Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Gienek Loska

Jestes w bledzie, ci co mieli duzo dostali jeszcze więcej a ci co mieli mniej nie dostali wcale badz 0,50gr bo rzekomo nie dają z siebie wszystkiego!

Łysy

W firmie tak naprawdę nie było podwyżek tylko wyrównanie tym co mają mniejsze stawki godzinowe bo nie dostali wszyscy jak można mówić o podwyżkach podwyżki są dla wszystkich

@Łysy

ja mam dużom godzinowom i dostałem

Paulina

@Nick czemu Cie irytuje? Zadaje pytania, bo chcę, żebyśmy wszyscy wszystko sobie dokładnie wiedzieli. I Wy się boicie takich zmian, którymi straszy Was szef w firmie Joskin Polska? Jak pracownicy na to reagują?

Jakie macie zdanie na temat przydzielania podwyżek? Czy sa one sprawiedliwe? Czym sugeruje się ten co je przyznaje?

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

łysy na rowerze i tak wszyscy wiedzą że jesteś sprzedawca!

Paulina

@Nick a czy Ci Ukraińcy będą mieli takie samo doświadczeni i kwalifikacje jak Wy? Pewnie niekoniecznie, więc może nie ma co siać plotki bez potwierdzenia? Czy gdzieś słyszałeś taką informacje, która byłaby pewnym potwierdzeniem takich zmian w firmie Joskin Polska?

@Paulina

@Paulina propunuję zmienić prace bo jesteś irytująca ! Mówił to sam szef, z resztą zawsze nas straszy kolaboracją lub ukraincami !

PAPA PODWYZKI WSTRZYMAŁ,PLANUJE NAS WSZYSTKICH WYMIENIC NA UKRAINCÓW.BO JESTESMY MALO WYDAJNI

zbyszek

nie bendzie tych podwyżek co miały być teraz?

zbyszek

ja mam chorobowe i siedenerwuje teraz bo nie wiem co z tymi ukraińcami

Paulina

@Żak czy w firmie Joskin Polska pracownicy w trakcie swojej pracy drzemią? Nikt tego nie zauważa? Czym jest to spowodowane? Mają za mało obowiązków i się nudzą? Czy Wasz szef o tym wie?

Żak
@Paulina

To jest osoba wyżej od zwykłego szaraczka , dorobiła się stanowiska donoszeniem , teraz między czasie siedzi sobie w budzie brygadzistów i przysypia sobie przy zgaszonym świetle . A propo pracowników nie ma takiej opcji by ktoś sobie gdzieś spał , bo jesteśmy cały czas kontrolowani

Żak

Co Madziu skończyły się drzemki w pracy ?muszel teraz przeszkadza :)

Paulina

@Szczery nie jestem redaktorem, a moderatorem forum gowork.pl. A forum ma służyć wymianie informacji i pomagać osobom zainteresowanym pracą, ale jako, że jest to forum publiczne posiada ono pewne zasady, którym trzeba się dostosować. Myślę, że da się to zrobić w zamian do wyrażenia swojej opinii o firmie Joskin Polska publicznie? Nikt nie każe nikomu kłamać. Ważne jest pisanie prawdy, ale bez bluźnierstw i wulgaryzmów.

Szczery

Po pierwsze to jest Pani redaktor mało doinformowana ponieważ bardzo rzadko pisze ktoś tu o pracownikach tylko o naszych przełożonych. Po drugie więcej szacunku bo to dzięki nam i naszym wpisą wasza strona zarabia ogromne pieniądze ,bo tu piszą nie szare myszki które siedzą cicho i wszystko im jedno tylko piszą ludzie którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze . Na koniec dodam że nie przeszkadza nam kontrola i dyscyplina tylko przeszkadza nam m o b bin g. Dajcie nam przede wszystkim wykształconych kierowników A nie piekarzy,czy cukierników . A w tedy powinno być ok.

Paulina

Praktycznie wszystkie Wasze komentarze przepełnione są nienawiścią i szyderą w kierunku innych pracowników firmy Joskin Polska. Obrażacie w sposób wulgarny te osoby. Chcę Wam przypomnieć, że forum publiczne ma regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i w nim jasno jest napisane, że ie opisujemy konkretnych pracowników firmy i szczególnie w sposób obraźliwy. Miejsce na uwadze, że takie wpisy admin portalu może usuwać za łamanie regulaminu, dlatego prosiłabym Was o dzielenie się w sposób kulturalny opiniami o firmie, a nie o jej pracownikach.

pepe

niektórym z rycerskości pozostały zakłute łby

Jolo
@pepe

A tobie pozostał średniowieczny mózg ,skoro jeszcze o rycerzach piszesz ...

Rolnik

W jakiej wsi będzie toczyła się akcja?

Głodujący

Wielki szacun Artur ! ja tylko dodam że twoje wypowiedzi są w 100 % szczerą prawdą . Pozdrawiam !

wlkp

Jak bys sam pokazał to pewnie by się ubawiły mądralo

Alfons
@wlkp

Jestem kobietą mądralo :)

Janusz

A może pojedziesz sobie nad morze i dobrze przemyślisz sobie swoją wypowiedź , Bo ja ciebie doskonale rozumiem , nic dziwnego ze tobie nic nie przeszkadza bo siedzieć przy biurku lub gdzie indziej i zbijać bąki to super sprawa , tylko jak byś znalazł się w naszej sytuacji to ni było by ci tak fajnie . Pracujesz sobie, jesteś wydajny w porównaniu do innych państw to my naprawdę zapierdylamy a w zamian za to jesteśmy prześladowani ,poganiani, poniżani ! po za tym jak spytasz się o podwyżkę to i tak powiedzą ci ze ciesz się ze tyle zarabiasz . To co płacą nam w pl to są ochłapy ! , i jak po takich pieniądzach mamy nie narzekać . Nie wszyscy zdają sobie sprawę z nie którzy mają bardzo ciężko w życiu dlatego walczą o lepsze życie , powiedz mi co mam zrobić jeszcze ? Pracuje od rana do wieczora , daję z siebie wszystko a i tak nadal nie stać mnie na godne życie , i jak w tej sytuacji można mieć nadal uśmiech na twarzy ?

Ludzie serio macie takie nudne życie ze musicie wtrącać się w życie innych? Pracujesz w Joskinie? To pracuj, rób swoje a nie obrabiasz tylek innym. Spójrz najpierw na siebie zanim kogoś skomentujesz. A jeśli coś cie boli to miej odwagę powiedzieć to tej osobie prosto w twarz bo za plecami czy w internecie każdy może być kozakiem szkoda ze juz pi#da w świecie realnym. Zastanówcie się czy warto podkladac komuś kłody pod nogi, może być sytuacja ze jeszcze będziecie szukać pomocy u tej właśnie osoby. Ogarnijcie się bo wasze zachowania są żałosne.

Joseb
@:)

My tylko staramy się chodzić ścieżką prawości i potępiamy haniebne czyny ! donoszenie na brata bliźniego , lub cudzołożenie jest karygodne! . Ludzie za to będziecie się smażyć w piekle !

@Joseb

A co z tym co uważa się za jakiegoś boga? Chodzi i drze się na każdego i rozkazuje każdemu? Jakis T. T To jest waszym zdaniem fer?

@:)

Jatam jakiś TT aty jakis joseb (usunięte przez administratora) czy costam ładna ksywa ale (usunięte przez administratora)

wlkp

Amorze tak Pan Joskin oddał by całą firmę naszym szanownym internautom marudą wtedy było by OK szanowni państwo mogli by przyjsć lub nie do pracy zwolnic lub nie a sami mogli by panować i to by było OK ach przepraszam zapomniałem o premiach wybaczcie po 100% no zeby nasza elita sie nie przemęczyła no bo jak można tak traktować w obecnym świecie ludzi zresztą odważnych nawet niezłomnych no bo jak inaczej.Czytając poprzednie posty Pani G.niedobra ok PanL.M.niedobry Pani .M NA LOWELKU nidobra ten gruby z lakierni czy .T.T.BÓG niedobry anawet ostatnio Katarzyna też niedobra kto jest jeszcze niedobry a może brakuje tam Twego imienia drogi internauto. Tak na koniec jak cos macie domnie to prosze osobiscie odrzni ludzie .T.T czy jak kto woli może być nawet gruba rura z lakierni niobrażę się zapraszam czasami przesiaduje w zielonym biurze koło kardeksu.Pozdrawiam

Były monter bydlarek

Pracuje tam jeszcze ten mały gru...bas co jeździ na rowerze i nic nie robi ?

#

Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka