Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Colin

Cześć chciałbym tam zacząć pracę jako spawacz 135 po stażu i po kursie. Warto? Czy polecacie jakieś inne firmy żeby fajnie zarobić i nabrać doświadczenia większego?

Krzychu

Cześć panowie. Jak wygląda praca na lakierni? Jak zarobki? Warto przychodzić?

Lakiernik
@Krzychu

Pytasz się czy warto przechodzić? A skąd masz pewność ze Cię wezmą?!?! Tu chce kazdy się dostać... praca spoko jedyny minus to temperatury wysokie na kabinach ale niestety zawód lakiernika się z tym wiąże... dodatkowo cały czas musisz być w kombinezonie, zarobki ok 6tys na rękę

Jarosław
@Lakiernik

Mówisz że tam dostanie się tylko elita? :D A jak z atmosferą w CNH? Dobrze dogadujecie się między sobą? ;)

Krzychu
@Lakiernik

Na jakich sprzętach malujecie?wagner?gema? Czy coś innego? Grubosc malowania bardzo jest weryfikowana? Z tego co widać to w paru kolorach tylko malujecie.

Go
@Lakiernik

Co ty gadasz chyba z nadgodzinami i sobotami

MOTORHEAD
@Krzychu

Wystarczy powiedzieć tylko tyle że polski pracownik jest gorzej traktowany pod każdym względem od ukrainców czy innych nacji.Zarobki najniższa krajowa przewidziana ustawą aczkolwiek obcokrajowcy często mają wyższe od polaczków.Kodeks etyczny firmy to fikcja.Podobnie system zarządzania Lean Manufacturing w CNH o nazwie WCM także fikcja.BHP śmiech na sali.Nie polecam,omijać szerokim łukiem.Chaos,brud,ubóstwo, deficyt etyki,jakości,BHP.

Hok

Ludzie zakład jest już w ruinie trzeba wykorzystywać ile się da Ukrainą i agencja pracują po 4godziny a mają płacone za 12 nie odbijają się wogole nie panują już wcale do puki są setki

P5

No na p5 nikt nad tym nie panuje, wchodzą wychodzą kiedy chcą a płacone za 12h

Zlo
@Hok

I tu się zgodzę z przedmówca tak jest pracują po 8 h niby a na przemian się odbija że niby pracują 12 h i tu ręką ,rękę myje do tego dyrektor udaje chyba że nic nie widzia lbao wie i nie umnie nad tym panować o takich rzeczach powinna się dowiedzieć centrala i nie tylko co się dzieje w tym zakładzie...

Aaa
@Hok

Wy sami wychodzicie wcześniej, a nie agencja . Nie jednego już odbijałem . A przepustki z rąk do rąk są przekazywane . Sami niszczycie ten zakład

Ko
@Aaa

Zakład nie niszczy pracownik fizyczny bo pracuje na pracownika umysłowego czyli nieroba który niema pojęcia o niczym jeśli góra zezwala na takie zabiegi z agencja i pracownikami z wschodu bo ktoś na tym zarabia to nie pisz takich głópod że pracownik firmy niszczy zakład bo na chwilą obecną zakład niszczą ludzie na stanowiskach którzy rujnują ten zakład swoją niewiedza i biorą kolosalne pranie i wypłaty a co jest źle to obwiniają pracownika za duża jest Nikosi w tej firmie

Ucho
@Aaa

Pracownicy z Ukrainy pracują po cztery godziny nie robią normy i nikt tego nie widzi nie wspomnę o partactwie przesiedzą po kontach

Xyz
@Ko

Żeby się Pracowało i działo dobrze to wszyscy powinni być uczciwi od fizycznego po dyrektora . Jeśli nie pracujecie między sobą na oszukiwanie to to się będzie pogłębiać. Tu potrzebna jest silna ręka z korporacji !!!!!! W ciągu roku wszystkich pracowników by ustawić trzeba dyrekcji po fizycznych

Ko
@Xyz

A ja myślę że musi być zlikwidowana klika typu menadżerowi i zmiana dyrektora na dr stylu dr świerszczyka ale sitwa tego nie powtórzy bo pobierał się im do tyłka czy nie było tak

MOTORHEAD
@Xyz

Patrze i wszystko widzę

Jak to jest możliwe że związki nie są w stanie załatwić szkodliwego dla operatorów krawędziarek a na k11 mają szkodliwe i jeszcze im ostatnio zwiększyli na ponad 3 zł. A maszyna na przeciwko i obok czyli k12 i k10 nie ma szkodliwego. Pozostali operatorzy nie mogą liczyć na żadne pieniądze a na k11 jeszcze zwiększają stawkę. Te całe związki to śmiech na sali

Olo

Panowie zauważcie że Ukraina pracuję po 12 godzin czy potrzeba czy nie potrzeba, dlatego że agencje płacą łapówki naszym przełożonym żeby oni pracowali po 12 godzin. Teraz nieważni sa Polacy tylko najważniejszy są Ukraińcy. Ukraina w sobotę rano się pokazuje a później już ich nie ma normalnie wychodzę przez bramę i znikają a godziny im lecę. Nim więcej godzin Ukraina ma tym lepsze są gadżety

Lop
@Olo

Ale i my też korzystamy jak oni nie odbijają przepustek to my też niech z kierowników coś powiedzą na ten temat to sprawa wyląduje u deryktora P T

***

Słabe zarobi Za dużo roboty Kierownicy nie słuchają co się do nich.mowi.nie polecę nie wrócę.

Byly

Robiłem tam i widziałem że pracowników cnh mają za nic.Ukraincy lecą w (usunięte przez administratora)a zakład się cieszy że ludzi mają.Ukrainicy się poznali śpią po katach dać trochę więcej roboty to już burza i trzeba robić za niego ogarnijcie się do ludzi z biura...

Wiktor

Teraz pracownik Cnh musi robić za UK bo ten się nie nadaje.a na usterkach po 12h siedzą na starej hali i bajera...

Tato

ZAROBKI NA POZIOMIE AGENCJI SLABO! Chyba że nad godzin kupa. Ludzie w stresie wyzysk! UK już tam robi kwestią czasu jest jak zakład zacznie się spać. Pozdrawiam

Co

To spawacze tyle nie mają niedługo się zakopią z tym bałaganem zero wiedzy u przełożonych i menadżerów

Normalny

Dlatego ,że na K11 przekroczony jest poziom dopuszczalnego hałasu, a na sąsiednich krawędziarkach nie. Szkodliwe jest naliczane ze średniej kwartalnej, więc co kwartał może ulegać zmianie. O tym kto dostaje szkodliwe decyduje przekroczenie norm NDS I NDN ,a nie od dobrej czy złej woli związków. Jeśli Ty to potrafisz załatwić to zgłoś się do związkowca wydziałowego lub zakładowego inspektora pracy i ogarnij temat i nie pisz ,że Ty od tego nie jesteś , bo to jest sprawa wszystkich pracowników, no chyba ,że chodzi Ci o to żeby jak Ty nie dostajesz to i inni niech nie dostają dodatku. Bo przypominam ,że pracodawca nigdzie nie jest zmuszony ,w żadnym oficjalnym przepisie, do płacenia dodatku za prace w warunkach szczególnych. Ma likwidować zagrożenia i ograniczać występowanie takich czynników. Tylko dzięki Solidarności takie dodatki są u nas w firmie płacone.

Solidarność
@Normalny

Za poprzedniego przewodniczącego można było coś załatwić niestety za aktualnego nic. Ale co się dziwić jak się dorabia w godzinach pełnienia funkcji w stalmechu....

robol
@Normalny

Normalny proszę nie pisać bajek jak są przekroczone normy na k11 to jakim cudem dwa metry dalej już jest wszystko ok. Czy związki poczyniły jakieś kroki żeby to zweryfikować. Oczywiście że Nie bo po co. A od tego żeby walczyć o nas to są związki a nie robol. Dla mnie to śmiech na sali że mieliście już wszystko dogadane miało być szkodliwe i nagle cisza. Po co jesteście jeśli nic nie możecie załatwić.

Porażka
@robol

Solidarnosciowscy co miesiąc płaca ponad 50 zł, w ciągu roku oddajecie 600 zł. Co z tego macie? Ja wam powiem, NIC!!! Obudźcie się i przeznaczcie te pieniądze na remont, wakacje, dzieci, wnuków itp. A takto dajecie tylko robotę Ł K który i tak nic nie robi!!!!

Janusz passatanowski

Hej kiedy urlopy i ile czasu pozdrawiam

Red

Witam. Chciałbym się przyjąć do CNH przez hbs jakie są zarobki?

Pl
@Red

Nie rób tego nie zabieraj roboty Ukraińcom

Rolnik

Pany ile urlopu bo mam 40h zborza do wymlócenia A i też do wlodka hcema z chalinu pojechoc trohe się po smarzyc na możem a i dzieciokuw trza wziusc trohi na stragany i karòzele.dzieki rzondowi mam bon i 500plós Niemcy mogom nam zazdrościć powoli ate pelo to tylko ośmiornice jodly za nasze piniendze

Krystyna

Hej, w wątku wyczytałam w jednym z komentarzy, że pensja w CNH to minimum 3200 netto. Od czego więc zależy wynagrodzenie? Zrozumiałam, że skoro to minimum to można zarabiać i więcej :) Czy chodzi tu o podstawową pensję, czy może o premie. Podpowiecie dokładniej co i jak?

Koo
@Krystyna

Jak masz poparcie i opiekuna to masz dobro premie i angaż w tej firmie liczą się układy A nie umiejętności czym głupszy to lepszy jako przełożony nam namysli kierowników czy majstrów czy ludzi na stanowiskach

Ile urlopu w tym roku jest w fabryce new Holland Płock

xyz

A gdzie jest lepiej? i gdzie nie ma Ukraińców :D

Ba bo kiedyś była komuna i się wszystkim żyło lepiej hahahajajaj. Polak to maruda i nikomu nie dogodzi nie da się. Wiecznie za mało kasy a pracy za dużo a to ścigał słaby a to coś tam a to maseczka a to drelich nie z jedwabiu . Czegoś tu nie rozumiem jest źle to po (usunięte przez administratora)tam pracujecie marudy??? Założyć swój biznes i sobie być szefem!!!!! Albo się przenieść do innej firmy a nawet przecież za granice jechać i krocie zarabiać za nic nie robienie !!!!

A fujjjj to wam leniuchy i rozszczeniowcy . Na swoje wynocha jak tam tak źle!! Nie pasowało mi to się zwolniłem i wziąłem sprawy w swoje ręce . Stąd nik były pracownik . Ale wam to leżeć i marudzić tylko i wymagać. Zamienić coś w swoim życiu żeby lepiej było a nie narzekać i czekać żeby dali .

Wózkowy

Witam chciałbym sie przyjąć jako operator wózka widłowego. Która agencje polecacie? Która najlepiej płaci? Dzięki za odp.

Biuro

Dlaczego czesc z dochodu z dzialalnosci tejze firmy idzie do Centrali czyli do Wloch a nie do naszych kieszeni i portfeli? czyli do zwyklych rzetelnych pracownikow tylko nie mylic pojecia z kierownikami i managerami biorac dosc jak na ich funkcje dosc wysokie premie itd ok zgoda powstala nowa hala montazowa i lakiernia proszkowa ale nadal Grube pieniadze uciekaja z firmy to tak jakby bylo malo placic haracz Belgom za Trzy razy tansza sile robocza z tyle samo wieksza norma wyprodukowanie kazdego kombajnu w Polsce? Pytam sie gdzie te posprzedazowe pieniadze? a moze takie wysokie podatki i zus firma placi? ze jesze nie stac ich na podniesienie pensji brutto do chociazby sredniej krajowej? Te i inne pytania kieruje do administratora marki CNH o merytoryczna subiektywna odpowiedz. Pozdrawiam

Koo
@Biuro

Bo to jest układ cały bałagan jest ukrywany przez menadżerów i dyrekcjie za to biorą dobre premie i wypłaty w końcu przyjdzie na nich czas jak to było z pomorskim i latarskim tyko jest potrzebny odpowiedni(usunięte przez administratora)

Co

No właśnie chodzą tacy lalusiem i udają że na czymś się znają np pan ktury jest odpowiedzialny za temperaturę na hali jak zgłaszasz problem to ucieka bo niema czasu niema za grosz inteligecj typowy warchoł cytuje jego odpowiedz jak go się zapytałem bardzo grzecznie a on czego chciałeś z wieko pretensja

Pl
@Biuro

Nie wiedzą menadżerów i kadry doprowadzi ten zakład do upadku niema wucemu zrobiono bałagan i niewiedzą jak to ogarnąć produktu są fikcyjne sztuka się liczy

Mi
@Biuro

Z tego co wiem to ktoś po wysyłał zdjęcia i opisy na adresy e-mail z gazetek do centrali i do innych zakładów o tym bałaganie i tych układach i co się dzieje na montażach i spawalni

Robol
@Mi

I co ze wysłane do centrali A i tak nie ma żadnego odzewu i nikt tym się nie przejął ,ręka ,rękę myje w tym zakładzie bo zrobiło się same kolesiostwo.

Polak
@Robol

Czas i cierpliwość polarze czeka ich los pomorskiego i latarskiego

Ja"
@Mi

Jeśli wysłał wogole! A jak się nie podpisał tylko anonimowo to pójdzie w kosz.

@Biuro

Zgadza się że pieniądze z firmy uciekają ale nie tylko przez górę pracownicy na każdym poziomie kręcą jak mogą j wynoszą co się da a jak się nie da to sporą część dnia nic nie robią a za to pieniądz biorą .

Karola

Za chwilę zapala się filtry na spawalni kiedy ostatnio były wymieniane ale poco wymieniać jak można podzielić się kaso wydziałowo i tak się to odbywa że wszystkim poco kopiować narzędzia czy akcesoria jak można się dzielić to jest sitwa

Nikt
@Karola

Czym ty się martwisz jak to nie twoje?

Prawda
@Karola

Tu się zgadza ,BHP tylko umnie ganiać ludzi za maseczki itp.a nie umieją się zająć poważnym sprawami w zakładzie i bezpieczeństwem pracowników..szkoda słów na nich działania..

holenderscy pracodawcy

to najwieksi potentaci w łamaniu praw pracowniczych na całym świecie dla nich liczą sie pieniadze nie człowiek umowy zlecenia to inne prawa pracownicze w Polsce.Holandia słynie z takiego zatrudniania i bogaci się.

Spokojny Roman
@holenderscy pracodawcy

Tak się składa, że marka New Holland należy do grupy Fiata, a to jak wiadomo kapitał włoski....

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 454.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 53 to opinie pozytywne, 230 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH