Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

NaspawanyRysiek

witam chciałem zapytac jak wyglada praca spawacza w tej firmie? Sa jakies normy? Jaka jest stawka ? Czy warto tam isc do pracy ?

Lakiernik

Witam . Chciałbym sie dowiedziecczegos na temat pracy na lakierni . Jak to wyglada? Jak sie tam pracuje ? Podobno ma byc nowa linia . Kiedy bedzie uruchomiona ? Tak mi powiedzieli jak składałe cv

spawacz

Nie pozdrawiam grubego kolegi z krawędziarek k11 co cały czas na telefonie siedzi a jak chcesz żeby coś zrobił to mu nie pasuje. Dziwie się że trzymają takich ludzi w tej robocie.

Uzdrowiciel
@spawacz

Panie nowy kierownik, zrób pan coś z tym fantem.. Gruby to jest na k2 i ciągle marudzi..

Xx
@spawacz

Zakaz wstepu dla tego pana na p1

robol

Panowie taka jest prawda to ze ten kolega co o nim wyzej napisano bawi sie telefonem to jest fakt i każdy to widzi i nie ma co takiego bronic. Po prostu niech każdy robi co do niego należy i wtedy nie bedzie problemu. Bo spawacz jak ma coś do spawania to spawa a nie jak na krawędziarkach ciagle jakies wymówki. Ale sa tez krawedziarze ze wszystko zrobia co sie chce i chwała dla nich. Ale nygusa nie ma co bronić

Michas

Panowie kiedy urlopy i jak dlugo pozdrawiam

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nok

Ludzie sami robicie sobie krzywdę są stanowiska na których można pracować po 12godzin a po drugie poco pracujecie po godzinach i w elastycie

Mistrz XXI

Omijać CNH wielkim łukiem

Robo

Co to za cisza panowie nie macie siły by pisać po 10 godzinach zasranej elastyki? I drugie pytanie dlaczego związki się godzą na takie nieludzkie traktowanie pracowników, ?Nie jesteśmy robotami których można eksploatować ponad miarę i uważacie nas za tanią siłę roboczą!Jeśli firma jest międzynarodowa dlaczego stawki nie są choć w połowie takie jak na zachodzie ?Czy związki zawodowe się boją i siedzą cicho czy pobierają profity w zamian za milczenie?

Mistrz

Dobrze Robot jazda

Robo

Chore normy ogólnie nie polecam

mistrz
@Robo

Chorzy ludzie na głowę którzy myślą że ktoś na ich wypłatę będzie robić dobrze że jeszcze miesiąc i spierdalam z tego curvidolka

On

Na bezrobocie?

Mistrz
@On

Na wakacje (usunięte przez administratora) dużo się nie narobiłem a zgarnalem gruby hajs z postojowego i wypłat robiąc przez agencję niż ty pewnie w Cnh

Mistrz Xxl

Sami sobie ròbcie nadgodziny nikt wam na wypłaty nie będzie robić i dodatki mamy płacone są godzinę a nie od sztuki to nie jest komuna że ja akord chorzy, chciwi ludzie, nie manipulujcie agencyjnymi że nadgodziny to przymus, ktoś chce zarobić więcej zostanie, i tyle w temacie, zwolnicie nas bo nie chcemy robić nadgodzin idioooci? Śmiech i komedia w tym waszym CnH, nara typy

Udar
@Mistrz Xxl

Zwolnij się czy ktoś cie trzyma na sile

Mistrz Xxl
@Udar

Nikt mi nie będzie pajacu bezczelnie mówił że nadgodziny są przymusowe bo są nielegalne w Polsce

mistrz

Tych ludzi to (usunięte przez administratora) do reszty, pracuje w agencji, i denerwuje mnie to że ktos nam każe zostawać nadgodziny i to na śmieciowych umowach ludzie my nie mamy elastyki i nie manipulujcie nami paròwy z CNH bo robimy 8 godzin i nadgodziny jeśli chcemy zostać to zostajemy sami z własnej woli, nikt nie będzie wyrabiał normy dla jakiejś (usunięte przez administratora) żeby na jego wypłatę i dodatek zarobić poprzez wyrobienie normy, w łeb się stuknijcie!

@mistrz

Zgadzam się z Tobą.....trzeba uciekać stąd jak najszybciej przeginają z tymi naadgodzinami

Wentyl
@mistrz

Panowie z agencji taka jest prawda pracujecie na pośrednika potem pracujecie na menadżera żeby miał na paliwo do służbowego samochodu na służbową komórkę na premię kwartalną roczną półroczną i co miesięczną dobrą pensję a potem co zostaje to dla was to znaczy resztki harówa za niewielkie pieniądze

Bizon

Panowie kiedy przestoje i jaki czas .pozdrawiam ziomali z cnh

Heder
@Bizon

Nie bedzie zadnego przestoju. Roboty jest nie do przerobienia

General moczywąs
@Heder

Bajek nie oppwiadaj stajemy na przelomie lipiec sierpień.

Lider

Panowie związkowcy może za te składki co od nas bierzecie chociaż raz Kupcie nam maseczki może w tym będziecie dobrzy

p 4

Jak by nie związki zawodowe to by wszyscy zarabiali 2600 brutto wszystko na ten temat .W tym roku wywalczyli. 450 zl a i tak jadą po nich jak po psach burych .Ale i tak parę osób się wypisało ze związków zawodowych .Nadchodzą trudne czasy zobaczymy czy nie będą tego żałować

Siwy

@Janek

prawda Janek 50 zeta za. obecność. w pracy

Doris
@p 4

Levis tak minimalizować związki że nawet głosu nie zabierają siedzą cicho jak mysz pod miotła . Wasze związki są silne i dużo robią dla pracowników CNH

Pravownik

Praca jest to się cieszcie w Levisie od czerwca do sierpnia wszystkie Piątki wolne fabryka nie pracuje . Obcinają pensje i praca cztery dni nie ciekawa sytuacja .

Składacz

Ma ktoś jakies informacje jak zmieni sie harmonogram ? Co z planowanym przestojem?

xxx
@Składacz

Jaki harmonogram i przestoj?

Sebuś
@xxx

Chyba przerwa wakacyjna ????

Kamilos
@Sebuś

I przestój od połowy lipca do połowy września Elastyki Koniu nie zobaczysz

On

Wczoraj oglądałem Jaworowicz sprawa była o mobbingu w pracy podobna sprawa Jakie są u nas słyszałem że na nowej hali niebieskie berety doprowadziły pracownika do udaru jeszcze przed przerwą

Ktoś
@On

Oglądasz ambitne programy . Gratuluję

Kol

Nie ogarniają tego bałaganu brak kąpetetnych ludzi do zarządzania teraz dyrektor wraca to panika układanie detali sprzątanie a do tej pory olewka wielką inteligencja a w głowie siano dyrektorze Świerczek gdzie jesteś !!!

@Kol

A JA POWIEM TAK : SZKODA ŻE NIE MA JUŻ LUIGGI PARETTI I TEGO STAREGO DI MARTINA. ZA ICH KADENCJI TO MISTRZOWIE I KIEROWNICY BALI SIĘ WŁASNEGO CIENIA. PAMIĘTAMY TE CZASY ----NIESTETY , CHYBA NIE WRÓCĄ.

Siwy

Masz racje ,tak było..

Robi

Zbierzmy się wszyscy by wypieprzyc w końcu te agencje pracy mam na myśli osoby które w nich pracują.....trzeba się zebrać i iść do tych cwaniaków którzy mają ciężkie pieniądze z nas i ponizaja na śmieciowych umowach

SZUWAREK 500

PRACUJEMY BEZ AGENCYJNYCH OD 27.04. TYLKO POZMIENIALI GODZINY PRACY NA WYDZIAŁACH. TO W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ TEGO KORONAWIRUSA.

@SZUWAREK 500

BEZ AGENCYJNYCH TO NIE DACIE RADY KOLEGO .POZDRAWIAM.

@Robo

ODPISAŁEM . PRZESŁAŁEM POZDROWIENIA I TEN WPIS GDZIEŚ WYPAROWAŁ . NO CÓŻ --CHYBA CZASEM TAK MUSI BYĆ.

@SZUWAREK 500

Pozdrawiam kolegę...ss jeszcze normalni widac ludzie ????

SPOKO , JEST OK. .

FAF

CZYJUŻ PRACUJECIE NORMALNIE?

wp
@FAF

pracujemy. pełną parą

Haha
@wp

Się pracuje , co nie których ponosi na dzień dobry pamiętajcie karma wraca haha

Daniello

Oglądam tv i mówią że jak się nosi maseczki to bez okularów a u Nas w pracy.?? Maseczki muszą być z ochrony bo mają certyfikat ale jaki ???? ten z Chin czy Polskiej firmy która jest pod lupą ABW. W biurowcu Noszą maseczki prywatne. Panie Latarski i Boczek do dzieła

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 454.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH