Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Czyli w firmie większość osób to Ukraina tak?

Koo

Ratują się ludźmi że wschodu bo Polacy już niechca pracować w tym kołchozie ale nie na długo obiecują im pracę po godzinach i w soboty a tego niema tylko że firmy i się dorobią i toć którzy wynajmują kwatery po układach z firmą ktoś się dorobią w cnh na tym a to że Polacy nie chcą się przyjmować i że taka negatywna renoma poszła na cały Płock to muszą podziękować panu Ziółkowskiemu i Adamskiemu pozdrawiam tych nieludzkich panów

Marynarz
@Koo

O co ci chodzi facet. Nie można się skapować o co ci chodzi. Piszesz jak mocno potłuczony.

Ww

Witam. Jak wygląda praca na magazynie dla kobiet?

On
@Ww

W CNH jest magazyn kobiet?

Kobieta
@On

Dziw bierze że Bóg widzi taką wypowiedź i nie grzmi :/

Koleś

Firma bardzo słabo płaci jak na te czasy. Lepiej jest na budowach i innych pracach.... Przyszłości niema Firmy nie polecam

Stefan

Niech zaczną przyjmować bezposrednio do Cnh a nie przez te (usunięte przez administratora) agencje. (usunięte przez administratora)

Nie idz
@Stefan

Adecco na rozmowie 17-18brutto przychodzisz po badaniach lekarskich i mowi Ci ze jednak 16brutto zenada

Solidarność

Czy to prawda ze przewodniczący w godzinach pracy (pełnienia funkcji wiceprzewodniczącego) pracował w stalmechu jako spawacz?

P5
@Solidarność

Jeśli to prawda to czemu On jeszcze pełni tą funkcje? Ludzie ogarnijcie się, płacicie po 50 zł na miesiac........

Ht
@P5

Jak ci szkoda 50 to zrezygnuj z PZU nie chodzi na posiłki ale podwyżki pasują nie rub siebie dziada a może nocui w zakładzie cały tydzień to nie wydasz na dojazdy

Szalony
@Ht

Lepiej płacić na Ł K, który nic nie robi... przepraszam robi ale w stalmechu.

Hi
@Szalony

Ale jesteś denny Łukaszowi nie płacisz tylko centrali i na ubezpieczenie jakie ma solidarności domyślam się że jesteś ze wsi ponawiam pytanie ale podwyżki są dobre żeby nie oni to byś zarabiał 2800

Odwołać
@Hi

Podobno maja go odwołać, słyszał kto co?

hmmm
@Solidarność

Przecież można pracować na kilku etatach. Potrzebny tylko czas i chęci i oczywiście predyspozycje. Zapewne nie pracował w godzinach pracy w CNH, jeśli już to po pracy. Dziwię się podłości ludzkiej. Wiele osób pracuje po godzinach. A tu proszę ktoś sieje ferment.

P5
@hmmm

Jeśli godziny 8-12 są po pracy to ja tez bym chciał tak dorabiać, bo pensja montera mizerna

Zulugula
@Solidarność

Na bruk z łysą pałą..! Niech zbiera truskawki w Zakroczymiu! Żenada, kto wybiera takich ludzi.. Boże, widzisz i nie grzmisz..

haha
@Odwołać

zwiazkowcy z solidarnosci podobno dali mu szanse aby dalej pełnił funkcje tzw zastepce zwiazkowca bo mu brak kasy na zycie taki biedny jest ze musiał dorobic sobie winnym zakladzie takie rzeczy tylko u nas haaaaa wstyd

Kalendarz
@Solidarność

To już rozumiem czemu ten kalendarz na 2021 jest tak słabo ustawiony, kolega związkowiec miał inne zajęcie

Zyzz

Jakie jest wynagrodzenie w CNH?

Top
@Zyzz

Wszędzie te pieniądze zarobisz nawet lepsze w 8godzi 3200

Loki

Trochę się zmieniło niema takiego traktowania jak przedmiot i jak papier do tyłka jak pewien kierownik odszedł na emeryturę który dorobił się majątku przez krzywdę ludzka nie tylko on bo i pewien kierownik który teraz jest menadżerm czy jeden kazet który awansował na kierownika i zaczął.sie budować tak oni dorobili się z krzywdy ludzkiej a nie zwiększy czy z wykształcenia

Noko
@Loki

Zamiast narzekać i obserwować innych jak się czegoś dorabiają to sam się weź za robotę. Nie na widzę ludzi którzy tylko zaglądają komuś do kieszeni, w czasie kiedy sami mogli by coś osiągnąć. Ale po co, lepiej tracić czas na siedzenie w internecie i biadolenie. Szkoda mi cie

Lolek
@Noko

Ta jest prawda podorabiali się z krzywdy ludzkiej a może nie jakie premie dostają za nic nie robienie p Adam M czy p Przemek Z i wielu innych a rozwijać się w tej firmie tylko z możliwością opiekuna bo możesz być magistrem a jak niema się opiekuna to jesteś robolem

Sprawiedliwy
@Noko

Pewnie jesteś jeden z tych co się dorobił na ludzki krzywdzie dlatego tak piszesz pewnie cię tyłek boli od siedzenia przez 12 godzin dziennie na pewno już się hemoroidy pokazały

Lolek
@Sprawiedliwy

Ten który dorobił się na krzywdzie to sędzi cicho dlaczego niema w tej firmie kadry profesjonalnej inżynierow czy mistrzów tylko są ciemniaki po układach

Kacper

Ile miesięcznie wynosi premia?

Kii

Zielonka do Kutna do końca roku 2021zabrane będą gardziele więc szykują się redukcję związane zlikwidacją stanowisk a wam się nie podoba że związki 50 pobierają

Wentyl

Jeśli chodzi o naciąganie zakładu na kasę to zobaczcie co się dzieje na kombajnie cała mistrzówka tłucze po 12 godzin nieważne że nie ma detali ważne że są godziny nawet w niedzielę. Ja na kombajnie zakładam przewód około 15 minut a panowie z usterek ten sam przewód zakładają trzy godziny i we dwóch zrobiła się (usunięte przez administratora)

Kaczka

Nieważne że niema detali ważne że przyjmują ludzi i kasa jest wyprowadzona z firmy ktos zarabia dobro kasę wp1 magazyn porażka ktoś to wymyślił i głośno niema co mówić bo ze stanowiska zdejmują a pani kieł to pewnie o tym niewiel ale kasę się wzięło pan manadzerowie kiedy te układy się skończo

Polo

Dawniej rolnicy niemieli dotacji a dzisiaj mają i przekręty robią daje się ziemie w dzierżawę i kasa idzie niema dyskusji pracodawcy nie powinien przyjmować rolników a jak ktoś ma małe gospodarstwa to i też wam starcza nie róbcie siebie męczenników

Rafał
@Polo

Kup sobie ziemię i też bierz dopłaty i siedź w domu.

Mistrz XXI

Panowie nawet cała opinia o CnH wynosi 2 gwiazdki, macie sprawozdanie jak traktują tam ludzi jak śmieci jak Ukraińców, liderzy co dostali się do pracy po znajomości nie umiejący nic załatwić myślą że ktoś będę robił na ich premie, nie dajcie się wykorzystywać i poniżać, pierwszy i ostatni raz się tam przyjąłem.

Wioletta
@Mistrz XXI

A skoro o Liderach mowa , aplikowałam do CNH na takie stanowisko bez znajomosci oczywiście . Jest tu jakiś lider który mógłby mi nakreślić obraz sytuacji panujący w firmie i jak się pracuje ?

SZUWAREK 500
@Wioletta

NO PEWNIE. SKARBIE LIDERÓW ,A RACZEJ PSEUDOLIDERÓW TO MAMY JUŻ W NADMIARZE , KRÓTKO MÓWIĄC : NIEROBY , (usunięte przez administratora) I OCHLAPUSY . NO OK , ALE SĄDZĄC PO NICKU... O LIDERCE TO JESZCZE W CNH PŁOCK NIE SŁYSZAŁEM.

Wioetta
@SZUWAREK 500

Nieroby? Czyli to dobra praca nic się nie robi i zarabia bo wszyscy wiedzą sami z siebie co mają robić sami sobie organizują towar i sprzęt do pracy i jeszcze łatwią sobie zbyt na wykonaną pracę. Praca idealna :)

Były Lider
@Wioletta

Warunki są fatalne, mnóstwo obowiązków na głowie lidera, cały czas dokładane nowe obowiązki, za wszystko jesteś odpowiedzialny, nawet za brak towaru z winy spawalni czy malarni, codziennie wysłuchujesz pretensji, ciagly stres, naciski. Nie polecam z całego serca, na pewno nie lidera, już stanowisko montera jest lepsze bo montujesz swoje i masz wszystko w (usunięte przez administratora)

Pryk

Blacharze pracują na ile zmian?

Too

Już cały Płock wie jak tam jest musiałem przez agencję się przyjąć ale zrezygnuje poszukam czegoś innego słyszałem że tak traktuje się ludzi ale kierownic zarabiają po dwanaście tys i premie to nie dziwne że tak wykorzystuje się pracowników żenada taki jest Polak dlatego że niema kierowników w odpowiednim wykształceniu tylko po znajomościach jak by byli prawdziwi kierownicy inżynierowie to by takiej (usunięte przez administratora) nie było ale oto tuchodzi żeby było jak jest inteligentów niepotrzebna i mądrych ludzi na stanowiskach kierowniczych i menadżerów

Wiola
@Too

Kurczę tak czytam te wszystkie złe opinie i się zastanawiam czemu ktoś składa tam papiery, wiecie w sumie to każdy jest dorosły i wie z czym się wiąże praca na którą się godzi i za ile. Rozumiem że nizadowoleni są ci którzy trafili tam przez agencje które biorą za to pieniądze i ten koszt ponosi pracodawca. Czyżby nie było możliwości ubiegać się z czasem o umowę bezpośrednio z CNH? Nadgodziny w każdej branży są w zależności od sezonu i to chyba każdy rozumie i na to się godzi podejmując tam pracę czy gdziekolwiek indziej, wątpię żeby jakiś pracodawca ukrywał że jest w jego firmie taki czas że pracuje się na 200% i wtedy zarabia na np przestoje.

Osioł

Pany kiedy ostro staruje cnh warto aplkiowac podanie ?prosze o normalne odpowiedzi pozdrawiam

Wół
@Osioł

Jak sytuacja z rekrutacja na produkcjie ? Ruszyło sie coś?

Riko

Witam wie ktos kiedy startuje produkcja ? W agencjach cały czas nie wiedzą.

byle do przodu
@Riko

najprędzej od stycznia

Jaka umowa obowiązuje w CNH podczas okresu próbnego?

On

Dżentelmeńska.

Są przyjęcia do CNH czy jeszcze macie letni przestój ?

Dzik

Panowie jak sie zapowiada sezon po wakscjach duzo bedze roboty?warto skladac podanie pozdrawiam

Franek

Czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia z powodów sanitarnych?

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 454.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH