Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Olo

Słyszałem że znowu jakieś przekręty z nadgodzinami i są powiązane pewne osoby ze związkami jaka jest to sprawiedliwość w tym zakładzie innych się wysyła na przezstoję a ci co są przy żłobie to sobie piszą po 12 godzin chociaż ich nie ma w pracy jeśli ma ktoś jakąś wiedzę niech tu ich opisuje koniec z (usunięte przez administratora) wyłudzeniami nadgodzin i sztuczne utrzymywanie Ukraińców.

Pl

Do tej pory jest tak piszą sobie soboty i godziny i nik tego nie chce ruszyć albo przychodzą spawacze do sprzątania jako wcm i mają płacone setki są przekręty i będą bo dyrektor nie interesuje się firmą czyli co sitwą i kolesie a naczepę kto za tym stój chyba się domyslamy

Nnn
@Pl

Na układy nie ma rady. Reka rękę myje. Co daje przepustka na bramie? Odp nic zupełnie nic

Ty

Chyba zostało trochę z nagród i premie na te 11czekoladek i ktoś zarobił za opakowanie

Najlepszy prqcownik

Witam panowie będzie jakiś przestuj w grudniu?pozdrawiam

Do najlepszy pracownik
@Najlepszy prqcownik

Do 6 wolne

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Vi

Trzeba powiedzieć prawdę rozkradli bizona i rozkradano tą firmę tylko potrzeba czasu myślę że to nastąpi dość szybko jak to zamkną

Ui
@Vi

Taka biedna firma że dla pracowników niema na środki czystości Musieli uzbierać na premie i nagrody dla menadżerów bo są tacy biedni że na mydła nie mają firma daje im samochody żeby do pracy dojechali to i na mydła im da

@Ui

Polecam prace w Stalmechu tam pasty bhp pod dostatkiem

Kl

Nie porównuj prywatnej firmy do korporacji newholand zobacz jak on jest okradany przez Polaczków ale taki forum i opinie też ma Belgia tylko trzeba po wlamacku opisywać te przekręty i co tu się dzieje w Polsce

były były
@Vi

polecam wyszukać, obejrzeć i zrozumieć film z (usunięte przez administratora) " Historia upadku kombajnów BIZON - Dlaczego FMŻ musiało upaść? Koniec polskich kombajnów " w skrocie - podzielono FMŻ na 2 części, jedna część, ta z długami, została sprzedana. Druga istnieje do dziś. A skąd długi? transformacja i inflacja. PGRy upadły, ludzi nie było stać na kombajny, sprzedaż się załamała. Banki odmawiały kredytów. ot, całe rozkradanie.

Koko
@były były

Co ty opisz bizona a nie fabrykę za (usunięte przez administratora) rozkradli co się dało nowe maszyny szły jako złom a kto kupował i za bezcen pracownik czy kierownicy i kolesie na stanowiskach doją firmę jak krowę byli tacy kierownicy że paczki dla wnuczków brali i samochody za firmowe pieniądze remontowali nie wspomnę o pisaniu sobie godzin i soboty a nie pracowali a elastyce nie pracowali a pisali sobie i i odbierali kasę za cało elastyce to jest nie okradanie firmy a robol ma minuty zdawać żeby tych nygusow kryć

Praca cnh

Witam, Panowie. Zastanawiam się nad złożeniem CV do cnh na stanowisko operatora maszyn lub wozkowego z kat. IWjo . Możecie incognito zdradzić swoje zarobki? I jak wygląda sprawa nadgodzin bo nie ukrywam że jestem osobą pracowita i często chętnie zostaje po godzinach w swojej obecnej pracy Pozdrawiam

Leser

Panowie jakaś przerwa jest świąteczną?,pozdrawiam cala załogę cnh

Wert

Ludzie nie czytajcie głupot co piszą niżej, piszą to największe lenie którym wiecznie mało najlepiej jakby cały dzień przeleżeli a robota się sama zrobiła, a co do pracowników to większość agencyjnych bardziej oblatana na robocie niż Ci wielcy fachowcy z CNH.

Kop
@Wert

To chyba mówisz osobie pracownicy agencji tak robią i najlepiej robić po godzinach zamiast czterech godzin to wychodzą po godzinie bo się nie odbiją i kto jest nygusem i (usunięte przez administratora) a to i co pracują na drugi zmianę o 17 to leżą już w domu

Wert
@Kop

Chłopie po pierwsze nie gadaj bzdur a po drugie najpierw żeby cokolwiek lub kogokolwiek komentować to trzeba się nauczyć poprawnie zdania składać.

Px
@Wert

Pewnie jesteś z tych inteligentów z najlepszych jak ten co wymyślił że spawacze stoją na blachach i malowanie betonu gratulacje podejrzewam jak by ci inteligencji rządzili w kopalni to by chcieli żeby w kopalni węgla było biało i nie było węgla dla tych co niewiedzę węgiel jest czarny

Hmmmm
@Px

...to i jak widac poetów też mamy...;)

Uko

Zbliża się premia roczna pracownikom 800 zł a nieroby bo sto tysięcy jak w tamtym roku niema żadnych remontów przyrządów czy narzędzi dlaczego bo niemieli by się czym dzielić ludzie trzeba stanąć z roboto i ruszyć temat jak by była inna kadra to byśmy więcej zarabiali a tak oni zabierają nam kasę

Jk
@Uko

Tak trzeba to rruszyc na Płock zarabiamy licho....

Ho
@Jk

To prawda te zarobki pasują tylko rolnikom i nygusom co nic nie potrafią i się slizgaja

Stary pracownik

Pracuje ponad 30lat i takiej głupoty jeszcze nie było żal mi jest na to patrzeć przykro mi to pisać ale cała kadra na dole do wymiany tak wychodzą układy nie wspomnę o szefie kontroli i jego pracowników a o medrzerach nawet nie warto pisać

A taki
@Stary pracownik

perfum gdzie można jeszce dostac?

Top
@A taki

Widać że odpisał ktoś na stanowisku prawda koli

A taki
@Top

Wiec gdzie? No chyba ze ryba wędzona zamiast paerfuma

Nop
@A taki

No są tacy że za ryby wędzone do stają umowy i mają poparcia u przelozoych

Do
@A taki

Świnia jest bardziej inteligentrza jak ty i toć którzy uważają się za Naj

Kto ma wiedziec ten wie.

Panowie czemu cnh zwikszylo produkcje? Kto to bedze kupowac? Podobno chca narobic jak naj wiecej maszyn Bo zaklad upada? Prawda? Ppozddawiqm

Xyz

Na to wychodzi

Stanislaw
@Kto ma wiedziec ten wie.

Podobno przenieść mają cały zakład bardziej na zachód do swoich a unas chcą jak najwięcej maszyn natluc żeby było potem czym handlować rynek już się nasycił to nie woda że trzeba pić ja codziennie.to nie lata 70 że było parę producentów.na rynku kombajnów zaczyna dominować albo już dominuje Rosja.pozdrawiqn

nie
@Kto ma wiedziec ten wie.

nie prawda. claas i konkurencja tez maja problem z czesciami, u nas jakos to idzie wiec przejmujemy rynek, panowie. z fartem.

Z fartem haha
@nie

Zobaczys rynki po nowym roku.prawda taka ze idze nadprodukcja potem bedze zwalnianie ludzi to wiecej niz pewne.zaklad chyli sie ku upadkowi zero nowych inowacji tylko klepanie ozorem.ogolnie rynek kimbajnow przejmuje rosja produkujac 6000tys kombajnow rocznie

Profesor
@Z fartem haha

Różnie może być pierwszym to z agencji podziękują a potem tym co umowy maja na czas określony

Czytelnik

Czy ktoś z was przeczytał ostatnio gazetkę zdjęcie z prezydentem włosy stają dęba obłuda i nieprawda to jest mistwostwo świata potrafią nasze związki oszukać prezydenta i przewodniczącego związków jak można takim być panowie związkowcy i pani dyrektor ???????

Co wy tu za głupoty wypisujecie , czytam że firma chyli się ku upadkowi że audyt wypadł źle a to wszystko bzdury . Kierownicy , dyrektorzy chodzą z uśmiechem na twarzy nikt nie wyglada i wykazuje zdenerwowania ! Czy tak wyglądają ludzie którzy mieliby wiedzieć że coś jest nie tak i że konsekwencje ich waszym zdaniem nieudolnej pracy miały by się odbić na ich stanowiskach być albo nie być ? W ekipie zarządzającej jest atmosfera zadowolenia i radości i zero ciśnienia . Więc jakim cudem i skąd macie takie informacje i je tu opisujecie ? To są chyba tylko wasze marzenia i domniemania .

Haha

Odrazu widać że napisał to bobek z biura z tzw sitwy????????

Lo

Co ty za bzdury odpisujesz przejdź się przez spawalnie wy biurach nie macie informacji jaki Na dole jest bałagan jaki bubel jest produkowany kierownicy bez wiedzy tylko słupki się liczą nie ma akcesorji do spawarek przyrządy ruina pieniądze idą na malowania podług czy to jest normalne żeby beton malować zatrudnijcie inżynierów ludzi kąpetetnych na stanowiskach kierowniczych a nie kolesi Kierownik powinien wyglądać jak kierownik A nie jak chłobczyk z lizakiem doprowadzicie zakład do upadku może dość ukrywania przekrętów nieudolności wśród kadry na dole

Co
@Lo

Prawda brawo dobrze wiecie że nie możecie tego bałaganu ogarnąć a dlaczego bo w głowie pusto tylko kasa wam w głowie a nie dobro firmy jak może ałdit wypaść dobrze myślicie że po pomaluje sie beton i postawi się tablice czeka was los byłych dyrektorów

@Haha

Nie jestem nikim z sitwy tylko zwykłym pracownikiem ,idę robię swoje i wychodzę ,a że kierownicy udają że nie widzą jak się robi bubel to ich sprawa . Nie widzi nikt że oni się tym nie przejmują ? A to niby ich odpowiedzialność i mają miękkie podejście do tego to czym Wy wszyscy się przejmujecie ? Płacą wam i mi i tyle wystarczy na co te wszystkie emocje złe ? Jeszcze ktoś pomyśli że tam sami mega pracusie chodzą do pracy hahaha

Ho

Tak że płacą tylko że chcemy przepracować do emerytury a w tym przypadku że jest taki bubel to niedługo nikt tego nie będzie kupować zobacz co było z fiatem jako renomę sobie popsuł to czeka i tą firmę jeśli nie zmienia kadry już dużo rolników wola inna markę

@Ho

Jest w twojej wypowiedzi też racja . Ale przecież oni czyli góra też stracą pracę i o wieleeeee większą płace . To z drugiej strony ten bubel nie taki bubel no i kontroler jakości też go odbiera i pozwala dalej na nim robić .

Cześć Koledzy Koleżanki

Wzrost cen za ;Wodę.prad.jedzenie.gaz.ogrzewanie.paliwo. Wszystko poszło w górę. A zarobki stoją w miejscu. Straszna lipa (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwość

Zamiast lansować się z prezydentem to wejście się za ten bałagan co jest na dole

Info

Cnh i newholand w Płocku traci moc i produkcje więc niema co myśleć o przyszłości dla tych co mają mieć umowy nastąpi w nie długim czasie likwidacja

Panie dyrektorze kadra na dole czyli menadżerowie kierownicy i każecie nie są kompetentni w swoich obowiązkach do kierowania produkcją proszę się przyjrzeć szczegółowo zdaje mi się że powinno ich interesować produkcję koordynacja a nie ludzie że ktoś piję herbatę głównie na wydziale P4 (usunięte przez administratora)już wymarł dziękuję

Jamal

Dyrektor jest tak przejęty że szok ,dobrze pilnuje swojego stołka a żeby nie spadł z niego..????????????????

Koo
@Jamal

I jego kolesie

Związki

Jak tak będziecie działać to weźmiecie się za robotę bo załoga się wypisze nawet 10 cju procent nie będzie halo pobudka panowie związkowcy

Jamal
@Związki

O czym ty piszesz ich już dawno nie ma problemy narastają a oni dalej siedzą w swoich budach i udają że nic nie słyszą i nie widzą i wszystko jest ok dla nich ..

Jimi

Obcokrajowcy z Agencjii dostali podwyzki 2 zl za uprawnienia na suwnice i teraz maja od 22 do 32 zl za godznne pracy netto a POlaczek 17 zl Hallo zwiazki zawodowe ????

Lucky

Polecam jest fajny klimat na P7 dużo młodych i kacapów po ni maju po polsku ale jak nadgodziny to rozumieją ????8 godzin i do Stalmechu dorobić ale jest ok. Kierownictwo też ok jak byś na P5 trafił to byś zobaczył co to znaczy kolesiostwo Ukraince papierosy kupują i nadgodziny są ????????

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 453.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH