Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Jimi

Obcokrajowcy z Agencjii dostali podwyzki 2 zl za uprawnienia na suwnice i teraz maja od 22 do 32 zl za godznne pracy netto a POlaczek 17 zl Hallo zwiazki zawodowe ????

Lucky

Polecam jest fajny klimat na P7 dużo młodych i kacapów po ni maju po polsku ale jak nadgodziny to rozumieją ????8 godzin i do Stalmechu dorobić ale jest ok. Kierownictwo też ok jak byś na P5 trafił to byś zobaczył co to znaczy kolesiostwo Ukraince papierosy kupują i nadgodziny są ????????

Kazet

Przez ta niewiedzę góry zakład doprowadzą do upadku firmy myślę że celowo to się robi żeby tak było dyrektor bez radny dał im wolno rękę żadnej kontroli przez dyrektora Włocha czy świerszczyka to się chociaż się bali a teraz chulaj dusza piekła niema

Dyrekcja

Firma idzie pod młotek proszę zauważyć że nikt niczym się nie interesuje kula która się toczy zmierza do końca drogi a dlaczego poprosi brak prowrsionalnej kadry 80procent ludzi niby umysłowych przychodzi tylko się odbijać na czytniku

Jarosław
@Dyrekcja

I to jest ten argument? Z tego wywnioskowałeś że firma idzie pod młotek? ;d No chyba że masz jakieś info z pierwszej ręki, to pochwal się w takim razie ;)

Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Sonia

Panowie kierownicy i menadżerowie bijcie się w piersi i przyznajcie się że jesteście do niczego zobaczcie jak potraktował was wizytator nie macie pojęcia i wiecie dokładnie że wam to się skonczy

E

Niedługo zbliża się wizytacja proszę zauważyć jak (usunięte przez administratora) wizytatora i dyrekcja daje zielone światło i zatok biorą premie i duże wypłaty zastawia się drogi czy na sztukę zawieszają numery z lokalizacją do puki rządzi p TP i jego sitwa nic się nie zmieni

@E

Ale o czym ty mówisz, co konkretnie powinno się zmienić? Bo ja już nie rozumiem o co chodzi.

Ol
@Danuta

Ten bałagan te ukrywanie kolesi na stanowiskach sprząta się tylko przed kontrolo jak ktoś ma przyjechać wydaje się firmowe pieniądze bez sensu np regały i wózki pochowane po kątach a ktoś brał premie i nagrody to właśnie powinno być zmienione przełożeni i kierownictwo niema żadnego pojęcia ale kolesie są promowani przez swoich opiekunach którzy są na stanowiskach żadnej odpowiedzialności i zainstalowania aby dzień zleciała ci ludzi mają lepiej jak posłowie w zadzie i bierze się wypłaty kolosalne

Len

To nie pomyślenia żeby w takiej firmie kierownicy czy każecie byli po szkole rolniczej a liderzy po podstawówce nie wspomnę o menadżerach

@Len

Na P 5 jest Lider który całe życie spędził wśród (usunięte przez administratora)i tak traktuje swoich ludzi

Olek
@Olo

Pewnie chodzi o tego z Proboszczewic, znany jest na całym zakładzie i się zgadza co o nim jest napisane.

Hub
@Olo

A kto jest liderem na p5?

@Len

No ale skoro to jest niepotrzebne, takie wyższe wykształcenie, to po co mają na siłę robić? Skoro w ogóle nie gwarantuje żadnych umiejętności. W sensie mam na myśli takie praktyczne umiejętności, znajomość konkretnej firmy itp…

Jak często są zmiany na stanowiskach na p5 ? jest szansa zeby przejsć z montażu na usterki, lider udaje ze nie słyszy pytania albo głupio smieje sie

@ja

Tam jest zgrana paczka nierobów każdy by chciał przejść aby poleżeć marne szanse

Stary pracownik
@Olo

Nierobiem to może Ty kolego jesteś nie porównaj siebie do innych my pracujemy sumiennie i rzetelnie a jak ktoś chce iść na usterki to musi iść do dyrektora porozmawiać więc powodzenia

@Stary pracownik

To znaczy że trzeba zrobić pewną część ciała do końca hihi

Kierownik Piotrek z magazynu ,co jest z tym Panem ? Jestem nowy i zapoznaje się dopiero z ludźmi i pracą w tym zakładzie ale myślę że ten kierownik to mocno specyficzny albo taki jest z natury albo pali mu się koło (usunięte przez administratora) . Na moje trudny człowiek .

Prawda

Dziś był alarm proszę zauważyć ile ludzi wyszło z biura a ile z hali produkcyjnej nie wspomnę o tych którzy chodzą z notesami i udają jarząbka albo Nikosia

Hub

Czy jak się pracuje przez agencje to jest szansa żeby przyjęli bezpośrednio do CNH?

Jaa
@Hub

Marna ale próbować zawsze warto

Na ten czas Derektor jest do bani nie robi nic.zaraz zakład upadnie.balagan Podwyżki powinny być bo.na Plock na tą chwilę.cnh daje nam mniej... Pozdr usterki leżymy dalej.zalosny zaklad

Hahahah

Gosciu dluzej jzedzij samochodzikiem i przestoj w miejscu kazdy to widzi co wy tam robicie caly czas po 12 ciekawe ile pracy jest w tych 12 h hahha

Danuta

Cześć, chciałabym poznać wasze opinie. Czy CNH to firma, którą moglibyście polecić? Jeśli tak, to napiszcie, czemu. Zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się jak najwiecej o tej pracy i warunkach proponowanych przez pracodawcę.

Co
@Danuta

Nie polecam tej firmy dziesięć lat temu to była firma do polecenia jak był odpowiedni dyrektor a teraz to firma krzak jak przejęli menadżerowie co nie mają pojęcia zawiązała się sitwa i klika układ za układem z tą niewiedza I nieudolnością do prowadzą do upadku produktów i likwidacji firmy te pieniądze co płacą zarobi się wszędzie ratują się ludźmi że wschodu a tych ludzi interesują godziny a nie dobry produkt i jakieś minuty czy normy kierownictwo i menadżerowie za nic biorą premie w tysiącach złotych nawet po sto tysięcy a firma pływa we wodzie podejrzewam że główna dyrekcja dużo nie wie o tych przekrętach więc omijać tą firmę szerokim łukiem

Miki
@Co

CNH? Największe skupisko konfidentów i cwaniaków. Mówię oczywiście o tych co pracują bezpośrednio . Kolesiostwo na wysokim poziomie . Każą pracować 12 to trzeba pracować 12 . Pójść z dwójki na jedynkę ? Dla nich też nie ma problemu a jak już nie jesteś potrzebny z dnia na dzień Ci podziękują

MOTORHEAD
@Danuta

Wystarczy powiedzieć tylko tyle że polski pracownik jest gorzej traktowany pod każdym względem od ukrainców czy innych nacji.Zarobki najniższa krajowa przewidziana ustawą aczkolwiek obcokrajowcy często mają wyższe od polaczków.Kodeks etyczny firmy to fikcja.Podobnie system zarządzania Lean Manufacturing w CNH o nazwie WCM także fikcja.BHP śmiech na sali.Nie polecam,omijać szerokim łukiem.Chaos,brud,ubóstwo, deficyt etyki,jakości,BHP.

zubert a
@Danuta

Niektórzy się nudzą w pracy, ale większość - nie. Są też tacy, którzy nie narzekają na zarobki. Bywa, że ten czy ów ma zgraną ekipę i dogada się jeśli chce wziąć nagle wolne czy wyjść wcześniej. Wiele setek pracowników CNH korzysta z bonów i dodatków na basen, święta czy wakacje, o dofinansowaniu posiłków nie wspomnę. Znaczną część załogi stanowią pracownicy z ponaddwudziestoletnim stażem, to chyba o czymś świadczy. Lepiej pracować w CNH niż nie pracować w ogóle, ale jeśli jest wybór, trzeba się zastanowić czy taki system i rodzaj pracy odpowiada. Praca fizyczna lub umysłowa; bywa ciężka i stresująca. Nie dla pesymistów. Trzeba świadomie wybrać, inaczej narasta irytacja, którą widać w opiniach niżej i wyżej.

Ko

A co robią związki nic a dyrekcja nic nie robi można by było to opisać co się. Dzieje w tej firmie iPoda do telewizji napewno ktoś by się zainteresowal

Nieroby

Ciekawy jestem kiedy to upadnie ta klika i krycie jeden drugiego kierowników menadżerów żadnej odpowiedzialności od strony kadry i zero wiedzy tylko uklady

Xxxx

Czy to prawda że po cichu dawane są podwyżki inwidualne co zrobić żeby taka podwyżkę uzyskać

Pl
@Xxxx

To trzeba mieć opiekuna na stanowisku to wtedy nie pracujesz fizycznie tylko udajesz że pracujesz i masz właśnie taką podwyżkę a pozostali są traktowani jak zakładnicy do roboty zobacz tych co są nastanowiskach to po prostu niedorajda nic nie potrafią a by chcieli zadzic przykład wcem na spawalni niema a kto taka wizję wprowadził p tych,,, a teraz stoję wizję w prowadzą na malarni jaki skutek wystarczy sią popatrzeć

@Xxxx

Zapytaj się tych nierobów z usterek oni wiedzą jak dostać podwyżki po cichu ???? i co trzeba zrobić

robol
@Olo

prawda,prawda i gdzie sa zwiazki w tym zakładzie bo dzieje sie dzieje a oni znow nic nie widza wstydddd

Stal
@robol

Pewnie dorabiają w stalmechu

Zwiazkowiec
@robol

Taka jest prawda że pracodawca nie musi mówić zwiazka zawodowym o podwyżkach lub o płacy danego pracownika a że system płacowy tu niedziala jak powinien to winna zarządzających tym. Nowi pracownicy bez doświadczenia mają stawki takie same lub wyższe od ludzi którzy pracują kilka lat zero poszanowania jakiegokolwiek a (usunięte przez administratora) i kto się potraw dobrze ułożyć może dostać podwyżkę do pensji zasadniczej i nic z tym nie można zrobić żeby to zmienić i związki co mają niby zrobić nie za bardzo jest co

Stal
@Zwiazkowiec

Nie bardzo jest co zrobić bo nie ma kiedy jak wiceprzewodniczący Ł.K w czasach pełnienia funkcji spawa u konkurencji

Górski
@Stal

W stalmechu dorabia taki łysy spadochroniarz

Olo

Lepiej żeby sobie dorabiał niż naciągał zakład na nadgodziny i nic nie robiąc tak jak to robi większość rządzących i cwaniaków z usterek

Ki
@Xxxx

Tak to prawda, żeby ją uzyskać musisz po prostu pytać po cichu

@Xxxx

nie po cichu tylko trzeba ruszyc tylek i samemu napisac podanie o podwyzke i isc na rozmowe i podac argumenty ale jak ty tluku nawet zdania nie potrafisz sklecic w calosc

Ile w tym roku jest urlopu w fabryce?

Piotruś

3 tygodnie

5 tygodni

5 tygodnie

11 tygodni wolne

Kucina

Panowie powiedzcie, ile zarabiają pracownicy bezpośrednio zatrudnieni przez CNH na wózkach widłowych spalinowych??

@Kucina

ja zarabiam 4600 netto w 8 godzin

Uko

To już koniec urlopu zaczyna się bałagan nieudolność przełożonych i pokazywanie co to jestem za JA żenada

Jarosław
@Uko

Długo pracujesz już w CNH? Jak oceniasz tę firmę pod kątem wynagrodzeń? Jesteś zadowolony z pensji? Może podasz jakieś widełki płacowe? Byłbym wdzięczny! :)

Uko
@Jarosław

Trochę pracuje te pieniądze zarobisz wszędzie i nikt cię nie gania jak zauważyłeś pracują Ukraińcy bo Polacy nie chcą tam pracować przełożeni nie mają pojęcia o robocie i budują się na pracowniku nie polecam robota na wariata odbijanie piłeczki bałagan niema odpowiedzialności od strony przełożonych a co się nie uda to winien jest pracownik zarobki w 8h 3500

Ciasny

O którym kierowniku piszesz?

Jaa2

Ja również nie polecam, osobiście byłam świadkiem jak Pan kierownik dzwonil do pracownika o godz 18 i kazał mu przyjść do pracy na 21 bo jak nie to go zwolni, jakie tam jest poszanowanie? Skoro pan kierownik magazynu sam mówi że to są tylko robole i 3 godz przed każe przychodzić do pracy? Nie szanuje nikogo prócz siebie bo nawet własne dziecko traktuje jak (usunięte przez administratora) więc omijać magazyn, to jest jakaś masakra jak tak można szantazowac ludzi, (usunięte przez administratora) czy co?

Szok
@Jaa2

Zgłaszaliście to gdzieś? Co na to jego przełożony M Ł? Co na to związki?

Jaaa
@Szok

Nie zgłaszaliśmy, jedna sprawa już kiedyś była zamieciona pod dywan bo uciekł na zwolnienie żeby ucichlo, widać premie dostaje właśnie za to jak nęka pracowników

Xyz
@Jaaa

To trzeba zgłaszać do skutku

Lolek
@Jaaa

A ja tam nie narzekam na kierownika sa różne sytuacje i w obie strony trzeba być człowiekiem. A jak się uczciwie pracuje to potrafi docenić. Za lezenie w.zadnej firmie nie płacą i nie głaszczą po głowie

@Lolek

Bo jak się trzyma palec wna literę (usunięte przez administratora) to się buraku nie narzeka czytając takie posty jak twój to szkoda słów jednym słowem...

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 454.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH