Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Pozytywny A.

Polecam. Pracuje na montażu od 2 miesiecy. Plusy Praca 7,5godziny. Płacą za 8godzin. Pensja na czas. Mozna sie dużo nauczyć o montercr Minusy Maski i okulary cały czas Różne agencje - różne zarobki Poniższe oponie to narzekanie tarszych pracowników cnh, którum najlepiej jakby ktoś płacił za siedzenie. Jak im tak źle to niech idą do innej firmy, warsztatu. Niech tam popracuja Po miesiącu na kolanach wrócą.

Kolrga
@Pozytywny A.

Hahaha

Polak
@Pozytywny A.

A pewnie masz opiekuna który załatwi ci przyjęcie do firmy to nie narzekasz

Olo

Płaczki z usterek wreszcie dyrekcja na wasze dziadowanie się nie zgodziła czas najwyższy wziąć się za pracę a nie dziadować może napiszecie tutaj ile miesięcznie bierzecie pensji wyjeżdżacie do Belgii wysyłacie swoich dzieci i ciągle mało rozmawiacie o podwyżkach tylko dla was a nie dla wszystkich monterów mam nadzieję że zabiorą wam stoliki i krzesła na których cały czas siedzicie i kawę pijecie czujecie się jak w biurze do roboty lenie

Alan
@Olo

Gościu chyba nie pracowałeś na usterkach to płaci się za wiedze a nie za kręcęnie w kółko jednego elementu pozdrawiam

Hehe
@Alan

Za wiedzę haha, chyba chowanie detali żeby po 12h robić.... człowiek na linii zasuwa i jeszcze im mało, szybciej i szybciej a tam Ameryka nikt nikogo nie rozlicza robio co chco

@Alan

To jak masz taką wiedzę to dlaczego nie pracujesz jako konstruktor tylko dziadujesz. Widzę jak pracujecie czasami na taśmie aż pot z czoła wam leci jesteście słabi tu nie posiedzicie.

Olek
@Alan

Gościu jak masz taką wiedzę to napisz kogo złapali jak spał w zbiorniku bo my na taśmie wiemy , kogo Belgowie złapali jak że stołòwki kradli.

P4719

Miałem się wybrać ale jak tak dużo złych opinii to jednak nie, niemożliwe. Pozdrawiam poszkodowanych a rekrutacja jest śmieszna po prostu.

Noki

Dlaczego z Ukrainy nie przyjmuje się inżynierów czy mistrzów z odpowiednim wykształceniu do produkcji Czy kierowników tylko są polskie poganiacze i którzy nie mają pojęcia o robocie

Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jak sobie sam nie dorobisz to firma Ci nie da

Olo

Witam. Jak z pracą w CNH po ile godzin praca? Mam zamiar się przyjąć przez agencje

Zrobisz niesamowity błąd

Wozkowy
@Co

A to dlaczego?

Janusz

Witam ile bedze wolnego na majowke ktos cos wie pozdrawiam

Ogloszenia plockie praca

On

A mnie o pin. Dziwne nie...?

Drogeria

Czy ktoś wie po ile Pani kieł sprzedaje kosmetyki? Wiem, że dzwoni po paniach z CNH i nagabuje. Sama z miłą chęcią bym zakupiła.

@Drogeria

Zobaczcie kto bez przerwy wyjeżdża do Belgii ten sam popychacz wędliny

@Drogeria

Niech pani kieł,,,, porozmawia z panem który był szefem kontroli panem pach,,,, może kupi mu czapkę policjanta bo spisuję ludzi nawet zwraca uwagę na temat bezpieczeństwa a nie pełni takiej funkcji żenada co on wyprawka niech zajmie się swoimi obowiązkami bo w końcu ktoś nie wytrzyma i robi mu krzywdę nie jest przełożonym wszystkich pracowników

On
@Pl

Ale jest spokrewniony z przełożonym wszystkich pracowników....

Aaa
@On

A to dlatego jako pierwszy w historii zakładu kierownik jakości wozi się służbowym autem.

@Pl

Koleżko nie wiesz kto to jest to jest szwagier głównego dyrektora dlatego tak sobie pozwala

@Olo

W końcu ktoś mu oboje ta pustą głowę i szwagier mu nie pomoże wielu jest takich ciemniaków na stanowiskach

Koo
@Aaa

Dorabiać może każdy chociaż nieboj się roboty przeciwieństwem do tych którzy widzą jedne stanowisko i liżą tyłek przełożonym że nie przenosił na inne stanowisko przeważnie dotyczy się to do ludzi z wiosek żeby nie tyrać w zakładzie bo w domu trzeba świnie oporządzić

Nieznajomy

Nie pracuje w tej firmie przeglądam te wpisy to jest tam badziewie jak zaowarzylem niema zarządu tylko sitwa bez wiedzy i pojęcia o produkcji i zarządzaniu firmą rolnicza to i wsiuny tam pracują i wieśniaki żądza pewnie po pegieerach słyszałem że zatrudnia ta firma ludzi ze wschodu ktoś niezłą kasę na tym zarabia wstyd plocka

Olek
@Nieznajomy

Najgorsi są ci co świnie pasają w proboszczewicach to co hodują to tym się stali

Pedryle z biura

Bedzie ten postoj po swietach?

@Pedryle z biura

Nie będzie przestojów bo za dużo kasy ucieknie do podziału za ludzi ze wschodu a teraz premia kwartalna jest ważna a nie porządki czy detale czy wyposażenie wydziałowy chodź by w szlifierki czy klucze zadymienie hali na spawalni biedaku nami żądza

Montaz

Wymieniają i dodają tylko pracowników fizycznych a za kadrę zarzadzajaca się nikt nie weźmie a większość siedzi tam po układach nie mając żadnych kwalwikacji żeby czym kolwiek zarządzać o wykształceniu nie wspominam

Bok

Pytanie dlaczego dyrekcja nie zmienia kadry na dole za ten bałagan na spawalni gdzie jest ten wcm panowie chyba tylko na papierku następne pytanie poco jest robiony magazyn wp1 przez ten pomysł jest taki bałagan to jest Poraszka spawalni i gdzie jest BHP panowie z BHP tylko widzą maseczki okulary i kaski czy macie problem z wzrokiem co się dzieje na stanowiskach spawalniczych więc co wy robicie nic tylko udajecie inteligentów jak pozostali na stanowiskach a pracowników traktujecie jak ciemnogród zero inteligencji z waszej strony panowie

@Bok

Na wszystkich działach jest bałagan zobacz co się dzieje w sobotę przychodzą czarne i niebieskie berety na usterkach pobrali sobie śpiwory na sobotę żeby mogli spać w kombajnach w tygodniu przychodzą na 12 godzin w tym 8 godzin przechadzaja sie po hali Ukraine wykorzystują a sami się obijają i jeszcze podwyżki chcą a tak dyrektor krzyczał że nie ma nadgodzin owszem dla normalnych ludzi nie ma w zakładzie zrobiły się gangi

@Olo

Może by trzeba było napisać do centrali co się dzieje adresy e-mail to nie problem np do pani maklery czy jakoś jej czy nawet do głównego dyrektora

robol
@Pl

Popieram tą mafie w biurach na dole trzeba wrescie rozwalic bo co sie dziejee to szok a zwiazki nic nie robia z tym

@robol

A kto ich tak kryje

P5
@Pl

To co się dzieje na montażach to szok, specjalnie chowają detale żeby tylko siedzieć po 12h, Sławek i reszta na linie.

Luki

Mam pytanie czy stawka zasadnicza pracownika na tym stanowisku może się różnić a jak tak to o ile bo nie rozumie systemu płacowego i od czego to zależy że jeden ma tyle a drugi tyle dzięki za odp.

Noki

Takiego bałaganu w tej firmie jeszcze nie było ale premie się się bierze za nieudolności kadry pracującej na dole szczególności menadżerowie ciekawe czy centrala o tym wie przecież można po wysylac zdjęcia i opisać ten bałagan adresy e-mail są w gazetkach jest ktoś chętny

Za niby wcm dostali po sto tysięcy i nawet ponad sto tysięcy gdzie rosąndek i logika za nic i za to że przychodzili w soboty a wuceemu niema po detale ludzie sami przynoszą z z magazynu wp1 a oni tyle pieniędzy wzięli czy pan Paweł T tego niewie

praca

w tym zkladzie to norma daja sobie wysokie nagrody za twoje ciezkiea praca i do tego chcesz cos w zamian dostajesz cooo fige bo nie ma kasy tu jest slowow na (usunięte przez administratora) szkoda słow dla pracownika zadego poszanowania za jego ciezka prace tyle w temwcie karma fraca,,

@praca

Dziwię się że dyrekcja na to się godzinę dlaczego jest tak wszystko ukrywane ciekawe czy główna dyrekcja wie o tych przekrętach i o tej niewiedzy u przełożonch

Jafoka

Poniżenie pracownika świnia ma więcej wstydu jak ci menadżerowie niby menadżerowie ludzie myśleli że coś się zmieni po odejściu Włocha atu nic obecny dyrektor też bezsilny na to sitwę

Dziad borowy
@Jafoka

No ale skad tyle roboty??

@Dziad borowy

A co ty o tej robocie

Sprawiedliwy

Widzę że robisz konkurencję śledziowi on podobno najlepsze robił włoskie

Pracownik z Kutna

Witam, czy wiadomo coś o przenoszeniu jakiejś części produkcji z Płocka do Kutna.?

Ojciec tadeusz
@Pracownik z Kutna

Ja slyszalem ze do torunia...a tak naprawde podobno polowe produkcji.

Wyborca pis.

Panowie czemu jest tyle roboty w cnh?czyzby nasza wladxa tak dobrze zadzila ppzdrawaim

Fox
@Wyborca pis.

To dobrze czy źle że jest co robić? Jakby nie było to byłyby pytania odwrotne xd

Dziad borowy
@Fox

Panowie czy cnh dostalo jakies duze zamowienia bo juz dawno nie pamietam zeby bylo tyle roboty.pozdrawiam

Koo
@Wyborca pis.

Nasza władza do niczego się nie nadaje tylko do brania olbrzymich pieniędzy kosztem ludzkiej krzywdzie (usunięte przez administratora)ma więcej wstydu jak cała kadra

Kreciak

Panowie czemu jest taki (usunięte przez administratora)wccnh zamowienia czy co ?pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 454.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH