Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Obserwator
Pracownik

Ciekawe ile Panu Krzywemu premii zabiorą za rozwalenie wózka widłowego. Powinno być zero. Tak jak za uszkodzenie bram czy innych rzeczy na terenie zakładu

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Joskin Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kobieta
Inne
@Gmail

Czyli umowa o pracę na okres próbny, tak? A na czas nieokreślony dają? I po jakim czasie można na taką umowę liczyć?

Qm Nowy wpis
Inne

Joskin-trzcianecki lubmor. Wyzysk i nic więcej ludzie po 9 latach pracy i po podwyżkach pensji otrzymują mniej niż najniższa krajowa bo oni tłumacza to premiami.Nieprawda pensja się podnosi obcinają premie i harujesz jak wol i masz tyle samo przez 10 lat czyli coś około 3200 3300 i przestańcie (usunięte przez administratora) że to sie zmieni.wyzysk !!!!!(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

O elektryku nic ostatnio nie piszecie a na stronie się ogłaszają za taka pracą. Są tu jakieś delegacje może? w treści znalazła się wzmianka o mile widzianej znajomości angielskiego. Ciekaw jestem do czego w praktyce ma się tu przydać?

Wojtek Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Kadra elektryczna oraz mechaniczna nie zna lub zna w minimalnym stopniu język angielski. Przyda się on jedynie do czytania dokumentacji elektrycznych. Radzą sobie tłumaczem google.

Obserwator Nowy wpis
Pracownik

Ciekawe ile Panu Krzywemu premii zabiorą za rozwalenie wózka widłowego. Powinno być zero. Tak jak za uszkodzenie bram czy innych rzeczy na terenie zakładu

Administrator Nowy wpis

W Trzcianka Joskin Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Spedytor. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Pytania

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Wanda
Inne

Witam. jest w internecie oferta pracy dla spedytora / logistyka. Niby pojawia się wzmianka o atrakcyjnych zarobkach ale nie mam pojęcia co konkretnie się na nie składa. Jaka może być średnia wysokość podstawy i czy są jakieś prowizje?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

mrozu86
Pracownik

W dołączeniu do państwa prośby powinno też być zawarte przyzwolenie o tym bym wyżej wymieniony pan mógł mieć w wydychanym więcej niż 0.5 w godzinach porannych każdego Poniedziałku

Adam
Inne
 Pytanie

Witam mam pyt ? Czy firma Joskin zatrudnia spawaczy ? Pozdrawiam

anonim
Inne

Ja w ofercie dla tłumacza widziałem, że są premie wynikowe no i te świąteczne. Ciekawe tylko czy w Boże Narodzenie je dają czy może też w Wielkanoc, która będzie teraz? a te wynikowe to wiecie na jakiej zasadzie działają? Mogę sobie ja wyliczyć?

Malwa
Inne

aplikował ktoś teraz na tego .NET Deva może? widzę ze ostatnio wątek był poruszany odnośnie tego stanowiska. zarobków zresztą także… :D ale przed tym to byliście teraz może niedawno na rozmowie? co się na niej dzieje? Jak długo trwa proces, o co pytają? Jakieś zadanie?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Joskin Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Gmail
Były pracownik
@Pytanie

Na próbny okres nie jestem pewien ale na 99% dają na 3 miesiące

anonim
Inne
@Gmail

Jak możesz nie być pewny okresu próbnego? Chyba ze to od stanowiska zależy? Na którym robiłeś i jak praca na nim wyglądała, 3 miesiące miałeś? I wiadomo jak jest z .NET devem? Widzę, że wymagają doświadczenia wyższego informatycznego. Czyli po ekonomiku nie ma opcji, żeby przejść?

Grzechu
Kandydat
 Pytanie
@anonim

Czy net dev ma szanse na 10tyś na czysto?

Kobieta
Inne
@Gmail

Czyli umowa o pracę na okres próbny, tak? A na czas nieokreślony dają? I po jakim czasie można na taką umowę liczyć?

Spawacz
Kandydat

(usunięte przez administratora) na spawalni i tyle Brygadzista siedzi z lizusami kilka razy dziennie po kilkanaście minut i w ten sposób (usunięte przez administratora) firmę I wszystko jest ok ale jak ktoś stanie minutę to afera na całą Trzcianke

anonim
Inne
@Spawacz

Ale to macie w końcu te normy o które ktoś już kiedyś pytał czy po prostu chodzi o patrzenie na ręce? I jak inni ludzie z działu? W razie czego ktoś dopomoże? Między ziomkami atmosfera akurat jest spoko? Po ile średnio się robi?

Pisior
Pracownik

A pani Kasia niech podziękuje tym kolegom których wciągnęła na stanowiska Bo to akurat oni ją wyslizgali jak poszła na zwolnienie lekarskie to stworzyli sobie grupę którą obieła sobie za cel że zrobią wszystko żeby panią ugotować Pogratulować przyjaciuł A w szegulnosci że spawalni i montażu

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pisior
Były pracownik

Jeszcze nikt nigdy po mnie niepoprawial A ktoś kto jest dobrym spawaczem pracuje na produkcji A nie jeździ i strzela z ucha

UKI
Pracownik

Sprawa lepiej od ciebie a robotę kto ci załatwia i przywozi bynajmniej robi swoje i ogarnia a nie siedzi na telefonie w pracy i pisze jakieś pierdoły na forach zamiast spawac.A jak jesteś chętny to zawsze możesz się z nim zamienić i zobaczymy czy dasz rade.

UKI
Pracownik
@Pisior

Nie był bym tego taki pewien czy po tobie nie poprawiał a on nie tylko jeździ wózkiem ogarnia więcej rzeczy nisz nie jeden z was i nie siedzi schowany z telefonem i pisze głupoty na kogoś bo wam żal sciska (usunięte przez administratora)

MZ
Pracownik

To co się dzieje na spawalni to szok Lizusy brygadzisty siedzą z nim po 45 minut w budzie i jest dobrze Jeszcze ten kolejny (usunięte przez administratora) co spawac niepotrafi lata za magistrem jak (usunięte przez administratora)

Wiktoria
Inne
@MZ

A tam jakie obowiązki są do spełnienia? Coś w papierach? Jaki zakres zadań tak właściwie ma tu u was brygadzista? Ilu ich obecnie się zatrudnia i jaki mają staż pracy?

Mk
Pracownik
@MZ

To jest kolesiostwo, siedzą u pana brygadzisty nawet do 7

Wiktoria
Inne
@Mk

A wyniki z pracy później jak są tu zbierane i w jaki sposób dokonuje się ich podsumowania? Co z normami, jakie obecnie występują?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Joskin Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

anonim
Pracownik
@Pytanie

Szkolenia są niepotrzebne najważniejsze że będziesz miał dojścia do kiełbasy z dzika. Załatwisz wszystko nawet nie będziesz musiał umieć nic robić brygadzista oko przymknie . A jak jeszcze naszczekasz na kolegów albo na własną rodzinę to możesz liczyć na funkcję podnużka majstra

Wiktoria
Inne
@anonim

A dla osób z innym nastawieniem to te szkolenia są dostępne? Jakby ktoś poprosił właśnie? I tak z ciekawości skoro już o tym bryg piszesz... To jakie oni mają warunki zatrudnienia takie na papierze? ciekawi mnie dosłowny zakres obowiązków i ustalona za nie stawka.

anonim
Pracownik
@Wiktoria

Dla osób z innym nastawieniem te stanowisko jest nieosiągalne Tutaj trzeba być sprzedawczykiem i niemiec honoru i serca

Wiktoria
Inne
@anonim

To wciąż mało mi mówi o realnych wymogach a jednak chciałabym się o nich dowiedzieć czegoś więcej. te cechy które tutaj opisujesz raczej trudno rozczytać z cv? jakie kompetencje mają się na nim znaleźć?

Greg
Kandydat

Czy w firmie Joskin dostanę tak zwana pożyczkę zakładową

Marcin
Pracownik
@Greg

Człowieku nawet na pożegnanie nie dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora)

Tako
Inne

PROSZĘ O POMOC. BARDZO PROSZĘ JEŻELI TO MOŻLIWE O UDOSTĘPNINIE TEGO LINKU GDZIE SIĘ DA TAK BARDZO CHCĘ CHODZIĆ BARDZO PROSZĘ O PROCENT PODATKU PIT TAK BARDZO CHCĘ ZNOWU CHODZIĆ https://www.siepomaga.pl/agnieszka-wicha

Spawacz
Pracownik

Nieroby to te co śpią z maszyną oni się nie myją bo niema takiej potrzeby. A ten co spaceruje to nie tylko w śniadanie ale cały dzień.

Wiktoria
Inne
@Spawacz

jak mogą spać, chyba że to z jakąś przenośnią jest pisane. Wyniki pracy to jak tu są gromadzone i oceniane? Doceniają tych co się starają?

Spawacz
Pracownik

No to zobaczymy czy od jutra samozwańczy kierownik będzie spacerował po spawalni i czy bedzie takie przesiadywanie w budzie razem z majstrem w sześciu do 6.45 .Wiele się w tym tygodniu rozwiąże.

Brygadzista
Pracownik

Roboty dużo, pieniędzy mało. Ciapate tania siła robocza, co bardziej przeszkadzają niż pomagają, trzeba pilnować. A o podwyżkach ani widu ani słychu, wszystko idzie w górę. A na ocynkowni tam to w '(usunięte przez administratora)' lepsze warunki mieli. Czas zadbać trochę o starszych pracowników i ogólnie o pracowników bo prędzej czy później to (usunięte przez administratora)

Marcin
Były pracownik
@Brygadzista

Witam ja już dawno podejmowałam temat pracy w firmie .Prosiłam nawet kadry o to żeby umożliwili mi spotkanie z Panem Viktorem ,niedoczekalam się!!!!ktoś się czegoś boi .Powiem tak !!!!dzisiaj to powiem,, 10 letnia praca mojego męża w tej firmie była porażka aż chłopak trafił w poradni zdrowia psychicznego !!!!!!Człowieku (usunięte przez administratora) ........:)

Marcin
Były pracownik
@Brygadzista

Człowieku uciekaj z tamtąd.........

Zuzanna
Inne
@Marcin

Kim jest ten Pan i czemu chciałaś z nim rozmawiać? :0 Chodziło o stan Twego męża?

Marcin
Były pracownik
@Zuzanna

Teraz powiem tak ,,MAM już gdzieś tą firmę.....,,

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
 • Gorzowska 62
  64-980 Trzcianka
 • NIP: 7631832920 KRS: 0000199968
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Joskin Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii