelina

jak jest na stażu w centrali? ktoś był i może sie podzielić wrażeniami?

HanaAnaOlana
@Angelina

ja byłam dawno temu na stażu i fajnie było, bo grafik układali mi pod zajęcia na uczelni. i przede wszystkim był płatny, nie tak jak w innych firmach. no i potem przedłużyli mi na normalną umowę. jak jest oferta, to skorzystaj ;)

Nestor

dobraaaaaaaaaa firmaaaaaaaaaa!!!!! elastyczni są do pracownika. dla mnie bomba :)

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.