Opinie o Landstal Bartnik Witkowski sp.j. w Kolonia Przerąb

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Landstal Bartnik Witkowski sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Landstal Bartnik Witkowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landstal Bartnik Witkowski sp.j. w Kolonia Przerąb

Lilka Nowy wpis
Inne

Z aktualnością opinii to słabo tu macie nie powiem ze nie… dowiem sie chociaż czy w tym roku dobrze sie tu zarobi? jak znalazłam oferty to mieli jakieś rozbieżności w widełkach na poziomie 6 tys a to lekka przesada chyba

Pan
Pracownik

Jest w tej firmie pewien pseudo kierowniczek (usunięte przez administratora)S. , nie zna sie na niczym a gdy szefostwo go atakuje za nie wykonanie planu pracy, zrzuca winy na pracowników, w dodatku pije w pracy w ukryciu bo przecież jest kierownikiem to mu wolno i nikt go tam nie sprzeda do szefa, ogólnie byłoby tu okej ale niestety Jest ten kierownik

G
Pracownik
@Pan

Weź się człowieku (usunięte przez administratora) w łeb i jak ktoś odpowiada za twoja robote której nie wykonałeś i zganiasz na kierownika to on jest od tego żeby Cię (usunięte przez administratora) I jeżeli tutaj pracujesz to się (usunięte przez administratora). A kierownik jest człowiekiem bardzo fajnym i pomoże w każdym problemie i umie bardzo dużo i zna każda maszynę na pamięć i wbrew tego co Ty tu piszesz umie bardzo dużo. Gdyby nie .... (usunięte przez administratora) to nowi pracownicy którzy tu przychodzą mieli by bardzo ciężko...... Kierownik (usunięte przez administratora) Bardzo dużo mnie nauczył jest wyrozumiały i żyje w zgodzie z każdym pracownikiem. A co do szefostwo przestega zasad bhp. I ufa swoim kierownikom bo jak nie im to komu mieli by ufać.

pan Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@G

Kierownik jest bardzo fajny ? i umie bardzo duzo ? i zna każdą maszynę ? brzmi jakby teraz sam o sobie pisał ... hahahhaha bo on tak lubi sobie mówić bezbek

Qwas
Były pracownik

Firma prężnie się rozwija ale kierowniki za tym nie nadążają i nie ogarniają wielu rzeczy, za co obrywają pracownicy. Ogólnie praca jak wszędzie w podobnych zakładach w okolicy.

S Nowy wpis
Pracownik
@Qwas

Kierownik jak na niego przystało robi wszystko żeby ta firma się rozijal koleś jest spoko i stara się jak może żeby pracownicy mieli jak najlepszej .i każdemu pomoże. A wy tak pier.....

Bronisław Nowy wpis
Inne
@S

Fajnie, że tak bronisz kierownika. Widać, że jesteś zadowolony z pracy. Ten rozwój to także szkolenia dla pracowników? Można liczyć na kursy branżowe?

Zainteresowany

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, czy ktoś zna warunki jakie tam panują ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Landstal Bartnik Witkowski sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Landstal Bartnik Witkowski sp.j. - Kolonia Przerąb

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Landstal Bartnik Witkowski sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Landstal Bartnik Witkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Landstal Bartnik Witkowski sp.j.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Landstal Bartnik Witkowski sp.j.
2/5 Na podstawie 2 ocen.
 • 15
  97-515 Kolonia Przerąb
 • NIP: 7722412833 REGON: 367114140 KRS: 0000674763
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Landstal Bartnik Witkowski sp.j.
Przejdź do nowych opinii