logo TPI (Contact Center)

TPI (Contact Center)

Poznań

Opinie o TPI (Contact Center)

2009-05-25 15:05:13
e nowe przyniesie lepsze rozwiązania organizacyjne, pogoń za wynikiem, praca bez awansu (pozorny awans - obserwacja, by potem podjąć decyzję o wymianie na "nowy, tańszy model").
Wyniki, wyniki, źle tylko z naszej strony, ingerencja osób trzecich, o nie zawsze przejrzystych kompetencjach.
Narzucanie złych rozwiązań, brak zdolności słuchania.
ANONIM 2009-11-09 14:47:39
To wszystko prawda. (usunięte przez administratora). Wyniki i jeszcze raz wyniki, nie liczy się człowiek tylko statystyki. (usunięte przez administratora) pracownik jest monitorowany z każdej strony przez kilka systemów komputerowych.
Zeby wyjść do wc trzeba pytać się supervizora czy można, jeśli pozwoli to i tak na jednej nodze, aby przypadkiem nie przekroczyć limitu przerwy.Inwigilacja przez wszystkich i wszędzie. Slepo trzeba się zgadzać z tym co mówi kierownik, bo to od jego opiniI zależy czy będziesz tam dalej pracować. Sprzęt przestarzały, awaryjny, nie jest na bieżąco naprawiany, a normę trzeba wyrobić
Kadra zarządzająca w ogóle nie ma pojęcia co tam się dzieje, żyje w swoim matriksie oderwana od rzeczywistości.
NIE POLECAM, PRACA DLA DESPERATÓW !!!!
były pracownik 2009-11-15 18:24:28
Wszystkim odradzam i zgadzam się z poprzednikami za 9 zł brutto na godzinę - praca jak w obozie
destroyer1964 2010-06-14 17:43:34
(usunięte przez administratora) normy nie robienia, niech pan dyro dyktator sam wpisze z klawiatury zapytania klienta w czasie 43 sekund, gdzie operator biura numerów ma obsłużyć 4 zapytania klienta i wyszukać żądane dane, kadra zarządzająca dbająca nie o pracowników tylko o swoje tyłki i stołki, kilkutysięczne uposażenia netto i własną reputację, żadne zgłoszone problemy służbowe nie są rozwiązywane lecz lądują w koszu i nie są przesyłane dalej bo np. co powie na to dyro albo wyżsi przełożeni, liderki siedzą bezczynnie gdy np. jest duże natężenie ruchu na BN zamiast pomóc operatorom, jedna wielka kicha
anty-tepsa 2010-09-23 21:13:05
Do wszystkich osób, które otrzymały propozycję pracy w Biurze Numerów: OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM! To co napisali poprzednicy jest szczerą prawdą. Dodam jeszcze od siebie, że najgorszy syf jest z grafikami. Ustalasz sobie grafik, powiedzmy na 168h, a oni bez konsultacji z Tobą zmniejszą liczbę godzin pracy np. do 80. I w rezultacie otrzymujesz ,,super'' pensyjkę w wysokości 600 zł. Kpina.
Praca nieciekawa, monotonna- w kółko wykonujesz te same czynności, powtarzasz te same słowa- aż do obrzydzenia. Nie wspomnę już o całej tej ,,swietnej'' bazie gdzie nie ma czasami podanych numerów do najważniejszych instytucji typu ,,urząd miasta''. lub podane są stare numery i klient wie, że od dawna są już nieaktywne! I wtedy Ty biedny doradco BN będziesz znosił wściekłość takiego klienta. Za marne 7zl/h. Naprawdę radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem zatrudnienia.
ehh 2010-10-12 20:12:31
praca jak praca, pensja faktycznie marna, ustalasz 120 h na miesiac a obcinają ci w trakcie bo nie ma bazy...jedno wielkie kłamstwo, wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki, nic wiecej sie nei liczy, jesli ktoś chce dorobic kilka gr to faktycznie te kilka gr zarobi, nic wiecej, prowizje hehe, moze dostaniesz a moze nie, 300% normy trzeba miec zeby ja dostać, niby widzisz ile masz prowizji ale jesli nie masz normy twoja prowizja, haaaa...widziałeś ja tylko na papierku o koncie zapomnij, klienci masakra, w sumie sie nie dziwie ustawiasz oddzwonienie na za 3 dni wpada ci po 2h wiec nie dziwie sie ze sie ludzie wsciekaja wiec marne wtedy szanse cos sprzedac nie dziwmy sie o to wlasnie tu chodzi, decydujesz sie na wlasne ryzyko i odpowiedzialnosc
wojto 2011-08-21 09:44:20
Totalna żenada. Zaczynasz od szkolenia które jest totalną pomyłką: przychodzi Ci kobieta(jakaś Krzysia srysia) która przez 5 godzin gada jakie zasady będą obowiązywały na szkoleniu....(usunięte przez administratora). Jeśli nie jesteś aktywny na szkoleniu to baba się czepia...;/ (zależy na kogo trafisz) ćwiczenie na temat produktu trwa jeden dzień (na 6 dni)! co jest totalną pomyłką...gadanie na szkoleniu o dupie maryni itd. Ludzie którzy tam pracują to też nie są święci.... (oczywiście nie wszyscy) ale większość to(usunięte przez administratora)którzy skończyli politechnikę Poznańską i myślą że są jakimiś Bogami.... żenada.
Liderki są jakieś nawiedzone-co chwilę chodzą i pytają jak Ci idzie;/

Na szczęście dostałem nową pracę gdzie wszystko jest normalne :)

Nie polecam
Kons 2011-09-27 13:28:01
Normy jak najbardziej do wyrobienia -wiem,bo miałam 300% i byłam najlepsza w Polsce na swojej akcji. Niestety,nie przekłada się to na wynagrodzenie, praca moze i nudna,ale ludzie spoko,liderzy - no,ujdą,w każdym razie idzie się z nimi dogadać .Ciężko czasami bywało,baza okropna zazwyczaj,(usunięte przez administratora)też. Wszystko byłoby ok,gdyby nie obcinanie godzin i problemy z prowizją,no i godzinówka raczej głodowa,na życie nie zarobisz. Polecam jako pracę dodatkową-ale tylko osobom,które się do tego nadają .
Były pracownik 2012-04-04 10:55:45
I wszystko w tej firmie się posypało. Brak wypłaconych zaległych prowizji, zamykane akcje tepsy, zwolnienia oraz liderzy na słuchawkach na Biurze Numerów, bo kierownicy i dyrektor nie potrafili utrzymać czegoś co było dobre. Teraz tylko ludzi mi żal...
była li poszła 2012-11-14 13:18:26
Firma Krzak...brak słów, przełożony który lubi jak mu się w tyłek wchodzi , dosłownie i w przenośni.Dziwnym sentymentem darzy osoby ze Wschodu. Ty możesz się zarzynać, starac ale premii uznaniowej i tak nie dostaniesz bo musi dostać [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owłaz. Umowę ..hmmm jednym na rok a innym na 3 miesiące....Pan Dyrektor (usunięte przez administratora) myśli, że jest macho i wszystkie laski lecą na niego a przy tym mega super szef...taki super , że przez 2 lata nawet imienia liderki nie pamiętał...brak słów!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!
Penny 2013-01-21 09:45:05
Nie polecam. Stawka głodowa, obcinanie godzin, albo zarzucaniem nawet i 170h w miesiącu. Przerwy tak zrobione, że albo w godzinie danej idziesz siusiu na drugi koniec budynku, albo po picie na inny koniec budynku.
Liderzy ci nowi są do niczego. Patrzą jedynie na siebie, są złośliwi i z radością powodują, że z dnia na dzień nie masz pracy, kablują dyrektorowi i są przeciwko tobie, a nie za tobą. Niby pracowali jak i ty, ale i tak mają cie w nosie. Umowa śmieciowa, stawka się nie zmienia o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze. Nie dostaniesz po latach pracy podwyżki. OPR masz za wszystko, za posiadanie książki ze sobą jak nie ma ruchu i co 5 min telefon i poczytasz chwilę zamiast tępo wpatrywać się w monitor, za pogadanie chwilę z sąsiadką itd. No praca na zasadzie że nie podskoczysz. Masz świetny czas, wyrabiasz normy i masz same celki z testów rozmów, po czym wylatując slyszysz, że jesteś do (usunięte przez administratora) i właściwie dlaczego cię przyjęto. Wywalają oskarżając o 4h przerw w pracy na 7-8 bycia tam, co oznacza, że codziennie czlowiek powinien siedzieć i udawać pracę, a to niemozliwe! Żal. Nie polecam totalnie. Chcesz dorobić? Spoko, ale na normalną, stabilną pracę nie licz.
hmmm 2013-03-09 20:50:17
zgadzam się z przedmówcą (czynią). przyjmując Cię do pracy informują Cie jaka jest norma do wyrobienia i mimo ze masz wynik powyżej tej normy, bardzo dobre oceny z moinitoringów rozmów (usunięte przez administratora)Cię bo inni mają więcej..... Nie polecam zdecydowanie...
mendaem 2013-03-15 20:35:56
Zdecydowanie nie polecam!!! Przyjmują na jedną akcję, a w międzyczasie (usunięte przez administratora) cię na inną, w rezultacie idziesz wciskać babciom zaproszenia albo sprzedajesz jakieś badziewia po firmach, i to za niecałe 7 zł na rękę w moim przypadku!!! grafik jest ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem, ale w międzyczasie lądujesz na innej akcji więc i tak cały grafik szlag trafił, i każą ci siedzieć 8h bo musisz na każdej z tych akcji wyrobić pół etatu bo nie dostaniesz premii (która i tak jest tylko na papierku heh). Liderki to chodzące MENDY,zwłaszcza pani (usunięte przez administratora) najpierw udają miłe,życzliwe, chwalą cie za super oceny z monitoringu a potem kablują, obgadują, zmuszają ,żeby siedzieć nie wiadomo po ile BO MUSISZ WYROBIĆ PREMIĘ, a w rzeczywistości wiadomo,że one gdzieś mają naszą premię, tylko chodzi o to,żeby one przyplusowały i kasę za naszą robotą dostały. Byłam już na wielu telemarketingach, ale takiego(usunięte przez administratora) Na stanowiskach nie wolno jeść, czytać, broń boże bawić się telefonem, bo zaraz wpadnie dyrektor (jakiś laluś który myśli,że wszystkie laski na niego lecą heh, zresztą inni liderzy też takie sprawiają wrażenie). Firma jest ogółem do bani, wymagania z kosmosu, reguły jak w(usunięte przez administratora)za marne grosze. Ja się zwolniłam sama (w końcu mam inną pracę!), a na pożegnanie liderki udają ,że wszystko jest super, życzą ci powodzenia i proszą polecać firmę innym!!! ŚMIECHU WARTE!!!
Herman 2013-07-12 18:17:17
student - 9/h , nie student - 8/h (umowa zlecenie) reszte wieści o tej firemce jak zaczne tam pracować - narka
gosc 2014-07-29 07:37:17
Dostalam propozycje pracy w. bi ulrze nmerow czy to jest trzy zmia
owa praca a jak nocki ile razy w miesiacu
druid 2015-01-22 03:03:10
oczywiście, że te kwoty ile można zarobić maksymalnie sa zawsze podawane, a to dlatego , żeby rozbudzić nadzieje pracownika na duże pieniądze. Wtedy łatwiej przyciągnąć ludzi do tej niewdzięcznej pracy. A jak już potem jest naprawdę z tymi zarobkami to chyby wszyscy którzy w call center pracowali to wiedzą..
miecio 2015-03-23 12:12:43
@druid, a mógłbym Cię prosić jeszcze o jedną radę, bo widze, że jesteś osobą, która zna temat dobrze? Na ile mogę liczyć tk maksymalnie u nich, ale żeby to była jakaś realna kwota, którą można zarobić, czy np. 1700 zł do ręki mi się ud czy nei za bardzo? Oczywiście jako nowo zatrudniony pracownik u Was.
Daria 2015-03-27 17:10:22
Jaka umowa o prace?
apolin 2016-05-13 15:42:12
W sumie @pure to premia może być mała, ale wtedy jeśli właśnie wyniki pracownika są niewielkie. Warto jednak spróbować, ponieważ to od pracownika wiele zależy. Podstawowe wynagrodzenie jest gwarantowane, no ale właśnie na premii najwięcej można wyciągnąć
Zostaw swoją opinię o TPI (Contact Center) - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPI (Contact Center)